Hierbij het westrijdverslag van uw Voorzitter Alai:
Nikos had goede herinneringen aan de heenmatch, waar we onze record zege boekte 3-14. Voor de wedstrijd startte, wist Nikos dat het zo een vaart niet zou lopen. Samba stond met verschillende andere spelers op het terrein, die onze eerste thuisverlies zouden willen gevenb. Zonder grote kansen kwam Nikos 1-0 voor door Alain, na pas van Karim. De trein was echter niet vertrokken, Samba kwam langszij door een foutje van onze over-geconcentreerde "jarige" doelman Danny. Niet veel later kwamen de bezoekers zelfs 1-2 voor. Karim bracht ons terug gelijk, na een afstand schot 2-2. Mehdi kon met een kattepoot, na assist van Alain, ons terug op voorsprong brengen. Toch moest Nikos nog een doelpunt incasseren voor rust, 3-3 ook de ruststand.
Afspraak tijden de rust was het balleke zijn werk te laten doen en passen moesten zuiverder zijn. Met goed wil gestart, maar helaas kwam Nikos niet in zijn ritme. Halverwege de tweede helft wist Nikos 2 x te scoren op korte tijd.
Eerst Abder, na assist van Anthony 4-3, dan Mehdi, na assist van Karim 5-3. Gescoord werd er niet meer, net zoals vervangingen. De wedstrijd eindigde in mineur na een vuile fout van een Samba speler. Slecht spelen en toch winnen maar vroeg of laat zal het resultaat zich toch tegen ons keren.
Noot: De vervangingen verlopen ongeloofelijk slecht, hopelijk neemt iedereen zijn verantwoordelijkheid want op deze manier creƫer je een slechte sfeer.
Het is juist de samenhang en de sfeer dat een ploeg bijeen houdt. Dus beste spelers denk hier maar eens over na.
13-03-2009, 19:05
Geschreven door Frank 
|