Lagerfeld laat oogje vallen op dochter Kurt Cobain
De inmiddels 15-jarige dochter van Kurt Cobain, de ter ziele gegane zanger van de mythische rockgroep Nirvana, valt duidelijk in de smaak bij Karl Lagerfeld. De Duitse modeontwerper zal naar alle waarschijnlijkheid haar eruit pikken om te figureren in een reclamespotje voor Chanel. De details zijn nog niet volledig rond, maar niets lijkt nog een samenwerking in de weg te staan.
Niet slecht bekeken trouwens van die Lagerfeld, want met zo'n naam is publiciteit gegarandeerd. En het lieve snoetje van Frances Bean, waarin duidelijk trekken van haar vader te herkennen zijn, mag er natuurlijk ook wezen.
Koude 'douche' voor Dave na verlies met 4-5 van 'publiekslieveling' Sammy & Nerds!
FC A.D.H. Dave moest woensdagavond, in een vrienschappelijke pot zaalvoetbal, (onverwacht) het onderspit delven tegen de Nerds van VT4. Uitgerekend 'publiekslieveling' Sammy schoof in de slotminuten de winning-goal voorbij Freddy De Kerpel. Halfweg zag het er voor het A.D.H. Dave Peters Donna's Dreamteam nochtans goed uit toen zijn ploeg met onder meer Jo Planckaert,Garry Hagger, Sebastian Decrop, David Van Ooteghem, Katy Satyn en Deborah Ostrega 3-0 uitliep. Een bomvolle Sportschuur moedigde de Nerds luidruchtig aan en dat zorgde ervoor dat de wedstrijd, in de tweede speelhelft, volledig kantelde in het voordeel van Sammy en Co. Dave Peters verloor niet enkel de wedstrijd maar ook zijn weddenschap. Als tegenprestatie ging hij met Nerds Steve en Wesley onder de (koude) douche.
Ann Reymen verwachtte veel volk maar was zichtbaar onder de indruk van zoveeeeeel supporters. Het was voor sommigen echt zoeken naar een plaats in de nochtans grote sportzaal van de Stad Antwerpen. Alles verliep gesmeerd en iedereen keerde achteraf happy huiswaarts.
Het weekend staat alweer voor de deur. Er gaan dus ook weer op dit blog updates gebeuren, waarmee ik wil zeggen dat er nieuwe berichten zullen worden online gegooid. De Smaakmaker staat al op het blog, net als de nummers 1 in de ultratop 50 en ultratip 30. Ook de liedjes die nieuw in de playlist komen staan er reeds op. Even ook nog een foutje rechtzetten, het is niet de 22e Pop Poll waarvoor kan worden gestemd, zoals ik in mijn vorige post schreef, maar wel de 21e. Dus allemaal massaal beginnen stemmen, dan gooi ik de uitslag misschien zondag al online! Geniet van het zonnige weer dat er aan komt, en prettig weekend verder!
Beste bezoeker, later deze week volgt er opneuw een update an dit blog. Tevens wil ik er jullie nogmaals op wijzen dat ook deze week de 22 Pop Poll online gaat. Stemmen doe je dus best NU! Fijn verlengt weekend verder!
09(07) Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything
10(01) Backstreet Boys - Helpless When She Smiles
Een nieuwe nummer 1 in jullie Pop Poll! De vorige nummer 1 kan nog maar net in de top 10 blijven, en zakt naar 10. Nieuwkomers zijn er op 3, Mika met Happy Ending, op 5, Timbaland feat. Keri Hilson & Nicole Scherzinger met Scream en ook op 7. Daar staan Hoosiers en Worried About Ray. R.E.M wint deze week 5 plaatsen, en komt op 3. En ook Leona Lewis gaat terug omhoog, nadat ze eerst naar de 10e plaats weg was gezakt. Adèle blijft hangen op 6, en Mêlée, Bryan Adams en Backstreet Boys zakken deze week naar de onderste regionen van jullie lijst. Dank voor het stemmen, en als jullie ook de 21e Pop Poll willen helpen bepalen, stem dan NU. Dat doe je aan de linkerzijde van dit blog. Veel succes, en een mooie zondag verder!
Momenteel staat R.E.M op kop in de 20e Pop Poll. Wil u dit nog veranderen? Stem dan NU op uw favoriet, want morgenochtend wordt de stemming afgesloten. Dus nu stemmen aan de linkerzijde van dit blog voor uw favoriet! Veel succes!
Vijf weken lang gaat Evy Gruyaert samen met jullie op zoek naar de Office Bink. De Office Bink is niet alleen de knapste maar ook de leukste collega.
Loopt er bij jullie op het werk zon mannelijk exemplaar rond? Een echte Adonis die niet onopgemerkt aan je bureau of werkplaats passeert? Een collega die je uit je concentratie haalt om de verkeerde redenen?
Overtuig hem om deel te nemen aan de verkiezing van de eerste Office Bink op www.officebink.be.
De inzet is, naast de eervolle titel, ook een heuse modereportage in Flair van 3 juni, een levensgrote foto en een rondreis voor 2, inclusief overnachtingen, een huurwagen en met een stop in Miami. Wie weet wordt hij ook daar ontdekt als Bink.
Hoe deelnemen? Zit er zo iemand in jouw team die de titel van Office Bink 2008 verdient? Nomineer deze collega en bezorg voor 25 april een mooie foto samen met zijn antwoorden op Evy's onderstaande vragenlijst.
Duid ook de coach van jullie team aan. Om het te halen in de allereerste verkiezing van de Office Bink tellen namelijk niet alleen de looks maar ook het fijne collega-gehalte. De kandidaten moeten minstens 21 jaar oud zijn op 7 april 2008.
De Donna Soirée Party is zelden zo populair geweest! In mei zijn er maar liefst 5! Zelf een Donna Soirée- Party organiseren? Donna's Soiree maken we voor jou op maat. Voor dit unieke en exclusieve Donna party concept neem je contact op met Independent Promotions/Benelux Theater - Saskia Ruts (014/42.00.03), die je er graag in geuren en kleuren over vertelt en ook de boekingen doet.
Voor meer informatie bij Donna contacteer je Mark Heyninck via 02/741.35.36 of via mail.
Er is deze week alweer een nieuwe nummer 1 in de ultratop 50. Laura Lynn en Frans Bauer palmen na slechts 3 weken al de eerste stek in. Dat wil zeggen dat Christoffna 1 week alweer daalt. Al valt het nog wel mee. Deze week staat hij op de 2e stek. Volledig nieuw in de lijst zijn Madonna en Justin met 4 Minutes. De kans dat we volgende week opnieuw een andere nummer 1 krijgen is dus wel vrij groot. Moby stijgt 1 plaatsje, en wisselt zo met Leona Lewis. Ook een plaatje hoger deze week; Duffy en Mercy. En dan enkele dalers. Colbie Caillat zakt van 3 naar 7, dEus van 6 naar 8, en voor Ishtar is er wel erg slecht nieuws. Zij zakken 7 plaatsen, en dat van 2 naar 9! Op 10 vinden we nog een parkeerschijfje terug met Flo Rida ft. T Pain en Low. Wist je dat David en Anneleen ook goed kunnen zingen? Klik dan hier.
Ben je dringend aan een nieuwe auto toe, of zou een tweede blitse wagen ook niet misstaan in jouw garage? Stop met dromen en luister naar Donna!
Van 14 april tot en met 25 april kan je elke werkdag een nieuwe Toyota Yaris winnen!
Hoe kan je winnen?
Hou je rijbewijs in de buurt en check nu al de cijfers van je rijbewijsnummer, want die zijn cruciaal in onze wedstrijd! Zes keer per dag krijg je een nummer te horen uit het rijbewijs van 1 van onze presentatoren. Staat dat nummer ook op jouw rijbewijs én op dezelfde plaats?
Dan komt die finale en dus ook die prachtige auto- al een heel stuk dichterbij!
Luister de hele week naar Donna, leg je rijbewijs niet te ver weg, en maak kans op een splinternieuwe Toyota Yaris!
Bekijk hier het rijbewijs van de Donna - presentatoren:
Volgens het Amerikaanse magazine Star bereiden Tom Cruise (45) en Katie Holmes (29) een proefscheiding voor. Katie is vragende partij, ze kan de druk van haar huwelijk met Cruise niet meer aan. Volgens het roddelmagazine wordt Katie verpletterd onder het gewicht van haar huwelijk met Tom, en wil ze met haar dochter Suri Hollywood verlaten en in New York gaan wonen, waar ze in een stuk op Broadway speelt.
Controlefreak Tom ziet dat evenwel niet zitten. Hij wil naar verluidt altijd dicht bij Katie in de buurt zijn, kwestie van haar doen en laten te kunnen controleren. Enkele weken geleden raakte bekend dat Tom zijn vrouw uit de buurt van haar beste vriendin, Victoria Beckham, wil houden. Volgens Tom aapt zijn vrouw Posh Spice na. Dat kapsel, tot daar aan toe, maar net als Victoria eet Katie amper nog. Tekenend was alvast dat noch Katie noch Tom aanwezig waren op het 34ste verjaardagsfeest van Posh eerder deze week.
Retraite Star beweert dat het vertrek van Katie naar New York een soort proefscheiding zou zijn, weg van het waakzame oog van Tom, om wat tot rust te komen en de toekomst van haar huwelijk te overpeinzen. "Ze is de wanhoop nabij. Ze heeft er echt nood aan wat op zichzelf te zijn, maar in geen duizend jaar zal Tom haar toestaan om Suri mee te nemen", aldus een bron in het tijdschrift.
Opvoeding Suri Naar verluidt zouden Tom en Katie ook grondig van mening verschillen over de opvoeding van hun dochter. Tom, fervent aanhanger van de Church of Scientology, mag van zijn 'religie' zijn kinderen niets verbieden, wat indruist tegen de opvoedingsprincipes die Katie huldigt. Volgens tv-ster Jason Beghe, een vriend van Tom, is het 'geloof' een belangrijk struikelblok in de TomKat-ménage.
Madonna gaat 16 miljoen euro verdienen voor twee concerten.In het beste geval speelt ze in november in Dubai telkens twee uur, wat neerkomt op 6.666,666 euro per minuut op het podium. Als de duivel daar niet mee gemoeid is.
Privéfeest Het gaat om een concert dat deel uitmaakt van haar komende wereldtournee, waarvoor ze negen miljoen euro vangt, en een concert op het feest van een anonieme zakenman voor zeven miljoen euro.
Rijke promotoren "Madonna staat op het punt alweer een record te verbreken door het meest lucratieve concert uit haar loopbaan te spelen", aldus de entourage van de zangeres. "De bedragen zijn zo hoog dankzij haar deal met Live Nation en de enorme fondsen van privépromotoren in Dubai. Het concert op een privéfeest is het eerste dat Madonna zal geven".
Megarijk Onlangs werd Madonna nog door uitgeroepen tot de meest verdienende vrouw in de muziekindustrie. Tussen juni 2006 en juni 2007 harkte ze 45,5 miljoen euro bij elkaar. Haar persoonlijk fortuin groeide dankzij haar 'Confessions Tour' met 164 miljoen euro aan. Daarnaast verdiende ze nog aan haar promodeal met modeketen H&M, haar platenverkoop en de deal met de Amerikaanse tv-zender NBC om haar concert in Wembley Arena te mogen uitzenden.
De zelfverklaarde vroegere minnares van David Beckham, Rebecca Loos, staat op het punt meer details over hun seksleven te onthullen. Loos, die beweert dat ze een affaire had met Beckham toen hij in 2003-2004 voor Real Madrid speelde, gaat in de Britse tv-show 'Generation Sex' Beckhams boekje opendoen.
Biseksueel Rebecca, die openlijk biseksueel is, beweert dat ze seks had met Beckham toen zij zijn persoonlijke assistente was. Beckham, die met zijn vrouw Victoria drie zonen heeft, heeft de beweringen van Loos altijd ontkend.
"Ze zouden dankbaar moeten zijn" Recent benadrukte Loos dat haar affaire met Beckham diens huwelijk met Posh Spice sterker heeft gemaakt. "Ze zouden blij moeten zijn dat het gebeurd is, het heeft hen sterker gemaakt. Ze kregen er zelfs nog een kind bij. Alles heeft een reden, zelfs slechte dingen. Victoria is bij David gebleven, en dat is het belangrijkste".
Sting zou ideeën voor enkele van de grootste hits van The Police "gestolen" hebben van een Amerikaanse zanger, Roy Smith uit Nevada.
'Roxanne' en 'Message In A Bottle' In een aangifte bij de politie verklaart Smith dat Sting 'Roxanne' en 'Message In A Bottle' heeft geschreven nadat de twee in de jaren zeventig een lang gesprek hadden over het leven van Smith. Die had het onder meer over zijn vriendschap met een hoertje dat Roxanne heette. Volgens Smith was hij met Sting overeengekomen dat The Police hem royalties zou afstaan, maar hij heeft nooit een cent gezien.
Verjaard Een woordvoerder van de politie: "Een voorlopig onderzoek van het rapport doet vermoeden dat het eventuele misdrijf inmiddels verjaard is om strafrechterlijk behandeld te worden. Het veronderstelde slachtoffer zal de zaak aanhangig moeten maken voor een burgerlijke rechtbank". De advocaten van Sting ontkennen de beweringen van Smith.
Bier hijsen, boodschappen in een fles Smith beweert dat Sting hem heeft horen zingen in Molly's Garden Restaurant in Reno in 1977, en hem na het optreden aanbood samen een glas te drinken. Nadat ze biertjes haalden in de lokale 7-Eleven, gingen de twee naar het kelderappartement waar Sting verbleef. Daar onderhield Smith Sting met verhalen over zijn leven. Zo vertelde hij dat hij na de dood van zijn vader boodschappen voor hem in een fles stopte.
Pete Doherty, die wegens dreigementen van andere gevangenen is overgeplaatst naar een zwaar beveiligde afdeling van de gevangenis, heeft een miljoenendeal getekend voor een dagboek over het leven met zijn groep Babyshambles. Dat zal van pas komen, want terwijl Doherty in de cel zit, zijn zijn "vrienden" begonnen zijn spullen te verkopen.
De 29-jarige zanger zit een straf van veertien weken uit in Wormwood Scrubs omdat hij tijdens zijn proeftijd drugs heeft gebruikt. In oktober kreeg de ex van Kate Moss een voorwaardelijke straf opgelegd wegens bezit van diverse verdovende middelen en uiteenlopende verkeersovertredingen. Eerder deze maand werd die omgezet in een onvoorwaardelijke straf.
Intussen verkopen zijn vrienden de spullen van Doherty in de pubs van Londen. Ze verdienen aardig wat geld met de schilderijen die hij met zijn bloed maakte. Een bron in The Sun: "Pete's vrienden, mensen die hij echt vertrouwt, verpatsen zijn spullen. De persoon die ze verkoopt, een van zijn beste vrienden, smeekte dat niet te vertellen aan Pete. Maar de volgende dag was hij er terug, met een nieuwe lading van Pete's huisraad".
De week van de jaren 90 zit er op. Hieronder de lijst van de top 90. Wil u de countdown met Evy en Dave opnieuw beluisteren? Dat kan via Donna.be Laat ons ook zeker weten wat u van deze 90 week vond!
De volledige lijst
(01) Angels - Robbie Williams (1998) (02) Everything I Do,I Do It For You - Bryan Adams (1991) (03) Afscheid Van Een Vriend - Clouseau (1993) (04) Rhythm Is A Dancer - Snap (1992) (05) Mia - Gorky (1992) (06) Bed Of Roses - Bon Jovi (1993) (07) God Is A Dj - Faithless(1998) (08) Iris - Goo Goo Dolls(1999) (09) Wannabe - Spice Girls (1996) (10) Nothing Else Matters (Live) - Metallica (1999) (11) One - U2 (1991) (12) Losing My Religion - R.E.M. (1991) (13) I Don't Want To Miss A Thing - Aerosmith (1998) (14) Lift U Up - 2 Fabiola (1996) (15) What's Up - 4 Non Blondes (1993) (16) Smells Like Teen Spirit - Nirvana (1991) (17) Narcotic - Liquido (1999) (18) Don't Speak - No Doubt (1997) (19) Zombie - Cranberries (1994) (20) No Limit - 2 Unlimited (1993) (21) Always - Bon Jovi (1994) (22) Insomnia - Faithless (1996) (23) Mr.Vain - Culture Beat (1993) (24) Nobody's Wife - Anouk (1997) (25) Ironic - Alanis Morissette (1996) (26) Ecuador - Sash (1997) (27) Gangsta's Paradise - Coolio (1995) (28) November Rain - Guns'n'roses (1992) (29) Be My Lover - La Bouche (1995) (30) Creep - Radiohead (1993) (31) Nobelprijs - Clouseau (1996) (32) Freak Out - 2 Fabiola (1997) (33) Wonderwall - Oasis (1995) (34) In My Eyes - Milk Inc. (1998) (35) The Bad Touch - Bloodhound Gang (1999) (36) Freed From Desire - Gala (1996) (37) Back For Good - Take That (1995) (38) Thunderstruck - Ac/dc (1990) (39) Sing Hallelujah - Dr.Alban (1993) (40) Dromen Zijn Bedrog - Marco Borsato (1994) (41) Under The Bridge - Red Hot Chili Peppers (1992) (42) Daar Gaat Ze - Clouseau (1990) (43) Baby One More Time - Britney Spears (1999) (44) California Love - 2pac (1996) (45) Lieve Kleine Piranha - Gorky (1991) (46) Never Alone - 2 Brothers On The 4th Floor (1994) (47) Nothing Compares 2 U - Sinead O'connor (1990) (48) Everybody (Backstreet's Back) - Backstreet Boys (1997) (49) It Must Have Been Love - Roxette (1990) (50) Blue (Da Ba Dee) - Eiffel 65 (1999) (51) Take My Love - Good Shape (1993) (52) Sensualite - Axelle Red (1994) (53) All That She Wants - Ace Of Base (1993) (54) Bitter Sweet Symphony - Verve (1997) (55) Barbie Girl - Aqua (1997) (56) Ray Of Light - Madonna (1998) (57) Shut Up And Sleep With Me - Sin With Sebastian (1995) (58) Torn - Natalie Imbruglia (1997) (59) Jump For Joy - 2 Unlimited (1996) (60) Pretty Fly (For A White Guy) - Offspring (1999) (61) Ik Wil Je - Kreuners (1990) (62) Black Velvet - Alannah Myles (1990) (63) Encore Une Fois - Sash (1997) (64) Where The Wild Roses Grow - Nick Cave & Kylie Minogue (1995) (65) Dreams - 2 Brothers On The 4th Floor (1994) (66) Millennium - Robbie Williams (1998) (67) Killer - Adamski (1990) (68) One Way - Levellers (1991) (69) What Is Love - Haddaway (1993) (70) Go - Moby (1991) (71) Sacrifice - Anouk (1998) (72) The First The Last Eternity - Snap (1995) (73) Around The World - Daft Punk (1997) (74) We Like To Party - Vengaboys (1998) (75) Changes - 2pac (1999) (76) Streets Of Philadelphia - Bruce Springsteen (1994) (77) Afflitto - Fiocco (1997) (78) Everybody Hurts - R.E.M. (1993) (79) Black Eyed Boy - Texas (1997) (80) 5,6,7,8 - Steps (1998) (81) Hard Times - Scabs (1990) (82) Never Ever - All Saints (1998) (83) Tubthumping - Chumbawamba (1997) (84) Let Me Entertain You - Robbie Williams (1998) (85) Quit Playin' Games (With My Heart) - Backstreet Boys (1996) (86) Mr.Jones - Counting Crows (1994) (87) Show Me Love - Robin S (1993) (88) Blauw - The Scene (1991) (89) Captain Jack - Captain Jack (1995) (90) The One And Only - Chesney Hawkes (1991)
Hier is hij dan! De 19e Pop Poll. De hitlijst die alleen jullie bepalen, waarvoor dank natuurlijk. Jullie hebben blijkbaar resoluut voor vernieuwing gekozen. Er zijn maar liefst 6 nieuwkomers. Leona Lewis moet haar eerste plek afstaan, en kan nog net in de top 10 blijven. Ook Milk Inc. zakt weg. Mêlée wint 1 plaatsje, net als de Backstreet Boys. Zij stijgen door naar de hoogste positie. En zoals jullie gewoon zijn staat de stemming voor de 20e Pop Poll reeds online, dus ben je het niet eens met de top 10, het stemmen kan alweer beginnen. Maar dat is natuurlijk zo voor iedereen. Wanneer je nog tips, opmerkingen of klachten hebt, mag je die natuurlijk ook altijd in de groep gooien. Prettig weekend verder! Uw webmaster.
01 (02)Backstreet Boys - Helpless When She Smiles
02 (new) Lenny Kravitz - I'll Be Waiting
03 (04)Mêlée - Built To Last
04 (new) Colbie Caillat Bubbly
05 (new) Kat DeLuna feat. Elephant Man - Whine Up
06 (new) Adele - Chasing Pavements
07 (new) Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything
Beyoncé en rapper Jay-Z zijn gisteravond in New York in het huwelijksbootje gestapt. "Jay wilde een heel intieme plechtigheid met alleen goede vrienden en familie", vertelt een vriend van het stel aan het Amerikaanse tijdschrift People.
Gwyneth Paltrow Na de ceremonie gaf het pasgetrouwde stel, dat de bruiloft nog niet officieel heeft bevestigd, een groot feest in het penthouse van de rapper in de New Yorkse wijk Tribeca. De ouders en het zusje van de bruid waren, net als Gwyneth Paltrow en Michelle Williams en Kelly Rowland van Destiny's Child aanwezig op het partijtje.
60.000 witte orchideeën DJ Cassidy zorgde voor de muziek op het feest en een New Yorkse bloemenwinkel was ingehuurd om met zo'n zestigduizend witte orchideeën uit Thailand het optrekje van de 38-jarige rapper aan te kleden.
4-4-8 Geruchten over een aanstaand huwelijk ontstonden dinsdag, toen de 26-jarige Beyoncé en Jay-Z een trouwvergunning ophaalden in Scarsdale. Dat het huwelijk op 4 april 2008 zou plaatsvinden, lag volgens verschillende media voor de hand. Zo is Beyoncé op 4 september jarig en Jay-Z op 4 december. Bovendien zou het stel, dat al jaren samen is, onlangs in Parijs 4-4-8 in Romeinse cijfers op hun rechterringvingers hebben laten tatoeëren
De actricesvan Sex and the City raken het maar niet eens wie welke ontwerper mag dragen op de rode loper voor de première van de film. Hoofdrolspeelster Sarah Jessica Parker kreeg van zowat elke couturemerk een aanbod. Ze zou zelfs omgekocht zijn door een modehuis voor bijna 2,5 miljoen euro, een ander
merk zou aangeboden hebben haar zoon voor het leven te kleden.
Limousine Gevolg, de andere actrices voelen zich benadeeld. Het is zelfs zo erg dat ze geen limousine willen delen om naar de première te gaan. Ze willen ook niet samen op de rode loper verschijen. Kim Cattrall, Cynthia Nixon en Kristin Davis dreigen zelfs gewoon niet op te dagen. Insiders zeggen ook dat er door deze ruzie zeker geen vervolg op de film komt. Photoshop Er gaan verder ook roddels de ronde dat de actrices hulp kregen van photoshop voor de promotiefoto's van de film. De actrices zijn jonge veertigers, Kim Catrall is er zelfs 51. Maar op de foto's ze zien er nog even jong uit als het begin van de serie, nu 10 jaar geleden.
Eind mei gaat de film van Sex and the City in première. Het belooft een groot mode-evenement te worden, vergelijkbaar met de Oscars.