Het risico op verkeersongevallen neemt toe vanaf een alcoholconcentratie in het bloed van 0,4?. In Nederland ligt de grens bij een promillage van 0,5, zoals in de meeste landen, behalve voor beginnende bestuurders (0,2?). Het percentage automobilisten dat onder invloed van alcohol rijdt is in 2008 stabiel gebleven.
Welkom op onze blog. Op deze blog zal u meer informatie kunnen vinden over het verkeer zoals o.a. verkeersborden en boetes. Hieronder zul u een paar foto's zien van verkeersborden met de betekenis eronder:
Niet harder rijden dan 50km/u. Gevaarlijke daling.
Nu zult u wat meer informatie vinden over de verkeersboetes:
1) Categorie: vluchtmisdrijf. Overtreding: vluchtmisdrijf zonder gekwetsten. Blanco strafblad?: ja. Bedrag van boete: 1.200,00. Dagen rijverbod: 15.
2) Categorie: snelheid. Overtreding: 95 waar 50. Blanco strafblad?: neen. Bedrag van boete: 412,50. Dagen rijverbod: 10.