Meer over wielrennen eigenlijk Mijn leven met mijn hobby wielrennen
07-04-2012
Wielerstage Calpe (Spanje) paasvakantie 2012
Maandag voor het vertrek had ik de pech om bij het naar huis fietsen van school een ongeluk te hebben. In het dorp bij ons, reed ik achteraan in op een wagen die de parking van de apotheek wou oprijden. Ik kwam met mijn hoofd hard tegen de achterruit aan en werd gewond in mijn aangezicht. Er diende glas uit de wonde gehaald te worden en even vreesde ik dat ik niet zou kunnen meegaan op stage. Gelukkig mocht ik wel vertrekken als ik de wonde daar goed zou verzorgen.
We vertrokken al rond 3u 's nachts op de parking van Hofstade. Na een rit naar de luchthaven van Schiphol namen we de vlucht naar Valencia in Spanje. Nu moesten we nog eens een busrit maken van 1,5 uur tot Calpe. We waren net toegekomen toen Marc en mijn papa met de camionette met de fietsen en de bagage uit België ook daar aankwamen. Het was toen al middag en de buikjes werden gevuld. De eerste trainingrit werd nog die dag gereden. 60km reden we, wat niet slecht is natuurlijk na een zware reis. De volgende dagen reden we telkens een 70km met enkele flinke beklimmingen. Tussenin genoten we natuurlijk van het mooie weer daar in Spanje en gingen we ook nog kijken naar enkele belangrijke wedstrijden op TV. Donderdagavond na de laatste training met een klim van 12km keerden we terug naar België met een vlucht tot in Chaleroi, waar we met enkele ouders tot Hofstade geraakten. Hopelijk zal deze training ons goed doen voor de komende wedstrijden op het wegseizoen!
Belgisch Kampioenschap op de piste. Dan weet je dat er hard zal gestreden worden voor die mooie 3-kleurentrui. Tien renners zijn ingeschreven voor dit BK. Eerst was er een tijdrit van 200m met vliegende start. Ik behaal een gemiddelde snelheid van 50,49km/h. Er zijn er nog betere en die halen zelfs meer dan 54km/h in mijn leeftijdscatogorie. Ik behaal slechts de 7de plaats. Vervolgens was er de positieve afvalling. Het lukte me om weg te rijden en een grote voorsprong te nemen. Helaas gunde Merten De Wever het me niet om als eerste af te vallen en werd ik net door hem ingehaald voor de aankomstlijn! Hierdoor was ik al mijn ingezette krachten kwijtgespeeld en beindigde ik maar op de 8ste plaats. Bij de positieve afvalling lukte het me moeilijk om punten te pakken, bij de 2de puntentelling haal ik 1 punt en bij de 4de puntentelling behaal ik 2 punten. Ook hier weer slechts een 7de plaats. Bij de tijdrit uit de startblokken en ook bij de scratch geraakte ik niet verder dan een 7de plaats. In totaal dus een 7de plaats op het Belgisch Kampioenschap. Al had ik veel beter verwacht. Beetje terleurgesteld over het mindere resultaat. De trui ging dus zoals te verwachten naar Merten De Wever. Gelukkig werd ploeggenoot Lotte Rotman (midden op de foto) wel Belgisch Kampioen bij de 13-jarige meisjes! Bravo Lotte, je eerste titel voor 2012 in binnen! bijlage: uitslag en krantenartikel uit Het Laatste Nieuws (regio Leuven)
Na mijn goede wedstrijd op de piste van vorige week (2de plaats) en vlak voor het BK op de piste in Gent was er nog een wedstrijd op de piste. Slechts 8 deelnemers bij het vertrek. Weer sterke renners zoals Lennert Tanghe, Merten DeWever, Maths Heinderson... dus het zou weer knokken worden. Als eerste was er de puntenrit. Het lukte me om bij de eerste puntentelling als 2de over de meet te komen en ook bij de tweede puntentelling en de laatste puntentelling kwam ik als 3de over de aankomstlijn. In totaal dus 7punten wat goed was voor een derde plaats. Als volgende disipline reden we een scratch. Wat minder goed deze keer voor mij, misschien wat te vroeg willen wegrijden. Ik kom als 7de aan Als laatste disipline was er dan de positieve afvalling. Ik mag (kan) pas na Merten De Wever, Lennert Tanghe en Maths Heinderson als 4 de renner afvallen. Dus hier een vierde plaats. In totaal heb ik 14 punten wat goed is voor een 5de plaatsvandaag. Hopelijk volgende week beter op het Belgisch Kampioenschap.
Zondag 29/01/2012 was er nog een wedstrijd op de wielerpiste te Gent. Slechts 3 disciplines stonden op het programma, Een puntenrit over 5km met 5klassementen, een scratch over 4 km en een positieve afvalling. Ik stond aan de start met 11 deelnemers van de aspiranten 14j.
Als eerste werd er een puntenrit gereden. Bij het 2de en het 3de klassement kwam ik als eerste binnen en kon hierdoor 2 keer 5punten meepakken en bij het vierde klassement kwam ik nog 2de binnen, dus nog eens 3 punten. In totaal bij de puntenrit dus 13 punten wat meteen goed was voor een 1ste plaats. Ik ben wel heel diep moeten gaan hiervoor, maar het gaf me wel meteen een 'boost' om op dezelfde wijze door te gaan bij de volgende disciplines.
Vervolgens werd er een scratch gereden over 4 km. Ik eindigde hierin op de 4de plaats. Dan was er nog een positieve afvalling. De eerste afvalling was zoals te verwachten voor Merten De Wever, de volgende was voor Lennert Tanghe en ik mocht na de derde afvalling stoppen. Dus hier goed voor een derde plaats.
Alle disciplines samen behaalde ik een2de plaats na Merten De Wever. Dit was voor mij mijn sterkste prestatie tot nu toe daar op de wielerpiste te Gent. Ook al waren er veel sterke (piste-)renners bij de 14 jarigen aan de start, zoals Merten De Wever, Lennert Tanghe, Maths Heinderson, Lefeber Mathias, Nevens Tibo... slaagde ik er toch in om op een 2de plaats te eindigen. Bovendien werd ik ook nog aangemoedigd door de Paul Beirnaert,(papa van Wim Beirnaert gewezen kampioen in dernyrace) die meteen voor mijn stijl en manier van fietsen op de piste viel.
Op 14 januari werd onze ploeg voorgesteld aan de Pers. Het geheel werd aan elkaar gepraat door een spreker van VT4 Iedereen zag dat het goed was. Ook de receptie was goed natuurlijk Onze peter Kevin De Weert en meter Funda (zangeres van liedje 'Stand Up') waren ook aanwezig. Na de persvoorstelling vertrokken we voor een eerste training op de weg.
De laatste zondag van de kerstvakantie was er nog een pistemeeting in de Blaarmeersen te Gent. Die dag was er daar een internationale meeting voor Juniores en helaas waren de apsiranten daar maar als opvulling van het programma. Jammer, want er waren toch wel meer dan 40 aspiranten aanwezig die ook allen hun best deden. Slechts 3 disciplines op deze toch lange dag. Eerst was er een scratch van 4km. We waren met 11 deelnemers bij de aspiranten 14j. Ik kom als 7de renner over de aankomstlijn. Als volgende discipline was er een positieve afvalling. Hier behaalde ik een 6de plaats. Om af te sluiten was er nog een puntenrit over 5km en met 5 klassementen. Ik trachte net zoals het VK direct weg te rijden om alzo de eerste 5 punten binnen te halen. Helaas werd ik na de vierde ronde ingehaald en kon ik dan geen punten meer binnenhalen. Het was slechts bij het 5de en laatste klassement dat ik toch als tweede renner over de aankomstlijn kom. Daardoor heb ik toch nog 3 punten kunnen halen en behaal ik hierdoor de 6de plaats. Totaal met de drie disciplines behaal ik de de 7de plaats. Ik was zeker niet ontevrede, want ik heb vaak vooraan gereden en mede de wedstrijd gemaakt. Lotte Rotman die ook bij mijn nieuwe ploeg zit werd die dag eerste daar bij de meisjes 13j. Bravo!
Op 4 januari kwam ik op ROB TV om de nieuwe wielerschool van Leuven voor te stellen. Het was op vraag van mijn leraar wielrennen van het EMC² dat ik hieraan deelnam. Dat ze ook nog eens enkele renners zouden intervieuwen wist ik niet. Tevens was het mijn eerste keer dat ik met mijn nieuwe clubkledij naar buiten kwam en dan ook al direct voor regionale zender.
Door op onderstaande link te klikken kan je het filmpje zien
Na het trainingspaket is het wel even rustig geweest met het wielrennen. Ik ben wel enkele keren gaan mountainbiken. De eerste wintermeetings vielen eigenlijk midden tijdens de examen en heb ik dus niet meegedaan. Gelukkig kon ik deelnemen aan het Vlaams Kampioenschap op de piste. Tijdens de trainingen was het al opgevallen dat er enkele sterke renners waren bijgekomen zoals Merten De Wever. Ook Lennert Thange en Maths Heinderson waren duidelijk veel sterker dan vorig jaar. We waren met 13 renners bij de aspiranten 14j. Eerst reden we een tijdrit met vertrek uit de startblokken voor een afstand van 500m (2 ronden). Ik behaalde een tijd van 40,533 seconden, wat overeenkomt met een gemiddelde snelheid van 44,41 km/h. Dit was de 4de beste tijd van alle 14j. Het volgende disipline was een scratch over een afstand van 4 km. Ik was wat bang om ingesloten te worden en reed nogal veel vooraan. Ik kom als 7de over de eindstreep. Daarna volgde een positieve afvallingskoers. Bij dit disipline had ik al een slechte plaats aan de start, woordoor ik eigenlijk al hard moest "werken" om een beetje meer vooraan te geraken. Dit was erg zwaar daar er elke ronde opnieuw wordt gespurt. Een beetje een minder disipline dit keer mede door de slechte startplaats. Als 9de kom ik over de meet. Dan was er nog de puntenrit. Dit maal had ik een betere startpositie ingenomen en heb ook alles op alles gezet om de eerste 5 punten te kunnen binnenhalen. Ik vertrok dus zeer snel en had al gauw een flinke voorsprong opgebouwd tegenover de rest. Gelukkig kon ik de voorsprong behouden om alzo de eerste 5 punten binnen te halen. Goed voor een 6de plaats. In totaal met alle disiplines samen behaalde ik dus een 8ste plaats op het Vlaams Kampioenschap Piste. Merten De Wever werd Vlaams Kampioen en Maths werd 2de en Lennert Thange 3de. Was een beetje mijn vooraf voorspelde top 3. Volgende zondag ga ik opnieuw een meeting doen op de piste in Gent. Dit zal dan de eerste wedstrijd zijn in kledij van mijn nieuwe ploeg "Young Cycling Team vzw".
Vandaag ben ik de laatste keer gaan trainen op de piste in Gent met het trainingspaket. We hebben er de laatste weken al de disiplines geleerd die ze toepassen op de pistemeetings en de kampioenschappen op de piste. Soms ging het er ook hard aan toe en werd er reeds gereden alsof we in de echte kampioenschappen zaten. Ik weet niet of er veel aspiranten van mijn leeftijd gaan mee deelnemen hieraan, maar het ziet er alvast anders uit dan de voorbije jaren. Sommige renners zijn wel echt heel goed geworden. Tijdens de laatste training waren er jammer genoeg ook enkele valpartijen, meestal te wijten aan te lage snelheid op de piste. Gelukkig bleef de schade aan de renners, fietsen en de piste beperkt .
Intussen ben ik ook al eens mee gaan mountainbiken met de renners van het Young Cycling Team vzw te Hofstade. We hebben er gereden op het Bloso Domein te Hofstade aldaar. Ook een leuke training daar!
In bijlage het fimpje van onze MTB-training te Hofstade op 20/11/2011
Als ik zo even terug ga naar het seizoen 2011 op de weg en even mijn resultaten bekijk mag ik best fier zijn over mijn resultaten. Ik vat ze even voor jullie samen:
- Het wielerseizoen 2011 op de weg begon op paaszaterdag 23 april en eindigde op 7 oktober, allebei koersen in Hélecine. - Ik heb deelgenomen aan 20 wedstrijden - Daarvan heb ik er 19 uitgereden en 1 gestopt na een valpartij - Ik behaalde 15 keer een top tien! - Daarvan was ik 9 keer bij de 5 eerste - Dit wegseizoen behaalde ik 5 podiumplaatsen - Eén keer werd ik 3de - IK WERD 4 KEER EERSTE !!
Natuurlijk heb ik dit goede wegseizoen niet zomaar alleen aan mezelf te danken. Het is ook dank zij de inzet van vele mensen vooral trainers, ouders, zus, supporters.... dat ik zulke mooie resultaten heb behaald. Dank je wel allemaal en speciaal dank voor de Patrick Verschuren en voorzitter Dirk Verbestel en iedereen van het Cycling Project Hofstade.
De piste traningen zijn terug begonnen in Gent, er is nog niks speciaal gebeurt en een beetje de basis leren nu. Ik zal jullie meer laten weten als er iets speciaal is gebeurt
Dit jaar had ik nog eens het geluk te mogen gaan naar de fietsbeurs BIKEMOTION 2011 in Utrecht. Uiteraard stonden er vele mooie fietsen maar ook accesoires zoals fietskleding, helmen, schoenen, wielen, brillen alsook sportvoeding, energiedranken en fietsvakanties. Mijn trainer Patje en zijn vrouw Tonia stonden hier mee op de stand van zijn vroegere ploegmakker Patrick Deneut en diens vrouw Katty op de stand van Vuelta Turistica. Dit zijn de mensen waar we onze stage in Calpé tijdens de voorbije paasvakantie hebben gedaan. Patje Verscheuren heeft me ook eens voorgesteld aan zijn vroegere ploegmakkers Johan Museeuw en LudoDierckxsens, de laatste tijd ook vooral gekend van de Pedaalridders. Ook de wereldkampioen downhill Danny Hart was er. Van hem kreeg ik een gehandtekende poster en mocht met hem op de foto. Ik teste er ook het nieuwe electrische schakelsyteem van Shimano Ultegra DI 2 en was aangenaam verrast over de resultaten. Net voor het verlaten van de beurs reed ik nog op de stand van Lifestrong op een fiets die gekoppeld was op het parcours van de Cauwberg in Nederland. Dit is een zware helling van 10% en meer. Ik behaalde een 8ste plaats op al de deelnemers hiervan. Na een rustpauze hernam ik mijn opdracht en kwam ik als tweede beste op de deelnemerslijst. Kortom een leuke en leerrijke dag tussen de nieuwigheden in de fietswereld.
In bijlage zie je nog een filmpje van de fietsbeurs genomen door Patje. Ook nog een filmpje van het WK downhill met Danny Hart.
Laatste wegwedstrijd van het seizoen dit jaar was zoals gewoonlijk te Hélince. Het was druilig regenweer en eens we waren vertrokken begon het nog harder te regenen. Dit keer stonden we met 44 klaar om te vertrekken. Er werd ook al vrij snel vertrokken en dit toch voor een wedstrijd met een afstand van bijna 30km. Even probeerde ik alleen weg te rijden, maar dat lukte me niet. Ik was al bij dat er geen valpartijen waren door het natte wegdek.Voor de zoveelste keer zou het dus uitlopen op een massasprint. Hierbij kom ik als 10de renner over de aankomststreep. Nu ga ik de volgende weken wat rustiger aan doen en begin ik te trainen op de wielerpiste op de Blaarmeersen te Gent vanaf 19 oktober. Intussen is mijn contract bij mijn nieuwe ploeg getekend en dus zal ik volgend jaar rijden voor Young Cycling Team vzw. te Hofstade. Dit is een nieuw opgerichte ploeg met de renners waarmee ik reeds trainde onder leiding van ex-profrenner Patrick Verschueren.
Aspirants 13 ans
1
BEL19980525
REYNDERS Jens (*)
UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
48:00
2
BEL19980130
PITSCHON Gilles
LOTTO OLYMPIA TIENEN
+0
3
BEL19980526
RENARD Simon
UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
+0
4
BEL19980418
RIETJENS Sander
WSC HAND IN HAND BAAL
+0
5
BEL19980924
HUYS Laurens (*)
LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
+0
6
BEL19980416
DEMOLDER Stijn
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN
+0
7
BEL19980228
COOREMAN Pieter
DE DIJLESPURTERS VV MECHELEN
+0
8
BEL19980304
LOBET Robin
UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
+0
9
BEL19980421
GENETTE Mara
SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARC
+0
10
BEL19980214
OFFERMANS Michiel
LOTTO OLYMPIA TIENEN
+0
11
BEL19980127
HEINDERSON Maths
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
+0
12
BEL19980812
GERITS Senne
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
+0
13
BEL19980124
VAN BRUMMELEN Clément
LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
+0
14
BEL19980717
UALGASI Bram
LOTTO OLYMPIA TIENEN
+0
15
BEL19980407
VERELST Jef
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN
+0
16
BEL19980803
GAUSSIN Jordy
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN
+0
17
BEL19981218
PUGENGER Kylian
VC HAUT PAYS
+0
18
BEL19980620
DELBAEN Michael
KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KON
+0
19
BEL19981014
MEYERS Vincent
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
+0
20
BEL19980622
SLEGERS Dries
HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST
+0
21
BEL19980214
MINET Cloe
SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHO
+0
22
BEL19980729
ALLARD François
VELO CLUB DE L'ESPOIR CONDRUZI
+0
23
BEL19980408
DOUHARD Tom
LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
+0
24
BEL19981123
VANDENBROECK Yarno
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN
+0
25
BEL19981109
JAMART Mehdi
SCV MARCHOVELETTE
+0
26
BEL19980706
OTJACQUES François
TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI
+0
27
BEL19981124
VERBEEK Dries
HAGELAND CYCLING TEAM
+0
28
BEL19980615
VENNER Quentin
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
+0
29
BEL19980514
BOS Lars
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN
+0
30
BEL19980610
MASUT Nicolas
UCS CRABBE PERFORMANCE
+0
31
BEL19980813
ONCKELINX Nand
LOTTO OLYMPIA TIENEN
+0
32
BEL19981230
KOHL Colin
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
+0
33
BEL19981204
PEIGNEUR Guillaume
SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARC
+0
34
BEL19980329
VANHERCK Brecht
HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST
~1t
35
BEL19981230
KOHL Baptiste
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
~1t
36
BEL19971013
BOVY Jeremy
INDIVIDUEL
~1t
37
BEL19981103
VOITURON Joachim
BLANCS GILETS
1t
38
BEL19981113
LEMMENS Timo
LOTTO OLYMPIA TIENEN
~1t
39
BEL19980610
VANMARSNIL Luca
LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
~1t
40
BEL19980916
CORVILAIN Sylvain
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
~1t
41
BEL19980219
BAL Jonathan
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
~1t
42
BEL19970729
TAETER Simon
LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
~1t
43
BEL19981227
BOTSON Gaultier
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
~2t
DNF
BEL19980717
HAESEN Sander
SPORT EN MOEDIG GENK
-
In bijlage nog een filmpje van de laatste trainingen op de weg en ook van de wedstrijd
Zondag 2 oktober was de voorlaatste wedstrijd van het wegseizoen. Het was prachtig zomerweer en bovendien de verjaardag van mijn mama en het zou dus mooi zijn mocht ik deze dag kunnen winnen. In laatste instantie had ik beslist om in Corswarem te gaan rijden in plaats van in Kumtich. Met 33 renners 13jarigen vertrokken we voor 8 ronden. De aankomst lag bovendien op een helling wat voor mij wel gunstig is. Na enkele ronden reed Tiest Vancampport van Kon. Balen weg uit de groep. We hadden een kleine achterstand en ik wou er achteraan gaan. Het lukte echter niet alleen en er bleek maar weinig hulp te komen van anderen. Intussen werd de voorsprong van Tiest steeds maar groter. Ik kon steeds vrij goed vooraan bij de achtervolgers blijven. Nadat de eerste met een voorsprong van een halve minuut toekwam, werd het een massaspurt voor ons. Ik werd uiteindelijk 8ste. Ik had een mooie wedstrijd gereden was steeds goed vooraan kunnen blijven. Volgende zondag is reeds de laatste wegwedstrijd van het seizoen te Hélecine.
Aspirants 13 ans
1
VAN CAMPPORT
Tiest
K. Balen B.C.
2
BAUDE
Arthur
Windose Houffalize
3
VAN BRUMMELEN
Clément
Lotto-Predictor - VC Ardennes
4
RENARD
Simon
UCS
5
TIMMERMANS
Tim
Thompson
6
LIBAN
Jérôme
Team Natache Basse Meuse
7
VANGEEL
Jenthe
K. Balen B.C.
8
OFFERMANS
Michiel
Lotto Olympia Tienen
9
GENETTE
Mara
Sportclub Vélocipédique Marchovelette
10
VANMARSNIL
Luca
Lotto-Predictor - VC Ardennes
11
LOBET
Robin
UCS
12
VENNER
Quentin
Team Cycliste de Hesbaye
13
HAESEN
Sander
Sport en Moedig Genk
14
SCHOONBROODT
Clara
Lotto-Predictor - VC Ardennes
15
MINET
Cloé
Sportclub Vélocipédique Marchovelette
16
GILLARD
Adrien
Sportclub Vélocipédique Marchovelette
17
KOHL
Colin
Team Cycliste de Hesbaye
18
MATHIEU
Sébastien
Team Natache Basse Meuse
19
OTJACQUES
François
Team Verandas Willems CC Chevigny
20
JAMART
Medhi
Sportclub Vélocipédique Marchovelette
21
ONCKELINX
Nard
Lotto Olympia Tienen
22
PEIGNEUR
Guillaume
Sportclub Vélocipédique Marchovelette
23
MASUT
Nicolas
UCS
24
BAL
Jonathan
Team Cycliste de Hesbaye
24
CORVILAIN
Sylvain
Team Cycliste de Hesbaye
26
VANHERCK
Brecht
ZLWC ST TRUIDEN
27
TONDEUR
Gaspard
Individuel
28
SLEGERS
Dries
ZLWC ST TRUIDEN
29
ALLARD
François
Espoir Condruzien
30
BOVY
Jérémy
Individuel
31
MARCHAL
Florian
Sportclub Vélocipédique Marchovelette
32
KOHL
Baptiste
Team Cycliste de Hesbaye
33
BOTSON
Gaultier
Team Cycliste de Hesbaye
In bijlage een filmpje over de training van woensdag 29/09
Zondag 25 september was er een wedstrijd te Bottelare in Oost-Vlaanderen. Dit keer was het in tegenstelling tot de vorige weken stralend zomerweer met temperaturen van 24°C. Er waren 42 vertrekkende renners bij de 13-jarigen aspiranten. Een zeer grote groep dus. Ik had niet zo een goede plaats aan de startlijn en bovendien geraakte ik niet direct in mijn pedaal geklikt met mijn nieuw schoenplaatje en vertrok ik dus als derde laatste aan mijn wedstrijd, en zoals het in Oost-Vlaanderen de gewoonte is vertrokken ze pijlsnel aan hun wedstrijd..Het was dit maal een omloop van 3,1km en we moesten 8 ronden afleggen. Gelukkig kon ik mijn opgelopen achterstand van bij de start inhalen en geraakte vooraan in de kopgroep. Het draaide deze keer ook weer uit op een massasprint en ik eindigde op een 10de plaats. Pieter Cooreman eindigde op een 8ste plaats en was daarmee de beste renner uit de onze "nieuwe ploeg". Nog een twee tal wedstrijden op de weg dit seizoen en het zit erop. Vanaf eind oktober begin ik dan terug te trainen op de wielerpiste te Gent.
JONGENS 13 JAAR
Aantal deelnemers: 42
1.
NEVENS Tibo
VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
00:40:06
2.
LORIES Quinten
ASFRA RACING TEAM
3.
VAN HAUWERMEIREN Michiel
VA-CYCLING TEAM ZELE
4.
MOBACH Jarno
ZEEUWS VLAANDEREN
5.
DE BROUWER Martijn
W.V. ZEEUWS VLAANDEREN
6.
DOISON Rodolphe
VC HAUT PAYS
7.
MILLIAU Vince
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
8.
COOREMAN Pieter
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
9.
VERLEYSEN Donado
ASFRA RACING TEAM
10.
OFFERMANS Michiel
LOTTO OLYMPIA TIENEN
11.
MEULEMEESTER Ruben
RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
12.
VERHOFSTADT Thibau
RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
13.
COLMAN Alex
WIELERTEAM WAASLAND VZW
14.
STEYAERT Bjarne
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
15.
VESTENS Basile
ISOREX CYCLING TEAM
16.
MATTHYS Jonas
ISOREX CYCLING TEAM
17.
DAELEMANS Dario
WK NOORD WEST BRABANT
18.
UALGASI Bram
LOTTO OLYMPIA TIENEN
19.
D´HEYGERE Gil
ISOREX CYCLING TEAM
20.
MAIRESSE Thibaut
ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
21.
DHOOGE Niels
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
22.
WEEMAES Sasha
WIELERTEAM WAASLAND VZW
23.
DE ROOSE Jonas
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
24.
VAN PETEGHEM Trifonius
WIELERTEAM WAASLAND VZW
25.
COPPENS Jan
WK NOORD WEST BRABANT
26.
DE TEMMERMAN Yonie
AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
27.
APERS Ruben
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
28.
THIENPONT Fabio
ISOREX CYCLING TEAM
29.
LIESSENS Jarno
WIELERTEAM WAASLAND VZW
30.
VAN MOER Brent
WIELERTEAM WAASLAND VZW
31.
VERBEKEN Dave
WK NOORD WEST BRABANT
32.
DEVENIJNS Sander
ISOREX CYCLING TEAM
33.
VANDENBROECK Yarno
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
34.
VERPAELE Thibault
RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
35.
CLAUWAERT Jari
VA-CYCLING TEAM ZELE
36.
HUYGE Midas
WK NOORD WEST BRABANT
37.
GAUSSIN Jordy
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
38.
DE BROUWER Jeffrey
ISOREX CYCLING TEAM
:37:50
39.
ALLEN Erin
RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
40.
CREVE Jason
ISOREX CYCLING TEAM
:03:05
41.
BAMMENS Robbe
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
42.
VERGAUWEN Jens
WK NOORD WEST BRABANT
In bijlage een filmpje van de wedstrijd en nog enkele filmpjes van de trainingen van de afgelopen week en nog foto's van de wedstrijd
Op zondag 18 september was er een wielerwedstrijd te Landen. We vertrokken met een 32 tal renner bij de 13-jarigen. Door de helling in het parcours was er al snel een kloof tussen de kopgroep en de achtervolgers. Gelukkig kon ik tijdens de hele wedstrijd bij de kopgroep blijven en ging ik zelf een aantal keer in de aanval. Helaas zat ik bij het ingaan van de laatste ronde op een slechte plaats en kon ik alleen maar spurten om een nog zo goed mogelijke plaats te behalen. Ik werd 8ste deze wedstrijd.
1.
RIETJENS Sander
WSC HAND IN HAND BAAL
00:49:10
2.
PITSCHON Gilles
LOTTO OLYMPIA TIENEN
3.
SERRE Stef
VZW DE DEMERSPURTERS
4.
VANDENBERGHE Maxim
LOTTO OLYMPIA TIENEN
5.
COOREMAN Pieter
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
6.
DEMOLDER Stijn
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
7.
STROUVEN Kenneth
VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS
8.
OFFERMANS Michiel
LOTTO OLYMPIA TIENEN
9.
UALGASI Bram
LOTTO OLYMPIA TIENEN
10.
JASPERS Jappe
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
11.
LEFEBER Mathias
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
12.
TIELEMANS Jente
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
13.
GAUSSIN Jordy
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
14.
ONCKELINX Nand
LOTTO OLYMPIA TIENEN
15.
DE PRINS Jarne
WK NOORD WEST BRABANT
16.
HEINDERSON Maths
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
17.
BOS Lars
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
18.
BELLENS Lennert
VZW DE DEMERSPURTERS
19.
BAMMENS Robbe
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
20.
VENNER Quentin
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
21.
JESPERS Wannes
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
22.
KOHL Colin
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
23.
LAUREYN Thibeau
SPORT EN MOEDIG GENK
24.
VANHERCK Brecht
HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
25.
VERTESSEN Fabian
WSC HAND IN HAND BAAL
26.
KOHL Baptiste
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
27.
LEMMENS Timo
LOTTO OLYMPIA TIENEN
28.
BOTSON Gaultier
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
29.
DE CONINCK Maxim
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
30.
BOBOT Antoine
SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE
31.
BERO Sean
BLANCS GILETS
32.
VANGORP Sam
DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
33.
CORVILAIN Sylvain
TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
In bijlage een filmpje van deze wedstrijd en een filmpje van de training woensdag voor deze wedstrijd