Vorige week was dus mijn tweede dag op stage. Alles verloopt zoals vorige week, ik kwam binnen en er stonde niemand in het secretariaat, dus ik moest direct aan de slag!!!
Ten eerste ben ik de leeraarskamer in orde stellen maar ik moest de telefoon int oog houden...telkens belt er iemand.
Dan moest ik oproepen opnemen de kindjes verzorgen enz... voor de rest van de dag moest ik samen werken met de directeur want wij waren de enigste waren in het secretariaat.
Morgen is weer zo'n een dag, hopelijk nog beter!!$
Dinsdag was dus mijn eerste dag op stage, toen ik binnen dacht ik in mijn eigen dit gaat een lange dag zijn!!! Ik ben binnen gegaan en ik had ineens werk, ik moest al beginnen met het noteren van de afwezigheden en de laatkomers.
Dan moest ik over heel het school gaan om de schoolreglement briefjes op te halen plus de kleuters!!!! Ik moest allemaal noteren wie allemaal in orde was met de briefjes, zo niet dan moest ik de namen en klassen juist ordelijk noteren zonder fout.
Maar ik heb een aantal foutjes gemaakt, ik was dus een beetje onnauwkeurig, maar ik zal volgende keer extra opletten!!
hey Ik ben dus vorige week dinsdag naar mijn stageplaats gegaan om mijn contract te laten tekenen, ik heb het makkelijk kunnen vinden want ik heb al vorige jaar op dezelfde plaats stages gedaan. Alles was vlot verlopen want iedereen kent me al!!! Dus ik ben naar de kantoor van mijn stagecoƶrdinator de heer Paul Damen geweest een vriendelijk man dus....en hij heeft alles getekend, alle afspraken overlopen en jaah in tien minuutjes was alles klaar.