Ik ben Ton Vogels, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Levensgenieter.
Ik ben een man en woon in Boekel (Nederland) en mijn beroep is Gepensioneerd.
Ik ben geboren op 25/02/1948 en ben nu dus 77 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Natuur, zingen, fotograferen..
email: tonvogels.70@outlook.com
Levensgenieter
02-05-2012
Groene specht.
Op 22 april was er weer een groene specht actief in de tuin. We hoorden zijn luide lach en daar zat hij. Waarschijnlijk was hij op zoek naar mieren. Na een inspectie zag ik verschillende pikgaatjes tussen de stenen.
Op 21 april werd in de Groenhoeve het 40 jarig bestaan van het IVN Uden gevierd. Het was gezellig druk en de aanwezigen werden het veld ingestuurd met opdrachten die bedacht waren door Rini Kerstens. Rini gaf zelf een interessante lezing, zoals gewoonlijk doorspekt met een dosis humor, en Gerda Vloet werd in het zonnetje gezet vanwege haar grote inzet op diverse fronten voor het IVN. Het groepje met onder andere Nico Ettema had de meeste goede antwoorden en was dus winnaar. Buiten was er een barbeque en daar was het goed toeven.
Op 22 april had de vogelwerkgroep van d'n Eik een wandeling gepland bij Voskuilenheuvel. Om 07.00 uur verzamelden zich 20 belangstellenden en in 2 groepen werd er gewandeld; het was wel erg koud. Onze groep werd al meteen verrast met een spectaculair optreden van een boompieper. Er was best veel te horen en ook wel te zien. De andere groep had een wielewaal horen roepen.