1. Iemand die een wedstrijdbal wil schenken. Dit is 25 € per wedstrijd. De reclame van u bedrijf/ vereniging komt op onze site + krijg je een speciale vermelding in ons verslag + een vermelding op het scorebord dat ophangt in De Filosoof. Indien u interesse hebt mag u altijd een mailtje sturen naar nive_75@hotmail.com. Wij bevestigen u dan de schenking.
2. Sponsors zijn altijd welkom. Sponsoring kan vanaf 50 €. Naargelang het bedrag dat u geeft kan er besproken worden wat er als reclame dient te gebeuren.
Januari leek een zwarte maand te worden voor MVC De Filosoof. Het had immers maar 1 keer gewonnen op 4 matchen. De laatste match van januari was tegen Pitz Ijs. Ook deze match werd niet gewonnen want er werd gelijkgespeeld zodat De Filosoof zijn slechtste maand ooit kende. Balans: 1 winst, 3 gelijk en 1 verlies. Niet om over naar huis te schrijven dus.
De Filosoof was nochtans zeer sterk begonnen aan de match want ze drukten Pitz Ijs volledig naar achter en kwamen al snel 2-0 voor via Maarten en Noutat. Wat ook de stand zou zijn na het eerste kwart. Maar daarna verwaterde het spel volledig van De Filosoof. Een paar individuele fouten brachten Pitz terug tot op 2-2. Later in de match zou blijken dat bijna al onze individuele fouten bijzonder hard werden afgestraft. Pitz kwam zelfs nog even op voorsprong, maar De Filosoof drukte nog is verder door en kwam terug op voorsprong: 4-3. Ondertussen werd de zoveelste strafcorner gemist door De Filosoof. Na die gemiste strafcorner werd er rust gefloten. En meteen na de kantwisseling maakte Pitz gelijk en wat er daarna gebeurde hield niemand voor mogelijk, met constante druk naar goal van De Filosoof vergat het soms te verdedigen waaruit Pitz snedig gebruik van maakte. Vooral via individuele fouten kon het elk gebrek aan concentratie van De Filo afstraffen en liep Pitz algauw uit tot 4-8. Net voor het laatste kwart kon De Filo milderen tot 5-8. Het laatste kwart werd dus alles op alles voor De Filosoof. Een vermoeid Pitz mocht nog niet zegezeker zijn en zou nog een bang kwartier te wachten staan om te verdedigen. We waren nog geen minuut bezig in het laatste kwart of De Filosoof kon de hoop al opbergen na de 5-9 van Pitz. Ondertussen werd nogmaals een strafcorner gemist door De Filo. Toch gaf De Filosoof niet op door constante druk te leggen, in een mum van tijd vocht het zich terug op gelijke hoogte: 9-9. De Filosoof rook ineens de zege en bekogelde de goal maar het had ook heel anders kunnen uitlopen als een loepzuivere counter van Pitz werd afgemaakt. Eindstand: 9-9. Een match die we weer in handen hadden maar door concentratieverlies gewoon alles weggaven. De Filosoof krijgt teveel goals binnen dit seizoen dus daar moet over nagedacht worden. Positief punt was de weerbaarheid, want het was knap om te zien hoe we terugkwamen en op een zucht van de zege strandden.
Doelpunt van de week: Maarten (schitterende dribbel) De Filosoof speelde met: Lieven, Noutat, Maarten, Nico, Lars, Jan & Kenny Doelpunten: Noutat (3), Lieven (2), Kenny (2), Maarten (1), Lars (1)
Deze week moest De Filo aantreden tegen het 10de geklasseerde Interbara. We weten dat dit een stugge ploeg is om tegen te spelen en dat ze niet altijd voltallig zijn anders is dit wel een ploeg voor de top 5. De Filosoof begon sterk en een tal van kansen werden de niet afgemaakt. Toch was het De Filo dat op een verdienstelijke voorsprong kwam via Lieven 1-0. Interbara begon tegen te prikken en ze werden beloond met de gelijkmaker 1-1. De Filo bleef goed spelen en kansen afdwingen maar toch viel het doelpunt aan de overkant. 1-2 voor Interbara. Het spel ging toen op en neer en door de goeie druk van Lieven kon hij er nog voor de pauze 2-2 van maken. Het beloofde nog 2 spannende kwarts te worden en dat werd het ook. Jan kon De Filo op een 2-3 voorsprong brengen maar Interbara had wel nog 3 corners staan. Door een foutje in de verdediging van De Filo kon er vanaf de stip 3-3 gemaakt worden en dat werd het ook. Het vierde kwart begon goed voor Interbara al snel kregen ze hun 4de corner en de daaropvolgende schepcorner werd beheerst binnengekopt 3-4. Toch gaf De Filo zich niet gewonnen en Kenny kon mooi de 4-4 op het bord. Door een fout op onze verdediger moest de Filo nog een 5-tal minuten met 4 spelers verderspelen. Interbara voerde nu de druk wat resulteerde in de 4-5. in de allerlaatste minuut konnen we onze 4de schepcorner afdwingen en deze werd mooi afgemaakt door Lieven. 5-5 dit was meteen ook het eindresultaat. Jammer want met een punt schieten we niet veel vooruit langs de andere kant al een geluk dat we nog konden gelijk maken met 4 man. Balen dat we een speler zien wegvallen die toch wel veel voor ons team doet. MVC De Filosoof wenst hem dan ook veel beterschap.
Volgende week Vrijdag staan we weer paraat en nemen we het op tegen Pitz-ijs een moeilijk bespeelbare tegenstander maar met een goede vorm (wat we de laatste wel missen) en wat geluk brengen we dit tot een goed einde. Uit de heenwedstrijd onthouden we van hun dat we het ons zelf moeilijk gemaakt hadden en een 3-0 voorsprong bijna nog weg gaven. De eindstand was toen 3-2. Afspraak vrijdag 29/1/2010 20u in Klinge
De Filosoof eingdigde de wedstrijd met: Nico, Kenny, Jan en Lieven.
MVC De Filosoof - The Flinstones & MVC DeFilosoof - Interbara
Over onze wedstrijd van 16 januari tegen The Flinstones valt er niet veel te zeggen. Net zoals de vorige weken was het gewoonweg slecht! Als we willen meedoen voor de titel zullen we toch sterker voor de dag moeten komen. Mag ook gezegd worden dat er weer een kanjer van een arbitrale fout was en dat daardoor The flinstones terug in de wedstrijd is gekomen maar dit is zeker geen excuus. Op naar de volgende wedstrijd en zorgen dat onze zeer zwakke reeks een einde kent. Er geraken maar 5 spelers fit voor de wedstrijd tegen Interbara en dit zijn Kenny, Nico Niels, Jan en Lieven.
MVC De Filosoof is een minivoetbalploeg dat is opgericht door een groepje goede vrienden komende uit Stekene. Dit is ons 4de jaar in het minivoetbalwereldje. Het eerste jaar was trouwens een succes waarin we 2de werde in reeks 4 en promotie afdwongen, en ook in 3de reeks dwongen we promotie af met een 3de plaats.. In 2de reeks speelden we een sterk seizoen maar weer grepen we naast de titel en werden we 2de. We zijn dus als een raket naar 1ste reeks gegaan van de competitie van Sint-Gillis-Waas en hopen daar heel wat potten te breken. Onze ambities zijn zeer hoog maar het belangrijkste doel is natuurlijk ons amuseren en de vriendschapsband versterken ;) We bedanken dan ook onze (vooral vrouwelijke) supporters en sponsors... Onze ploeg bestaat uit: Kevin Vandevyver (Bosdam Beveren), Niels Van Vlierberghe, Maarten Van Hecke, Lars De Ryck (Straatje Stekene), Jan Hellemans (Jette) Noutat Tchongrack, Kenneth Pierssens, Roy De Witte, Joeri De Decker (Stekene Sportief), Evert Windhey (Wetteren), Nico Vercauteren (Red Star Bosdorp), Lieven Thys & Kenny Hofman (clubloos), Ex-Filospelers: Didier Merckx & Kristof Thibaut. Go Filo!