Nog 5 dagen! Ik ben echt aan 't aftellen! Kan de tijd niet wat sneller gaan?!
Hij heeft m'n collar al.. Ben benieuwd naar hoe hij er uit ziet.. Maar vooral naar hoe 't zal voelen hem te dragen..
Hmm.. Ik kan nauwelijks wachten om Hem te zien, te voelen en te horen! Ik weet dat Hij ook dan nog mijn geduld op de proef gaat stellen, ik hoop maar dat ik 't dan nog volhou.. Ik weet ook dat Hij me gaat testen, mijn lefgehalte, mijn uithoudingsvermogen, mijn incasseringsvermogen... Alleen heb ik geen idee hoe Hij dat gaat doen.. En ik word gek van die onwetendheid!
Maar, langs de andere kant wil ik 't ook helemaal niet weten.. De onwetendheid verhoogt het verlangen.. Niet dat dat nog niet groot genoeg is!
Op sommige momenten is 't verlangen zo groot dat ik aan niets anders meer kan denken.. Dat ik me op niets kan concentreren.. Dan denk ik alleen aan mijn Meester en aan wat Hij met me zou willen doen.. Met mij, Zijn subje, Zijn speeltje.. Zijn eigendom..
19-06-2010 om 00:00
geschreven door clien
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen) Categorie:what's in my head..
15-06-2010
wachten...
Hmm.. Nog 9 dagen.. Ik word helemaal gek van verlangen..
Bij 't minste sta ik onmiddelijk bloedgeil.. Als Hij ook maar 'n beetje boos lijkt, voel ik me zo klein worden.. Ik ben heel de tijd af en aan in een subby bui..
En mijn tellertje staat intussen op 230.. Hmm.. Denkend aan 't ontvangen van m'n straf krijg ik alweer zin..
Hij zei daarnet dat Hij me gewoon gaat laten droog staan! Nog langer wachten, dat kan ik echt niet meer aan!
Ik wil Zijn handen voelen, die elk plekje van mijn lichaam verkennen.. Zijn tanden in m'n lijfje.. Zijn lippen die achteraf de pijn verzachten.. Zijn stem, Zijn woorden die rillingen veroorzaken over m'n hele lichaam..
Ik wil knielen voor Hem.. Hem gehoorzamen.. Hem laten genieten.. Hem trots maken..
Ik wil nu bij Hem zijn..
15-06-2010 om 00:00
geschreven door clien
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen) Categorie:what's in my head..