Inhoud blog
  • Beginnetje terras voor
  • En weer een stukje verder
  • naambord winkel
  • de winkel
  • de buitenmuren van het huis
  • We kunnen zwemmen!
  • zwembad is betegeld
  • het zwembad schoonmaken
  • foto nieuwe poort en begin zwembad
  • aluminium deuren
  • tegelen
  • bezig met het dak
  • de betonnen balken
  • politie voor de deur
  • doorgang voor deur
  • de muur schiet al aardig op
  • de muur
  • De 2e Ron-de!
  • de buitentrap
  • Wat dingetjes aan de muur
  • Blije kinderen
  • foto impressie
  • het huis wordt al voller en voller
  • grote schoonmaak
  • Voor Erik...
    Archief per maand
  • 12-2010
  • 10-2010
  • 02-2010
  • 11-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 09-2005
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Zoeken in blog

    Kees en Nolly
    Ons huis
    30-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET IS BEGONNEN!!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ja hoor, vandaag is het echt begonnen.
    Vanmorgen om klokslag 8 uur ging de telefoon, ze waren de spullen aan het uitladen en of er iemand de deur open kon doen.  Ja dus, graag!

    Kees ging dus snel naar "het huis".
    Er waren 2 mannen en die zouden een start gaan maken met de veranda.
    Echte workoholics waren het volgens Kees niet, ze namen geregeld een pauze, maar dat is iets tussen hun en hun baas. Eind van de dag stond er in ieder geval een brokkie muur en konden we zien dat het begin er is.
    Morgen gaan ze ermee verder, en wie weet is morgenavond de veranda dan afgebouwd????

    30-10-2007 om 20:12 geschreven door Nolly


    27-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vervroegde start
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De aannemer heeft ons van de week gezegd dat het materiaal donderdag of vrijdag gebracht zou worden en dat hij dan ook een mannetje zou sturen die vast kon beginnen om de veranda weer dicht te maken. Maar hij zou nog bellen wanneer hij het helemaal zeker wist.

    Zowel donderdag als vrijdag werden we niet gebeld dat ze zouden komen. Nu ben ik net even langs het huis gereden. En er stonden flink wat pallets met materialen (helaas ook vlak vóór de garage, dus daar kunnen we nu niet meer in, terwijl daar ons gereedschap ligt. )
    Kees heeft de aannemer al gebeld en die vertelde dat het materiaal pas vrijdag laat in de middag bezorgd is, en dat het geen zin had, om nog aan de klus te beginnen.

    Maar maandag gaat het écht beginnen !!
    Ze beginnen dan dus met de veranda....maar......ze gaan dan meteen door!! Het dak eraf !! (letterlijk)
    We hoeven dus niet meer te wachten tot 12 november. Een meevallertje dus.

    27-10-2007 om 00:00 geschreven door Nolly


    26-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beetje rust
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Van  de week waren de muren eruit die eruit mochten.
    Daarna is er eigenlijk niet zo heel erg veel gebeurd in het huis. Voornamelijk wat kleine dingetjes, zoals schroeven/pluggen uit de muur gehaald (zodat ze straks alles in één keer kunnen stuccen). 

    Ook wilde Kees "even" het zonnescherm aan de achterkant eraf halen. Op zich een klusje wat niet zoveel tijd in beslag neemt, maar.... Kees stond op een ladder en gaf een paar ferme tikken met een hamer op dat zonnescherm. Het zonnescherm schoot los en rolde uit......hierdoor kwam de ladder te wankelen en besloot Kees heel snel om maar naar beneden te springen ipv te vallen. Kees landde met 2 platte voeten op de grond (au!). Het leek erop dat het allemaal wel ging en na een paar minuutjes met z'n voeten in het water te hebben gezeten, ging hij dan ook weer vrolijk verder. 
    Alleen begon het na een paar dagen toch wel erg pijnlijk te worden, dus toch maar even naar de huisarts. Volgens hem was het gekneusd en we gingen weg met een receptje en het advies om even rustig aan te doen.

     

     

    26-10-2007 om 00:00 geschreven door Nolly


    20-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.muurtjes eruit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Kees en Erik hadden eerder deze week een gat in het plafond gemaakt om te kijken hoe het daar zat. En toen zagen ze dat het plafond met een soort "gespoten vezeldraden" aan het buitendak vast zat. En niet, zoals verwacht, met een tussenplafond.

    Donderdag ochtend is de aannemer langs geweest om naar het plafond te komen kijken. Deze manier van het plafond had hij ook helemaal niet verwacht. Hij werkt al zo'n 20 jaar in de bouw en ook in deze buurt, en dit had hij nog nooit meegemaakt.
    Er moeten nu extra steunbalken aangebracht gaan worden (heeft hij meteen besteld) en het muurtje wat tussen de kamer en de keuken komt, moet nu een steunmuur gaan worden, dus dikker.

    Nadat de aannemer was weggegaan zijn we binnen de boel gaan slopen; in 2 dagen tijd hadden we het hele plafond eruit, de muur tussen badkamer/slaapkamer en de muur tussen de 2 slaapkamers, eruit gesloopt en afgevoerd. Echt verder konden we ondertussen niet meer, want de container was helemaal vol. Er zou een lege gebracht worden, maar die was er vrijdagavond nog niet.

    In plaats van de volgende muur eruit te gaan slopen, gaan we vanmiddag dan maar de wandtegels ophalen. Die heeft de doe-het-zelf winkel al binnen, in plaats van 2 november.
    Dan gaan we maandag wel weer verder met muurtjes neerhalen.

    op de foto linksboven, zie je dat Daniëlle ook helpt

    20-10-2007 om 12:29 geschreven door Nolly


    17-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Container
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vanmorgen hebben we Erik naar de luchthaven gebracht. Toen we terugkwamen stond de container bij ons nieuwe huis. Dus....kunnen we nu met het grotere sloopwerk beginnen.

    Binnen lagen de afgebikte wandtegels en stukken cement te wachten op een plekje in de container en die heb ik daar dus netjes ingegooid.
    Kees heeft de balustrade helemaal weggesloopt en ook die liggen nu in de container. Op de foto is te zien dat de balustrade weg is.

    Toen was het alweer eind van de middag en zijn we naar huis gegaan.
    Toch weer een klusje geklaard.

    17-10-2007 om 20:42 geschreven door Nolly


    11-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vloertegels
    Vandaag zijn we een dagje wezen shoppen; gewoon naar een, voor ons, nieuw winkelcentrum. Gewone spulletjes gekocht zoals kleding.

    Maar we zijn ook naar een doe-het-zelf zaak geweest. En daar liepen we zomaar tegen een partij vloertegels op die onze smaak waren. Zo te zien waren het de laatste paar dozen. Even nagevraagd bij het personeel, en ja hoor, deze dozen waren resten uit diverse filialen van hun. En ze waren prettig afgeprijsd. 
     Dus wat doe je dan.... je gaat rekenen hoeveel vierkante meters tegels je nodig hebt om de keuken en bijkeuken, de badkamer en eventueel het toilet te kunnen betegelen.

    Na wat rekenen, rekening houdend met zoveel procent extra voor snijden / laten vallen etc, kwamen we uit op 12 dozen. En er stonden er 13. Alle 13 op een karretje geladen.

    Ondertussen hebben we ook gekeken voor een wandtegel die er mooi bij past. We hebben wel een mooie wandtegel gevonden, maar aangezien die niet in de aanbieding was, hebben we daar minder haast mee. Je moet het toch maar allemaal in je auto kwijt kunnen. Dus die komen nog wel als we hebben berekend hoeveel we daarvan moeten hebben.

    's-Middags zijn we nog naar de Ikea geweest om nog even naar de 2 keukens te kijken waar we tussen twijfelden. We zijn het eens over welke we willen. Nu nog maar eens goed kijken/bedenken welke indeling we in de keuken willen (deurtjes met plankjes of laden of deurtje met draadmanden etc.)

    11-10-2007 om 23:16 geschreven door Nolly


    09-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De veranda
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Kees en Erik zijn vandaag bezig geweest met de veranda.
    En dan vooral om hem te slopen.
    Het resultaat is dat de veranda weer "bijna in de oorspronkelijk staat" is;  alle ramen en de deur zijn eruit. En het plastic dat achter de pilaartjes was, is er ook uit.
    Nu nog de pilaartjes zelf.

    09-10-2007 om 17:37 geschreven door Nolly


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Patrick de sloper
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vanmorgen heeft Patrick meegeholpen in het huis.
    Als manusje van alles (bijv. vergeten spulletjes thuis ophalen).
    En....hij heeft de plinten eraf getimmerd.

    09-10-2007 om 17:37 geschreven door Nolly


    07-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kleine update
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Er zijn nog wat dingetjes gedaan:  De tegels van de achtermuur van de keuken zijn eraf.
    Verder is het bad en de wastafel eruit. De wc laten we nog maar even zitten want het is toch wel handig als je nodig moet, toch? Je zit er wel lekker luchtig want de binnendeuren zijn er ook al uitgehaald.

    De grote palmboom voor het slaapkamerraam is al een héél stuk korter; er staat alleen nog een stukje stam van een centimeter of 80. De palmbomen naast de garage zijn ook al een koppie kleiner; We hebben al een stuk meer licht binnen.

    Ben benieuwd of de aannemer morgen nog belt....

    07-10-2007 om 00:00 geschreven door Nolly


    04-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de aannemer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag is de aannemer langs geweest. We hebben hem laten zien wat we allemaal willen laten doen. Hij gaat een offerte maken. En als we hem aannemen, dan kan hij waarschijnlijk al begin november beginnen en zou hij zo rond de kerst klaar zijn.

    Verder hebben we vandaag de keukenkastjes leeggehaald en andere spulletjes opgeruimd, zoals schilderijen, lampjes etc. Kees heeft vanmiddag nog de hele keuken eruit gesloopt. Dus de sloop is nu echt begonnen.


    04-10-2007 om 00:00 geschreven door Nolly




    WELKOM OP ONS BLOG

    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs