RC Waregem - NU15 Kvvc 0 1
De Racing startte furieus aan de match , ze wilden de leider op de knieen krijgen en
.. het lukte bijna. Kvvc voetbalde laks, te traag in opbouw, slechte passing wel inzet maar te weinig. We hadden geen antwoord op de druk en gretigheid van de geeltjes. Ze speelden zoals je verwacht dat een nest mieren reageert op een suikerklontje . Onze keeper en de gehele verdediging zorgden voor de 0 op het bord terwijl het middenveld telkens een stap te laat was in verdedigend opzicht . In aanvallend opzicht kwam de laatste pas telkens in de voeten van die verdoemde tegenstanders. De paar kleine kansjes voor ons werden jammerlijk gemist. Sommige spelers toonden echt geen fighting spirit . Een gelukkige brilscore aan de rust.
Tijdens de koffie passeerden enkele donderwolken en
.. het lukte.
Geheel andere match voor ons. Alles wit en blauw gekleurd gedreven voetbal en snel combinatiespel waren nu de termen die konden gebruikt worden . Eindelijk. Remko prikte de goal van de verlossing . Ik noem geen namen maar tot twee keer toe werd er gemist voor leeg doel. En
mvr de scheidrechter keurde een doelpunt af ( Voorzet van net voor de doellijn van Joost ( pass achteruit dus) , James die vanachter de man komt en scoorde).
Dit zorgde er voor dat het toch spannend bleef tot op het einde .
Uiteindelijk verdiende overwinning .
Succes aan de trainer van Waregem , doe zo verder jullie verdienen meer dan die 4 punten in de rangschikking .
Leuk om weten is dat er blijkbaar geen zwakke ploegen in onze reeks zitten.
Franky
|