1. Iemand die een wedstrijdbal wil schenken. Dit is 25 € per wedstrijd. De reclame van u bedrijf/ vereniging komt op onze site + krijg je een speciale vermelding in ons verslag + een vermelding op het scorebord dat ophangt in De Filosoof. Indien u interesse hebt mag u altijd een mailtje sturen naar nive_75@hotmail.com. Wij bevestigen u dan de schenking.
2. Sponsors zijn altijd welkom. Sponsoring kan vanaf 50 €. Naargelang het bedrag dat u geeft kan er besproken worden wat er als reclame dient te gebeuren.
Hieronder volgen de uitslagen van onze helden op het veld.
Niels verloor met de reserven van Straatje tegen SK Lebbeke met 3-0. De reserven staan op de 9de plaats.
Noutat & Kenneth wonnen met de reserven van Stekene Sportief op het veld van Klinge met 1-5. Zij staan voorlopig op een gedeeltelijke 2de plaats.
Lars viel geblesseerd uit met een schouderblessure in het gewonnen duel van de eerste ploeg van Straatje tegen Lebbeke met 4-2. Maarten keek ook al geblesseerd toe. Straatje staat op de 11de plaats.
Kevin speelde met de reserven mee van Bosdam en won tegen Hoogeinde met 1-0. Kevin scoorde de enige goal. Door afwezigheid kon Kevin niet meedoen met de eerste ploeg van Bosdam dat met 1-3 verloor van Gerda. Bosdam staat op de laatste plaats samen met Hoogeinde.
Michael tenslotte speelde gelijk met de eerste ploeg van White Boys op Verrebroek: 1-1. White Boys staat voorlopig 9de.
Voor de 2de speeldag moesten we aan de bak tegen AFP. Vorig jaar wonnen we 2 maal vlotjes van hun. Deze keer was het anders... AFP begon sterk en drukt MVC De Filosoof tot tegen hun doel. Ze kregen ook enkele kansjes maar de 0 bleef op het bord tot in de midden van het 2de kwart. Een schot ging voor bij Michael in doel 1-0. AFP bleef drukken en De Filo kon weinig terugdoen tot de terugkerende Kenny verassend alleen voor doel stond echter was hij ook verrast en kreeg hij de bal nit onder controle aardoor deze naast ging. in het derde kwart kwam de Filo meer in het spel voor en dat loonde de gelijkmaker via Lieven 1-1. het was nog ff bibberen als AFP hun vierde schepcorner kreeg maar deze ging naast het doel. Dit was het moment voor de Filo om even orde op zaken te zetten en niet snel na de corner stond het 1-3 door Lieven en Niels. De Filo counterde nu vlijmscherp en zette dit door in het 4de kwart waardoor de 1-5 eindstand (Kristof en Lieven) op het bord stond. Voor AFP zat er veel meer in voor ons een gevleide zege. Doelpunt van de week: stemming volgt later :) Filo speelde met: Nico, Michael, Kristof, Lieven, Kenny, Niels en Kenneth Doelpunten: Lieven (3 stuks), Niels en Kristof
Er zijn al enkele uitslagen bekend van de eerste wedstrijden in reeks 2. Zoals je reeds al weet heeft MVC De Filosoof gewonnen met 4-12 van Smet Vleeswaren. Verder heeft onze tegenstander van volgende week nl AFP Santa Fé nipt verloren van recra met 2-3. Toch niet slecht tegen de winnaar van reeks 3 vorig jaar. AFP zal er volgende week dubbel zo hard tegenaan moeten gaan om hun start niet te missen. De mannen van The Klingse Vikings (vroegere middelkamp nog vroegere orgasmus) hebben ook hun eerste punt beet zij speelden 4-4 gelijk tegen 'T Rieten Dakje. Nog een gelijkspel in de wedstrijd Minitreffers-Koffers&Go 3-3 was daar de eindstand. Nog een gegeven kan ik je meedelen en dat is dat Pie gewonnen heeft van AIS Design met 4-3.
Hieronder een overzichtje. Smet Vleeswaren - MVC De Filosoof = 4 - 12 AFP Santa Fé - Recra= 2 - 3 Tuinaanleg Van Osselaere - Pitz ijs= 7 - 3 The Klingse Vikings - 'T Rieten Dakje= 4 - 4 Minitreffers - Koffers&Go= 3 - 3 Pie - AIS Design = 4 - 3
Nieuw seizoen, nieuwe reeks. Het succesverhaal van MVC De Filosoof blijft maar duren. Tegenstander voor de openingsmatch van een hopelijk spannend seizoen was het welbekende Smet Vleeswaren, in de enige 2 ontmoetingen tussen beide clubs bleek De Filosoof te sterk. Dat was deze match ook het geval want De Filo won overtuigend de wedstrijd met 12-4. De beginfase was volledig voor De Filosoof, door organiserend te spelen en dodelijk tegen te prikken stond De Filo meteen op een 4-0 voorsprong dat was ook de score na het eerste kwart. Smet Vleeswaren scoorde wel terug via een schepcorner, maar De Filo liep algauw nog uit tot 6-1. Smet Vleeswaren probeerde nog wat terug te doen en scoorde via een mooie combinatie de 6-2 en kreeg het een gelegenheid om op 6-3 te komen via een schepcorner maar helaas werd deze naast gekopt. De Filo organiseerde zich terug en trok het spel volledig naar zich toe met knappe combinaties en dodelijke afwerking. In geen tijd scoorde Kevin in het 3de kwart 4keer, waarmee hij bewijst dat hij de laatste tijd in grote doen is. Smet Vleeswaren deed in het 4de kwart nog wat mee door nog een schepcorner en vrije trap te scoren. De Filosoof kwam nooit echt in gevaar en de won de match oververdiend met 12-4. Een mooie begin van de competitie. Dit Filosoof is duidelijk gegroeid als ploeg en hopelijk kan het dit omzetten in grootse daden dit jaar. Afspraak volgende week tegen Santa Fé, waarin we hoogst wss wat sterren zullen moeten missen door afwezigheid. De Filosoof speelde met: Nico, Niels, Kenneth, Noutat, Lieven & Kevin Doelpunt van de week: Gn idee, alhoewel de kopbal van Nico wel knap gekopt was ;) Doelpunten: Lieven (5), Kevin (5), Niels (1), Nico (1)
MVC De Filosoof is een minivoetbalploeg dat is opgericht door een groepje goede vrienden komende uit Stekene. Dit is ons 4de jaar in het minivoetbalwereldje. Het eerste jaar was trouwens een succes waarin we 2de werde in reeks 4 en promotie afdwongen, en ook in 3de reeks dwongen we promotie af met een 3de plaats.. In 2de reeks speelden we een sterk seizoen maar weer grepen we naast de titel en werden we 2de. We zijn dus als een raket naar 1ste reeks gegaan van de competitie van Sint-Gillis-Waas en hopen daar heel wat potten te breken. Onze ambities zijn zeer hoog maar het belangrijkste doel is natuurlijk ons amuseren en de vriendschapsband versterken ;) We bedanken dan ook onze (vooral vrouwelijke) supporters en sponsors... Onze ploeg bestaat uit: Kevin Vandevyver (Bosdam Beveren), Niels Van Vlierberghe, Maarten Van Hecke, Lars De Ryck (Straatje Stekene), Jan Hellemans (Jette) Noutat Tchongrack, Kenneth Pierssens, Roy De Witte, Joeri De Decker (Stekene Sportief), Evert Windhey (Wetteren), Nico Vercauteren (Red Star Bosdorp), Lieven Thys & Kenny Hofman (clubloos), Ex-Filospelers: Didier Merckx & Kristof Thibaut. Go Filo!