Melissa & Matthias
Melissa Hendrikx

Over mijzelf
Ik ben Melissa
Ik ben een vrouw en woon in Leopoldsburg (België) en mijn beroep is leerling.
Ik ben geboren op 17/07/2000 en ben nu dus 24 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Ballet, dansen, computer, lezen.
Laat gerust een berichtje achter in mijn gastenboek


Klik op onderstaande link om de foto's van mijn toekomstige kamer te zien:
LINK

Zoeken in blog


Foto

Mijn peter, nonkel Robby

Foto

Mijn meter, tante Daisy

Inhoud blog
  • Welkom
  • Paasbrunch 2008
  • Pasen !!!
  • Gelukkige verjaardag Robin
  • Etentje bij nonkel Jacky & tante Rina

    De jongsten der Hendrikx-telgen
    25-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eindelijk gezinsuitbreiding!!!
    We hebben na héééél lang zeuren eindelijk onze goesting gekregen. Vandaag zijn we 2 dwergkonijntjes gaan halen.
    Wil je ze eens zien, kom dan gerust eens kijken, want ze zijn heel erg lief.

    Mijn konijntje heet Snuffelke en heeft korte haartjes. Hij is heel erg rustig en supertam. Hij blijft gewoon stilletjes op mijn schoot zitten zodat ik hem heel lang kan strelen. Mijn konijntje is bijna 9 weken oud. Voorlopig mag hij, want het is een jongen, van papa in de living staan. We gaan uitkijken voor een mooi, modern huisje dat later dan op mijn kamertje kan komen.
    Kusjes,
    Melissa


    En mijn k'nijn heet Elmo. Het is een fluffiekonijn, oftewel een 'ontploft' konijn. Het is net zoals mij een echt spring-in't-veld. Hij is zeer nieuwsgierig en huppelt vrolijk door de living. Hij is helemaal niet stout, maar blijft enkel bij papa stil op zijn schoot zitten. Heeft het misschien te maken met mijn wilde gedrag? In ieder geval mag ik hem, want ook hij is ne jongen, nog niet alleen pakken. Papa wil er altijd bij zijn. Als Elmo en ikzelf groter zijn, dan zullen we elkaar nog meer dan voldoende kunnen knuffelen.
    Kusjes,
    Matthias

    25-03-2008, 00:00 geschreven door Timothy  


    24-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paasbrunch 2008
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eindelijk was het dan zover, ook dit jaar weer paaseitjes rapen in het leger. Het was heel erg plezant en we hebben allemaal verschrikkelijk veel gegeten. Er was ook een heuse paaseier-raap-en-zoek-tocht die mijn papa ineengestoken had in het leger. Deze tocht doen we ieder jaar en iedereen is steeds laaiend enthousiast. Wij mogen dan paaseitjes rapen met onze eigen naam op en de grote mensen moeten allerlei raadsels en vraagjes oplossen. Het hele parcours loopt door de bossen achter de bar waar papa 'werkt'. We konden ook knutselen bij de animatie, daar zat een heel lief meisje dat ons leuke zaken heeft leren knutselen. Er was ook een klein cinemazaaltje gemaakt waar we leuke filmpjes konden bekijken als het echt héél slecht weer was. In ieder geval was het weer heel prettig, zeker omdat Matthiaske en ikzelf de bar onderofficieren zo goed kennen. Wij kennen de barmannen al een beetje en mogen er alles aan vragen. Het enigste wat we moeten zeggen van mama is: 'zet maar op de rekening van Hendrikx'.
    En dat kunnen we al goed hoor... In ieder geval was dit weer voor herhaling vatbaar en volgend jaar nodigen we misschien wel meer familie uit... Wie weet? Ik zal het zeker eens aan papa vragen...


    Knuffelkes
    Melissa

    24-03-2008, 00:00 geschreven door Timothy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pasen !!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Joepie, vandaag is de paashaas bij ons thuis langsgeweest!!! Papa is ons komen wakker maken (hoewel Melissa al wakker was) en we zijn heel snel beneden gaan kijken. De hééééle tuin lag vol met eitjes en chocolade!!! Wat hadden de klokken weer overdreven. We moesten ook dit jaar weer snel zijn, want de zwarte pieten (en ik bedoel niet die van de Sint) stonden ook weer op de uitkijk!
    We hebben heel lang geraapt en sommige eitjes hebben we echt goed moeten zoeken. Maar we zijn ook dit jaar weer heel dankbaar geweest en gaan seffens fijn een boterhammeke met een chocolade eitje oppeuzelen.
    Melissa heeft trouwens een héél supergroot ei gekregen en ikke een tractor met allemaal kleine eitjes in.
    We hebben ook snel naar bomma gebeld om onze blijdschap mee te delen (07u20), want seffens gaan we ook daar nog eitjes rapen!!
    En maandag ook nog eens in het leger!!! Volgens mij zijn mijn zus en ik wel hele brave kindjes, haha...

    de Chocoman,
    Matthias

    24-03-2008, 00:00 geschreven door Timothy  


    Matthias Hendrikx

    Over mijzelf
    Ik ben Matthias
    Ik ben een man en woon in Leopoldsburg (België) en mijn beroep is mama en papa plagen.
    Ik ben geboren op 15/10/2005 en ben nu dus 19 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Spelen met mijn auto's, ravotten, alles overhoop gooien.
    Hihi, mama is op zoek naar mijn tweede tuutje...

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Foto

    Mijn meter, tante Lieve

    Foto

    Mijn peter, mijn bompa


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs