Man man man,eind maart en overal ligt er sneeuw!Je houd het niet voor mogelijk!! Blueke laat het alvast niet aan haar hartje komen!Neenee,weer een nieuwe ontdekking zo'n pak sneeuw!En leuk dat we dat vinden!Rennen springen en ravotten,de pret kon niet op! En ik maar denken,ocharme Blueke,haar pootjes zullen bevriezen in die sneeuw.Dus Blueke maar terug naar binnen,ma neen hoor de juffrouw wou persé terug naar buiten!!
Gisteravond bracht Blueke haar eerste bezoekje aan onze hondenschool,iedereen was direkt weg van haar!Zo een schattige puppie!! Na een bezoekje aan de plasweide zijn we gaan kijken naar de training van de debutantjes enja hoor,Blueke toont heel veel interesse!!Maar vooraleer we daar geraken is er nog een lange weg te gaan!!!
Blueke heeft ook al een vriendje!!Jaja,de Mighty Max die gisteren ook zijn eerste bezoekje bracht en het klikte meteen al!! Kijk maar uit want die twee gaan nog de beste vriendjes worden!
Maar nu waren we toch wel vergeten fotokes te maken zeker!En zeggen dat ik mijn fototoestel wel degelijk mee had....erg eh.
Tzal voor volgende week zijn dan maar..........beloofd!!!
Vandaag wou Blueke een beetje aan haar conditie werken!!En hoe doen we dat?Juist...op de loopband
Oh ja,vandaag Blueke eens gewogen en onze flinke meid weegt al 3 kg 900
Vandaag brachten Blueke en ik een bezoekje aan de markt in Ternat. Dit was weer een nieuwe belevenis voor Blueke en ik moet zeggen,ze heeft zich voorbeeldig gedragen.Wel nog wat onwennig en overweldigd maar dat is vrij normaal.Al bij al viel het goed mee!!
Deze avond brengen we nog een bezoekje aan de hondenschool want Gingerke moet ook nog getraind worden,dat mogen we niet vergeten eh!!Blueke zal daar ook kennismaken met Mighty Max van de Fjurdyhoeve die gisteren is aangekomen is zijn nieuwe thuis!!
Dit is een verslagje van Blueke's eerste levensweken bij een geweldige fokker.Dus gaan we eventjes terug in de tijd. 25 januari Mijn droom gaat in vervulling!Al bijna een jaar lang sta ik op de lijst voor een blauw teefje bij de kennel "From Home Dianis" en vandaag is het eindelijk zover!8 puppies waarvan 6 teefjes,en van die 6 teefjes zijn er 3 blauw.Helaas is er 's anderendaags één van de reutjes overleden en blijven ze dus nu nog met 7 over!Ocharmekes dat ene reutje tussen al die teefjes Ik kon amper wachten om te gaan kijken en ja hoor 2 dagen later stond ik al in Mechelen. Wekelijks een bezoekje brengen hoorde er natuurlijk bij en zodoende was de keuze vlug gemaakt.
En dan kon het aftellen beginnen naar de dag dat Blueke eindelijk mee naar huis mocht!! Geniet maar even mee van enkele foto's