Welkom op de nieuwe blog van Miss Vlaams-Brabant !
Foto
agenda

Noteer alvast volgende data:

Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Zoeken in blog

Miss Vlaams-Brabant voor Miss België 2010
Jouw update voor Miss Vlaams-Brabant 2010
06-08-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Disneyland Parijs - 5 aug 2009



Hallo iedereen ,

 

Als jaarlijkse uitstap met de kandidaten Miss Vlaams-Brabant voor Miss België 2010 werd er dit jaar gekozen voor een sprookjes bestemming , nl. Disneyland Parijs.

Reeds vroeg in de ochtend werd er verzameld op de parking van Chateau de Namur te Blanden vanwaar de bus van Olympia Cars stipt om 6 u moest vertrekken. Omdat er sommigen zich hadden verslapen , vertrokken wij uiteindelijk om 6u30 richting Parijs. Blijkbaar zijn miss-kandidaten niet echt ochtendmensen waardoor menig snel in dromenland verzeild geraakten. Na een kort oponthoud op een parking waar wij een koffie konden nuttigen , arriveerde het gezelschap omstreeks 11u in Disneyland Parijs. Slechts 12 meisjes maakten de trip naar Marne-la-Vallee  maar zij werden omringd door de organisatie en verschillende fotografen , onder wie Kevin Swijsen van Miss België , Filip

Vanden Berghe van Missitems en onze eigen fotograaf Nico Suykens.

Na de eerste groepsfoto voor het Disney-hotel ging het in groep richting Space Mountain, een rollercoaster doorheel het heelal. Niet iedereen durfde mee in deze supersnelle attractie maar de achterblijvers gingen dan maar een 3-d film gaan bekijken. Het hoeft geen uitleg dat er wat gegild werd in deze attractie , zo erg zelf dat sommigen na afloop nog moeilijk konden spreken. Of dit nu was van de emoties of het gillen, dat laten wij in het midden. Wat wel vast stond , was dat menige met trillende beentjes uit de karretjes stapten. En nog hadden sommigen er niet genoeg van en ging het dadelijk richting Star Tours , een vluchtsimulatie door de galaxy. Ook hier werd er langs alle kanten gegild maar toch was iedereen tevreden dat ze deze attractie hadden meegemaakt. De ander groep zat ondertussen lekker fast-food te eten in een van de vele restaurants . Na het gezamenlijke middagmaal , of wat daar voor door moest gaan, gingen het gezelschap naar een rustigere attractie , nl. It’s a small World. Het muziekje van deze attractie bleef geruime tijd in de oren naklinken. De reis doorheen het park werd verder gezet langs Pirates of the Carribian , Indiana Jones en the Temple of Doom en het spookhuis. Al deze attracties in detail beschrijven is een onbegonnen zaak , de foto’s spreken voor zich.

Tussendoor werd er regelmatig halt gehouden om foto’s te nemen en om ons zelf wat te verfrissen aan welgekomen drank want het was heet die dag. Na de laatste gezamenlijke attractie  , Peter Pan , werd er besloten om iedereen vrij te laten en werd er afgesproken om 21u30 voor het kasteel van Sneeuwwitje voor de Disney Fantasy Illusion parade. Sommige maakten van de vrije tijd gebruik om te shoppen in de vele souvenirwinkels van het park , andere gingen nog een paar attracties bekijken en nog andere maakten nog een paar fotootjes als aandenken aan deze uitstap.

Al vlug was het dan tijd voor deze laatste show van de dag , de lichtjesparade. Reeds vroeg werden de plaatsen langs het parcours ingenomen om toch een mooi uitzicht te hebben op dit spektakel. Voor hen die de eerste maal in Disneyland waren zou dit een onvergetelijke belevenis zijn. Met opengevallen mondjes werd er naar deze praalstoet gekeken en na afloop was iedereen het erover eens , dit was de perfecte afsluiter  van een onvergetelijke dag in Disneyland Parijs. Omdat wij nog een busreis van 4 uur voor de boeg hadden werd er niet gewacht op het afsluitende vuurwerk en ging het dan richting bus. Eens op de bus verzeilden de meesten van het ene droomland in het andere en na de terugreis belande het gezelschap veilig en wel om 3u30 in Blanden.

De organisatie van Miss Vlaams-Brabant wenst iedereen te bedanken om van deze uitstap een leuke ervaring te hebben gemaakt en hoopt dat iedereen een zeer leuke tijd heeft beleefd.

 

Zoals gebruikelijk volgen hier een paar sfeerbeelden. Voor meer gedetailleerde foto’s verwijzen wij graag naar onze website www.missbelgie-vlaamsbrabant.be  of naar www.missbelgiumlive.be

 

Groetjes

De organisatie













































Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail *
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (1)

07-10-2009
Foto's deelneemsters miss belgie 2010
De deelneemsters voor de titel van Miss België 2010 houden van Belgische wafels.
http://www.belgiumwaffle.com/home.nl.html

07-10-2009 om 18:27 geschreven door belgianwaffle




E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


Gastenboek

Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


Blog als favoriet !


Mailinglijst

Geef je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de mailinglist.



Mijn favorieten
  • Miss Vlaams-Brabant
  • Miss België
  • Chateau de namur
  • Miss Belgium Live
  • Missitems
  • Slimport
  • Patio Fashion
  • the Agency
  • WIMM
  • Chardonnay Meerdael

    Archief per maand
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009

    Laatste commentaren
  • Foto's deelneemsters miss belgie 2010 (belgianwaffle)
        op Disneyland Parijs - 5 aug 2009

  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs