Bij een recent onderzoek in Nederland is gebleken dat dertig procent van de
Nederlandse mannen een penis heeeft die binnen de normale afmetingen valt. Bij
een grote meerderheid echter blijkt de penis in volle erectie nog geen vijf
centimeter te bedragen. Om een correct onderzoek te voeren vragen we aan alle
Nederlandse mannen die in dit laatste geval verkeren zich kenbaar te maken door
vandaag een oranje vlaggetje, bolletje, sjaaltje aan het eigen voertuig te
bevestigen. Indien u niet beschikt over een voertuig is het dragen van een
oranje t-shirt of pruik o.i.d. ook goed.
Een man doet examen als buschauffeur. Op een gegeven moment zegt de examinator: "Veronderstel, je hebt een bus vol met vakantiegangers en precies op een onbewaakte overgang slaan je remmen vast en in de verte komt een trein aan denderen. Wat doe je?" Zegt de man: "Ik bel mijn grote broer." "Waarom je grote broer?", vraagt de examinator. "Nou, die heeft nog nooit zo'n ongeluk gezien!"
.
.
Twee rijke mannen staan toevallig met hun Rolls Royces naast elkaar voor een verkeerslicht. De een belt de ander op en pocht: "Ik heb zojuist een fantastische compact disc installatie in mijn Rolls laten monteren." Zegt de ander: "Moet je me daarvoor uit bad bellen?"
.
.
Autogordel perikelen. Laatst vergat ik mijn autogordel uit te doen en heb ik bijna twee uur met mijn auto op mijn rug rondgelopen.
.
.
er staat een man in de file een man naast hem draait het raampje open de man denkt dat hij iets wil zeggen hij draait ook het raampje open zegt de andere man heb jij ook een scheet gelaten???
.
.
Er rijdt een auto met 200 km per uur door een dorpje komt de politie. politie: waarom rijd u zo hard. Man achter het stuur weet niks te zeggen word z'n vrouw wakker die zegt: een bekeuring? Die kun je mooi van het gestolen geld betalen. Wordt oma achterin wakker en zegt: ik zei toch dat je met een gestolen auto niet ver komt