Miniemen KFCO Gent
Miniemen KFCO Gent
interessante weetjes
  • bloggen.be
  • aflastingen
  • officiele KFCO SITE
  • Foto
    Deze week geen match We hebben een beyy
    02-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze Ex-cuze's

    Sryy dat we enkele weken niets op de site veranderde We waren het wachtwoord vergeten omdat myn computer crashte waar alles in stond!!
    Hier zijn de weetjes die ondertussen zijn gebeurt
    We zyn verloren van merendree met 1-3
    Maar we wonnen van Evergem met 0-1!!!!!
    Wy staan momenteel 9de plaats met 20 punten dat is iets meer dan 30 punten achter op de eerste plaats

    Wij doen nog mee voor de titel!!!!


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    02-03-2009, 23:21 geschreven door XjimmystyleX  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KFCO Gent-Mariakerke 1-1

    Na een overwining op evergem dat ons zeker goed uitkwam!!!Moesten we nu tegen Mariakerke waar we vorige keer nipt van verloren waren het veld op.
    Onze Jeugdcoordinator liet ons eens op het A-terrein spelen maar met goed nieuws komt ook slecht nieuws Kevin(een topspeler) kon niet
    meedoen wegens ziekte.(veel beterschap)!!!
    De scheidsrechter floot de match op gang en Olympia vloog er direct in zodat ze na wel geteld 3 minuten een treffer maakte 1-0(jimmy!!).
    Verder was de eerste helft niet zo spectaculair buiten een paar kansen van beide ploegen die vaak naast of in de handen van de keeper werden geschoten!!!
    De tweede helft begon echter niet zo goed voor ons mariakerke zette ons vaak onder druk waar we geen raad mee vonden.
    Helaas na 5 minuutjes in de 2de helft kreeg mariakerke een hoekschop.Onze verdedigen stond er echter bij te slapen ook onze keeper die de bal niet wegbokste(sander) waardoor na veel gejoel in de kleine bak lijn en een ongelukkige kopbal met het achterhoofd in de netten!! 1-1
    Nadien kwam din de keeper er in als middenvelder.Waardoor hij met zijn struis gehalte een man was waardoor ze niet meer over de helft raakte ik herhaal niet meer over onze helft geraakte!!Wij profiteerde daar natuurlijk van en trokken volop naar doel besluit 20 kansen welgeteld over,naast,zijnet,keeper ,paal,en soms wat geluk!!! ging de bal er niet in!!!
    Met de laatste hoop kreeg jimmy een kans waarbij hij de keeperde pana zette en schoot maar helaas haalde de verdegir hem van de lijn!
    1-1
    Iedereen deedt zijn best Proficiat we moesten winnen!!!


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    02-03-2009, 23:14 geschreven door XjimmystyleX  
    22-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bellem A-Kfco gent 1-0
    Na vorige week tegen bellem B te moeten gingen we deze week naar Bellem A.Met een uitzonderlijk aantal spelers (15)met genoegen van 4 preminiemen.We begonnen aan de aftrap.Het spel verloopte moeizaam maar er waren niet veel bijzondere kansen op een paar na van beide ploegen waarbij din(de keeper)aardig goede reddingen had gemaakt.Wij zelf trapte naast of in de handjes van de keeper wat beter had moeten gekunt.De tweede helft bleef onverandert weinig kansen maar een goed meezittende arbiter.Chadrac kreeg soms een goede kans maar trapte te laat of paste de bal buitenspel.Vijf minuten voor tijd met nog steeds 0-0 op het bord begon te thuisspelende ploeg ons onder druk te zetten.
    Maar ze hadden frustratie waardoor nog 3 gele kaarten vielen bij hun.dan toch een minuutje voor tijd scoorde ze een doelpunt een onmogelijk te pakken bal voor onze keeper die goed presteerde.1-0
    Spijtig maar we verloren toch better dan de heen ronde.
                                                                                                                             
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    22-12-2008, 22:57 geschreven door XjimmystyleX  
    15-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KFCO Gent-bellem b 3-0
    Eindelijk nog eens spelen na twee weken aflastingen stonde we er weer(slechts met 10).Tegen de voorlaatste in stand een makelijke tegenstander zou je zeggen maar het spel raakte moeizaam op gang.Veel balbezit hadden we wel maar het was een middenvelspelletje.Na 20 minuten brak dan toch de score los dankzij een goal van Jimmy(assist Pieter).We gingen rusten.
    De tweede helft ging dan toch veel better we kregen veel kansen maar we benutten ze te weinig.Owen had eindelijk eens getoont dat hij kan lopen -(wat een inzet),ook Maximian had een goede inzet(elke week).dan toch na 10 minutjes in de tweede helft ging jimmy door dankzij een mooie diepe bal van beni.Jimmy werkte af met een mooi stiffertje net onder de deklat binnen 2-0 Yeah .
    We hadden ademruimte!!
    Jimmy ging nog veel door maar wou soms niet passen naar Joachim die perfect vrij stond.(Jammer)
    In de 20ste minuut van de tweede helft maakte jimmy dan toch het  derde doelpunt(hatrick)
    De winst was binnen.
    Volgende week tegen Bellem A.
    Tot op de training
                         groetjes Jimmy

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    15-12-2008, 19:56 geschreven door XjimmystyleX  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen hey iedereen

    dit is officiƩle blog van de miniemen van kfco gent
    deze blog is gemaakt door jimmy moock de kapitein
    met medewerking van de delege
    later komen er nog veel dingen bij
    tot dan

    greetz jimmy de kapitein
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    15-12-2008, 19:34 geschreven door XjimmystyleX  
    Archief per week
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek
  • Jimmy <3
  • Hallo

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs