Inhoud blog
  • Concert
  • Jariggggg <3
  • Zelfgemaakt haarmasker
  • Kneipp badschuim
  • Nivea Haarmasker
    Categorieën
  • 1e van de maand (0)
  • Boeken (0)
  • Haar (3)
  • Huidverzorging (3)
  • Nagelverzorging (1)
  • Over mij (1)
  • Overig (8)
  • Stash (0)
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Over mijzelf
    Ik ben Denise
    Ik ben een vrouw en woon in Venlo (Nederland) en mijn beroep is Verkoopmedewerkster bij het kruidvat.
    Ik ben geboren op 12/11/1994 en ben nu dus 30 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Make-up. muziek.
    Rondvraag / Poll
    Hoelang doe jij 's morgens over je make-up?
    10 minuten
    20 minuten
    30 minuten
    1 uur
    1 uur en 30 minuten
    2 uur
    Langer!
    Bekijk resultaat

    Zoeken in blog

    Startpagina !
    MeYouAndBeauty

    03-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwarte henna

    Deze zomer ben ik 2 weken met mijn ouders op vakantie geweest naar het Griekse eiland  ‘Kos’. Supermooi eiland natuurlijk ! De scooter is een echte aanrader daar. Je kunt zo het hele eiland bezichtigen in bijvoorbeeld 1 dag. Zeker de moeite waard. Maar daar gaat het niet over, het maakt niet uit op welke strandje je ligt, overal lopen mensen dingen te verkopen. Bijvoorbeeld meisjes uit Indonesië die massages gaven voor een best wel hoge prijs, een andere man verkocht zonnebrillen voor een goede prijs vind ik, want in de winkel waren ze 1 euro duurder. Maar 1 man trok mij wel erg aan. Hij liep de hele dag over het strand in de hoop dat iemand een henna tattoo wilde. Je raad het al, hij zette henna tattoos. Iets wat ik eigenlijk wel eens wilde proberen. Ik heb me doodleuk voor 5 euro (special price, hij vroeg 10 euro) een tattoo door hem laten zetten, Bunny. Ik was opslag verliefd. Maar net toen hij klaar was, schoot me ineens wat te binnen.. Want het was zwarte henna. En zwarte henna is niet gezond.
    Zwarte henna is gewoon henna, een fijngemalen en gedroogde plant uit oa India en Marokko, waar een chemisch middel aan toegevoegd is. Dit chemische middel heet paraphenyleendiamine, afgekort PPD. PPD komt ook voor in de meeste commerciële haarkleuringen, maar dan in zo'n laag gehalte dat het geen kwaad kan, behalve als je allergisch bent voor PPD. Hoe donkerder de kleur, hoe meer PPD er in zit.
    Als een tattoo met zwarte henna op de huis wordt gezet, dan is er een grote kans dat je lichaam er een allergische reacties op geeft. Dat kan variëren van heel lichte jeuk en roodheid, tot zwellingen, blaasjes, afschilferingen van de huis met branderige pijn en in sommige gevallen kan zelfs het hele lichaam allergisch reageren met overal opzwellingen en rode schilferige plekken. Geen pretje dus !

     Dit is een voorbeeld van een allergische reactie.
    Misschien heb je al een keer een zwarte henna tattoo gehad, en was er niks aan de hand. Maar het chemisch middel is zo schadelijk voor de huid, dat er vroeg of laat toch een reactie op treed. Wees dus voorzichtig! Als je een henna tattoo wilt, neem dan gewoon een lichtrode, lichtbruine. Maar doe het safe !
    Als je één keer een allergie hebt opgelopen voor PPD, kan dit je leven veranderen. PPD worden veel gebruikt in stoffen zoals rubber, textiel, lak, haarverf, plastic, leder, enzovoort. Die producten kun je beter vermijden als je allergisch bent voor PPD. Stel je voor, een leven zonder haarverf. Als je 50 bent, word je misschien wel grijs, en wil je je haren verven. Maar wat nou als dat niet kan?  En dat is dan één voorbeeld van de duizende die er zijn. Dus pas goed op, zwarte henna is gevaarlijk ! Hier een foto van mijn lovely bunny:

    Henna. Bunny foto.JPG



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    03-11-2010
    .
    Goede blog! beetje aanpassen dan is ie perfect!
    blijf zo doorgaan

    03-11-2010 om 20:29 geschreven door Kenny




    Archief per week
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !





    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    fictiereeksen
    www.bloggen.be/fictier
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    woordjeshoek
    www.bloggen.be/woordje
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    createch
    www.bloggen.be/createc
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    woordjeshoek
    www.bloggen.be/woordje
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    fictiereeksen
    www.bloggen.be/fictier
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    adel
    www.bloggen.be/adel
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tlissewegenartje
    www.bloggen.be/tlissew
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    levensmoeilijkheden
    www.bloggen.be/levensm
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tilloenk
    www.bloggen.be/tilloen
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    ontspanning
    www.bloggen.be/ontspan
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    beneluxweer
    www.bloggen.be/benelux
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    windowsgids
    www.bloggen.be/windows
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    windowsgids
    www.bloggen.be/windows
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    fietsplezier
    www.bloggen.be/fietspl
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    strips_te_koop
    www.bloggen.be/strips_
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    whisperer
    www.bloggen.be/whisper
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    moorsele158wagenbrugstraat
    www.bloggen.be/moorsel
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    movie
    www.bloggen.be/movie
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    alegria
    www.bloggen.be/alegria
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    createch
    www.bloggen.be/createc
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    movie
    www.bloggen.be/movie

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs