Vandaag kwam het paard aan bod. We luisterden naar het geluid dat een paard maakt. We zongen het liedje van "paardje in galop", en we kleurden een paardje.
We hebben ook 2 bakken gevuld met mais en daarin diertjes van de boerderij geplaatst. De kinderen vonden dit geweldig! Ook het verhaaltje van Anna op de boerderij werd dagelijks voorgelezen.
Vandaag kwam de koe aan bod. We luisterden naar het geluid dat een koe maakt,we bekijken de koe van dichterbij...en we proefden lekkere melk,maar dat was voor velen geen succes! We maakten ook een hele leuke koe!
Vandaag is het Felix zijn 1ste dag in mini muis! Na een dagje proefdraaien vorige week is hij er helemaal klaar voor! Het zal even wennen worden voor jou,niet meer zo dicht bij mama en papa,nieuwe gezichtjes nieuwe omgeving maar het wordt vast en zeker reuze fijn! Welkom lieve Felix!
Vandaag kwam de kip aan bod. We luisterden naar het geluid dat een kip maakt,we bekeken de kip eens van dichterbij,maar ook wat legt de kip...een ei. We maakten samen eitjes klaar;een zachtgekookt eitje,een roerei,een spiegelei. Je mag zeker zijn dat het werd gesmaakt. En ons handje die werd plots een kip...
We zijn deze week gestart met een nieuw thema: de boerderij! Iedere dag zullen we een iets doen rond een diertje die op de boerderij woont. Vandaag was dat het varkentje. We luisteren naar het geluid die een varkentje maakt,
we bekijken het varkentje eens van dichterbij,we doen het dier eens na,en we maken zelf ook een varkentje. Het was lachen toen iedereen aan het knorren was !