Wedstrijdagenda Microben A

Belangrijke data in mijn agenda

Foto
    Lennert Destorme
Foto
    Andres Declercq
Foto
    Arne Berteloot
Foto
    Basile Van Haetsdaele
Foto
    Felix Wallays
Foto
    Joshua Defranck
Categorieën
  • foto's (6)
  • Wedstrijdverslagen (18)
  • Weetjes (8)
  • Microben A - Jeugdbasket Wevelgem
    Geboortejaar 2001-2000
    25-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwedstrijd tegen Melco Ieper
    Vorige week zaterdag 19 maart speelden we één van onze laatste uitwedstrijden en dit tegen het sterke "Melco Ieper".
    Met een beperkte spelersgroep van 9 spelers reisden we om 14u richting Ieper.

    Al van in het begin werd duidelijk dat het een agressieve wedstrijd zou worden. De scheids deed goed zijn best maar liet zich soms beinvloeden door beide trainers, zelfs door de persoon aan de "tafel".

    Onze mannen deden goed mee maar af en toe liepen ze ook steken vallen. Zo verloren we alsnog het eerste quarter met 10-8.
    In de 2de quarter stonden we blijkbaar georganiseerder op het veld waardoor we onze voorsprong konden aanhouden: 5-9

    Het bleef na de rust ook héél spannend. Vooral Ieper speelde heel sluw en agressief verder maar desondanks moest Wevelgem niet onderdoen. Jammer genoeg konden we de 3de quarter niet op onze naam schrijven: 8-6

    In de 4de quarter ging het opnieuw gelijk op. Ieper nam opnieuw de leiding maar Wevelgem vocht terug. In de allerlaatste minuut kwamen we zelfs voor te staan maar de nummer 7 zocht de fouten op in de bucket. Bij een 10-12 stand kreeg Ieper nog 2 vrijworpen. We wisten dat het nog héél moeilijk zou zijn deze quarter te winnen. De nummer 7 korfde beide vrijworpen en met nog 7 seconden te spelen stond de eindstand zo goed als vast: 12-12

    Eindstand: 35-35

    Spelers: Felix, Lennert, Thibaud, Milan, Joshua, Robin, Robbe, Xander & Andres
    Trainer: Ruddy
    Verslaggeefster: Neske

    25-03-2011 om 12:50 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    16-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwedstrijd tegen Declercq Stortbeton Waregem




    De uitgestelde uitwedstrijd van eind vorig jaar werd alsnog anderhalve week geleden ingehaald. Na een gemakkelijke overwinning thuis, trokken we met een gerust gemoed naar Waregem. Onze mannen zagen het volledig zitten want uitgerekend in die wedstrijd speelden ze voor het eerst met de nieuwe uitrusting.

    In een heel mooie zaal troffen we de microben van Waregem aan. Al heel snel in de eerste quarter werd het verschil op het scorebord geplaatst. Trainster Nathalie spoorde onze mannen dan ook aan maar te verdedigen vanaf de middellijn maar niets mocht baten. Onze mannen snoepten keer voor keer de bal af van de tegenstander. Gelukkig konden onze mannen niet elke aanval benutten. Ze scoren namelijk héél moeilijk maar we zagen wel heel mooi samenspel en verdedigend nam iedereen zijn mannetje.

    Het werd een relaxte match om naar te kijken met 4-12 setcijfers, nochtans deed Waregem goed mee maar onze mannen waren een maatje te sterk.


    Trainer: Nathalie
    Spelers: Felix, Robin, Robbe, Lennert, Milan, Joshua, Xander, Arne, Sofian & Andres
    Verslaggeefster: Neske

    16-03-2011 om 21:28 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    20-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwedstrijd tegen BBC Ecostream Izegem A
    Na een reeks van gemakkelijke overwinningen waaronder de thuiswedstrijd van vorige week tegen Waregem, wisten we uit het resultaat van de heenmatch dat het moeilijk zou worden om gisteren ook winst te boeken tegen een héél sterk Izegem.

    En gelijk hadden we. In de eerste 4 minuten van het eerste quarter ging het nog gelijk op maar door enkele missers van Wevelgem konden we geen voorsprong op het bord plaatsen. Jammer!
    In de daaropvolgende 4 minuten werd het schade beperken want de nummer 15 stak letterlijk een hoofd uit boven de onze en door zijn brede gestalte kon hij ook niet uit balans gebracht worden. Die maakte samen met de nr. 4 van Izegem het verschil. Gelukkig is dit iets dat op termijn verdwijnt, dat voordeel....

    Maar jammerlijk genoeg zagen we van onze mannen geen ploeg op het veld staan. We speelden ieder ons eigen spel. De meeste lieten hun mannetje lopen... verdedigen met 3 op één man... We maakten het Izegem echt gemakkelijk basketten.
    Ook de 2de quarter sloten we met een nederlaag af.

    Na de pauze kwamen we iets beter in de match maar mede dankzij het mindere drukken van de tegenpartij maar het mocht niet baten. Izegem was heer en meester op het veld en speelde ons kansloos naar huis met zware 4-12 setcijfers.

    Een wedstrijd waar we als team nog iets van kunnen leren...


    Spelers: Felix, Thibaud, Lennert, Robbe, Robin, Joshua, Milan, Arne, Basile, Xander, Sofian & Andres
    Trainer: Jos
    Verslaggeefster: Neske

    20-02-2011 om 13:38 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    10-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thuiswedstrijd tegen J. Scaldis Zwevegem
    Vorige week zaterdag stonden we weer voltallig aan de aftrap bij de Microben A in Wevelgem.

    Kijkend naar de wedstrijd in de heenronde, wisten we dat Scaldis Zwevegem een ploeg was die we niet zonder handschoentjes mochten aanpakken... maar toch...

    In de 1ste quarter zagen we een gelijke tred met prikken aan weerszijden maar Zwevegem had net dat tikkeltje meer geluk en liep iedere keer 2 punten uit die naar het einde van de 1ste quarter Wevelgem de das omdeden: 13-17

    In de 2de quarter stond Zwevegem duidelijk minder sterk op het veld en dit was eraan te merken. Onze mannen konden heel snel het verschil maken en sloten de quarter winnend af: 21-3

    Opnieuw verdween trainer Ruddy met zijn delegatie richting kleedkamer tijdens de rust. We zijn dat van hem niet gewoon.

    Na de rust begonnen wij met een mindere sterke ploeg aan de 3de quarter maar Zwevegem kon niet van de situatie gebruik maken. Onze mannen vochten letterlijk voor iedere bal. En de 4-6 cijfers na de eerste 4 minuten was dan ook een terechte tussenstand. De 2de ploeg mannen kon alsnog een gelijkspel uit de brand slepen: 11-11

    In de 4de quarter besliste trainer Ruddy volledig voor de overwinning te gaan en met succes. Zwevegem deed nog goed mee maar onze mannen waren een maatje te sterk.
    Conclusie: het werd een zenuwslopende wedstrijd voor iedereen. Net een kopie van de week ervoor al werd deze week beter samengespeeld.

    P.S.: Ook dit weekend leerden we als ouders bij. De één riep dat de klok nog doortikte én dat tijdens een time-out , terwijl iemand anders de persoon in kwestie erop wees dat het om een time-out ging.

    Fouten in de bucket gaan niet noodzakelijk gepaard met een vrijworp... man, man, man... binnen enkele jaren zullen we misschien alle regels kennen???

    Spelers: Felix, Robbe, Robin, Lennert, Joshua, Sofian, Xander, Andres, Thibaud, Arne, Milan & Basile
    Trainer: Ruddy
    Verslaggeefster: Neske

    10-02-2011 om 00:00 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    31-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwedstrijd tegen Olbak Bissegem in Kortrijk?

    Vorige week speelden we Basket Esso Avelgem genadeloos naar huis. Ondanks slechts verdedigen vanaf de middellijn, kon Avelgem amper scoren. We zagen opnieuw éénrichtingsbasket en met af en toe een piek van Avelgem maar echt dreigen werd het niet. Alle 4 de quarters werden op naam van Wevelgem geschreven.

     

    Zaterdag 29 januari reisden we af naar Kortrijk voor de match tegen Olbak Bissegem!?
    In de heenronde speelden we gelijk. Iedereen was dus gefocust.

    Trainer Ruddy wist welke spelers van Bissegem uitblonken en zette hen door onze mannen vast tot ergernis van sommige tegenstanders.

    In de 1ste quarter ging het gelijk op. Zowel Bissegem als Wevelgem scoorden beiden amper 3 maal maar Wevelgem kon alsnog een fout afdwingen waardoor één vrijworp genoeg was voor winst. We schreven de 1ste quarter alvast op onze naam: 6-7

    In de 2de quarter gingen we verder op ons elan doch kwam Bissegem beter in de match en domineerde bij momenten. We stonden 1-6 voor en gaven deze voorsprong nog uit handen door nonchalant verdedigen van ons of juist slim spelen van Bissegem: 9-8

    Trainer Ruddy trok zich tijdens de pauze terug in de kleedkamer voor een bezinningsmoment. De kids kwamen gemotiveerd terug op het veld en wisten van geen ophouden. We zagen in de laatste 2 quarters een héél ander Wevelgem op het veld staan. Zowel verdedigend als aanvallend zagen we samenspel.  De 3de quarter schreven we ook op onze naam en iedereen wist dat winst er nog inzat.

    De 4de quarter werd er voor Bissegem duidelijk te veel aan en ging volledig de boot in. Het scorebord loog er niet om. 2-20 eindcijfers bezorgde Wevelgem de overwinning onder bevredigend oog van onze trainer.

    Besluit: het werd een zenuwslopende wedstrijd voor zowel spelers, trainers en supporters die gelukkig met een verdiende winst werd afgesloten...  

    Spelers: Felix, Xander, Andres, Thibaud, Joshua, Lennert, Robin, Robbe, Basile, Milan & Arne

    Trainer Ruddy

    Verslaggeefster: Neske

    31-01-2011 om 14:01 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    17-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitgestelde bekerwedstrijd uit tegen Sijsele
    Zondag 16 januari reisden we dan uiteindelijk af naar Sijsele voor de 2 maal uitgestelde bekermatch. Nog voor de match begon, zag iedereen dat onze microben het moeilijk zouden hebben. 3 van de 8 spelers van Sijsele waren een hoofd tot meer groter dan de onze.

    Naar verluidt speelde er zeker twee ventjes mee die anders al een jaartje hoger zitten omwille van hun kunnen. Dat vonden we als ouders triestig want voor hetzelfde geld laat je hierdoor andere spelertjes thuis.

    We zagen een héél georganiseerd Sijsele onze mannen van het veld spelen maar vonden na de 1ste quarter (31-2) de pressing bij het ingooien vanaf de baseline er ietsjes over.

    In de 1ste helft van de 2de quarter kregen we meer kansen maar konden niet alles benutten. Nu stond een ander Sijsele aan de aftrap... wat meer normalere gebouwde spelertjes maar ze bleven snel in omgang met de bal. Ze scoorden amper 4 maal tegen wij 2 maal. Maar toen de reuzendelegatie terug op het veld stond, keken we bij de rust op een 51-6 achterstand aan.

    Snel in de 3de quarter kon Xander ook een punt verzilveren maar we wisten dat de beker van West-Vlaanderen zeker niet voor dit jaar zou zijn.
    We moedigden onze mannen alsnog aan er volledig voor te gaan en ervoor te zorgen dat Sijsele geen 100 punten zou pakken.
    De inzet was er maar we zagen jammer genoeg de tekorten van onze ploeg. We hebben gestreden maar na afloop moesten we onze spelertjes met woorden opkrikken. De ontgoocheling stond op hun gezichten te lezen.

    Top of the bill was dat de trainer van de tegenstander onze ploegverantwoordelijke aansprak na de match dat we eigenlijk nog van geluk mochten spreken dat hij in de laatste 2 quarters zijn goed hart heeft laten zien door terug te trekken op eigen speelhelft als Wevelgem aan de bal was...
    Als je na 1 quarter al 31 punten bent uitgelopen.... weet je meestal dan al genoeg maar ja. We dachten er het onze van
    En zo eindigt hier ons bekeravontuur....

    Spelers: Felix, Lennert, Robin, Robbe, Thibaud, Andres, Joshua, Xander, Milan & Arne
    Coach: Natalie
    Verslaggeefster: Neske

    17-01-2011 om 14:55 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwedstrijd tegen Basketteam Kortrijk B
    Kijkend naar het verslag van de thuismatch (september 2010), moest dit een gemakkelijke overwinning worden. Op Joshua na stonden we opnieuw voltallig aan de aftrap.
    We kregen een héél ander Kortrijk te zien dan bij de thuiswedstrijd. Spelertjes die er toen niet bijwaren maar die nu wel voor het verschil zorgden waardoor we in de eerste 4 minuten van het 1ste quarter al snel tegen een 8-2 achterstand aankeken.
    Basketteam Kortrijk speelde natuurlijk ook héél gedreven en mooi samen wat je van de onze niet kon zeggen.
    De daarop volgende 4 minuten stond Kortrijk wat minder sterk op het veld waardoor onze mannen beter in de wedstrijd kwamen. Veel gemakkelijker snoepten ze de bal af van de tegenstander waardoor we nog langszij kwamen... Het stond 12-12 gelijk met nog amper 1 minuut op de klok. De spanning was de snijden. Lennert korfde het beslissende punt.
    Eindstand: 12-14  oef...

    In de 2de quarter kregen we het iets minder hard te verduren maar ook mede dankzij het mooie samenspel en verdedigende werk van onze mannen. Het werd weer een harde strijd om punten te pakken. Basil kon 2 vrijworpen afdwingen en wist één ervan te korfen. Ook Felix, Milan & Robin gingen er volledig voor. We pakten nog aardig wat punten op aangeven o.a. van Arne & Robbe. Het ging er bij momenten hard aan toe.
    Eindstand: 7-13

    In de 3de quarter zagen we hetzelfde spelbeeld als net voor de rust. Ook Robin kon één van zijn vrijworpen verzilveren. Iedereen speelde ook vol vertrouwen onder het coachende oog van interimtrainster/coach Natalie. We voelden dat er winst in zat. De inzet van iedereen werd opnieuw beloond met 8-13 cijfers.

    Waarschijnlijk dacht iedereen dat de 4de quarter een makkie zou worden maar Basketteam Kortrijk B was duidelijk nog niet uitgeblust. Ze kwamen opnieuw héél gemotiveerd uit de hoek waardoor we bijna een kopie kregen van de 1ste quarter. In de 1ste 4 minuten van dat laatste quarter speelden onze mannen nog nauwelijks samen. Verdedigend gingen we bijna kopje onder tot Coach Natalie een time-out vroeg om onze mannen een laatste maal te motiveren om mooi basket te brengen en met succes. We konden het tij keren en alsnog de overwinning op onze naam schrijven.
    Eindstand: 10-16

    Spelers: Felix, Thibaud, Andres, Sofian, Lennert, Robbe, Robin, Basile, Arne, Milan & Xander
    Coach: Natalie
    Verslaggeefster: Neske

    17-01-2011 om 14:55 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    11-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thuiswedstrijd tegen Basket Wielsbeke
    Zaterdag 8 januari speelden we onze eerste wedstrijd na de korte winterstop.
    Als snel bleek dat onze microben weinig tegenstand zouden ondervinden. In de eerste quarter liepen we al héél snel uit tot 18-0 in amper 4 minuten. De 2de helft van dat quarter werd afgesloten met overdreven 30-0 cijfers.

    De trainer spoorde onze kids dan ook aan om de tegenstander op te wachten aan de 3-puntlijn, kwestie van hen ook een beetje te laten basketten maar het mocht niet baten.
    De mannen waren katterap en snoepten zo snel ze konden, de bal af.

    In alle quarters zagen we hetzelfde spelbeeld: éénrichtingsbasket.
    Gelukkg kregen we mooi basket te zien. Mooi samenspel en iedereen werd zijn treffer gegund.

    De enige 2 treffers van de tegenstander werden wel van beide kampen (supporters) met een groot applaus bekroond.

    Eindstand: 90-4
    setstanden: 30-0, 22-2, 18-0 & 20-2

    Spelers: Felix, Robin, Lennert, Milan, Joshua, Sofian, Arne, Basile & Xander
    Trainer: Ruddy
    Verslaggeefster: Neske


    11-01-2011 om 10:14 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    28-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwedstrijd tegen K.Kortrijk Sport - B

    Dat zondag 28 november een koude dag was, hebben we met de microben A goed geweten. Het vroor enkele graden toen we met onze ploeg bijeen kwamen om tegen Kortrijk Sport te gaan spelen. Onze tegenstander, 7 meisjes en 4 jongens, wachtte ons op in een … koude zaal.  Misschien was daardoor de vloer zo glad als ijs (maar ook nr. 8 van Kortrijk Sport kon aan de oorzaak liggen, want van zodra hij de bal kreeg, liet hij zich vallen en veegde de vloer).

    De match startte met veel toeters en blazers en in het begin wisten onze spelers niet goed waar ze het hadden. Gelukkig begrepen ze al snel dat ook “de tafel” nog moest warmdraaien. Kortrijk raakte met moeite de bal en de eerste punten werden gescoord. Na vier minuten stonden we 0-6 voor. Onze trainer riep de microben dan ook op om Kortrijk Sport op te wachten vanaf de middellijn, zodat ook zij wat konden aanvallen. Maar het mocht niet baten… Het eerste kwart werd afgefloten met 1-12 winst voor Wevelgem.

    De jonge ref, die het zeker goed meende, legde de wedstrijd vaak stil. Van zodra twee spelertjes de bal nog maar vast hadden, floot hij “tussen 2”. Hij vergat soms te fluiten vóór Wevelgem, maar tégen Wevelgem vormde geen probleem. Kortrijk kon dus meer scoren, maar won toch niet tegen onze spelers (2de kwart: 8 – 16).

    Het 3de en 4de kwarter verliep analoog. Onze kinderen speelden bij momenten goed: defense, passes, shots, … waren prima. Op mindere momenten liep iedereen wat door elkaar en moest Rudy wat structuur in de ploeg brengen. Met een volledige overwinning op zak, werd de wedstrijd afgefloten om 11u45 (3de kwart: 4-9 en 4de kwart: 2-12).

    Proficiat aan trainer en alle spelers, dank aan alle supporters en nu tijd voor een warme glühwein.

    Speelden voor Wevelgem (rugnr.) : Robin (11), Robbe (13), Basile (12), Arne (14), Milan (9), Sofian (5), Felix (4), Thibaud (10), Lennert (6), Andres (7) en Joshua (15).
    Trainer: Ruddy
    Verslaggever van dienst: Bart

    28-11-2010 om 20:50 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    21-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thuiswedstrijd tegen Melco Ieper
    Gisteren speelden we opnieuw op eigen bodem tegen het gevreesde Melco Ieper dat toch aangeschreven staat als basketclub met goeie spelers.

    Iets na elven floot Jos de wedstrijd op gang. In de 1ste helft van de 1ste quarter werd het verschil op het bord geplaatst door onze microben waardoor er in de 2de helft van de quarter niet meer gescoord werd, wel verdedigd.
    Winnend sloten we alsnog de quarter af: 10-6
    Oef, we wonnen toch één tegen Melco

    Ontbraken er spelers bij Ieper of lag het verdedigend werk van onze microben aan de basis van een matig spel van Ieper..., ook in de 2de quarter maakten we snel het verschil. Iedereen kon zowaar zijn puntje meepikken tot vreugde van sommigen onder ons.
    Met een 17-6 eindstand gingen we de rust in. Enkel een gelijkspel kon nog.

    Na de rust zagen we zowaar hetzelfde spelbeeld. In onderling overleg tussen trainers, wachtten beide ploegen na scoren, de tegenstander op achter de middellijn waardoor we aardig wat basket zagen.
    Arne moest echter met zijn 5de individuele fout van het veld maar Joshua nam graag zijn taak over. Al snel werd duidelijk dat ook de 3de quarter in het voordeel van Wevelgem zou eindigen. Ieper kon echter maar 2 maal scoren waarvan éénmaal via vrijworp.
    Eindstand: 12-3

    In de 4de quarter waren onze microben een beetje té zelfzeker van hun spel waardoor we op achterstand kwamen en nooit meer hebben kunnen bijbenen. Ook werden enkele foutjes wel én niet gefloten in ieders voordeel maar hierdoor konden we de eindstand niet meer gelijk krijgen. Melco Ieper reisde met een goed gevoel terug...
    Eindstand: 9-11

    Proficiat aan alle spelertjes voor de inzet!

    Spelers: Thibaud, Lennert, Felix, Robin, Xander, Robbe, Basile, Sofian, Milan, Joshua, Arne & Andres.
    Trainer: Rudy
    Verslaggeefster: Neske

    21-11-2010 om 21:42 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    13-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwedstrijd tegen J. Scaldis Zwevegem
    Afgaande op de wedstrijdverslagen van Scaldis Zwevegem wisten we dat we een goeie tegenstander zouden treffen. Eéntje van eigen niveau... Met een voltallige groep reisden we af naar Otegem.

    We moesten vroeg uit de veren want de aanvang van de match was om 9u15. Bij Wevelgem was dit eraan te merken in de 1ste quarter. Weinig of geen passes, proberen te prikken maar zonder te scoren waardoor we jammer genoeg rap op achterstand kwamen. Zelfs met alle moed van de wereld wou die bal niet in de korf. Gelukkig konden we verdedigend wel de schade beperken tot een 6-4 eindstand. Een quarter om snel te vergeten.

    In de 2de quarter maakten we echter wél het verschil. Rudy had de "kids" blijkbaar wakker geschud. In een mum van tijd keek Zwevegem tegen een 0-14 achterstand aan. Slechts in de laatste 4 minuten van de 2de quarter kon Zwevegem nog één  keer scoren: 2-14

    Met een gelijke stand gingen we de rust in...

    De sfeer op het veld werd alsmaar grimmiger... weinig of geen fouten werden gefloten tot grote ergernis van onze Trainer. En als men dan een fout floot, was die nog in het voordeel van de thuisploeg dat in de 3de quarter nog langszij kwam. Gelukkig kon Wevelgem de voorsprong vergroten en aanhouden. Slechts 3-6 cijfers bezorgden ons toch winst in de 3de quarter.

    Scaldis Zwevelgem ging in de 4de quarter er mentaal onder door en voor Wevelgem resulteerde dit in éénrichtingsbasket. Met zware 0-16 cijfers zagen we onze Microben opnieuw winnen in de competitie. Een welverdiende overwinning als gevolg van héél mooie acties & verdedigend werk.


    Spelers: Xander, Felix, Basile, Robin, Robbe, Lennert, Joshua, Milan, Thibaud, Arne, Sofian & Andrés
    Trainer: Rudy
    Verslaggeefster: Neske



    13-11-2010 om 22:02 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    10-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bekerwedstrijd tegen Blue Cats A te Ieper
    Afgaande op de ervaringen van vorig jaar, wist iedereen dat het moeilijk ging worden tegen de "Blue Cats".
    Op zondag 7 november trokken we richting Ieper.

    Enkele individuen bij Ieper trokken onze aandacht...

    De match begon stipt om 10u30. Al snel liepen we, heel verwonderlijk, uit tot 0-10 cijfers. Onze mannen walsten over de Ieperse Cats heen. In de slotseconden van de eerste quarter konden beide ploegen nog korven: 2-12

    Vol vertrouwen begonnen we meteen aan de 2de quarter. Die liep iets moeizamer maar we wisten onze voorsprong te vergroten tot 6-20.

    Tijdens de pauze hadden we, als supporter, er alle vertrouwen in dat we deze match makkelijk zouden winnen maar...

    In de 3de quarter kwam Ieper héél sterk voor de dag. Onderlinge duels werden telkens gewonnen door Ieper waardoor een 6-20 achterstand werd bijgehaald tot 18-21. Enkel op een vrijworp van Basile konden we nog scoren.
    De zenuwen staken de kop op en het hart ging sneller slaan bij zowel trainer als supporters.

    In de 4de quarter begon Wevelgem met een sterke equipe. Hier moesten we dan ook hét verschil maken mocht Ieper opnieuw zo sterk aan de bak komen. Gelukkig werd iedere aanval benut door Xander waardoor er weer een voorsprong uitgebouwd werd: 18-36.
    De laatste 4 minuten in de 4de quarter waren om uw nagels af te bijten. De tijd kroop voorbij terwijl we Ieper op kousevoeten zagen naderen. In de laatste anderhalve minuut heeft Wevelgem enkel nog verdedigd en geprobeerd de bal rond te spelen waardoor Ieper nauwelijks nog kon scoren. Gelukkig maar want met een 30-37 eindstand stoten onze Microben door naar de kwartfinales.

    Proficiat aan iedereen!! Het was een mooie, spannende wedstrijd.

    Spelers: Basile, Xander, Arne, Felix, Thibaud, Lennert, Milan, Joshua, Robbe, Robin & Sofian
    Trainer: Rudy
    Verslaggeefster: Neske

    10-11-2010 om 18:07 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    01-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thuiswedstrijd tegen Sparta Deerlijk A
    Setstanden niet genoteerd!
    Wat we geleerd hebben bij deze match is dat de trainer van de tegenstander een prestatietrainer is die zijn kids opjut met als resultaat dat ze héél vuil gaan spelen. Van enige fairplay was er hier GEEN sprake.

    De nummer 10 van de tegenpartij duwde Robin bijna naar het andere veld door agressief inlopen op hem... De nummer 7 stond te bléiten op het veld wanneer hij minder kon gaan scoren en was tevens agressief tegen eigen spelers... kortom, geen aangename ploeg om tegen te spelen!!!

    Komaan, waar zijn we me bezig...

    Gelukkig plukten de ouders hun spelers nog niet van het veld want ja,... tegen Wevelgem wisten ze te winnen wat ze tegen Izegem niet deden.

    EEN MATCH OM HEEL SNEL TE VERGETEN!!
    Wedstrijduitslag : 4-12

    Spelers: Lennert, Milan, Joshua, Andrès, Sofian, Basile, Robbe, Robin, Xander & Arne
    Trainer Rudy

    01-11-2010 om 09:11 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thuismatch tegen BBC Ecostream Izegem
    Vorige week kreeg Wevelgem Izegem op bezoek. Izegem had nog niets verloren sinds de start van de competitie net als Wevelgem. We waren dus gewaarschuwd.

    In de eerste 2 quarters deden onze microben goed mee tegen een ijzersterk Izegem maar we gingen de rust in met 2-6 achterstand in de quarters.
    Nochtans wisten we in de 2de quarter druk te zetten waardoor Izegem het warm kreeg. Deze quarter sloten we af met 9-10 cijfers.

    Na de rust ging Izegem door op hun elan... De nummers 4 & 15 waren "de" spelers van de ploeg. De nummer 4 was katterap en wist gemakkelijk te scoren terwijl de 15 zijn grootte mee had en op armlengte de ring kon tikken.
    Onze microben werden overdonderd maar deden hun werk. Een verdiende winst voor Izegem die toch wel iets agressiever stond te spelen dan de onze...

    Quarterstanden: 6-15, 9-10, 7-24 & 2-26


    Spelers: Thibaud, Lennert, Milan, Robbe, Robin, Joshua, Xander, Basile, Arne, Andrès, Felix & Sofian
    Trainer: Rudy

    Verslaggeefster: Neske

    01-11-2010 om 09:09 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    14-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thuiswedstrijd tegen Olbak Bissegem
    Deze keer werden de kids verwittigd van de trainer dat ze wel eens tegenstand zouden kunnen hebben van Bissegem en het was niet gelogen.
    Het werd een ware thriller met gelukkig een evenwichtige afloop...

    In iedere quarter zagen we hetzelfde spelbeeld. De eerste quarter moesten we helaas aan de tegenstander laten na diverse fouten in de bucket van onze kant waardoor Bissegem nipt winnend afsloot: 12-13 Eigen schuld maar kom... we hadden er nog 3 te gaan.

    In de 2de quarter stond Wevelgem verdedigend beter op het veld waardoor de tegenstander slechts 3 maal wist te scoren. Gelukkig vonden onze gasten toch 5 maal de weg naar de ring. Het was een ware kwelling voor de supporters...
    Eindstand: 10-6
    We stonden terug gelijk.

    Na de pauze gingen beide ploegen verder met hun spel. Vuile fouten, harde tegenstand wat resulteerde in amper scoren. Toch wist Wevelgem de winst in de 3de quarter binnen te halen: 10-8
    De last bij de supporters viel van iedereen z'n rug... we konden niet meer verliezen...

    In de vierde quarter hebben we onze kans op winst verkeken.  Basile moest op z'n minst 10 punten gemaakt hebben maar het geluk stond niet aan onze kant en geen enkele van zijn aanvallen viel door de ring. We kwamen zelfs nog op een 4-7 achterstand tot in de laatste 30 seconden toch nog de aansluitingsstreffer werd gescoord: 6-7

    In de quarters stond het gelijk maar in de punten haalde Wevelgem het nipt van Bissegem met 38-34. Proficiat!

    Spelers: Thibaud, Lennert, Felix, Andres, Arne, Joshua, Milan, Basile, Sofian, Xander, Robin & Robbe
    Trainer: Rudy
    Verslaggeefster: Neske


    14-10-2010 om 14:28 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    03-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwedstrijd tegen Basket Esso Avelgem
    En ja, het festijn blijft maar duren... Gisteren wisten onze mannen ook hoe ze Esso Avelgem moesten intimideren.

    De accommodatie was "back to basic"!! Geen digitale klok, geen digitaal scorebord en als supporter werden we op een bankje geduwd want de enige tribune die er stond, werd al snel ingepalmd door de thuissupporters. Loopfouten, terugkeren op eigen speelhelft en 3 maal werpen bij fout in de bucket, we zagen het gisteren allemaal. De scheidsrechters lieten het allemaal maar begaan tot grote ergernis van meegereisde supporters die hen de huid vol scholden maar dan wel op laconieke manier. Onze lachspieren werden gisteren goed getraind.

    Het was vroeg en dat merkten we. Terwijl de ene nog wakker werd en de andere zijn "diesel" op gang moest trekken, konden we toch een minimale voorsprong op het scorebord plaatsen in de eerste 4 minuten van het eerste quarter. Maar in de 2de helft hoefden we niet te stoppen met applaudisseren. Na mooie acties van het "team" verhoogden we de score tot 2-22 die meteen de eindcijfers waren van het eerste quarter.

    In de 2de quarter werd bij de tegenstand de ploeg wat door elkaar gehaald wat ook weer de nodige reacties uitlokte. Met 10 spelers mag je uw ploegindeling niet meer wijzigen, klonk het op de "bank". Enfin, het werd opnieuw wat zoeken voor onze "gasten" waardoor de thuisploeg toch 3 maal wist te scoren en een paar fouten afdwong. De acties kwamen alleen maar van de nummer 12 en algauw hielden onze mannen dit "meisje" uit de wedstrijd. Ook onze mannen wisten 7 maal te scoren waaronder Lennert die z'n eerste van het seizoen door de ring zag gaan. Het vent was de kluts kwijt... zou die tellen?? Die reactie kon je van z'n gezicht lezen.
    Eindstand: 7-14

    Blijkbaar moest het vooruit gaan want een lange pauze was er niet. We kwamen de zaal terug binnen en de score stond op 4-2. De 6-2 ging er net in toen we terug plaats namen op onze "bank". De trainer van de thuisploeg beval zijn spelers over te gaan tot "defense" maar onze mannen gingen op hun elan verder. Ook Lennert wist z'n 2de te netten. Mooie passes en goed samenspel leverde opnieuw winst op voor Wevelgem: 6-14

    In de 4 quarter werd het opnieuw een ballenfestijn van onze kant. Iedereen wist zijn puntjes te scoren waardoor de thuisploeg afdroop met opnieuw verliezende cijfers: 2-18
    We zagen vandaag een echte team op het veld staan met mooie acties, tussenkomsten aan de verdedigende kant, kortom mooi basket. Een dikke proficiat aan iedereen!!

    Spelers: Felix, Robbe, Robin, Sofian, Milan, Lennert, Thibaud & Arne
    Trainer: Rudy

    Verslaggeefster: Neske




     


    03-10-2010 om 22:14 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    28-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thuiswedstrijd tegen Basketteam Kortrijk B
    Opnieuw waren onze mannen niet te stoppen. Met een voltallige ploeg begonnen we aan de wedstrijd.

    Al van in het begin wist iedereen de ring te vinden waardoor we in de eerste quarter al snel het verschil konden maken.
    Het resultaat van mooi samenspel en goed verdedigen vertaalde zich in 14-2 cijfers.

    In de 2de quarter kwam het samenspel wat meer in gedrang door soms persoonlijke acties waardoor de tegenpartij zelf gelijk kon maken met 4-4 maar onze mannen lieten het niet aan hun hart komen en staken een tandje bij. Eindresultaat 2de quarter: 8-4

    Na een korte pauze deden we voort op ons elan...
    We zagen mooie acties van alle spelers waardoor het genieten was als supporter. Op den duur vergaten we te applaudisseren omdat de punten te vlug op elkaar kwamen.
    We wonnen beide quarters nog met serieuze afstraffende cijfers terwijl sommige individuele spelers van de tegenstander belange niet zo slecht waren maar door teveel lopen het scherp ervan af was.

    Resultaat 3de quarter: 16-3
    Resultaat 4de quarter: 28-4

    Spelers: Felix, Lennert, Robbe, Robin, Milan, Andrès, Sofian, Arne, Basile, Joshua, Xander & Thibaud
    Trainer Rudy

    Foto's: Neske

    28-09-2010 om 20:11 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen
    20-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwedstrijd tegen Basket Wielsbeke
    Vorige week haalden onze jongens hun eerste overwinning van het seizoen in hun eerste thuiswedstrijd tegen Zwevegem: 69-14
    Zwevegem bood weinig of geen tegenstand omwille van de vele eerstejaars microben.

    Ook dit weekend wisten onze jongens te winnen van Basket Wielsbeke. Ze begonnen aan de match met volle inzet en algauw keek de thuisploeg tegen een 0-8 achterstand aan. De 2de helft van de eerste quarter werd afgesloten met 0-14 winst na knappe acties van iedereen.

    In de 2de quarter werd het een eentjes spelletje waardoor we nauwelijks tot scoren kwamen en moesten we de rust in met een 8-6 nederlaag. Pas in de 2de helft van de 2de quarter kwam er wat beterschap maar te laat. Rolling Eyes

    Gelukkig herpakten onze jongens zich in het 3de en 4de quarter waardoor de thuisploeg amper nog kon scoren (3x). De eindstand stond vast op: 14-49

    Spelers: Felix, Milan, Basile, Sofian, Xander, Robbe, Robin, Lennert, Andres & Arne
    Trainer: Rudy


    Verslaggeefster & Foto's:  Neske



    20-09-2010 om 22:26 geschreven door neske102  


    Categorie:Wedstrijdverslagen


    Archief per maand
  • 09-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010

    Inhoud blog
  • Nieuwe Blog
  • Overlijden moeder van trainer Ruddy.
  • Uitwedstrijd tegen Melco Ieper
  • Uitwedstrijd tegen Declercq Stortbeton Waregem
  • Uitwedstrijd tegen BBC Ecostream Izegem A

    Zoeken in blog


    Startpagina !

    Blog als favoriet !

    Foto

        Milan Vandenberghe
    Foto

        Robbe Fatah
    Foto

        Robin Chambaere
    Foto

        Sofian Kerkhof
    Foto

        Thibaud Vrand
    Foto

        Xander Hubrecht
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs