Druk op onderstaande knop om mij een e-mail te versturen.
Verwachting
Dag
Min.
Max.
Weer
Vr. 23/11
7°
8°
betrokken
Za. 24/11
1°
8°
licht bewolkt
Zo. 25/11
5°
8°
regenbuien
Ma. 24/11
3°
7°
zwaar bewolkt
Beoordeel dit blog
Weerstation Olen
Weersinformatie uit Olen
29-09-2007
Weerbericht zaterdag 29 september
Vandaag blijft er vrij veel bewolking aanwezig en vanaf het noorden van het land vallen er enkele buien of langdurige regenperioden. Tussendoor zijn er ook enkele opklaringen.
De temperaturen zijn aan de zachte kant en halen 12 tot 17 graden. De wind waait matig uit noord tot noordoost langs de kust en zwak tot matig uit zuidwest tot west in het binnenland.
Vanavond en volgende nacht neemt de kans op regen af en worden de opklaringen geleidelijk breder. Op sommige plaatsen wordt er opnieuw nevel, mist of lage bewolking gevormd, vooral ten zuiden van Samber en Maas.
In het oosten en zuidoosten van het land is het zwaarbewolkt en gaat het geleidelijk aan regenen, met lokaal vrij veel neerslag. In de westelijke landshelft blijft het droog met opklaringen en wolken. Aan de kust kan er eventueel een bui van over zee binnendrijven.
De maxima schommelen tussen 9 graden op de Hoge Venen en 16 graden in het westen.
Vanavond en vannacht is het zwaarbewolkt met verspreid in het land regen. De minima variëren van 7 graden in de Hoge Venen tot 11 aan zee.
Deze namiddag is het wisselvallig met opklaringen maar ook buien die vooral aan de kust intens kunnen zijn, eventueel met een donderslag.
Het is fris, met maxima van 10 graden in Hoog-België tot 15 graden elders. De wind waait zwak tot meestal matig uit noord tot noordwest, maar aan zee staat een vrij krachtige tot krachtige noordenwind met rukwinden tot 60 km/u.
Vanavond en vannacht zijn er opklaringen en blijft het in het binnenland overwegend droog, maar aan de kust blijven buien mogelijk. In de Ardennen kan nevel gevormd worden. De minima variëren van 6 tot 12 graden.
Vanmiddag is het bewolkt tot zwaarbewolkt maar meestal droog, met tussendoor enkele schaarse opklaringen.
De maxima variëren van 15 tot 19 graden. De wind waait zwak tot matig uit noord-noord-west.
Ook de volgende nacht overheerst de bewolking. Het wordt nevelig en plaatselijk hangt er ook mist. De minima liggen tussen 9 en 15 graden. De wind krimpt naar west-zuid-west en waait zwak in het binnenland, matig aan zee.
Vanmiddag krijgen we over de westelijke helft van het land vrij mooi weer met afwisselend zon en wolken. Elders overheersen de wolken, met vooral in de Ardennen kans op wat lichte neerslag.
De maxima variëren van 16 graden in de Hoge Venen tot 22 graden elders. De wind waait zwak tot meestal matig uit noord tot noordwest.
Vanavond en vannacht wordt het gedeeltelijk bewolkt of zwaarbewolkt met vooral in het oosten van het land soms wat lichte regen of motregen. Hier en daar wordt het nevelig. De minima schommelen tussen 11 graden op de Ardense Hoogten en 16 graden aan zee.
Vanmiddag blijft het op de meeste plaatsen droog. Vanuit het noorden komen er geleidelijk opklaringen ons land binnenschuiven. In de loop van de namiddag krijgen we dan op de meeste plaatsen een afwisseling van bewolkte perioden en geleidelijk meer en meer opklaringen.
De maxima schommelen tussen 14 en 16 graden in de Ardennen en tussen 18 en 19 graden elders.
Vanavond komen er overal brede opklaringen voor. In de loop van de nacht wordt er op de meeste plaatsen nevel en mist gevormd en plaatselijk ook lage bewolking.