Kobe & Lien
mijn kids
Inhoud blog
  • Juli 2023
  • Juni 2023
  • Mei 2023
  • April 2023
  • Maart 2023
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    26-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.juni 2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een bezoekje aan de pannenkoekenboot, 
    mmmmm lekker en de kids hebben de boot mogen besturen.
    Heel leuk om te doen samen met Mimi San en nonkel Andy

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-06-2011, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    06-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoolfeest Kobe 2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Enkele foto's van onze Kobe zijn schoolfeest. Het wilde westen was het thema.
    Tot binnekort

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-06-2011, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    28-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Frankrijk en bbq

    april 2011 038.jpgapril 2011 119.jpgapril 2011 174.jpgapril 2011 177.jpgapril 2011 142.jpgapril 2011 018.jpgEnkele foto's van onze vakantie in Frankrijk. Het was een weekje genieten, maar natuurlijk veel te kort. De kids vragen nog steeds wanneer gaan we terug naar da huisje met da leuk zwembad. Dan moet je spijtig genoeg antwoorden met "niet direct schatjes,mama en papa moeten eerst terug vakantie kunne nemen". Kobe: "Doe da dan hé, dan kunnen we vertrekken" Was het maar zo simpel hé.

    april 2011 014.jpgapril 2011 018.jpgapril 2011 034.jpgDit zijn nog enkele foto's van mijn verjaardagsbbq. Het springkasteel was echt een leuk kado. Kijk gewoon naar de gezichten en je ziet het al. Het was een echte leuke dag voor ons allemaal.

    Verder is er ondertussen nog onze kobe zijn schoolfeest geweest, waar hij heel goed op gedanst heeft(foto's volgen later).

    Ons lientje is deze week een half dagje mee gaan school volgen. Ik heb haar niet gezien en er waren grote tranen al ze 's middags terug naar huis moest. Ze is echt klaar om naar school te gaan.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    28-05-2011, 10:31 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    25-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BBQ verjaardag mama mei 2011
    Dit zijn nog enkele foto's van mijn feesje voor mijn verjaardag. Het springkasteel was een leuk kadootje. Kijk naar de gezichten van iedereen en je weet het al. Het was echt een heel leuke dag voor ons allemaal.
    Tot binnenkort






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-05-2011, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    17-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Plopsaland mei 2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Plopsaland De Panne :  plezier gegarandeerd, lachen maar. Voor herhaling vatbaar. We hebben Maya en Flip gezien!  Ook Mega Mindy was van de partij. Het was niet druk, dus we hebben veel kunnen doen.

    Kusjes van David Ilse Kobeke en Lientje XxXxX

    Tot binnenkort 

     

     

     

     

     

     

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    17-05-2011, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    26-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pasen 2011
    De paasklokken hebben ons weer gevonden, wat een zalig weer!
    Bij Mimi San hebben we zelfs in het zwembadje kunnen spelen.
    Tot Binnenkort 





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-04-2011, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    22-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Argelès-sur-mer april 2011
    Enkele foto's van onze vakantie in Frankrijk. Het was een weekje genieten, maar natuurlijk veel te kort. De kids vragen nog steeds wanneer gaan we terug naar dat huisje met dat leuk zwembad. Dan moet je spijtig genoeg antwoorden met 'niet direct schatjes, mama en papa moeten eerst terug vakantie kunnen nemen'. Kobe : 4 Doe  dat dan hé, dan kunnen we vertrekken!' Was het maar zo simpel hé
    Kortom het was een zalige week, spijtig van de problemen met de auto van de papa. En vooral heel spijtig dat de Mistral winden juist daar waren en dat het strand geen optie was, we werden er gezandstraald. Maar het zwembad en de camping maakte heel veel goed! Een hele mooie streek , maar we gaan toch op zoek naar andere oorden.
    Tot binnenkort
    Kusjes van ons allemaal









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-04-2011, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    30-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voorjaar 2011 Kobe en Lien
    Hier zijn enkele foto's  van onze 2 grote kapoenen. Samen een boekje lezen, samen met de blokken spelen, samen tv kijken, samen vanalles doen. Meestal lukt dat zonder probleem, maar soms maken ze ook wel eens  ruzie.

    Foto's van den bowling in Geel 'Den Bruul' binnenspeeltuin en bowling op 1 plaats een paradijs voor de kids.

    Carnaval : verkleden echt een  belevenis, van zodra Kobe wist dat hij zich mocht verkleden voor 't school, moest en zou hij een leeuw worden. Is hij geen mooie leeuw? Ons Lientje ging resoluut voor een pompoentje, ééntje om zo op te eten.

    Met onze 2 kapoenen gaat nu alles heel goed, ons Lientje heeft er juist een weekje ziekenhuis opzitten voor  een longontsteking. Ze is daar nu herstellende van en doet het perfect. Onze Kobe wordt ondertussen ne echte kleuter, met echte deugnietstreken.

    Ziezo dit was een kleine up-date over onze 2 kleine kapoenen, die stilletjes aan groot worden. Tot Binnenkort voor een nieuwe up-date.
    Kusjes van David Ilse Kobeke en Lientje









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-03-2011, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    31-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Sneeuwpret Kobe en Lien
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     Jaja , er lag wel degelijk veel sneeuw, wat vonden ze dat leuk. Ons Lientje vraagt nog elke dag wanneer het terug gaat sneeuwen. Ze hebben 2 groete sneeuwmannen gemaakt, allé de papa.We zijn ook in Lengeler gaan wandelen in de sneeuw. Maar sleeën is nog veel leuker dan wandelen. Trekken maar , was het.Gelukkig konden we afwisselen en viel het allemaal nog wel mee.

    Tot Binnenkort

    Kusjes van ons allemaal en nog eens prettige feesten en een gelukkig 2010!


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    31-12-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    24-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Lientje 2 jaar !!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Hey,

    Ons kleine meid is een grote meid geworden. Jaja al 2 jaar! Ons Lientje  is een kapoentje met heel veel deugnietstreken. Ze geniet ervan om haar broer na te doen, met hem te spelen, ... . Ze kan ook nog steeds met volle teugen genieten van een dikke knuffel met mama en papa. Praten doet ze als de beste, een echte waterval.

    Verder is onze kleine meid veel te snel groot aant worden. We genieten met volle teugen van onze 2 grote kapoenen, maar hoopte toch dat het iets minder snel ging.

    Tot binnekort

    Kusjes David Ilse Kobeke en Lientje 

     



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    24-12-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    08-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas 2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hey,
    enkele fotootjes van Sinterklaas, 
    wat leuk dat hij weer alle huisjes gevonden heeft onze kindjes werden in ieder geval niet vergeten, waarvootr dank 
    tot binnenkort

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-12-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    30-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.november 2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Klein overzichtje,
    gaan wandelen in Lengeler met oma, Peter en Juppy
    Zotte snoeten thuis
    Sinterklaasstoet in Nederokkerzeel met oma, Peter, Peter Wout en tante Karen
    Waterpokken om de maand af te sluiten joepie!
    Tot binnenkort
    Kusjes van ons allemaal

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-11-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    31-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.oktober 2010
    Hier zijn we weer,
    Een dagje binnenspeeltuin met Mimi San, nonkel Andy en Anaïs ; de speeltuin in Grembergen, we hebben heel veel plezier gemaakt.
    Dan zijn we naar Disneyland Parijs geweest maar daar hebben jullie al foto's van gezien.
    Papa was jarig deze maand dus hebben we een lekkere cake gebakken en mooie kaarsjes voor hem gekocht.
    Om de maand af te sluiten zijn we naar Aquadelta geweest een heel leuk park, met een leuk zwembad.
    Tot Binnenkort
    Kusjes van ons allemaal





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-10-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    06-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Disneyland Parijs oktober 2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    Een weekendje Disneyland Parijs! Ik laat jullie zelf kijken naar de foto's om jullie een idee te geven van wat de kinderen er van vonden.

    We hebben genoten, echt waar!

    Tot binnenkort

    Kusjes van ons allemaal



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    06-10-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (2)
    02-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.september 2010
    Hier zijn we weer, 
    1 september Kobe naar het eerste kleuterklasje, Lien het rijk voor haar alleen, dat verklaart waarom ze soms vaker op de foto's staat.
    We zijn op bezoek geweest bij Mimi San en nonkel Andy, altijd veel plezier verzekerd. 
    We zijn ook naar het provinciaal domein in Kessel-Lo geweest, hier waren we nog nooit geweest, maar de speeltuin werd goedgekeurd. Daarna zijn we even gaan kijken naar de optredens van de gordel, zelf hebben we niet meegedaan maar de sfeer was top!
    Later in de maand zijn we met Papa zijn familie op weekend geweest. Dat was een heel leuk huisje met een leuke speeltuin. Iedereen die met iedereen speelt en zot doet echt leuk. We zijn op dat weekend ook nog met een echte stoomtrein gaan rijden, wat ook weer een heel leuke ervaring was.
    Verder vind je nog enkele foto's van hoeveel fun we kunnen hebben met elkaar, 
    Geniet van alle zotte, mooie foto's 
    Tot binnenkort











    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-10-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    30-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.augustus 2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hier zijn we weer,
    In augustus zijn we naar okkeziel bruist geweest, waar we oma en Peter hebben zien dansen. Natuurlijk was daar ook een kermis waar we genoten hebben van het molentje samen met Lore. 
    Verder hebben mama en papa nog enkele binnenspeeltuinen met ons gedaan. 
    Kijk maar hoe zot wij kunnen doen

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-08-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    03-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Kobe 3 jaar !!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    31 juli 2010 : 

    Kobe is 3 jaar geworden en natuurlijk zijn daar bewijzen van. Op het einde van het weekend zei Kobe ons : 'Mama 3 jaar worden das wel heel vermoeiend he, mag ik terug 2 jaar zijn.' Kon dat maar, want onze kleine schat wordt toch zo rap groot. Dank u aan iedereen die aan onze Kobe zijne verjaardag gedacht heeft, het was een onvergetelijk weekend.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    03-08-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    30-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Vakantie 2010 : Surice
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Enkele foto's van onze vakantie in  Surice. Mee op kamp met de scouts van Nederokkerzeel. Mee op fourrage samen met nonkel Pië, tante Vanny en Lore. Oma en Peter zijn ook een dagje op bezoek geweest, net als Mimi San. De kindjes hebben een leuke tijd gehad, wij een vermoeiende. Maar zeker voor herhaling vatbaar!



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    30-07-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    28-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.juli 2010 Kobe bijna 3jaar Lien 19 maand
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hier zijn we weer, 
    Juli was weer een beetje gevulder, 
    We zijn voor de eerste keer met de paardjes gaan rijden. In het begin was het een beetje wantrouwig, maar een keer gedaan , wouden ze er niet meer af. Samen met papa of mama op de paardjes en als laatste alletwee tesamen op een paard zonder mama of papa. Verder zijn we nog op vakantie geweest , maar daar vetel ik in een ander berichtje over. Zo dat was het dan tot op Kobe zijn verjaardag.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-07-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    30-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.juni 2010 Kobe 2jaar 11maand Lien 18 maand
    Hier zijn we weer,
    Kobe heeft deze maand zijn schoolfeest gehad, hij was verkleed als een pinguïn, dat vond Mimi San wel heel leuk. Hij heeft dat heel goed gedaan, spijtig dat ik geen filmpjes kan spaatsen anders konden jullie meegenieten, maar toch enkele foto's. Verder hebben we een beetje van het goede weer genoten. De carpoort geplaatst en de oprit van nieuwe steentjes voorzien, hiervoor hadden we 2 sterke helpers :). 
    Zo dat was het dan tot binnenkort





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-06-2010, 00:00 geschreven door ilse  
    Reacties (0)
    Laatste commentaren
  • Re: Mei tot september 2013 ( Karen)
        op Mei tot september 2013
  • Re: Mei tot september 2013 ( ilse)
        op Mei tot september 2013
  • Re: Jada op bezoek bij Kobe !, Disneyland, Schoolfeest en Turkije ( ilse)
        op Jada op bezoek bij Kobe !
  • Re: Jada op bezoek bij Kobe !, Disneyland, Schoolfeest en Turkije ( sara Galmart)
        op Jada op bezoek bij Kobe !
  • Re: Disneyland Parijs ( sara)
        op Disneyland Parijs oktober 2010
  • Archief per week
  • 14/08-20/08 2023
  • 26/06-02/07 2023
  • 29/05-04/06 2023
  • 01/05-07/05 2023
  • 27/03-02/04 2023
  • 27/02-05/03 2023
  • 30/01-05/02 2023
  • 02/01-08/01 2023
  • 05/12-11/12 2022
  • 07/11-13/11 2022
  • 10/10-16/10 2022
  • 19/09-25/09 2022
  • 15/08-21/08 2022
  • 04/07-10/07 2022
  • 13/06-19/06 2022
  • 16/05-22/05 2022
  • 04/04-10/04 2022
  • 21/03-27/03 2022
  • 21/02-27/02 2022
  • 17/01-23/01 2022
  • 06/12-12/12 2021
  • 08/11-14/11 2021
  • 11/10-17/10 2021
  • 13/09-19/09 2021
  • 09/08-15/08 2021
  • 05/07-11/07 2021
  • 31/05-06/06 2021
  • 26/04-02/05 2021
  • 29/03-04/04 2021
  • 01/03-07/03 2021
  • 01/02-07/02 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 30/11-06/12 2020
  • 02/11-08/11 2020
  • 28/09-04/10 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 24/08-30/08 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 08/06-14/06 2020
  • 04/05-10/05 2020
  • 06/04-12/04 2020
  • 09/03-15/03 2020
  • 02/03-08/03 2020
  • 24/02-01/03 2020
  • 17/02-23/02 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 20/01-26/01 2020
  • 13/01-19/01 2020
  • 06/01-12/01 2020
  • 30/12-05/01 2020
  • 18/11-24/11 2019
  • 11/11-17/11 2019
  • 04/11-10/11 2019
  • 14/10-20/10 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 02/09-08/09 2019
  • 22/07-28/07 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 10/12-16/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 20/03-26/03 2017
  • 30/05-05/06 2016
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 20/10-26/10 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 07/10-13/10 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 20/12-26/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 28/12-03/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 03/12-09/12 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 15/01-21/01 2007
    Archief
  • Juli 2023
  • Juni 2023
  • Mei 2023
  • April 2023
  • Maart 2023
  • Februari 2023
  • januari 2023
  • December 2022
  • November 2022
  • Oktober 2022
  • September 2022
  • augustus 2022
  • juli 2022
  • 2022 juni
  • 2022 mei
  • 2022 april
  • 2022 maart
  • 2022 februari
  • 2022 januari
  • december 2021
  • november 2021
  • oktober 2021
  • september 2021
  • augustus 2021
  • juli 2021
  • juni 2021
  • mei 2021
  • april 2021
  • Maart 2021
  • Februari 2021
  • Januari 2021
  • december 2020
  • november 2020
  • oktober2020
  • september 2020
  • augustus 2020
  • juli 2020
  • juni 2020
  • mei 2020
  • 2020 april
  • Maart 2020
  • Februari 2020
  • januari 2020
  • december 2019
  • november 2019
  • oktober 2019
  • september 2019
  • augustus 2019
  • Juli 2019
  • Juni 2019
  • Mei 2019
  • April 2019
  • Maart 2019
  • februari 2019
  • januari 2019
  • December 2018
  • November 2018
  • oktober 2018
  • september 2018
  • augustus 2018
  • juli 2018
  • juni 2018
  • mei 2018
  • April 2018
  • Maart 2018
  • februari 2018
  • januari 2018
  • December 2017
  • november 2017
  • oktober 2017
  • september 2017
  • augustus 2017
  • juli 2017
  • juni 2017
  • mei 2017
  • 2e helft april 2017
  • eerste helft april 2017
  • Onze nieuwe huisgenoot : "Tijgertje"
  • maart 2017
  • februari 2017
  • Afscheid nemen van ons Mieke °2004 04 14->*2017 01 24
  • Januari 2017
  • December 2016 -
  • Kobe & Lien
  • April 2016
  • maart 2016 De leistert
  • 27 maart 2016 Pasen
  • 6 maart 2016 doop Elle
  • juni 2016- november 2016
  • December 2015 -mei 2016
  • 10 november 2015 : Elle
  • September 2015 tot november 2015
  • Februari 2015- september 2015
  • oktober 2014-januari 2015
  • Juli 2014 tem oktober 2014
  • januari 2014 tem juni 2014
  • Oktober 2013 tem december 2013
  • Mei tot september 2013
  • 2013 januari tot april
  • Kerst en Nieuwjaar 2012-2013
  • Lien 4 jaar !
  • najaar + sinterklaas 2012
  • september 2012 : Port Zélande
  • Grote vakantie 2012
  • juni 2012 : Turkije : Sea World Resort
  • Schoolfeest Kobe en Lien : Muis droomt kleuren
  • mei2012 : Disneyland Parijs
  • Jada op bezoek bij Kobe !
  • Nellie op bezoek bij Lien
  • Allerlei : Plopsa De Panne, Bokrijk, pasen en sprookjescamping
  • winterpret en Carnaval
  • Kerst en Nieuwjaar 2011-2012
  • Lien 3 jaar!
  • Disneyland Parijs november 2011
  • Vakantie Het vennebos
  • Eerste schooldag Lientje
  • augustus 2011
  • Kobe 4 jaar !
  • Fourrage 2011 : Wanlin
  • Begin juli 2011
  • juni 2011
  • Schoolfeest Kobe 2011
  • Frankrijk en bbq
  • BBQ verjaardag mama mei 2011
  • Plopsaland mei 2011
  • Pasen 2011
  • Argelès-sur-mer april 2011
  • voorjaar 2011 Kobe en Lien
  • Sneeuwpret Kobe en Lien
  • Lientje 2 jaar !!!
  • Sinterklaas 2010
  • november 2010
  • oktober 2010
  • Disneyland Parijs oktober 2010
  • september 2010
  • augustus 2010
  • Kobe 3 jaar !!!
  • Vakantie 2010 : Surice
  • juli 2010 Kobe bijna 3jaar Lien 19 maand
  • juni 2010 Kobe 2jaar 11maand Lien 18 maand
  • Mei 2010 Kobe 2jaar 10 maand en Lien 17 maand
  • Kobe : 2jaar en 9maanden
  • Lientje : 16 maand
  • Kobe 2 jaar en 8 maand
  • Lientje : 15 maand
  • Kobe : 2 jaar en 7 maand
  • Lientje : 14 maand
  • Kobe : 2jaar en 6 maand
  • Lien 13 maand
  • Kobe 2 jaar en 5 maand
  • Lientje : 1 jaar !!!Hip Hip Hoera!!!
  • Bezoekje aan de fotograaf
  • Kobe 2 jaar en 4 maand
  • Lientje : 11 maand
  • Kobe : 2 jaar en 3maand
  • Lientje : 10 maanden
  • Lientje : 9 maanden
  • Lientje : 8 maanden
  • Kobe : 2 jaar en 2 maand
  • Kobe : 2 jaar!!!
  • Lientje 7 maanden
  • Kobe : 23 maanden
  • Lientje : 6 maanden
  • Kobe : 22 maanden
  • Lientje : 5maanden
  • Kobe : 21 maanden
  • Lientje : 4 maanden
  • Kobe : 20 maanden
  • Doop van ons Lientje
  • Lientje : 3 maanden
  • Lientje : 2 maanden
  • Lientje 7 weken
  • Marrainefeest 24 januari 2009
  • Peremansfeest 17 januari 2009
  • 2009 01 10 babyborrel Lien
  • oudejaar 2008 en nieuwjaar 2009
  • Lien 3dagen
  • Lien geboren op 23/12/2008 om 13u35
  • Kobe 16 maanden
  • onze meid : 36weken en 4dagen
  • onze meid : 33 weken en 4 dagen
  • De nieuwe kamer van onze Kobe
  • onze meid : 29 weken en 5 dagen
  • Kamer van onze kleine meid
  • onze kleine meid: 26 weken 4 dagen
  • Kobe 13 maand
  • onze meid : 21 weken en 4 dagen
  • Hip Hip Hoera !!! 1 JAAR !!!
  • slaapkamer Kobe
  • Rara krijg ik een broertje of een zusje?
  • 11 Maanden
  • een kleine verrassing maar welgekomen!!!
  • 10 maanden
  • 9 maanden
  • 8 maanden
  • 7 maanden
  • 6 maanden
  • Gelukkig Nieuwjaar (5 maanden)
  • 4 maanden
  • Bijna 3 maand
  • Kobe 2 maand
  • Trouw Sandra en Andy
  • Al 6 weken !!!
  • Kobe 1 maand
  • Kobe zijn eerste bezoek aan Lengeler
  • Babbyborrel Kobe
  • foto's kobe
  • Kobe
  • 38 weken
  • 33 weken
  • De Kamer
  • 29 weken
  • 25 weken
  • grote voeten
  • 17 weken
  • Een jongen
  •  
  •  12 weken zwanger
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs