Inhoud blog
  • Wegseizoen 2014 terugblik
  • Topcompetitie Affligem
  • Wielerwedstrijd Corswarem 05/10/2014
  • Topcopetitie Jemeppe 28/09/14
  • Wielerwedstrijd te Hoegaarden 21/09/14
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Startpagina !
    Gastenboek
  • PROFICIAT!!!!
  • Zaterdag Polleur / Zondag Bierbeek
  • 1e plaats Bierbeek
  • 1ste plaats in Bierbeek
  • Goed gereden

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Archief per maand
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 11-2013
  • 09-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
    Het leven van michiel
    Meer over wielrennen eigenlijk
    Mijn leven met mijn hobby wielrennen
    29-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lotto-Beker van België te Floreffe
    Op zondag 28 april was ik mee geselecteerd voor de Lotto-Beker van België te Floreffe. Dit is dus een wedstrijd met verschillende ploegen waar er telkens 5 renners van die ploeg aan deelnemen. Ik was geseclecteerd samen met Ward Van Steenwinkel, Nils Van Elewyck, Dries Deweerdt en Pieter Cooreman. In totaal starten we met 30 ploegen en 159 deelnemers. Gelukkig was het droog en warm bij het vertrek. Het ging al snel berg op daar en een eerste renner slaagde er in om weg te rijden. Het werd een zware en snelle wedstrijd ook dit maal met vele valpartijen en veel pech. Zelfs de wagen met groene vlag kreeg af te rekenen met een lekke band en een andere renner botste achter op een ploegauto. Gelukkig geen pech of valpartij voor mij. Ik kon me aansluiten bij het peloton en kon ook hierin mijn wedstrijd uitrijden. Jammer genoeg waren er enkele ploeggenoten die hun wedstrijd hebben moesten stoppen. Ik kom als 93ste renner aan. Ward werd 56ste en Dries na een valpartij in de laatste ronde 115de. Door het uitvallen van Pieter en Nils werd onze ploeg slechts 27 op 30. De overwinning ging ook ditmaal naar Robbe Ghys. Mooie en ook wel zware wedstrijd was het voor mij, maar toch was ik tervreden.

    Bijlagen:
    http://www.velowallon.be/modules.php?name=News&file=article&sid=22459   

    29-04-2013 om 00:00 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    16-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Topcompetitie Hermans Van Springel 14/04/13 Vorselaar

    De Provincie Vlaams-Brabant selecteerde me voor deelname aan de topcompetitie "Herman Van Springel Diamond". Weer zo een grote wedstrijd van 80km met ook verschillende buitenlandse clubs. Gelukkig was het een warme en aangename zondag, ook tevens de laatste dag van de paasvakantie. Met een goede 158 renners stonden we na de verplichte verzettencontrole aan de start in Duffel. Eerst zouden we een een plaatselijke ronde in Duffel rijden om daarna door te rijden naar Vorselaar om na 6 plaatselijke ronden daar aan te komen. Tijdens die eerste plaatselijke ronde te Duffel ging het al behoorlijk mis. Een massale valpartij zorgde ervoor dat de wedstrijd opnieuw herstart diende te worden. Ik was ook betrokken bij deze valpartij, gelukkig viel de schade nog mee... enkel mijn schouder deed wat zeer en mijn bidon was zoek geraakt in de massa gevallen renners (dank aan Nils Van Elewijck voor het lenen van een andere drinkbus!). Omdat ook de ambulance weg was naar het ziekenhuis en dus niet mocht herstart worden zonder, werd pas herstart na een half uur, dit keer wel zonder plaatselijke ronde in Duffel. We reden door het volle centrum van Lier naar Vorselaar. Onderweg waren er nog verschillende valpartijen. Het ging er behoorlijk snel aan toe, reeds vanaf het begin. Vele eerstejaars nieuwelingen, maar ook tweedejaars geraakten niet in Vorselaar door het hoge tempo van de betere renners. Ik kreeg het ook wel moeilijk en werd op 3 ronden voor het einde ingehaald door de wagen met de groene vlag. Het einde van de wedstrijd voor mij dan. Enkel ploeggenoot Mathias De Boeck reed de wedstrijd uit. Hij werd 8ste en behaalde bovendien de "knelspurttrui", een groene trui die hij nu tijdens de volgende reeks wedstrijden mag dragen. Minder goed gesteld was het met de andere ploeggenoten die ook tijdens de plaatselijke ronden zwaar ten val kwamen. Stijn Deherder kan hierdoor enkele weken niet koersen door een barst in zijn schouder.



    In bijlage een mooi filmverslag over deze wedstrijd. Je ziet me op 1.32 en  3.18 helemaal links met rugnummer 103

    Bijlagen:
    http://www.belgiancycling.be/video.asp?language=nl&category=1&video=173   

    16-04-2013 om 00:00 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    10-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PK tijdrijden te Linter 09/04/2013
    Op dinsdag 9 april was er in Linter het Provinciaal Kampioenschap tijdrijden. Ik was de enige nieuweling van onze ploeg die daaraan deelnam. Het was een natte dag en bovendien ook nog eens goed koud. Slechts 15 eerstejaars nieuwelingen waren er ingeschreven en nog eens 16 tweedejaars. Ik was enkel met mijn papa daar en die moest me volgen met zijn wagen met daarin iemand van de wielerbond. Toen ik me aanbood voor de verplichte verzetcontrole en controle van de fiets bleek dat mijn stuur iets te hoog stond. Ik had nog maar enkele minuten voor ik moest starten om dit op te lossen. Mijn papa stond al te wachten in de wagen toen ik bij hem nog vlug mijn stuur wat lager heb laten zetten. Toen ik aankwam had ik nog slechts 5 seconden om te vertrekken. Ik werd zelfs niet meer vastgehouden zodat ik nog niet in mijn cliplesspedalen zat bij de start. Helemaal opgejaagd en boos vertrok ik dan aan deze tijdrit. Mijn thermovest had ik zelfs niet meer kunnen uitdoen. Misschien heb ik zelfs mijn boosheid gebruikt om sneller te fietsen! Ik slaagde erin om de 9km af te leggen in 14min. Dit was goed voor een 7de plaats bij de eerstejaars en in totaal met de tweedejaars erbij op de 18de plaats.
    Foto
    Nieuwelingen
    1. HEINDERSON Maths SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    2. LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK
    3. LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK
    4. ROEBBEN Michiel LOTTO OLYMPIA TIENEN
    5. DE HAES Jorden CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
    6. PITSCHON Gilles CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
    7. VERBEECK Glenn CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
    8. VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL
    9. WAERZEGGERS Kenny ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    10. VANDERVEKEN Yoran CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
    11. HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN
    12. FIERENS Wietse VZW DE DEMERSPURTERS
    13. VAN LAER Laurens LOTTO OLYMPIA TIENEN
    14. DONDERS Jelle HAGELAND CYCLING TEAM
    15. PARMENTIER Roald LOTTO OLYMPIA TIENEN
    16. ONCKELINX Nand UC SERAING - VOO - CHATEL
    17. CEULEMANS Michiel LOTTO OLYMPIA TIENEN
    18. OFFERMANS Michiel YOUNG CYCLING TEAM VZW
    19. VANDENBERGHE Maxim LOTTO OLYMPIA TIENEN
    20. DE PRINS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT
    21. DE WEGHE Axel LOTTO OLYMPIA TIENEN
    22. GOOSSENS Anko WK NOORD-WEST-BRABANT
    23. VANDENPLAS Robbe LOTTO OLYMPIA TIENEN
    24. VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN
    25. GILIS Diego ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    26. STAS Jasper DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    27. VAN DE VELDE Guillaume ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    28. CHDLAOUI Mohamed ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    998. SAMYN Kamiel WK NOORD-WEST-BRABANT
    998. MAIRESSE Thibaut ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    Bijlagen:
    http://www.wielerbondvlaanderen.be/startwbv/Main/Uitslagenvandeweek/Default.aspx   

    10-04-2013 om 19:38 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd te Opstal-Buggenhout op 07/04/13

    Na de interclub van afgelopen maandag terug eens een 'gewone' wedstrijd gaan rijden te Buggenhout-Opstal. het was op vraag van onze Club om met zoveel mogelijk te gaan rijden te Opstal, daar dit de woonplaats is van een belangrijke sponsor  'Curitas'. Eindelijk eens een beetje een lentedag met veel zon, helaas nog te lage temperaturen. We dienden een wedstrijd af te leggen over 12 ronden van een goede 5km. Elke aankomst over de eindstreep was er een extra prijs van 5euro. Met 71 renners vertrekken we. Het lukte me om de eerste tussensprint en ook de achtste tussensprint te winnen, wat al goed was om twee maal een premie van 5 euro binnen te halen! Vele renners van Ploeg Noord-West-Brabant waren aanwezig en deze zorgden voor een mooi afstopwerk als één van hun renners erin slaagde om alleen weg te vluchten. Deze renner Stijn Van Den Abeele, kwam solo aan met een voorsprong van 1min13. De tweede plaats was voor ploeggenoot Dries De Weerdt. Ik finishte mee in het peleton op de 27ste plaats. Toch wel blij met de 2 tussensprints en de ook nog behoorlijke eindplaats. Ook goed gereden van ploeggenoot Yarno Vandenbroeck die als 36 kon eindigen.

    Bijlagen:
    http://uitslagen.dewielerbond.be/Kalender_Uitslagen/Uitslag.aspx?id=1656&datum=07/04/2013   

    10-04-2013 om 10:52 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INTERCLUB Borlo Ster van ZUID-LIMBURG 01/04/13
    Op paasmaandag 01/04/13 heb ik meegereden aan de Interclub te Borlo. Dit is eigenlijk een wedstrijd tussen verschillende teams. Ik was hiervoor geselecteerd door onze club om deel te nemen en was ook de enige eerstejaars nieuweling. Er waren vooraf 5 renners gesecleteerd, helaas kwam Stijn Deherder 2 dagen ervoor zwaar ten van tijdens de slotronde in Rotselaar en kon hij dus ook niet meer deelnemen aan deze Interclub. Ook de reserven konden niet invallen om medische redenen. Met 4 aan de start dus in plaats van 5 maar als echte 'Young Cyclinger' zouden we ervoor gaan. In totaal deden er 31 ploegen mee en gingen we aan de startlijn staan met ongeveer 160 renners.
    We reden eerst een stuk van 24km en daarna nog 4 plaatselijke ronden van 10,5km. Voor mij een eerste ervaring, een wedstrijd met al die volgwagens en en moto's tussen de renners en op het parcours. Er werd zeer snel gereden. Velen jonge renners hielden het niet vol en moesten afhaken. Ik slaagde erin om toch deze wedstrijd uit te rijden en werd 91ste op 3 min van de eerste. Mijn ploeggenoten finishten ook allemaal; Matthias De Boeck werd 6de, Dries De Weerdt 42ste en Ward Van Steenwinkel eindigde op de 82ste plaats. Ons team eindigde op een 10de plaats op 31! Goede prestatie! Hopelijk word ik in de toekomst nog geselecteerd voor zulke grote wedstrijden, want nu heb ik de smaak wel te pakken! Veel trainen dus maar!

     Borlo_HT_01-04-13_NL_049 Borlo_HT_01-04-13_NL_143

      Borlo_HT_01-04-13_NL_109

    Haspengouw Tour

    PLOEGKLASSEMENT - CLASSEMENT INTEREQUIPES

    Rang Ploeg Totaaltijd Punten Eerste renner

    1 ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW 5:10:15 39 4

    2 KON. BALEN B.C. V.Z.W. 5:10:15 44 7

    3 PIJNENBURG TILBURG 5:11:13 49 2

    4 CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK 5:11:13 59 8

    5 USA NATIONAL TEAM 5:11:13 85 9

    6 CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT 5:12:08 71 12

    7 C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 5:12:11 54 5

    8 UC SERAING - VOO - CHATEL 5:12:11 104 10

    9 JONGE RENNERS ROESELARE 5:12:11 104 16

    10 YOUNG CYCLING TEAM VZW 5:12:11 130 6

    11 SPORT EN MOEDIG GENK 5:12:11 148 1

    12 TIELTSE RENNERSCLUB 5:13:07 163 22

    13 VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY 5:13:09 112 32

    14 WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 5:13:09 146 34

    15 SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 5:13:09 149 28

    16 DCM CYCLING TEAM 5:13:09 158 39

    17 WESTLAND WIL VOORUIT 5:13:09 176 30

    18 LOTTO-VC ARDENNES 5:19:18 166 17

    19 LOTTO OLYMPIA TIENEN 5:19:35 213 55

    20 WIELERTEAM IEPER 3:27:48 74 13

    21 MIX PLOEG 1 3:28:46 93 35

    22 KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 3:28:46 109 53

    23 DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 3:28:46 131 50

    24 W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 3:30:53 128 40

    25 KSC DENDERSTREEK LABIEKES 3:35:12 120 23

    26 WK NOORD-WEST-BRABANT 3:35:12 170 74

    27 K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 3:35:12 175 77

    28 TEAM ROSKILDE 3:36:29 164 62

    29 TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 1:44:23 75 75

    30 WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 1:44:23 78 78

    31 KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW 1:47:51 93 93

    Bijlagen:
    http://uitslagen.kbwb-rlvb.com/index_bestanden/pdf2012/2013/2013HASPENGOUWTOURUITSLAG.pdf   

    10-04-2013 om 10:28 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    07-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd te Rotselaar 30/03/2013
    Op zaterdag 30/03/13 was er een wedstrijd te Rotselaar voor de Nieuwelingen. Door het paasweekend waren er geen wedstrijden op zondag met als gevolg dat er heel veel renners naar Rotselaar afgezakt waren. Maar liefst 217 renners mochten starten aan deze wedstrijd! Veel te veel op zo een klein parcours van 6km. De start werd zelfs met een kwartier verlaat omdat de inschrijvingen niet afgewerkt waren. Ook voor mij was dat zo, ik was reeds om 14.10h daar en was pas ingeschreven om 14.55h. 
    Het was natuurlijk een drukte van je welste met deze grote groep renners tijdens de wedstrijd. Toch slaagden er steeds een paar renners in om weg te rijden. Uiteindelijk was het ploeggenoot Mathias De Boeck die samen met een andere renner meer dan een halve minuut voorop geraakten. Ik kon redelijk goed mee rijden, doch ging ook niet tot het uiterste, daar ik op paasmaandag geselecteerd was voor een topcompetitie in Borlo. Het werd een rit met vele en ook zware valpartijen. Ook ploeggenoot Stijn Deherder kwam zwaar ten val en werd afgevoerd naar het ziekenhuis te Leuven. Door de verschillende valpartijen in de laatste ronde, waardoor ik ook nog enkele keren in de remmen moest gaan,
    kom ik als 80ste renner aan. Slechts 138 renners van de 217 rijden de wedstrijd uit. Het is ploeggenoot Matthias De Boeck die met de overwinning gaat lopen.



     
         

    07-04-2013 om 11:32 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lotto-Topcompetitie Nieuwelingen - Aalst-Sint-Truiden 24/03/13

    Lotto-Topcompetitie Nieuwelingen -
    Aalst-Sint-Truiden

    21/03/2013 -

    Zondag 24 maart a.s. vindt de eerste wegwedstrijd van de Lotto-Topcompetitie voor Nieuwelingen 2013 plaats te Aalst-Sint-Truiden. Deze wedstrijd loopt over een afstand van 70 km (1 ronde van 48 km + 3 lokale ronden van 7,2 km) en is een organisatie van de Aalsterse Wielerclub.

    De start vindt plaats om 15u00 op de hoek Voordstraat/Gierstraat in Aalst-Dorp. De aankomst is voorzien op de Borgwormsesteenweg omstreeks 16u30.

    Ik ben geselecteerd voor deze wedstrijd door de Wielerbond afdeling Vlaams-Brabant. Helaas kan deze wedstrijd niet door gaan door de vele sneeuw die er is gevallen de avond en nacht voordien.


     

    07-04-2013 om 01:45 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd Cras Avernas 17/03/2013
    Op zondag 17 maart was er een wielerwedstrijd te Cras Avernas. De gemeente waar ik ooit mijn allereerste wedstrijd reed bij de miniemen. Nog steeds een te koude wedstrijddag met veel wind. Toch waren we met 101 vertrekkers bij de nieuwelingen. Het was een zware omloop met veel wind en bovendien op een bepaalde strook heel wat dooiwater van de smeltende sneeuw die nog langs de weg lag. Reeds vanaf de eerste ronde was de groep al helemaal verspreid. Ik kon lang meerijden met het peleton. Omdat er zoveel wind was ging het vaak over in een waaier en werd het voor mij moeilijker om bij te blijven. Enkel de koprijders en het peloton mochten hun laatste ronde rijden. Ik werd uit de wedstrijd gezet. Uiteindelijk kwamen er maar 26 renners aan.



    07-04-2013 om 01:26 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    12-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd te Drieslinter op 10/03/2013
    Op 10 maart was er een wedstrijd te Drieslinter. Hoewel het nog berekoud was met wat motsneeuw, kwamen er toch nog 117 nieuwelingen opdagen. Ik had al een niet zo schitterende startpositie en door het grote aantal deelnemers was het na elke bocht terug wat aanvallen. Ik heb wel eens een keer aangevallen. Niet zo een schitterende wedstrijd voor mij, ik kwam als 49ste aan. Van de 117 renners komen er 81 aan. Volgende keer hopelijk beter. 





    12-03-2013 om 00:00 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    11 Ronden van 4.9 km
    1. TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES
    2. THIJSSEN Gerben SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    3. DE HAES Jorden CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
    4. DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    5. LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK
    6. VANDERVEKEN Yoran CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
    7. DE BOECK Matthias YOUNG CYCLING TEAM VZW
    8. DEHERDER Stijn YOUNG CYCLING TEAM VZW
    9. STAPPERS Dries WSC HAND IN HAND BAAL
    10. VERLINDEN Jordy VZW DE DEMERSPURTERS
    11. STOOPEN Manu DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    12. VAN ELEWYCK Nils YOUNG CYCLING TEAM VZW
    13. MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    14. DANIELS Simon SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    15. DE WEERDT Dries YOUNG CYCLING TEAM VZW
    16. LIJNEN Marnix WSC HAND IN HAND BAAL
    17. VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    18. PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    19. SZEDELYI Tomas WSC HAND IN HAND BAAL
    20. LEYNEN Anton KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    21. VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    22. SPRANGERS Prem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    23. VAN DE VELDE Guillaume ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    24. GERITS Senne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    25. GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    26. VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL
    27. BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    28. BADA Florian UC SERAING - VOO - CHATEL
    29. VAN MEENSEL Rikke K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    30. UALGASI Bram YOUNG CYCLING TEAM VZW
    31. VERGAUWEN Jens WK NOORD-WEST-BRABANT
    32. VANDENBERGHE Maxim LOTTO OLYMPIA TIENEN
    33. CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    34. CEULEMANS Michiel LOTTO OLYMPIA TIENEN
    35. HUYSEGOMS Kenzo WK NOORD-WEST-BRABANT
    36. JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    37. VAN BRUMMELEN Clément UC SERAING - VOO - CHATEL
    38. VAN VLASSELAER Quinten LOTTO OLYMPIA TIENEN
    39. BERTELS Sven WSC HAND IN HAND BAAL
    40. LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK
    41. GOOSSENS Anko WK NOORD-WEST-BRABANT
    42. VERELST Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    43. VERBEKEN Dave WK NOORD-WEST-BRABANT
    44. MONDELAERS Jarno SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    45. MOONS Olivier K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    46. PEETERS Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    47. VERHOEVEN Robbe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    48. LUYCKX Cedric TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW
    49. LEMMENS Ward SPORT EN MOEDIG GENK
    50. OFFERMANS Michiel YOUNG CYCLING TEAM VZW
    51. DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    52. LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK
    53. DE BUIJL Terence ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    54. MACHELESEN Austin SPORT EN MOEDIG GENK
    55. VERSTRAELEN Bert SPORT EN MOEDIG GENK
    56. VISKENS Jesse K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    57. ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    58. GOVAERTS Bjarne WSC HAND IN HAND BAAL
    59. GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    60. BOS Lars K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    61. SERNEELS Dieter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    62. MEYERS Vincent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    63. MONIQUET Sylvain SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE
    07-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd te Harzé op 02/03/2013
    Op zaterdag 2 maart was er een wedstrijd te Harzé in de buurt van Durbuy. Ik had gekozen om een zwaardere wedstrijd te gaan rijden en was daarom naar de Ardennen afgezakt. Deze wedstrijd werd ingericht door de fanclub van Philippe Gilbert die vandaar afkomstig is. Het was wel even schrikken bij aankomst dat er nog meer dan 10cm sneeuw langs de weg lag. Gelukkig was het op het parcours goed gestrooid en ijsvrij. We startten met 34 deelnemers voor 15 ronden van 3,5km. Na enkele ronden bleven we met een 18-tal renners gegroepeerd. Elke ontsnappingspoging werd in de kiem gesmoord. Het draaide uit in een massasprint en ik kom als 9de renner over de aankomststreep. Het was een zware wedstrijd en ik was wel blij met deze uitslag. 

    34 partants
    TASSET Marvin 2ème et MOREAU Baptiste 8ème

    Place Dossards Nom CLUB  Temps
    1 1 SNYERS Jari Sport & Steun Leopoldsburg 1h.32'
    2 28 TASSET Marvin Lotto-VC Ardennes  
    3 20 CLAES Stef Balen BC  
    4 24 THEUNIS Bram Wielerclub Noors Limburg  
    5 3 RIETJENS Sander Cureghem Sportief  
    6 25 POETS Jorre Avia-Crabbe  
    7 29 DOPS Dries Entente Cycliste de Wallonie  
    8 9 MOREAU Baptiste SCV Marchovelette  
    9 32 OFFERMANS Michiel Young Cycling Team  
    10 19 ALEXANDRE Victor SCV Marchovelette  
    11 22 COOREMAN Pieter Young Cycling Team  
    12 14 HEYE Alan UC Seraing-VOO-Châtel à 16"
    13 33 DOUHARD Tom Lotto-VC Ardennes  
    14 7 MONIQUET Sylvain SCV Marchovelette  
    15 15 PALINCKX Mats WAC Team Hoboken  
    16 27 SWINNEN Esteban Blancs Gilets-Barracuda à 25"
    17 4 ALLEYN Vito Sprint 2000 Charleroi à 39"
    18 30 DE FROIDMONT Pierre SK St Vith  
    19 10 PEIFFER Colin Sprint 2000 Charleroi à 1'06"
    20 31 JOB Nicolas Lotto-VC Ardennes à 2'08"
    21 8 VAN DE AVOORT Jérôme Blancs Gilets-Barracuda à 2'27"
    22 18 DEMONTY Loïc Team Natacha à 2'44"
    23 2 SERVAIS Quentin Lotto-VC Ardennes à 3'01"
    24 23 LEMAITRE Guillaume Lotto-VC Ardennes à 3'12"
    25 16 BOVY Jérémy Lotto-VC Ardennes à 3'24"
    26 21 SCHMITZ Redon (NL)   à 3'36"
    27 17 KUPPER Christophe Lotto-VC Ardennes à 1 tour
    28 5 VAN MARSNIL Luca Lotto-VC Ardennes  
    29 34 BOS Lars Zuiderkempen  
    30 26 SCHIETECAT Martin SCV Marchovelette  
    31 12 TAYMANS Alex Balen BC  
    32 6 VERBEECK Dries Hageland Cycling Team

    07-03-2013 om 22:43 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    25-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd 23/02/13 te Villers-Le-Temple (Nandrin)
    Op zaterdag 23 februari 2013 was er een eerste 'echte' wedstrijd  voor de nieuwelingen in Villers-Le-Temple in de provincie Luik. Het was die dag zeer koud met een temperatuur van -6°C en bovendien was het nog lichtjes aan het sneeuwen. Desalniettemin waren er toch nog 64 renners ingeschreven voor deze wedstrijd. Een goep renners slaagde erin om een kleine voorsprong te nemen reeds vanaf de eerste ronde. Ik kon bij het volgende achtervolgersgroepje blijven. Het werd een harde wedstrijd in de bijtende koude. Bovendien bevroren onze drinkbussen gewoon terwijl we aan het koersen waren zodat drinken zelfs niet mogelijk was. Ik kom als 18de renner aan en mocht dan al ook reeds mijn eerste 'geldprijs' in onvangst gaan nemen na de wedstrijd.

    2013.02.23 - Résultats VILLERS-LE-TEMPLE.XLS
    Grand Prix José Colette
    Débutants - Résultats
    64 Participants - 6 Tours de 8 Km = 48 Km
    Place Dossard Nom Prénom Club Code UCI TEMPS
    1 51 VASTMANS Dries C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK BEL19970125 01:31:00
    2 21 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19980701
    3 18 VAN DEN WOUWER Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19971105 à 01:34
    4 61 TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES BEL19971016
    5 10 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19981229
    6 2 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19980107
    7 45 POETS Jorre CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK BEL19970419
    8 26 VAN ELEWYCK Nils YOUNG CYCLING TEAM VZW BEL19970206 à 01:08
    9 42 NYSSEN Kevin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19971205 à 01:12
    10 17 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19980813
    11 60 VAN BRUMMELEN Clément UC SERAING - VOO - CHATEL BEL19980124 à 01:36
    12 47 THEUNIS Bram WIELERCLUB NOORD-LIMBURG BEL19970516 à 02:59
    13 53 GARDIER Remy VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19970704
    14 9 GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19970817
    15 41 DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19980416
    16 5 MOREAU Baptiste SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE BEL19970602
    17 38 BERO Sean TEAM CYCLISTE DE HESBAYE BEL19980724
    18 15 OFFERMANS Michiel YOUNG CYCLING TEAM VZW BEL19980214
    19 37 ALEXANDRE Victor SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE BEL19970228
    20 57 FAUCONNIER Florian VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19980913
    21 1 PAQUAY Adrien VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19971108
    22 8 JASPERS Jappe KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19980901
    23 4 MONIQUET Sylvain SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE BEL19980114
    24 49 PAUWELS Jérôme TEAM CYCLISTE DE HESBAYE BEL19970317
    25 12 SERVAIS Quentin LOTTO-VC ARDENNES BEL19970206
    26 58 VANMARSNIL Luca LOTTO-VC ARDENNES BEL19980610
    27 28 KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19971114
    28 36 LEMAITRE Guillaume LOTTO-VC ARDENNES BEL19970706
    29 16 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19980302
    30 23 LEYNEN Anton KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19980520
    31 35 BOVY Jeremy LOTTO-VC ARDENNES BEL19971013
    32 32 ALLEYN Vito SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL BEL19970428
    33 19 TAYMANS Alex KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19970320
    34 64 SCHMEITZ NED Redon W.C.L. BERGKLIMMERS NED19970612
    35 13 LEJOLY Gilles LOTTO-VC ARDENNES BEL19980604
    36 6 PEIGNEUR Guillaume SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE BEL19981204
    37 59 OTJACQUES François VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19980706
    38 43 KOHL Colin UC SERAING - VOO - CHATEL BEL19981230
    39 63 MATHY Valentin TEAM CYCLISTE DE HESBAYE BEL19970319
    40 48 LOBET Robin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19980304
    41 39 BERO Wallace TEAM CYCLISTE DE HESBAYE BEL19970221
    42 34 RAUSIN Tristan LOTTO-VC ARDENNES BEL19981208
    43 7 BAL Jonathan TEAM CYCLISTE DE HESBAYE BEL19980219
    44 27 GIELEN Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19971115
    DNF 3 EICHER Thomas VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE BEL19980402
    DNF 11 VANSWEEVELT Cobe KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19981115
    DNF 14 LUYTEN Lowie KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19980312
    DNF 20 WILLEMEN Maarten SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG BEL19980610
    DNF 22 COOREMAN Pieter YOUNG CYCLING TEAM VZW BEL19980228
    DNF 24 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19980225
    DNF 25 MOMMEN Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN BEL19970530
    DNF 29 CORVILAIN Sylvain TEAM CYCLISTE DE HESBAYE BEL19980916
    DNF 30 HEYE Alan UC SERAING - VOO - CHATEL BEL19980129
    DNF 31 UALGASI Bram YOUNG CYCLING TEAM VZW BEL19980717
    DNF 33 THOMAS Loïc VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19970531
    DNF 40 VANDENBROECK Yarno YOUNG CYCLING TEAM VZW BEL19981123
    DNF 44 BLANCKE Vincent KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19971017
    DNF 46 SCHIETECAT Martin SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE BEL19970718
    DNF 50 BOTSON Gaultier TEAM CYCLISTE DE HESBAYE BEL19981227
    DNF 54 MAHO Adrien KON. BALEN B.C. V.Z.W. BEL19970427
    DNF 55 ALLARD François VELO CLUB DE L'ESPOIR CONDRUZIEN BEL19980729
    DNF 56 BOS Lars K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL19980514
    DNF 62 VANACKERE Germain SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE BEL19981024
    DNF 52 DE WINTER Gordon VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY BEL19970606

    25-02-2013 om 12:08 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    22-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenkoers te VOLLEZELE = eerste wedstrijd NIEUWELINGEN
    Op zondag 17 februari was er in Vollezele een eerste wedstrijd bij de Nieuwelingen. Enkel deelnemers aangesloten bij een Vlaams-Brabantse club mochten hieraan deelnemen. Eerst was er een gezamelijke verplichte training van 32km en daarna een wedstrijd van 34km.
    Net 1 dag terug van onze skivakantie en dus 10dagen niet meer op de fiets gezeten begon ik aan de deze wedstrijd en training. We waren met 30 deelnemers aan de start en dienden 4 ronden af te leggen. Met een kopgroep van 10 renners konden we wegrijden van de rest. Eén renner van deze kopgroep kwam nog zwaar ten val en moest zijn wedstrijd staken. Met 9 renners reden we naar de meet. De overwinning ging naar Mathias Deboeck gevolgd door Niels Van Elewijck, beide renners van onze club. Ik kwam als 9de renner aan. Slechts 3 eerstejaars nieuwelingen reden de wedstrijd uit, dus mag ik zeker wel blij zijn met dit resultaat. Bij de junioren werd ploeggenoot Max Mol de eerste.



    17/02/2013- VOLLEZELE (B)
    Clubkampioenschap

    Nieuwelingen
    1. DE BOECK Matthias YOUNG CYCLING TEAM VZW
    2. VAN ELEWYCK Nils YOUNG CYCLING TEAM VZW
    3. VAN DEN NEST Jeffrey JONGE RAKKERS VOLLEZELE
    4. WAERZEGGERS Kenny ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    5. RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    6. DE WEERDT Dries YOUNG CYCLING TEAM VZW
    7. DEHERDER Stijn YOUNG CYCLING TEAM VZW
    8. COOREMAN Pieter YOUNG CYCLING TEAM VZW
    9. OFFERMANS Michiel YOUNG CYCLING TEAM VZW
    10. VAN DE VELDE Guillaume ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    11. ROOSENS Robin JONGE RAKKERS VOLLEZELE
    12. VERSTOCKT Gilles YOUNG CYCLING TEAM VZW
    13. UALGASI Bram YOUNG CYCLING TEAM VZW
    14. BLOMMAERTS Seppe YOUNG CYCLING TEAM VZW
    15. PIETERS Dietger JONGE RAKKERS VOLLEZELE
    16. VERSPECHT Yoshi YOUNG CYCLING TEAM VZW
    17. KERREMANS Nick YOUNG CYCLING TEAM VZW
    18. VAN RILLAER Silke YOUNG CYCLING TEAM VZW
    19. DE SLACHMUYLDER Yara VZW LOTTO-LADIESCYCLING
    20. VANDENBROECK Yarno YOUNG CYCLING TEAM VZW
    21. GILIS Diego ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    22. GAUSSIN Jordy YOUNG CYCLING TEAM VZW
    23. BRULLEMANS Yannick YOUNG CYCLING TEAM VZW
    24. VAN SCHELVERGEM Mattias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    997. VAN STEENWINKEL Ward YOUN G CYCLING TEAM
    997. VAN BELLINGHEN Emilie YOUNG CYCLING TEAM VZW
    997. VANCAMPENHOUT Rino YOUNG CYCLING TEAM VZW
    999. MAIRESSE Thibaut ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    999. VAN EECKHOUT Fil JONGE RAKKERS VOLLEZELE
    999. DE BUIJL Terence ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    22-02-2013 om 10:06 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    15-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegenvoorstelling in de pers

    Young Cycling Team klaar voor seizoen

    HOFSTADE - Zaterdag vond in het ontmoetingscentrum in Hofstade de de ploegvoorstelling plaats van Young Cycling Team. Begeleider Patrick Verschueren en voorzitter Jan Pee blikken tevreden terug op een jaar intensieve trainingen. Het Young Cycling Team leidt sinds begin 2012 miniemen, aspiranten en nieuwelingen op. Patrick Verschueren: ‘We sluiten seizoen 2012 af met een podiumplaats van Cederic Beullens in Bredene. We behaalden in ons eerste jaar als club zeventig overwinningen en veel ereplaatsen. Ik hoop op een tof seizoen 2013.' Paul Van Welden

    15-01-2013 om 08:22 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    04-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hervatting wegtrainingen

    Sinds een aantal weken zijn we weer op de weg gaan trainen. Soms mag ik ook mee trainen met de junioren en de tweedejaars nieuwelingen. Het doet goed om om terug op de racefiets te zitten, dit doe ik wel liever dan te ploeteren in de modder met de MTB . De nat(s)te decembermaand heeft er ook voor gezorgd dat we al enkele trainingen goed zijn nat geworden .  Gelukkig was de eerste training van 2013 wel droog! De nieuwe kledij van ons team is binnengekomen; kijk hieronder maar eens hoe ik er volgend wielerseizoen zal uitzien. Eind februari beginnen de eerste koersen al en in maart zal ik waarschijnlijk ook deelnemen aan de kattekoers te Ieper.
    Voor iedereen nog de beste wensen voor 2013 !

    04-01-2013 om 17:56 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    10-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winter 2012
    Al even een tijdje niets meer op mijn blog geschreven, dus alvast even de stand van zaken doorgeven.
    Dit jaar heb ik besloten om tijdens de wintermaanden niet op de wielerpiste te gaan rijden (training en wedstrijden). Ik heb zo lang mogelijk op de weg gereden. mijn laatste wedstrijd was daar in oktober en ook mijn trainer vond het beter om even een rustperiode in te lassen. Bovendien begint het nieuwe wegseizoen bij de Nieuwelingen reeds eind februari. Natuurlijk ben ik niet volledig stil blijven zitten Tijdens de schooldagen rijd ik al met de fiets naar Leuven en sinds een tijdje zijn we ook met de club wat aan het mountainbiken. Tijdens de herfstvakantie ben ik nog een keer gaan mee trainen op de initiatiedag van de wielerbond van Vlaams-Brabant op de wielerpiste te Gent. Nu lig ik weer even stil door de kerstexamen, maar daarna zullen we terug wat gaan mountainbiken en stilaan eens gaan rijden op de weg.
    Ik heb ook de nieuwe uitrusting van onze ploeg gezien afgelopen weekend , maar mag nog niets verklappen daarover. De ploegenvoorstelling gaat door op 12 januari 2013.
    Tot binnenkort met wat meer nieuws.

    Michiel

    10-12-2012 om 09:58 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    21-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK WEGSEIZOEN 2012
    Het wegseizoen zit er weer op. Het was zwaar en ook een pak moeilijker dan bij de aspiranten 13j. Ik ben over het algmeen tevrede over mijn resultaten. De mooie momenten waren onder andere mijn deelname aan het VK te Lierde waar ik toch een 27 plaats behaalde tussen alle beste renners uit Vlaanderen bij de 14-jarigen. Dan was er nog mijn overwinning te Poucet op 1 mei natuurlijk en mijn verschillende top10 plaatsen. Enkele mindere momenten waren mijn 3 wedstrijden die ik moest stoppen na een lekke band met daaronder ook die lekke band tijdens het Belgisch Kampioenschap. Gelukkig kwam ik tijdens de wedstrijden maar 1 keer ten val, doch kwam ik deze wedstrijd nog als 3de renner aan.

    Dit seizoen starte ik aan 20 wedstrijden waaronder PK, VK en BK. Ik reed er 17 uit, de andere 3 keren reed ik lek.        
    Van deze 17 overige wedstrijden behaalde ik 9 keer een top 10 plaats met 4 keer binnen de eerste 5

      
                  Ik werd 2 keer 5de,
                  ik werd 1 keer 3de, 
                 
    en ik werd 1 keer de eerste!

                 
    Dank aan alle mensen die me steeds hebben blijven steunen, supporters, mijn trainers van het Young Cycling Team vzw en alle mensen die hielpen tijdens de trainingen en de wedstrijden met alles en nog wat (vervoer, water, eten, insmeren van de benen, een aanmoediging, een reservewiel...).

    Verder wil ik jullie nog meedelen dat ik volgend jaar naar de nieuwelingen ga. Dit wil zeggen dat ik vanaf volgend seizoen dus samen met de 15 en de 16 jarigen rijd. Ik blijf ook nog bij het Young Cycling Team vzw te Hofstade waar ex-Lotto en tourlegende Patrick Verschueren me zal helpen bij mijn trainingen. Het beloofd alvast een spannend jaar te worden met hopelijk deelname aan de Beker van België, Interclubs, Ronde van West-Vlaanderen, klimkoersen, Ridleytour en nog veel meer.







    21-10-2012 om 00:00 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    08-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd te Corswarem 07/10/2012
    Op zondag 07 oktober reed ik mijn laastse wegwedstrijd bij de aspiranten van het seizoen 2012  te Corswarem. Gelukkig was het nog redelijk goed weer en als de zon er door kwam, was het best aardig warm. Vele renners (ook van mijn ploeg) hebben hun racefiets reeds aan de haak gehangen voor dit seizoen. Toch vertrokken we nog 39 renners bij de 14-jarige aspiranten. Bij het vertreke lag het tempo al snel heel hoog en dat hoge tempo bleef ook zo tijdens de rest van onze wedstrijd. We haalden een gemiddelde snelheid van meer dan 37km/h, wat voor ons aspiranten met een verzet van max. 50/18 zeer  hoog is. (50tanden op grootste blad vooraan en 18tanden op kleinste kroontje achteraan op de casettte). Ik zat heel de wedstrijd wel goed en durfde al eens de kop te trekken nog 3 ronden voor het einde in de hoop te kunnen wegrijden. Ik werd uiteindelijk 12de. Misschien niet mijn beste plaats maar wel een mooie wedstrijd gereden en ook gedurfd vond ik zelf. Nu even zal ik zelf even mijn racefiets aan de haak hangen in de hoop een goed seizoen te kunnen starten bij de nieuwelingen vanaf eind februari 2013. Inmiddels heb ik nog een jaartje bijgetekend bij YOUNG CYCLING TEAM vzw. te Hofstade.    
     
    PLACE DOS NOM PRENOM CLUB

    1   22 THIJSSEN GERBEN SSBL

    2   11 RENARD SIMON UCS-CRABBE

    3   8 BAUDE ARTHUR CHEVIGNY

    4   9 HUYS LAURENS TC HESBAYE

    5   35 VAN BRUMMELEN CLEMENT VC ARDENNES

    6   14 LOBET ROBIN UCS-CRABBE

    7   28 BERO SEAN TC HESBAYE

    8   39 VANDENBERGHE MAXIM OLYMP,TIENEN

    9   36 VAN CAMPFORT TIEST BALEN

    10   10 LEJOLY GILLES VC ARDENNES

    11   38 STEGEN JEFFREY MOEDIG GENK

    12  18 OFFERMANS MICHIEL C,T VZW

    13   23 ALLARD FRANCOIS VC CONDRUZIEN

    14   12 DELBAEN MICHAEL VOORAN VZW

    15   6 DE PESTEL SANDER WAASLAND

    16   24 DE PROOST DRIES V,Z,W

    17   13 PEIGNEUR GUILLAUME MARCHOVELETTE

    18   2 MONIQUET SYLVAIN MARCHOVELETTE

    19   27 SCHELFHAUT WIES V,V,M,VZW

    20   1 SCHURMANN JESSICA UCS-CRABBE

    21   31 KOHL COLIN TC HESBAYE

    22   30 FAUCONNIER FLORIAN CHEVIGNY

    23   25 ONCKELINX NAND UCS-CRABBE

    24   15 MASUT NICOLAS UCS-CRABBE

    25   34 VENNENS THOMAS WWAASLAND

    26   26 BAL JONATHAN TC HESBAYE

    27   19 HULSMAN LAURA B,B,C VZ

    28   29 MINET CLOE MARCHOVELETTE

    29   4 JADOT ARTUR VC CONDRUZIEN

    30   5 VENNER QUENTIN TC HESBAYE

    31   3 GENETTE MARA MARCHOVELETTE

    32   33 JEURISSEN SANDER V,V,ME,VZW

    33   20 VANMARSENIL LUCA VC ARDENNES

    34   7 ESSELAAR GEMMA BERGKLIMMERS (NL)

    35   16 CORVILAIN SYLVAIN TC HESBAYE

    36   17 BOTSON GAULTIER TCH

    37   37 BOBOT ANTOINE MARCHOVELETTE

    38   21 WALSCAP SAM N-W BRAB,

    39   32 RIETJENS SANDER S, BRUSSEL

    Bijlagen:
    http://www.velohesbaye-tch.be/node/386   

    08-10-2012 om 00:00 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    06-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd te Francorchamps 30/09/2013

    Einde van het seizoen met nog enkele wedstrijden voor de liefhebbers in Wallonië. Dit keer zijn we afgezakt naar Francorchamps in de Ardennen. Gelukkig is het nog een warme herfstdag en goed wedstrijdweer. Jammer van de toch wel kleine omloop van 1,3 km. Met 23 renners vertrokken we bij de 14jarigen. Een stevige helling weer in het parcours (Ardennen zeker?). Zoals gewoonlijk weer een zeer snel vertrek. Helaas begin ik het wat moeilijker te krijgen na enkele ronden en moet ik de koprenners laten rijden. Dan maar in mijn eentje verder. Vele renners krijgen het moeilijker en vallen wat af. Het wordt moeilijk voor de mensen van de bond die de telling moeten doen van de renners. Ik kom als 10de renner aan deze wedstrijd net voor Maths Heinderson. Een minder dagje, hopelijk volgende week weer beter.

    Categorie Aspirant 14 ans
    Dossard Nom Prenom Club Temps Place Annee
    1.  24 VAN ENDE WAUTER 57'40'' 1
    2.  17 THIJSSEN GERBEN 57'40'' 2
    3.  16 RENARD SIMON 57'40'' 3
    4.  18 HUYS LAURENS 57'40'' 4
    5.  21 VAN BRUMMELEN CLEMENT 59'00" 5
    6.  8  REYNDERS JENS UCS PERFORMANCE 59'30'' 6
    7.  7 ONCKELINX NAND UCS PERFORMANCE 59'30'' 7
    8.  22 STEGEN JEFFREY 1T 8
    9.  4 MUYLKENS AMAURY VCA 1T 9
    10. 12 OFFERMANS MICKAEL 1T 10
    11.  5 HEINDERSON WATHS SPORT LEOPOLD 1T 11
    12.  9 LEJOLY GILLES VCA 1T 12
    13.  19 VENNER QUENTIN 1T 13
    14.  2 LEGROS SAMY NATACHA 1T 14
    15.  6 VERBEEK DRIES HAGELAND 1T 15
    16.  11 BAL JONATHAN 1T 16
    17.  15 HULSMANS LAURA 2T 17
    18.  13 SCHOONBROODT CLARA VCA 2T 18
    19.  1 BREDA AYRTHON ASFRA RAC TEAM 2T 19 1998
    20.  20 VANHARSNIL LUCA VCA 2T 20
    21.  23 TASSION NATHANAEL 2T 21
    22.  14 BOTSON GAUTHIER 2T 22
    23.  3 MONDELAERS JARNO TESSENDERLO DNF 23

    06-10-2012 om 20:50 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    27-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd te Jemeppe 23/09/2012
    Na enkele weken niet te hebben gekoerst ging ik op zondag 23/09/12 terug rijden in Jemeppe, een deelgemaante van Seraing. Een eindje rijden dus wel, maar vermits de wedstrijden op de Vlaamse kalender reeds zijn gestopt, moeten we wel naar Wallonië. Dit keer is het maar een ronde  van 1,1km en die moeten we 34 keer in het totaal afleggen. Het is een ronde met 500m redelijk stijl bergop, 500m bergaf en 100m vlak. Ondanks de beperking van het aantal koersen, waren er slechts 31 renners bij de 14-jarigen aan het vertrek. Er werd na de verkenningsronde direct stevig doorgereden en dat tempo werd volgehouden tot het einde. Vele renners konden het tempo niet volhouden en moesten achterblijven. dat maatkte de wedstrijd ook minder overzichtelijk door alle gedubbelde. Gelukkig kon ik steeds bij die snelle kopgroep blijven. Ik probeerde zelfs eens weg te rijden van deze kopgroep, maar werd jammer genoeg na 2 ronden terug bijgehaald. Ondertussen werd het wereldkampioenschap  gereden en dat werd uitgezonden op een groot scherm naast het podium. Af en toe konden we een glimp van het groot scherm opvangen terwijl we rondjes reden. Ik kom als 11ste renner aan in een wedstrijd die ik persoonlijk als één van de zwaarste vind ooit gereden te hebben. Tijdens onze rit  is ook Phippe Gilbert weredkampioen geworden. Hij won de topcompetie daar in Jemeppe in 1998. Dit jaar werd Sander Pauwels, nieuweling van onze ploeg daar ook knap 2de!  Zij reden de hun wedstrijd  daar terwijl wij bezig waren. Ze kwamen 20 minuten na ons binnen.

    Op deze foto's Philippe Gilbert en Sander Pauwels

    27-09-2012 om 15:10 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers
    07-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerwedstrijd Emptinne 02/09/2012
    Laatste dag van de schoolvakantie en nog eens een wedstrijd te Emptinne. Mooi weer was het die zondag en bij de 14 jarige aspiranten stonden we met 25 renners aan de startlijn. Emptinne is een zwaar parcours en het lukte ons na een snelle start met een 8 tal renners weg te rijden van de rest. Onze voorsprong werd ook steeds groter. In totaal dienden we 23 ronden van 2km af te leggen. We dubbelden bijna alle renners met deze kopgroep. Verschillende renners uit de kopgroep probeerden eens weg te rijden, ook ik deed dat, maar elke ontsnappingspoging werd gestopt door de groep. Uiteindelijk draaide het uit op een sprint. Ik kom als 5de renner over de aankomststreep net na ploeggenoot Pieter Cooreman. Een mooie 5de plaats in deze toch zware wedstrijd!   
      

    07-09-2012 om 18:29 geschreven door michiel offermans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:aantal lezers

    Gastenboek
  • PROFICIAT!!!!
  • Zaterdag Polleur / Zondag Bierbeek
  • 1e plaats Bierbeek
  • 1ste plaats in Bierbeek
  • Goed gereden

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 27/10-02/11 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 11/11-17/11 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 10/12-16/12 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 21/11-27/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010

    Categorieën
  • aantal lezers (133)
  • klok (0)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs