Hoi iedereen ;)
Vandaag zijn er eens 2 blogberichten ;)
Want vandaag heb ik nog iets leuks gedaan ,
M'n ouders gingen een kleine wandeling gaan doen en ik vroeg of ik mee mocht met Hector ..
En het mocht :D
Ik wou hem doen liggen op het gras tijdens wandeling maar hij had duidelijk geen zin en kwas beetj teleurgesteld want hij kan dat echt al goed as hij wil en zelfs zitten lukt en nu nja niet maar dat heeft hij goed gemaakt : Hij volgde me los !
En dan nog in alle gangen : stap , draf en galop :D
Ben echt zo trots op hem !:D
Dit toont aan dat we een hele goede band hebben :)
We hebben ook een paar foto's getrokken en ook een paar laten trekken door mijn papa
ps : let niet op m'n haar want tlag beetj in de war haha ^^
Ik hoop dat jullie het leuk vonden en tot de volgende keer ;)
Hoi iedereen ;)
Het was een dagje meer weekend :D
Vrijdag weet ik niet meer wat ik heb gedaan haha Xp
Of ja toch wel , er was zo een meisje in de wei van mijn paarden omdat er volk was bij ons thuis en ja , dan ging ik er is naartoe :)
En heb ik de paardjes voorgesteld, ik heb ook getoond wat Hector allemaal kon van truckjes en het ging allemaal heel goed :D
Ze verschoot ervan :D
Ahn ja wat ik vrijdag ook nog eb gedaan is Vd gedaan op muziek met Darco :D We hadden allebei veel plezier twas echt leuk !
Dan zaterdag heb ik aan de longe getraind met Oceane en heb ze over een klein sprongetje laten springen enzo , en as ik haar in galop wou krijgen was et echt raar dan sloor ze zo uit met haar achterbenen
Eerst had ik geen peesbeschermers aangedaan ma ik merkte dat het beter was met dus heb ze weest gaan halen en dat was idd zo :D
Ma ze heeft er ook nodig voor van achter denk ik , zie ik maar dat hebben we jammer genoeg ni :(
En gaan kopen heeft geen zin want ze blijft nog maar ffjes :'(
Vandaag zijn we vanmorgen nog is met de koets weest rijden vandaag was et de 2de keer voor haar en deze keer mocht ik zelf ook eens mennen i.p.v gwn meerijden ( hier een foto'tje), Ook mijn papa heeft gemend ( ook een foto'tje )
Ik heb van een volgertje een mega mooi filmpje gekregen , tleek alsof ik in de cinema zat ( zie filmpje)
Ook nog een fototje van de grootste pony(Oceane) die nu bij ons thuis staat en de kleinste(Hector)
Khoop dat jullie het leuk vonden en tot de volgende keer ;)
Hoi iedereen , de laatste tijd gaat alles heel goed :)
Ik ben er wel woensdag af Oceane gevallen ma dat was niet zo erg , juist wat schrammetjes op m'n lippen van binnen die je nu mss niet eens meer ziet en ook nog schrammetje op m'n gezicht ma helemaal ni erg
Et deed wel ffkes pijn ma tging :)
Vandaag geen school :D
En gisteren ebben we met Oceane zelfs op de baan geweest met de koets :o
Et was voor haar de 1ste x met koets maar omdat ze et zo goed deed in de wei zijn we maar eens een kort ritje weest doen op de baan en ze deed et zo goed en het leek alsof ze dr nog is plezier in had ook , 't is eentje die graag werkt allesins :)
Juist die galop wil ik nog verbeteren onder het zadel maar wow ze is al zo veel vooruit gegaan in zo een kleine tijd :o
En woensdag eb ik dan ook nog is weest rijden in de manege op Lolita :D
Het ging echt goed :D
We ebben zelfs 123 piano kunnen doen zonder er aan te zijn want bij haar is dat nrml niet zo makkelijk maar toch is et gelukt :)
Ze was kei braaf ! :)
Hier ook nog een fototje van wnr we ffjes in et midden moesten staan van de piste dus dat betekend Babbelke slaan Xp
En Lolita staat daar zo echt ontspannen op die foto :)
Ook nog een filmpje van de vooruitgang met Oceane , ook hoe we et op volgorde ebben gdn
Dus eerst lange lijnen voor het stuurwerk haar aan te leren en dan barebackpad en longe dan barebackpad , en geen longe , wel in paddock nog
dan draf los en dan is met zadel i.p.v barebackpad en dan in de weide los :D , Dan met een ander paardje ook eens rijden in de wei en is galopje gedaan :D
Daarna een band verslepen en nu kan ze al met koets op de baan ! :D
Echt blij :D