Inhoud blog
  • Remember me this way
  • New career, Less time :-)
  • Les Ardennes!
  • Alexandra Rossini terug op Bloggen.be
  • "I found back what I've missed for 18 years"
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    agenda

    Neem een kijkje in mijn planning voor Miss Maxi

    De Wachter & Rossini Org.
  • Boekhoudkantoor & Eventkantoor gespecialiseerd in feesten voor volslanken
  • Vzw Happy Team te Sijsele
  • Jaarkalender Events MISS MAXI BELGIUM

    23 Juli 2010
    Miss Maxi Belgium 2009/2010 treedt op met missen  tijdens Gentse Feesten
    "Oproep naar opvolgsters voor Alexandra Rossini"
    Waar? Groot podium, voor optreden van Koen Crucke, 9000 GENT
    Uur van aanvang: 21u45

    25 Juli 2010
    Multi-Culturele Modeshow Forgotten Beauty t.v.v. Verminkte vrouwen in Afganistan
    Waar? Parochiezaal, Reuzenpoort 5, 2000 ANTWERPEN (Centraal Station)
    Uur van aanvang: 18u
    Organisatie: Finaliste Miss Style 2010 Madina Hamidi
    Tickets: 6€ via mail of aan kassa
    Contactgegevens: Madina Hamidi 0484/ 137 988

    5 September 2010
    2de voorronde Miss Maxi Belgium 2010/2011
    "De kans voor iedere volslanke dame om de laatste finaleplaatsen te bemachtigen"
    Waar? Zaal Bart, Bartholomeusstraat 9, MERKSEM
    Uur van aanvang: 15u

    19 September 2010
    Bijeenkomst ALLE FINALISTEN Miss Maxi Belgium 2010/2011
    "Bespreken van workshops, de citytrip, gedragsregels en contract"
    Waar? Zaal Bart, Bartholomeusstraat 9, MERKSEM
    Uur van aanvang: 15u

    25 September 2010
    Halve Finale provincie OOS-VLAANDEREN Miss Maxi Belgium 2010/2011
    Waar? Zaal Bart, Bartholomeusstraat 9, MERKSEM
    Uur van aanvang: 20u

    3 Oktober 2010
    Halve Finale provincie ANTWERPEN Miss Maxi Belgium 2010/2011
    Waar? Zaal Bart, Bartholomeusstraat 9, MERKSEM
    Uur van aanvang: 15u

    16 Oktober 2010
    Halve Finale provincie BRABANT Miss Maxi Belgium 2010/2011
    Waar? Zaal Bart, Bartholomeusstraat 9, MERKSEM
    Uur van aanvang: 20u

    17 Oktober 2010
    Halve Finale provincie WEST-VLAANDEREN Miss Maxi Belgium 2010/2011
    Waar? Zaal Bart, Bartholomeusstraat 9, MERKSEM
    Uur van aanvang: 15u

    24 Oktober 2010
    Halve Finale provincie LIMBURG Miss Maxi Belgium 2010/2011 + SAMENKOMST ALLE FINALISTEN
    Waar? Zaal Bart, Bartholomeusstraat 9, MERKSEM
    Uur van aanvang: 15u

    28 November 2010
    FINALE MISS MAXI BELGIUM 2010/2011
    Waar? Domein Vossenlede, Hogestraat 194, 8830 HOOGLEDE
    Uur van aanvang: info volgt later

    Heeft u interesse in een van onze shows? Boek dan nu je tickets online via missmaxibelgium.be en ga samen met
    Miss Maxi Belgium 2009/2010 Alexandra Rossini naar deze events!



    Miss Maxi Brabant /Belgium 2009/2010
    Volg Miss Maxi Belgium 2009/2010 op de voet
    12-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Campagne 2 Kerstmarkten in Leuven
    En ook de kerstman vond Miss Maxi de MAX!

    Ook hier dank aan alle handelaars die mij met een sms of meer gesteund hebben!

    Een zeer fiere Miss Maxi Belgium 2009/2010!
    Kom je op bezoek hier, vergeet mijn guestbook niet vol te proppen met leuke teksten ;-)

    Uiteraard sloten we af met de nodige lekkernijen

    Alexandra















































    12-12-2009 om 00:00 geschreven door Alexandra Rossini  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tussen Heist en Leuven 12/12/09
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na de markt moest er uiteraard  nog gepast worden voor de grote show op 19 december.
    Dit is een kort fragment van in de auto richting Ulla Popken en Paprika te Antwerpen ;-)

    12-12-2009 om 00:00 geschreven door Alexandra Rossini  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deel 2 fotos campagne 12 december 2009
    En de tocht door Markt Heist ging door....





















    12-12-2009 om 00:00 geschreven door Alexandra Rossini  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Miss Maxi Brabant op trot tussen Brabant en Antwerpen!

    Deel 1 van de foto's op de markt in Heist O/D Berg.
    Het was er zeer koud maar zeer zeer fijn. De sympathie van de handelaars en inwoners maakte alvast mijn hartje warmer... en mij een kroontje rijker ;-)
    Bedankt aan iedereen in Heist op de markt die me met mijn campagne geholpen heeft!

    Een zeer trotse Miss Maxi Belgium 2009/2010!
    Komen jullie op bezoek in mijn blogruimte? Vergeet zeker niet een berichtje na te laten

    Alexandra





























































    12-12-2009 om 00:00 geschreven door Alexandra Rossini  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Freaky Friday
    Goedenavond Bloggers

    Het is weeral enkele dagen geleden dat ik nog iets geschreven heb maar dit komt gauw goed want mijn vingers zijn reeds opgewarmt door het schrijven van de kerstkaarten voor dit jaar

    Woensdagavond, ben ik mij even gaan ontspannen. Het was bloemschikken bij KAV Sterrebeek waar we met z'n allen een nieuw tafel of deurstuk rond kerst mochten maken. De foto's staan op mijn camera, helaas ben is mijn kabeltje vermist dat voor de transactie zorgt van de camera naar de pc hier :-s dus die foto wordt weer even uitgestelt. Maar ik kan alvast wel verklappen dat er veel groen opzit, de kleuren bestaan uit rood-wit en zilver en dat het dit maal geen kerstballetjes zijn maar SNOEPJES! Helaas zijn deze in steen :-s anders had ik ze waarschijnlijk al lang opgegeten nog vorens de basis van het stuk af was

    Vandaag had ik tevens het luminieuze idee om mijn moederke een artikeltje te bezorgen in Libelle. Een artikeltje waarin zij een pluim verdiend, een pluim om reeds 7 jaar lang voor mijn bedlegerige oma te zorgen en bovendien voor haar huishouden en het gezin. Ik hoop dat Libelle mijn verhaal sterk genoeg vindt zodat ik haar even in de bloemetjes kan zetten want ze verdient dit zeer zeker weten.

    Morgen Kerstmarkt in Aken met Miss Maxi. Dat belooft koud te worden Ga zo meteen even naar het weerbericht kijken zodat ik weet of ik het regenscherm moet meenemen of dat een wollen muts met dikke handschoenen genoeg is. Kathy en haar familie gaan ook mee, Veronique zal er ook bij zijn en Tom, wel die mag ook eens mee met de Miss Maxi's Een gezllige daguitstap om de kerstsfeer al eens op te snuiven en de ogen te laten glunderen langs de talrijke kerstkraampjes. Mijn lieve Peter van Reizen Lauwers, verzorgt ook hier weer het vervoer dus aankomen en teruggeraken dat is al dik voor mekaar ;-)
    Laat de snaps, gluhwein en andere lekkernijen maar komen ik ben er klaar voor
    Morgen dus bloggertjes, een mooi verslag met mooie foto's (als ik tegen dan uiteraard het vermiste kabeltje teruggevonden heb)

    Zondag wordt zeer zeker de drukste dag van mijn weekend. Te beginnen met een campagne in het Vlaams Brabantse zeer vroeg op de ochtend Met een team van 6 personen zullen we er tegenaan gaan. Om 12u wordt de campagne gestaakt en vertrek ik richting Antwerpen, de modestad en idd, er moeten dan kleren gepast worden. Paprika en Ulla Popken verwelkomen ons met de uitgekozen kledij voor de grote avond op 19 december. Ben weer zeer benieuwd wat Ellen er dit maal voor mij zal uitgekozen hebben Ellen kennende, kan het alleen maar goed zijn daar de vorige outfits een succes waren en ook reeds door fans en supporters aangekocht werden. Percentje pour moi misschien?
    Na Antwerpen, trekken we weer verder voor Miss Maxi en dit tot in de late uurtjes, maar het zal zeker en vast zeer zeer fijn en interessant worden.

    Voor nu, prettige weekend en geniet van het laatste weekend voor de grote finale op 19 december )

    11-12-2009 om 19:26 geschreven door Alexandra Rossini  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    07-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Miss Maxi's go FRANCE!
    Nog even een kort verslagje over mijn trip met mijn manlief, Laura en Kathy haar familie naar Euro Disney tijdens Halloween.

    Het was een dag vol plezier, vreugde en vooral veel regen :-s maar toch, dat laatste kon helemaal niet op tegen de fun die er die dag te beleven viel.

    Zondagochtend, 1 november 2009, vroeg in de ochtend gingen we Jeugdprinses Laura 1 ophalen. Met kleine oogjes en de rugzak vertrokken we naar Marne la vallée. De achterbank had ik dan even gezellig gemaakt voor Laura zodat ze bij voorkeur nog even de oogjes kon sluiten, maar we kozen dan met Tom aan het stuur, een dvd te kijken van Walt Disney.
    Onderweg waren we door de gps die zijn kuren kreeg een heel eind verkeerd gereden, we hebben dorpen gezien in Frankrijk waarvan we niet eens wisten dat ze bestonden maar oh zo wondelijk mooi waren!

    Om 11u kwamen we tenslotte aan op de parking. De regenjassen namen we met veel plezier mee en de rugzakken gingen de rug op en weg waren wij.
    Op vrolijke muziek walsten we over de grote inkomlaan richting Walt Disney Studios en daar stond Kathy ons al op te wachten met de tickets. Het was een zeer zeer fijn weerzien en al gauw besloten we aan te gaan sluiten bij de attraktie waar haar twee kleine spruiten stonden te wachten zijnde CARS. Dolgedraaide autotjes die je onder controle moet proberen te houden.
    Daarna gingen we richting NEMO, Laura nam na lang aanschuiven plaats naast mij en in het bakje voor ons gingen Tom en Kathy haar dochtertje zitten. Kathy, Dave, Manouke en Tania volgende in de volgende bakjes.
    Wat begon als een zeer mooie attractie veranderde dan ook meteen in een zeer zeer zeer snelle rollercoaster die met je door het donker vliegt en waar je op bepaalde momenten het gevoel bij krijgt dat dit het einde van de achtbaan is en je loodrecht pijlsnel naar beneden wordt getrokken, kortom mij bekwam het niet zo best maar ja kijk, ik heb me heel heel sterk gehouden voor Laura die er uiteindelijk mee zat te lachen dat ik er meer problemen mee had dan zij. Ipv dat zij mijn hand vasthield, hield ik de hare stevig vast

    Na NEMO besloten we om het Disney Park te gaan bezoeken, naast de attracties zoals sneeuwwitje, Peter Pan, It's A Small World, The big thunder mountain, The Haunted Mansion, enz besloten we ook tussenin een paar show te gaan bekijken wat zeer zeer mooi was en uiteraard lekkers te eten!
    Daarnaast lieten we ook al gauw merken dat er in Missenland niet alleen kroontjes worden gedragen maar ook vreemde hoofddeksels en hiervan vind je dan ook meteen al een bewijs terug in onderstaande foto's Jullie kunnen van de fijne dag meer dan genieten aan de beelden alleen te zien net zoals wij dit gedaan hebben.

    De dag hebben we afsgesloten in The Rainforest Café waar we ons tegoed deden aan hamburgers of Lasagna's en dessert. Daarna kon ik niet weerstaan aan de geur van Starbucks en gingen mijn voeten dan ook meteen in de lijn staan om MIJN starbucks te bestellen Café Machiatto met Caramel smaak... mmm....
    Na het kopen van nog een paar kerstboomversieringen en een pluche dier voor Laura keerden we richting auto waar we dan ook meteen bij het vertrek al een dutje begonnen te doen.
    Eens de belgische grens over, hield ik Tom gezelschap met de verhalen en anekdotes die er zich die dag afgespeeld hadden en omstreeks 3u s'nachts brachten we Laura veilig thuis bij mama Sylvia en padré Dirk.

    Laura vond in elk geval haar cadeautje van ons naar Euro Disney een zeer geslaagd cadeau. Kortom, voor herhaling vatbaar!

    Veel plezier met het bekijken van de foto's nu!
    Groetjes van Tom, jeugdprinses Laura 1, Kathy, Manouke, Hanneke, Tania, Dave, mijzelf en niet te vergeten van MICKEY en Co.









































    07-12-2009 om 14:27 geschreven door Alexandra Rossini  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gezond tussendoortje!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lieve Bloggies!

    Nog 11 dagen en het is zover! Wie wint het kroontje en de titel van Miss Maxi Belgium 2009/2010?
    Vinden jullie dat ik deze titel en kroon een jaar lang mag vertegenwoordigen, aarzel dan niet om op mij te stemmen! Elke stem is zeer welkom en helpt me dan ook een stapje dichter te brengen bij deze begeerde titel!

    Sms nu: MMB(spatie laten hier) 10 naar 6693!

    Deze Miss dank jullie alvast voor de stem en het vertrouwen

    Tot later

    xxx

    07-12-2009 om 14:05 geschreven door Alexandra Rossini  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 22/11-28/11 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009

    Over mijzelf
    Ik ben Alexandra Rossini, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Miss Maxi Belgium 2009/2010.
    Ik ben een vrouw en woon in 1930 ZAVENTEM (Belgie) en mijn beroep is Miss Maxi Belgium 2009/2010.
    Ik ben geboren op 10/05/1982 en ben nu dus 43 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Miss Maxi Belgium verkiezing, sporten, lezen, reizen, fotoshoots, presenteren, creatief bezig zijn, decoreren, met de .
    Met mijn glimlach in de hand komt ik over heel het land :-) respecteer en je zal gerespecteerd worden.

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Forum Vrouwenvoetbal Heist o/d Berg

    Vrouwenvoetbal Heist Op Den Berg


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs