Fietsen...verslavend !
Routeplanners
  • AllTrails
  • Fietsnet
  • Fietsroute
  • Fietsrouteplanner
  • Fietsbond
  • Mapmyride
  • Bikeroutetoaster
  • Catenacycling
  • Route You
  • ridewithgps
    Foto
    Kalender 2021
  • Agenda op Strava
    Mijne Muziek ;)
  • The Weeknd
  • Imagine Dragons
  • Pink
  • Twenty One Pilots
  • Alan Walker
  • Een Ster
  • I follow rivers
  • Nowhere Fast
  • WhatsApp
  • Meenselbikers
    Foto
    Trager hemmek gezegd!!!
    k'Zen pertang nog nie muug !
    Zoeken met Google


    Archief per jaar
  • 2021
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
    Nog trager manne !!!
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Easy Rider
    Je hebt een week tijd om betere foto's te maken!
    Activiteiten voor demettes
    02-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Velm
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De jaarlijkse rit naar Spa ging niet door. Dit wegens het slechte weer. We kozen er dan maar voor om mee naar Velm te rijden. Ozze gids was in zijn nopjes , ook na de rit. Na 135 km was iedereen nog zo fris zodat er weeral goe gelachen werd. 
    Het was een rustig ritje . . Iedereen had er van genoten. 


    Bijlagen:
    image.jpeg (278.6 KB)   
    image.jpeg (299 KB)   

    02-05-2016 om 21:47 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    28-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Handbike
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een oplossing voor al die wielertoeristen met slechte knieen......
    Het word getest 😀
    Word vervolgd.............

    Bijlagen:
    image.jpeg (643.8 KB)   

    28-04-2016 om 14:16 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    24-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tettekesrit
    Al vroeg uit de veren. Benieuwd hoe de benen aanvoelen na de lange rit op zaterdag. . Super. Had er geen last van. Dan maar wa losrijden op de MTB 😀
    Twas redelijk frisjes bij vertrek. De weersvoorspellingen waren weeral niet al te best. Toch was er geen nattigheid te bespeuren. 
    Alvorens we vertrokken in Millegem zat het plezier er al volop in. Vrolijke lachbuien voor de rit kon gestart worden. Met zijn 9 trokken we richting Dessel. Losrijden zat er niet direct in. De rit verliep redelijk vlotjes. Int Meulenzicht mochten we gebruik maken van de privewoonst, samen met een groep Duitse vakantiegangers. Hier werd er nog stevig verder gelachen. Na een dikke 40 km konden we onze rit eindigen in Millegemcity. Nog steeds geen nattigheid te bespeuren. Veel tijd om de dorst te lessen had ik niet want om 14u had ik andere verplichtingen. Het weekend was weeral geslaagd. Geen druppeltje regen gehad ondanks dié wel heel slechte weersvoorspellingen. .....

    24-04-2016 om 19:45 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    23-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tom boonenclassic
    Na een drukke week kon het weekend beginnen. Op woensdag de rit van Spa verkend. Met de fiets vertrokken maar de rit met de auto moeten verder zetten. Misschien al maar best want de laatste klim voor de A's eindigde in een kiezelweg. 
    Dus nog een ander klimmeke moeten bijzoeken alvorens huiswaarts te rijden. 
    Zaterdagmorgend om 8u richting bleukens. 3 Balense clubgenoten stonden al te wachten, de bende die van Millegem kwam moest nog komen. Inschrijven en weg. Enig getwijfel onderweg wie welke tour zou doen. Tot de eerste bevoorrading was alles hetzelfde. Nadien moest er gekozen worden. Onze echte B ploeg( 1 persoon) koos voor de 150km, dus iedereen mee. Er werd vlotjes gereden maar niet te snel zodat iedereen kon volgen. De tweede bevoorrading op 116km was triestig gesteld. Zelfs de sportdrank was bijna uitverkocht. De C ploeg die we daar tegenkwamen zetten hun rit verder en de a + kwam aan toen wellie vertrokken. In geel het parcours rechts laten liggen om verder richting millegem te rijden. Meer dan 150km op de teller en 750hm. Het was weeral een leuk ritje. Maar de after die was super. Een uur konden we niets meer zeggen, enkel lachen en traantjes vegen. Tja, die C man was echt in zijn nopjes.👍

    De weersvoorspellingen waren redelijk slecht, maar wij hebben weeral gekregen wat we verdienen. Geen enkel drupje regen gehad.👏

    23-04-2016 om 19:53 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    17-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tourtocht dessel-witgoor
    Vandaag afgesproken om met de dochter een MTB tochtje te doen in dessel. 
    Ozze Marc had gekozen. Om mee naar Poederlee te rijden met de koersfiets.
    We vertrokken niet te vroeg zodat de grootste drukte voorbij was. De beste keuze want volgens mij was het redelijk druk. De straten stonden overal vol geparkeerd. 
    Wellie inschrijven en weg. Gekozen om de 44 km te doen. Weinig volk te bespeuren,  Hier en daar ne rappe die eens voorbij kwam. Ook enkele profs die ne keer of 4 voorbij kwamen. Zij hadden voor de 50km gekozen. 
    De bossen in brasel die waren druk bezet. Er was namelijk eveneens een oriëntatieloop bezig. 
    Na 44 km rap een koffieke nuttigen om vervolgens huiswaarts te rijden. De mannen waren vree content met een deelname van meer dan 900fietsers, en wellie ook want we hadden alles vlekkeloos afgewerkt😀

    17-04-2016 om 18:06 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    16-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bloesemclassic
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Al vroeg uit de veren. We moesten namelijk om 7u al op de parking staan van het Miloheem. 
    De weersvoorspellingen waren niet zo best maar we zullen wel zien wat het zal brengen. 
    Met zijn 14 waren we. Inschrijven en weg. De regen begon lichtjes te vallen bij het vertrek. Amai, als da maar goed komt. 
    Maar na enkele minuutjes was het al gedaan en Geen regen meer gezien.
    We waren in 2 groepjes verdeeld. Een groepje van 9 en eentje van 5.  Ik ging voor de 130km en zal bij de eerste bevoorrading beslissen wat te doen. Maar iedereen ging voor 150km. Okee, ikke ook . 
    Er waren veel groepjes op pad, en toch was het precies minder druk dan voorgaande jaren. 
    De rit afgesloten in Zonhoven met 2 consumpties en een stuk taart . De verdere dorst werd gelest in het clublokaal.....
    We hebben dat weer super gedaan. Weeral een training minder voor de 4 daagse..., en het was een pittige.
    Meer dan 1000hm, 150km en een stevige wind🍺

    Bijlagen:
    image.jpeg (391.6 KB)   
    image.jpeg (396.9 KB)   

    16-04-2016 om 20:14 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hageland
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We zijn eindelijk terug.... 
    3 zwaar maanden achter de rug zodat er heel veel achterwege is gebleven. Alles afgesloten met een weekje Frankrijk . We kunnen eindelijk de draad terug oppikken.
    Enkele sfeerbeelden van de Hageland 

    Bijlagen:
    image.jpeg (324 KB)   
    image.jpeg (255 KB)   
    image.jpeg (365.8 KB)   
    image.jpeg (303 KB)   
    image.jpeg (264.7 KB)   
    image.jpeg (229.2 KB)   
    image.jpeg (378.6 KB)   
    image.jpeg (232.9 KB)   
    image.jpeg (330.2 KB)   

    16-04-2016 om 19:41 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    04-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2016
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eerst wil ik iedereen het allerbeste toewensen voor 2016. Het nieuwe jaar is alweer sportief begonnen. Op zaterdag stond er een borrelrit op de agenda met de MTB . De eerste borrel stond al klaar bij de mast. Eigenlijk was het voor mij ook een verrassingsrit want ik wist niet wat er allemaal zou komen. Hier en daar kwamen in de bossen ook frisse flessen drank te voorschijn. Ik hield het persoonlijk maar bij mijn Drinkbus. Savonds moest ik gaan borrelen en zal daar mijn schade wel inhalen. Os Hildje had onderweg dan ook nog gezorgd voor ne nieuwjaarsbrief. Ja, ook zij wenst iedereen een sportief en veilig jaar toe.😀De laatste kilometerkes moesten door de donkere afgelegd worden in het bos, dit was best wel spannend. 


    Op zondag dan maar wat later opgestaan dan gewoonlijk want het was redelijk laat geworden. De koersfiets uit de garage genomen en met de dochter een tourke gaan fietsen. De eerste kilometerkes van het nieuwe jaar zijn dus al weeral afgelegd. 



    Bijlagen:
    image.jpeg (388.1 KB)   

    04-01-2016 om 18:57 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    01-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vaarwel 2015
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 2015 is weeral afgesloten. De voorlaatste dag nog een ritje richting Aarschot kunnen doen   Met de koersfiets van 100km met heel veel wegen waar verschillende clubgenoten nooit eerder waren geweest. 
    Een rit die we weer met veel fun hebben afgesloten in de Meulenberg. 

    De laatste dag van het jaar werd de jaarlijkse traditie nog steeds verder gezet. Een MTB rit in Retie. Een deel vertrok al een beetje vroeger '. Dit was voor ons natuurlijk heel gemakkelijk zodat we onze dorst al dadelijk aan tafel konden lessen. Deze mannen hadden namelijk een plaatsje voor ons vrij gehouden. Voor mij werd het een ritje met dochterlief en jawel ze had goed haar best gedaan. Wij kozen voor een tour van 35km, het andere deel koos voor de grotere tour. 
    De fun zat er ginder goed in,  het huiswaarts rijden was al zeker zo plezant. Nog ne tussenstop in Achterbos zodat de lichtjes al moesten aangestoken worden terwijl we Hulsen binnen reden. 
    De teller in 2015.... Goed voor 14000km fietsplezier. 

    Bijlagen:
    image.jpg (426.1 KB)   
    image.jpg (706.9 KB)   

    01-01-2016 om 16:10 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    29-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schitterend kerstweekend
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een druk kerstweekend achter de rug. Op zaterdag eerst een tourke met de koersfiets gemaakt van 120km om vervolgens thuis de zaterdag af te sluiten met een  super kerstfeestje. 
    Op zondag een uurke later dan de clubgenoten richting Houthalen - Helchteren om daar ne tourtocht af te werken. Een schitterende tocht die wel heel technisch was maar super mooi. Met een deelnemersveld van bijna 2000deelnemers waren ze er dan ook wel heel content. 
    Het laatste weekend van december dan ook nog kunnen fietsen met blote beentjes. Het kon nie beter!!

    29-12-2015 om 19:38 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    24-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerst
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Tijd dat kerst eraan komt. De pakjes worden zotter en zotter onder de boom. Nog eventjes wachten hier, .sommigen worden al wat ongeduldig....Aan iedereen een zalig kerstfeest toegewenst. 

    Bijlagen:
    image.jpg (530.5 KB)   
    image.jpg (696.3 KB)   
    image.jpg (768.5 KB)   

    24-12-2015 om 00:00 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    23-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rillaar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eindelijk nog eens ruim optijd vertrokken richting Millegem. Dus kon het nog eens op een rustig tempo... Da was al lang geleden. Nogmaals aangename temperaturen zodat de korte broek terug dienst kon doen,deze keer wel met kniestukken. Met zijn 12 trokken we richting Hageland. Met momenten hevige windstoten. Na 50 km kwamen we toe aan de dolle kever. Daar waren ze gul met chocolade figuurtjes bij de koffie. Voor sommigen teveel om op te eten. Ze werden dan ook meegenomen op de terugweg. Als da maar goedkmt. En jazeker, bij den Bart kwamen ze terug te voorschijn. Had ik geluk dat iedereen niet zo voor chocolade is. 

    Bijlagen:
    image.jpg (113.7 KB)   
    image.jpg (151.3 KB)   

    23-12-2015 om 00:00 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    20-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zalig fietsweer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eind december en nog in korte broek kunnen fietsen. Da gaan we nooit meer meemaken😄
    Op zaterdag hadden we gekozen om de koersfiets te nemen. Met 20 fietsers vertrokken we richting ter koest. Des te meer fietsers , des te meer kunnen er in panne vallen. Na 1 km hadden we al een eerste slachtoffer. Die kon niet meer verder. 2 km verder een volgende . Dit kon hersteld worden. 4 km verder deed mijne fiets raar. In Hulsen snel ne fietswissel. Ondertussen moest er nogmaals aan ne fiets gesleuteld worden zodat we uiteindelijk verder konden starten. Maar in Oostham nogmaals aan de kant om ene verder te helpen zodat we uiteindelijk zonder pechstop richting ter koest konden en nogmaals terug. 110km op de teller en zalig op de fiets. 
    Op zondag werd het een tourtocht met de MTB aan de kanten van Westerlo. Ook hier was het nogmaals zalig fietsen. 

    20-12-2015 om 20:06 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    13-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zilvermeer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op Zondagmorgend was een lichtjes aant regenen. Toch gekozen om een tourke te MTB. Nog donker bij vertrek. In Millegem konden de lichtjes terug uit. Met zijn 7 trokken we richting Zilvermeer. Wel met een grote omweg. Gelukkig dat er onderweg geen BOB controle was , want dan moesten er 2 aan de kant blijven. Het was een ritje met heel wat lachwekkende valpartijen en stoten die werden uitgehaald. De dames hadden heel veel geluk dat er een dikke zeem in de broek zat en de broek langs buiten ook nat was💡Na wat nieuw stukken verkend te hebben in Dessel en
    Mol kwamen we toe aan het Zilvermeer. We gingen het parcours proberen te volgen dat de veldrijders de dag vooraf hadden moeten afleggen. Amai, Twas de moeite . Hier werd meer stilgestaan dan gefietst zodat de kou begon parten te spelen......
    Dan maar richting sluyshof om wat op te warmen. Na wat opgewarmd te zijn richting Millegem met nog ne tussenstop om ne lekke band te vervangen. Het was alleszins een rit waar evenveel gelachen werd dan gefietst. Zalig.......

    Bijlagen:
    image.jpg (504.8 KB)   
    image.jpg (484.8 KB)   
    image.jpg (470.4 KB)   
    image.jpg (675.2 KB)   

    13-12-2015 om 20:28 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Drukke week
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op woensdag een ritje met de koersfiets gedaan richting Schaffen. Een rustig ritje met toch wel wat hoogtemeters . Het was lang geleden dat de sprint nog eens werd ingezet de laatste kilometer. Maar onze gids had ervoor gezorgd dat we langs de koekoekstraat binnenreden. Dju, ik stond net niet op het podium 😜

    Op zaterdag kwam de MTB terug buiten. Nu was het tegenovergestelde.....Er werd tegen een redelijk tempo gestart om uiteindelijk rustig binnen te rijden. Nog steeds aangename temperaturen om te fietsen. Alleen voor de donker thuiskomen is soms een probleem. De MTB is ondertussen voorzien van de nodige verlichting, bij de koersfiets zullen we dit maar laten want anders blijv'en we mssch nog langer van huis. 

    Bijlagen:
    image.jpg (321 KB)   

    13-12-2015 om 20:27 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    06-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaasweekend
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op zaterdag stond er een ritje op programma met vertrek in Millegem.. Met zijn 11 trokken we naar Wezel. Na een uurtje konden we gaan spelen in de  grote speeltuin van de Keiheuvel. Na een uurtje gespeeld te hebben eventjes rusten bij Elsje en den Danny. Meestal word van hieruit de kortste en rapste weg naar huis genomen. Nu namen we er nog heel wat bospaadjes bij. Bijna 60km op de teller bij thuiskomst  en pikkedonker....
    Op zondag deden we nogmaals een tourtocht. Er was keuze ts Diest en Lommel. Wij kozen voor het eerste. Schoon tochtje en best wel pittig. 45 km en 500HM. Redelijk veel wind maar hier en daar konden we ons goed verstoppen tussen al die heuveltjes. 
    Na ne warme douche en een goei sjjatteke koffie er ook maar een boke met spek bijgenomen. Zo waren we helemaal voldaan bij thuiskomst. Tja, wij hebben onszelf maar getrakteerd want voor de jeugd was de Sint nog geweest maar ons heeft hij overgeslagen 👏




    06-12-2015 om 21:00 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    02-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verrassingsritje
    Zalige temperatuur en dit begin december.  Nie echt wetend waar naartoe, dus werd er een verrassingsritje van gemaakt. Best wel spannend. Iedere kopman mocht 3 km kiezen waar naartoe...... Int beginne werd gezegd richting Scherpenheuvel . Toch zullen we wel zien waar we zullen belanden. Met zijn 12 waren we. Alles verliep volgens schema. Tot😉 os Nanske op kop kwam. Doemde toch, toen liep het mis. Een straat in die doodliep..... Dan maar hulp gevraagd aan de andere collega's. Na 55 km kwamen we toe aan de spelhut in Testelt. Veel verrassingen  onderweg maar dit maakte de rit heel spannend. Na de lekkere koffie en vriendelijke bediening konden we verder. Niet teveel lusjes meer richting huiswaarts want anders zou de rit te lang worden. Het werd een heel rustig ritje.Bij thuiskomst 113 km op de teller en meer dan 500hm. Een geslaagde rit zou ik zeggen😉 

    02-12-2015 om 21:19 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    01-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.een echt zondagsritje!!
    Na een hele regenachtige nacht toch maar eens buiten kijken hoe het eruit zag. Awel😀het zag er goed uit. Aangename temperatuur en gedaan met de buien.  Hoe het in de bossen gesteld was moesten we nog afwachten. Met zijn 10 trokken we de bossen in, afwachtend wat er zou komen. Eerst richting geelse vijvers om zo aan de tettekes van Retie te beginnen. Het werd een echt zondagsritje, rustig tempo  en stillekes in de bossen. Int Meulenzicht mochten we er ene gratis drinken. Neen nie van de cafébaas maar van ozze clubgenoot. Hij was namelijk jarig. Natuurlijk had hem tegenslag da we sjust mee zoveel waren. Van hieruit de kortste weg naar huis. Normaal is da  tegen sneltempo maar zelfs nu bleven ze rustig.....rijden. Nog steeds aangename temperatuur maar ondertussen begon het wel lichtjes te regenen. En de bossen, Awel die lagen er uitstekend bij. De mannen hadden weeral goe gegokt om de juiste richting uit te rijden. 

    01-12-2015 om 17:07 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    28-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TT Mol
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Optijd richting School Spoor om de tourtocht te rijden. We hadden namelijk nog ne drukke zaterdag voor de boeg. Gekozen voor de tocht van 35km wegens tijdgebrek. Bij het thuiskomen smiddags moest het namelijk heel rap gaan. 5 fietsen die nog moesten gepoetst worden, ne berg was , allen douchen en snel wat eten. Na al deze taken konden we richting Zilvermeer vertrekken . Sponseren voor een goed doel en ook wa supporteren. Om mij op te warmen maar vlug 2 gluhweinen tegelijk genomen zodat ik het vlug warm kreeg..... Nadien in Milegem de fietscollegas nog snel ne goedendag gaan zeggen en savonds werden we ook nog getrakteerd op een cinemake... 

    28-11-2015 om 22:56 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)
    22-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TT Maasmechelen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Heel veel getwijfeld op zaterdagmorgend. De buienradar meermaals geraadpleegd en uiteindelijk vertrokken richting Maasmechelen. De afspraak was voor om 9u thuis te vertrekken en dit deden we dan ook. 5 minuutjes voor de anderen kwamen we toe. Eerst nog een koffieke drinken alvorens we starten. Tegen een rustig tempo vertrokken. We kwamen al snel aan de splitsing en namen de grootste tour. Hier en daar wat klimmetjes en op de eerste bevoorrading hadden we al meer dan 30km. Het ergste moest nog komen🚴 Nu moesten we het zandkot in maar veel mochten we er niet van doen. Aan de tweede bevoorrading zaten we aan 42 km. Nu is het enkel nog vlak kreeg ik te horen. Ja, amai, de laatste 10kilometerkes waren nog wel pittig. Na 55 km en 600HM konden we onze fietsen poetsen. Amai, Twas nodig. Toch blij dat we deze keuze hadden gemaakt. Geen druppel regen gehad, maar terwijl wij onze dorst gingen lessen begon het redelijk te regenen. Ocharmkes diegene die nog moesten vertrekken. Eveneens werd het ferm koud terwijl wij het zonnetje nog op onze tour hadden. Thuis gekomen moest alles heel snel gaan want we hadden nieveel tijd meer over om onze dorst en honger te gaan stillen int kuipke. We hadden dankzij een goei bron via  via .VIP ..tickets kunnen bemachtigen voor de 6 daagse. En amai, Twas echt wel de moeite. 

    Bijlagen:
    image.jpg (178 KB)   
    image.jpg (254.7 KB)   
    image.jpg (336.1 KB)   

    22-11-2015 om 00:00 geschreven door nancy  


    >> Reageer (0)


    Foto


    Foto

    Hela...rijd eens wa trager !!!!
    Foto


    Foto

  • CM sportattest
  • HC 2013
  • Sportwereld
  • Formulieren
  • Gazet van antwerpen
  • Wielertoerist
  • La Cuenta
  • HC 2012
  • Sporza blog
  • Fietsen Mast

    Foto


    Foto

    Mijn favorieten
  • Buienradar
  • Het Weer
  • Fietsnet
  • Tourtochten
  • Bikerboys
  • Manne van 't los zand
  • Knappe beelden
  • Weersvoorspellingen

    Foto

  • Sporza
  • heroica
  • VWB
  • Gps MTB Toertochten
  • Wielerbond Vlaanderen
  • WTC Het gouden Wiel (ritten)

  • Foto



    Categorieën

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs