Heeeeyy,,..
EINDELIJK MOOI WEER !
Haha , niet op foto letten..--"
Oma heeft bij de volleybal gewonnen haha.
Gisteren naar Nederland geweest , we gingen naar body shop en kagen aan 350 euro , serieus haha..;0
Ben gaan shoppen met omatje en heb snorren shirt <3 Soo mooi..:o
Bubaaaaaaai x :3
--------------------------------
Ow jaah , gisteren toen we naar Nerderland waren ook ff boekje gekocht voor paarden te leren tekenen haha. Want ik kan niet echt goed tekenen :-I
Is een beetje gelukt met dat boek..
Morgen gaan we naar boudewijnpark.. Voor mijn broertjr haha.Hopelijk wordt het een ßêëтjè ϊέΰκ? ğřąppīģ ħőē ĺķ şčħŕiį ħě ħąħą ¦)
Dag doei x c:
K'bent vergeten gvd. Haha , dan nu maar eah. WOOHOOO PARTYYYY
Voor de mensen die nu mijn blogje eens bezoeken , dit is mijn dagboek , maar het is een erg leuk dagboek hoop ik! Foto's, links , alles! Normaal moest ik het gisteren al op gezet hebben , je , je kent mij he..
Aaahh , Haaai
Ik heb nogal buikkrampen , weetje... :$
Ahahah , morgen naar omaatje naar zee , haha , lol xdd
We gaan dan bloementjes kopen , van die met dat papier. Voor van die schelpjes , niet met geld hoor , haha. :3 Van die zaagjes. En Cézan , mijn broer van 3 gaat mee. Nahja, kweet niet wat hij daar aan heeft. Iedereen die mijn bericht/blog leest , dankje.
Vergeet ook niet : 100 dagen wordt megaaaaaa zottekes !!! ^^
Ik moest net mijn bril aan , voor de tv te zien , maar ik vind hem niet , al van toen ik terug wad van Sam:¢. Ik moet ook der punten ophalen van farmerama.
Je bent bijna volgend level :p
Uh , komt mijn mama nu binnen : Ik zeg : 'Heb je mijn bril?''Nee.''Ik richt licht op haar.' 'Heb je hem ?' 'Ja, late 1 april grap.' HAHAHAHA. Grappig hé... Zoo, we gaan dus niet naar Griekenland , of watever,... We blijven lekker thuis , af en toe naar pretparken , of zoals gisteren. *-* Nou vind ik het best raar , ik heb niks gedaan , en heb ik toch een lang verhaal ?
Dit is een foto in Brussel , van de Basilicum , ofzo..? En het atonium , & manneke Pis.
En ik was het bijna vergeten omdat het zo klein is , mijn echte Teddy van Brussel , van 25.
Hahaha,.. Bubaaikes MorganeXxX
Jeuhh ,
K'ben zaterdag naar Sam geweest. Was zo-ot.
We zijn naar 2 paarden gaan kijken , van mensen , ... We hebben ze een naam gegeven : Sonic en Bolty ! ^^
Ze zijn zoo mooi... ;0
Vandaag naat Brussel geweest , voor Manneke Pis xdd *-*
Was druk..
Nou , en Cézan , mijn iets oudere broer was aan het wenen...
Happy pasen!¡ ;$
Mss beetje laat ...?
We hebben het Atonium ook gezie n , maar het was TE druk.
Ik heb een souvenirtje gekregen van 25 ,... Het is amper 2 cm.. Een echt beertje. De original teddy. xdd
Ik was van dat uurtje in de auto echt misselijk. (Word ik na 5 min.. :$ )
Nouwehh, bubaaaaai?
Oohh , Joow :l
K*t dag , echt.
We gingen naar het Wiellermuseum , en toevallig was dãâr een bekende wielrenner.
Ik weet niet wie , wånt dãt interreseert me niet.. :-I
Nou we deden weer waarheid doen durven ,.. 1. Ik moest het uitmaken.
2. Brainwash (met je kop in de wc en doorspoelen :c
3. Idk , waarschijnlijks iets vuils.
Ik kooς dus voor 1...
En dan vraagt William het aan , zei ik ja ,want ik vind 'm wel leuwk :p We moesten ver fietsen , en was echt lastig, en we waren back op school , mocht ik naar huis vertrekken , 2 volle bergen op. ^^ Vanamiddag toen we bij het museum waren , hadden we snoepjes bij , Mmmhh.,
Morgen rapport , maar er is geen eindprocent , maar mijn vader rekent dat uit :c
Nou , voor vandaag heb ik weer genoeg getypt.?
Bubaaaai. Morgannovitsch xdd
P.S. In dat museum hadden we een chill vlaggetje gekregen , iedereen zwaaide ermee , maar ze overleefden het niet lang :0
HAHAHA,Ik draag dus een bril,best wel grappig.
Dus hier enkele foto's. ^^
Byee, ik geef je ff kusje c:
Nou , about dat kusje , we deden wdd , = waarheid durven doen , ken je wel , en mijn liefje , Victor koos doen.
Moest hij op de wang kusj geven op de mond , of lebberen o-o En ik wou geen van alle , ik ben maar 11.
Maar hij koos dus voor wang ,en ik had gewed , als hij het deed mijn vriendin het ook moest doen,ze deden het :0
HAHAH *-*
Morgen zwemmen. Het is vrij zwemmen ,dat's wel leuk.
Ik voel me echt niet goed in de klas. Geen vrienden , nou , ze zijn zo raar. Ik en een vriendin hadden dus zaterdagbeen liedje opgenomen , en op yt gezet , WE HEBBEN DAT DUS BEKEKEN IN DE KLAS O-O ... Ik ben bezig met tekenen! (ik ga ff tekeningetje bijzetten)Hier ff tekeningetje van mij c: Jua , ze heet Caramella c:
Hallokidooo,
Nog 10 dagen , e n dan bestaat mijn blogje 100 dagen! ^^
Dan is er ook iets speciaals ..
Wacht maar af ,want het wordt SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER...!!!!!!!!!!¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡!!!!!!!!!!¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡!!!!!!!!!!¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡!!!!!!!!!!¡¡¡¡¡¡
Hey lezertjess x
Ik wil een furby o,O
Alles goed met mij.
Oke , mijn verhaaltje faalt.
Komt ervan als jullie geen thema zeggen:P Phoeehh.
Komt er iemand zeggen : Victor is niet op Morgane,.. Ik paniekeren en weglopen.. Was dus een 'grapje' wat dus echt niet grappig is. Ik krijg deze zomer konijntje! Omg , hopelijk pakken mojn poezen het niet :0
Nooo..Morgen examer wiskunde. Is ook niet simpel o,0
Overmorgen zwemmen , maar we
mpgen vrij zwemmen! :>
Nou , kga maar slapen, bubaaai.
P.S. SAM MIS JUUUEEEE:0 :| ;[
Dus ik vertel maar lekker gewoon het verhaaltje :D
Er was eens een weduwenaar die hertrouwde met een vrouw , en met 2 dochters ,zodat zijn eigen dochter niet alleen zou zijn. Helaas stierf hij toen en liet de vrouw haar ware gezicht zien. Zij liet haar stiefdochter werken als een meid en moest bij het haardvuur tussen de as slapen.Daarom noemden men haar Assepoester. Maar ondanks de slechte behandeling , bleef het meisje altijd vriendelijk en lief. Op een dag kwam er een uitnodiging voor een bal in het paleis. Alle meisjes uit het land mochten komen. Maar Assepoestermocht niet gaan en moest haar zusters helpen met hun kleren. Zodra ze weg waren, begon Assepoester te huilen,want ze wilde erg graag naar dat bal.Terwijl ze zat te huilen, verscheen toverfee Potemoei. Ze zei tegen Assepoester dat ze haar tranen moest drogen en dat ze een paar dingen moest halen.Met een tik van haar toverstokje veranderde ze een pompoen in een prachtige koets, zes muizen werden mooie paarden , zes hagedissen werden lakeien en een grote grijze rat werd omgetoverd in een ellegante koetsier.
Ik moet vandaag kiezen wat ik ga doen voor mijn boekbespreking. Ik ga een kijkdoos maken. Hopelijk word het mooi , ik zal dat foto bijzetten als ie klaar is.
Vandaag turnen , ik durf mijn deo niet meer mee te doen hoor. Pffft. Jeahh , vandaag krijgen we toets verkeer terug. Ik heb 58/60 voor spelling :P
Oeh oeh , ik sluit af :P
Bubaaaai xOxO
-------------------------------------
Ok. terug.
Hopelijk mag ik morgen naar sammie?! ^^
Heb een broek in mijn lievelings kleur,geel gekregen.
SUPER MOOI...
Kijk , ik met mijn nieuwe kleedje :$ Coowl hea ?.?
Nou , ik deed ooit eens voor de grap een relatie met een 3 jaar jongere gast,was heel erg dom,..
Heb ik een ander (victor) waar ik echt van hou , zegt die andere , : 'Ze doet het zeker voor de grap.'DKRALVSQQAASDFTDNLPJVN."?FV.. Je kan de pot oppp..:0
SOOOOO , OEHLAA,TODELOEEEETJEUS.
Heuujj,
Look my fingers o,o
Sooo even kort :
~IK HEB EEN THEMA NODIG MENSAA !
~Relatie victor , uit , aan.
~ No good riends. ( chille F heaaa?)
Dµws , kijk naar mijn vinger$ o,o ( chille U en S heaaa)
Heb een thema NODUUUIG?
Groot probleem Victor en ik. William ging het aanvragen , maar ik moest het darvoor uitmaken met Victor.
Dus ik deed iets heel stoms en deed het.
Maar nu is alles goed.
Ik ben ook verplaatst van plaats ik de klas wegens te veel babbelen..
JUHAA, Voor Nederlands een 58-60 .. Beste v/d klas.
MWAAA , Morgen en o/ermorgen toetsen. :/ (chille V eahh?)
®ararara,je gebt genoeg chille letters gezien. Nog eente vor het af te leren.
CHILLE R HEAAAAAAAAAAAA!?
Nahww , Bubaaaaaai :3
Heeey , wazz up,...
Dit ben ik nu weer ;l
Ik denk dat ik het thema maar over , nja , afkortingen ga doen. Hihi,Daaaaaaag , Bubaai , Morganneki --"
Dit is een mengeling van Zayn en ikzelf-.-
Zo zie je ook dat ik er beter uit zie overdag dan 's avonds.
Bye-bye
Ahhhh hai :0
Gvd,gvd,gvd
We hebben elke vrijdag huiswerk kruiswoordraadsel , en heb het nog niet gemaakt
Sss, het komt in orde. HAHAHAHAHA;X
0.o Omkadd , woensdag en donderdag toetsen.
$ucces , zegt men dan?!
Hahahaha , Nooo ;3
Dit ben ikke , lekker slaperig.
Ik heb gaan eten , en toevallig iemand die ik ken tegengekomen.
Ik heb geen paardje gekocht, maar een handtas , AHAHAH.
Tips voor het volgende thema ? DRINGEND!!!
-Toedeloo
Morgannotje ,..
Hallo kedoo
Niks speciaals , mijn kleine broertje Woulf weende vandaag.
Cedric , hoe weet jij van mijn blog ! <:)
Ben nu al ff terug van cinema met Louise . Het was een mooie film ! Fris & Frankie ...
Morgen koop ik weer zo'n paardje HAHAHAA...
Oehoo , weeet dan niemand een thema voor volgende week ?
Zet iets in het gastenboek..
Ahn , hier zag je mij nu , lekker slaperig...met mijn paas konijntje 3
Oehh , Bubaai
Grtjs Morgane en paaskonijn;P
Er waren problemen op mijn blog. Ik had mijn design veranderd , en daardoor kon de blog niet meer bestaan. Nu heb ik het veranderd en hij is er weer ! Ik ben blij <3
Vandaag , turnen , weer deo meedoen , en HAHAAH.. ;P
Ik heb op mijn toets van muziek net geen buis. Vandaag heb ik een week met Victor. Vanavond weer afgesproken. Ik kom nog langs !
Heeeeeeeeeeeeeey "_
Jaja , je las het goed , ik heb een vriendje , Victor '33
Van vandaag nog maar.
We hadden daarnet al afgesproken , was schattig..
Turnen.
Was echt crazy.
Ik had dus mijn spuitbus deo mee maar dat mag niet, alleen rollers.
Dus ik verstop hem op de verwarming en ik kwam terug en hij is weg. Het middelbaar was gekomen voor te turnen , we kijken in iemand zijn zak en het zat erin.
Dus wij hebben haar sjaal gepakt en in de vuilbak gesmeten. ;3
We hadden voor mijn broertje een mobiel gemaakt met de klas.
Erg mooi ! Ik ga dan een foto bijplaatsen.
Morgen bijles. Jeeeej.
LatersssKatersszzz
Heeeuhjj !
Ik vind iemand leuk en hij mij ook..
Okeee, morgen word het weer funny.
In de turnles nemen we allemaal deo mee , en dan spuiten de jongens op ons. De week erna nemen we ze terug , doen we onze sjaal voor onze ogen en... spuiten we en..OMFG.onze meester staat daar....
Volgende week song week , jeahhhh,...
Ideeen voor binnen 2 weken? GASTENBOEK.. Oke , ...
O,ja , morgen komt mijn jongste broertje eens naar de klas voor zich voor te stellen. Daarnet kreeg ik bijles en mijn broertje ligt achter me en opeens horen we : Bguuuuu ofsoo , hij geefde over ;| En het ging zo ver dat het bijna op mijn meester was... :-I
Nooo , ik ga alweer...
Heaaayy , vandaag over mij :P
Ok , mijn naam is Morgane.
Ik woon in België.
Ik ben daar niet tevreden op.
We reizen vaak naar Oeganda <3
Ik heb een beste vriendin die Sam heet. Ze heeft een blog en die heet myhorsesclub.
Mijn vrienden zeggen dat ik altijd mijn mening laat horen :D
Op school heb ik eigenlijk niet veel vrienden.
Relatie ? : Nee.
Verliefd ? : Zeg ik niet ;P
Mijn top drie van 5de en 6de meisjes :
1. Louise
2. Steffi
3. Silke
Eigenlijk zijn ze allebei even leuk !
Top 3 tofste jongens 5de 6de
1. William of Victor.
2. Emiel
3.Wannes
Lekjer puuut als je ditt leest ;X
Ik ben nogal rap iets beu , en ik heb misschien een beetje bazig karakter ...
Na de grote Vakantie naar de middelbare school :D
Voila , verlang je al naar de s0ngWêékk???-
Byee
Druk op 'Hierzo' voor een bericht achter te laten !
Over mijzelf
Ik ben Morgane, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Mor/Morrie.
Ik ben een vrouw en woon in Ergens (Belgie) en mijn beroep is nog niks..
Ik ben geboren op 20/11/2001 en ben nu dus 23 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Klarinet , lol maken , shoppen... .
:D