Na onze deugddoende overwinning tegen FA Appels moesten we het opnemen tegen ACL Gent, een ploeg waarvan we wonnen in de voorronde van de beker van belgië maar waarvan we (weliswaar met minder dan een halve ploeg) verloren tijdens de heenronde van de competitie.
Traditiegetrouw begonnen we ietwat afwachtend aan de wedstrijd maar niettemin kregen we een drietal mooie kansen tijdens het eerste kwart. Het was echter ACL Gent dat van zijn enige kans gebruik maakte en van ver scoorde.
We waren niet uit ons lood geslagen en deden verder op ons elan tijdens het tweede kwart en het was Lorenzo die de 1-1 scoorde op aangeven van Niko. ACL Gent zette hier nauwelijks iets tegenover, maar niettemin kwamen ze terug op voorsprong na een foutje in onze verdediging (ts is u vergeven Kurt!). We kregen kansen aan de lopende band maar ofwel de keeper ofwel onvoldoende koelbloedigheid zorgden ervoor dat we enkel via een schepcorner nog konden scoren tijdens dit kwart.
Het derde kwart kwamen we een eerste maal op voorsprong via een mooie pot van Niko en Niko legde er niet veel later nog eentje in. We hadden de match definitief in handen, allez zo leek het toch want ACL gent kwam terug tot 4-3 via zijn eerste schepcorner van de avond.
Tijdens het vierde kwart ging het spel heen en weer maar het was ACL Gent dat eerst scoorde, 4-4. Niet veel later scoorde Niko zijn vierde en laatste van de avond toen hij de bal van de keeper ontfutselde en hij met een beetje geluk er in ging. Maar opnieuw kwam ACL Gent terug tot 5-5. Lorenzo kreeg nog een reuzenkans maar vergat de bal af te leggen. Beide ploegen bleven ook nog eens steken op 3 corners.
Een niet onaardige wedstrijd van ons, het kon beter maar ook slechter en met een puntendeling mochten we eigenlijk niet tevreden zijn want Gent kreeg nauwelijks kansen, maar we lieten ons misschien teveel in slaap wiegen.
Op naar de volgende wedstrijd op 14/02, thuis tegen De Pinte (de hekkensluiter). We hopen dan op een driepunter zodat we het seizoen rustig kunnen uitspelen. Spijtig dat we Kurt een viertal weken zullen moeten missen want maandag moet hij onder het mes. Veel succes Kurt en een spoedig herstel gewenst van ons allen.
Doelpunten: Niko (4) en Lorenzo (1).
De andere spelers: Kris , Tim, Tom, Kurt en Matthy en Günther met de coaching. En daarnaast Johan aan tafel en Kristien als terreinafgevaardigde.
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
|