1. Iemand die een wedstrijdbal wil schenken. Dit is 25 € per wedstrijd. De reclame van u bedrijf/ vereniging komt op onze site + krijg je een speciale vermelding in ons verslag + een vermelding op het scorebord dat ophangt in De Filosoof. Indien u interesse hebt mag u altijd een mailtje sturen naar nive_75@hotmail.com. Wij bevestigen u dan de schenking.
2. Sponsors zijn altijd welkom. Sponsoring kan vanaf 50 €. Naargelang het bedrag dat u geeft kan er besproken worden wat er als reclame dient te gebeuren.
Zaterdag is het zover! De topper van het jaar (in 4de): Filo vs Orgasmus. Er is geen andere optie voor De Filo, als het de competitie spannend wil houden zaterdag: "Winnen, en niets anders!" We zullen gelukkig ook topfit staan, want de veldmatchen zijn afgelast. De heenwedstrijd werd verloren met 6-3. In tegenstelling van toen heeft De Filo nu wel zijn vaste keeper, want vorige keer was het Sinterklaas. Nico zal zijn doel zo schoon mogelijk proberen te houden. Uit de vorige wedstrijd werd onthouden dat we aanvallend wel sterk waren, maar Orgasmus hanteerde de lange bal zeer vaak waarop onze verdedigers (en doelman) zich vaak op verkeken. Natuurlijk hebben we dit seizoen ook veel te danken aan onze verdediging. De sterkste verdediging zal zaterdag gelukkig op punt staan en voor onze doelpunten rekenen we op topschutters Kenny & Lieven. Wie er al zeker niet zal bij zijn is Maarten, die in de heenwedstrijd het doelpunt van het jaar scoorde. Wat er ook gebeurd, volgend jaar spelen we zeker in 3de reeks, maar hopelijk eindigen we dit jaar helemaal bovenaan. Het enige minpunt voor zaterdag is dat we weeral in Klinge moeten spelen (!), een klein nadeel toch wel. Karel heeft laten weten dat zulke voorvallen volgend jaar niet meer zullen gebeuren. Maar hier moeten we ons kunnen overzetten en hopelijk krijgen we zaterdag een grote supporterskern mee. We rekenen op jullie! Go team! De Filosoof speelde toen met: Jan, Lieven, Maarten, Noutat, Kenny, Kristof, Lars & Niels Doelpunten: Maarten (2), Lieven (1)
Deze week stond de match tegen Happy Hour op het programma. De Filosoof won de wedstrijd verdiend met 8-4. De Filosoof begon de wedstrijd zeer laks en toonde geen enthousiasme. Het duurde tot in het 2de kwart vooraleer de eerste goal viel. Daarna probeerde De Filosoof de voorsprong verder uit te bouwen maar telkens kwam Happy Hour terug met een aansluitingstreffer door zwak verdedigen van De Filosoof. Gelukkig bleef De Filosoof de match onder controle houden en kon het de wedstrijd zonder kleerscheuren uitspelen. Eindstand 8-4. Met deze overwinning op zak moeten we vol vertrouwen de topper aangaan tegen Orgasmus. Actie van de week: Kristof (Kristof solliciteerde naar doelpunt van de week maar hij kon zijn schitterende beweging over de man helaas niet afronden) Doelpunt van de week: Maarten (Schitterende dribbel voorbij heel de defensie van Happy Hour) De Filosoof speelde met: Noutat, Kristof, Maarten, Kenny, Lieven, Jan, Nico & Kevin Doelpunten: Maarten (3), Kenny (2), Noutat (1), Lieven (1), Jan (1)
Beste spelers van MVC De Filosoof, maak jullie borst maar nat want we zullen het druk hebben de komende maanden ;)... Hier zien jullie de verschillende toernooien waar we al zeker zijn voor ingeschreven:
MVC De Filosoof is een minivoetbalploeg dat is opgericht door een groepje goede vrienden komende uit Stekene. Dit is ons 4de jaar in het minivoetbalwereldje. Het eerste jaar was trouwens een succes waarin we 2de werde in reeks 4 en promotie afdwongen, en ook in 3de reeks dwongen we promotie af met een 3de plaats.. In 2de reeks speelden we een sterk seizoen maar weer grepen we naast de titel en werden we 2de. We zijn dus als een raket naar 1ste reeks gegaan van de competitie van Sint-Gillis-Waas en hopen daar heel wat potten te breken. Onze ambities zijn zeer hoog maar het belangrijkste doel is natuurlijk ons amuseren en de vriendschapsband versterken ;) We bedanken dan ook onze (vooral vrouwelijke) supporters en sponsors... Onze ploeg bestaat uit: Kevin Vandevyver (Bosdam Beveren), Niels Van Vlierberghe, Maarten Van Hecke, Lars De Ryck (Straatje Stekene), Jan Hellemans (Jette) Noutat Tchongrack, Kenneth Pierssens, Roy De Witte, Joeri De Decker (Stekene Sportief), Evert Windhey (Wetteren), Nico Vercauteren (Red Star Bosdorp), Lieven Thys & Kenny Hofman (clubloos), Ex-Filospelers: Didier Merckx & Kristof Thibaut. Go Filo!