Dit is het dan, het laatste deel van mijn blog! Ik hoop dat jullie er allemaal klaar voor zijn want het gaat over de eerste ontmoeting tussen Holden en zijn zusje Phoebe sinds hij van Pencey was gestuurd.
Holden overtuigde de liftbediende via een smoesje om hem naar de juiste verdieping te brengen, hij had geluk dat het iemand was die hij nog nooit gezien had. Hij wou niet dat er aan zijn ouders verteld zou worden dat hij in New York was voordat de vakantie begonnen was. Hij sloop het appartement binnen en deed zijn uiterste best om heel stil te zijn want zijn moeder werd van het minste geluid wakker. Hij kwam aan bij de kamer van zijn zusje maar die was leeg, zijn zusje sliep liever in de kamer van zijn grote broer als die niet thuis was. Hij ging aan het gigantische bureau zitten en deed de bureaulamp aan, Phoebe sliep er los door, hij begon haar schoolschrift te lezen. Daarna besloot hij om haar wakker te maken, ze was meteen klaarwakker en omhelsde hem innig. Ze begon te vertellen over een toneel waar hij zeker naar moest komen kijken, ze zei ook dat hun ouders uit waren en pas laat thuiskwamen. Ze ging vrolijk verder over een film waar ze naartoe geweest in de namiddag tot ze plots vroeg waarom hij nu al thuis was. Ze kwam er al snel achter dat hij weer van school was gestuurd, ze was in alle staten en wou niet meer tegen hem praten.
Dit was het dan, mijn blog is ten einde, maar het boek heeft nog veel meer te bieden, ik vrees echter dat jullie het zelf zullen moeten lezen om alles te weten te komen. Ik hoop dat jullie mijn blog graag gelezen hebben en als jullie vinden dat ik een nieuwe blog moet maken laat het weten in de reacties!
|