Joepie, vandaag is het de verjaardag van onze lieve Michelle! Ze wordt al 6 jaar! Het was een super leuke dag! Zingen, dansen, kaarsjes uitblazen, tekeningen kleuren, lekker smullen,... Hopelijk had je een fijne dag Michelle! Bedankt voor de heerlijke gebakjes! Dikke zoen van de juf en al de vriendjes van de klas!
De voorbije 2 weken was onze klas omgetoverd tot een
ziekenhuis. Sommige kleuters werden verpleegster, dokter of zelfs chirurg. Anderen speelden patiënt. Een wonde verzorgen,
een spuitje geven, luisteren met een stethoscoop, kijken met een otoscoop, een
infuus instellen, een verband omdoen, een gips aandoen, bloed trekken, een
wonde naaien, Dat hebben we allemaal geleerd deze twee weken! Verder hebben we
natuurlijk ook nog een liedje geleerd, een dokterstas geknutseld en nog veel
meer Wat was het leuk!
Nog een fijn (verlengd) weekend!Tot dinsdag allemaal! Vanaf dan leren we over kikker is verliefd en
over trouwen. Spannend!
Van 6 tot en met 17 januari leerden we in de klas over
'communicatie'. Alles kwam aan bod. We hebben heel veel e-mails
ontvangen. Ook via de post ontvingen we vele brieven en kaartjes. Omdat
Alice deze week ziek was, hebben we haar eens gebeld om te vragen hoe het met
haar ging. En via Skype hebben we de papa van Cisse kunnen zien. Deze zat toen
in het verre Columbia voor zijn werk. Wat een leuke ervaring. De kleuters
hebben genoten van dit thema en dit is ook dankzij jullie. Bedankt aan alle
mama's, papa's, oma's, opa's,... Jullie hebben dit thema echt laten leven in de
klas! Dankuwel!
Vandaag was het de verjaardag van de Sint. En volgens
mij waren de kleuters van K7A super flink geweest het voorbije
jaar. Onze hele klas stond vol nieuw speelgoed. We kregen een voetbalspel,
een boek, dino's, klei, 3 gezelschapspelen, een verzorgingstafel, een
strijkplank en strijkijzer, een microgolf, poppenkleren, een boek, een
piratenboot en auto's. DANKUWEL SINTERKLAAS!
Op donderdag 5 december kregen we s morgens vroeg een sms
van de Sint. Hij wou ons een bezoekje komen brengen, maar hij zat vast op een
dak. Door het vriezen waren de daken veel te glad geworden. Gelukkig is de
brandweer de Sint gaan helpen en kon hij dan toch een bezoekje brengen aan de
picardschool... Dankuwel brandweer!
De voorbije weken leerden we in onze klas over Sinterklaas.
We hebben een echte stoomboot geknutseld,
speculaas gebakken, een dansje voor de Sint geleerd, onze schoen gezet en nog
zoveel meer. Ook onze poppenkamer was
omgetoverd in het huis van Sinterklaas. Hier mochten we ons verkleden als
Sinterklaas of zwarte Piet. Het werden twee hele drukke, maar superleuke weken!
De voorbije weken werkten we rond het thema 'herfst'. Tijdens een herfstwandeling gingen we dan ook op zoek naar mooie herfstbladeren en herfstvruchten.
Dinsdag hebben we Senne zijn verjaardag gevierd. Hij was 5 jaar geworden. Dus opnieuw mochten we aan de feesttafel! Ook zingen, dansen en vuurwerk maken stonden op ons 'to do'- lijstje. Nog een dikke proficiat voor Senne van al de kleuters uit ons klasje en nog een dikke knuffel van de juf! Bedankt voor de lekkere cake en fruitsap!
Op 4 november werd Laura 5 jaar! Dus het was weer een groot feest in onze klas. Zingen, dansen, eten aan de feesttafel, kaarsjes uitblazen,... Juf Sara heeft er samen met Laura en al de andere vriendjes een hele fijne dag van gemaakt! Laura, bedankt voor de heerlijke cake! Nog een hele gelukkige verjaardag van al de reuzen uit onze klas. En een dikke kus van juf Sara en juf Nathalie
Vandaag was onze juf een kookheks geworden. We hebben wormenpap met muizenkeutels gemaakt. En eigenlijk was het best wel lekker :) Kijk ons maar is koken en smullen! :D
Vandaag hadden we opnieuw feest in onze klas. Valjeta werd 5 jaar! Dansen, zingen, taart eten, slingers ophangen, kaarsjes blazen,.... Allemaal leuke dingen die we vandaag deden. Valjeta, hopelijk heb je ervan genoten. Bedankt voor de lekker taart en het fruitsap!
Nog een dikke proficiat van al je vriendjes van de klas!
Deze week werkten we rond het thema 'heksen'. Onze klas is volledig omgetoverd in een heksenhuis. We maakten er heksensoep van insecten, vlogen er op een bezem en droegen er echte heksenkleren. We genoten ook van heksenverhalen die onze juf voorlas in het donker. En we hebben een leuk liedje geleerd. ('Zes heksen' --> Zie youtube) Donderdag namiddag hadden we een hele mooie voorstelling van de heks 'Nieuwsgierige Lotje'.
Volgende week gaan we nog een beetje verder griezelen...
Natuurlijk stond er vandaag veel meer op het programma dan het tonen van onze knutselwerkjes. We hebben gedanst, gezongen, met gekke ballonnen gespeeld, frietjes gegeten,... En jullie kunnen mee genieten aan de hand van enkele sfeerfoto's.
Nog een gelukkige verjaardag voor pompom!
Volgende week werken we rond het thema 'heksen'. Spannend....