HupNaarMoeke
Inhoud blog
  • Moeke is thuis
  • Wanneer komt Moeke thuis?
  • bezoek zaterdag 16 jan 12h
  • hoe gaat het met Moeke?
  • Bezoek Weekend

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Bezoekregeling
    30-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kamernummer
    Na een lawaaierige en onrustige nacht op spoedgevallen, is moeke om 17u eindelijk op haar kamer terechtgekomen.
    Ze ligt op eenheid 640: de blauwe pijl volgen en op het vierde verdiep.
    Haar kamernr is 4061 en het telefoonnr 016/33.42.97 (als de verpleging de telefoon dicht genoeg bij haar bed gezet heeft, zal moeke zelf kunnen opnemen Smile)

    30-12-2009, 20:09 geschreven door familie  


    29-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moeke in Gasthuisberg op hotel.
    Voila, het is gelukt.....

    Dit kunnen we gebruiken als een prikbord om aan de rest van familie/vrienden, te laten weten wanneer we bij Moeke op bezoek gaan.
    Het is steeds leuk, als men in het ziekenhuis ligt, dat er volk over de vloer komt, tenzij dat de kamerdeur niet meer toegaat, dan is er TEVEEL.

    Dus voor je gaat, hier eens komen checken wanneer er al bezoek gaat. Dit systeem werkt natuurlijk alleen maar als iedereen er gebruik van maakt en ik denk wel dat, gezien de jeugdigheid van Moeke, het aangewezen is om hier echt te komen kijken.

    Je kan ook heel simpel achterlaten wanneer je gaat en eventueel kan je ook, daarna, schrijven hoe braaf en gehoorzaam Moeke was die dag. ;-)
    (denk ook aan de mensen die ver ver ver ver ver wonen.)

    Om iets achter te laten ga je naar www.bloggen.be  daar kan je rechts alles ingeven van wachtwoord en gebruikersnaam. (die krijg je normaal via sms of mail.)

    Het adres om alleen te kijken is www.bloggen.be/moekemoeke     

    Ik weet dat er online agenda's bestaan en heel de bazaar maar dit leek mij het simpelste (allé ja toch voor mijn geest)


    Bon, als je iets wil achterlaten is het simpel....."bericht toevoegen" en je bent vertrokken.(en als je een stommiteit hebt geschreven kan je dat ook aanpassen. (wijzigen) ).

    Succes en als het niet gaat laat dan iets weten!

    Groeten,
    Katrijn en co.

    29-12-2009, 18:36 geschreven door familie  


    Archief per week
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs