Vrijdag 28/11 NZ tijd: 17u30 We zijn intussen in Thames (Coromandel) beland, verjaardag gevierd vanmiddag met fish 'n chips en een fleske bier, maar we zitten nu op een leuke stek temidden van de vlinders. We hebben de champagne koud gezet en vliegen er binnen een uurtje aan! Het rijden begint al vlotter te gaan en de zon begint ook al overuren te maken. Morgen trekken we verder richting Rotorua, met zijn zwavelbronnen, hopelijk vinden we een kampeerplaats die niet te hard stinkt!
Morgen hoop ik het verslag iets uitgebreider te kunnen maken, maar .... jullie kennen me natuurlijk.
Na 5 dagen toch een ''masjien" aan de klap gekregen! Eerste dagen vooral gezelschap gehad van Murphy: vlucht Frankfurt afgelast wegens slecht weer, dan maar via Londen en uiteindelijk toch in een kletsnat Auckland gearriveerd, maar wel zonder onze bagage (Murphy?). Dan maar een stel nieuwe polo,s gekocht, gegeten ... slapen. Volgende morgen nog regen, toch maar camper opgehaald en vertrokken richt North. Rechts rijden, links schakelen met een volledige huishouding: een ramp! Toch leuke kampeerplek gevonden in Takapuna met een echte Belgische kroeg, zelfs mosselen-friet te krijgen! Dinsdag ziet het er al beter uit: mooi weer, het rijden blijft wel moeilijk, maar we vinden toch een mooie kampplaats in Kerikeri.
Woensdag-donderdag: Paihia: mooie cruise gemaakt in de Bay of Islands en aan "dolphinwatching" gedaan, achteraf bezoek aan Russell (eerste hoofdstad-je): c'est magnifique!
Morgen vertrekken we terug richting South en dan...