Wedstrijd voor OVWF te Rumbeke - 31-07-2014
Thomas Segers ( Geldhof-Jielker Cycling Team )
73 deelnemers aan de start in Rumbeke in de A categorie op donderdag namiddag voor 22 rondes van 3,1 km goed voor 69 km. Al vroeg in de wedstrijd waren er ontsnappingspogingen op de kleine omloop. Halfweg slaagden er toch vijf renners ( Steven Grymonpré , Dominique Feys , Thomas Segers , Vic Duynslaeger en Dimitri Himbrecht ) de krachten te bundelen en een kloof van een halve minuut te slaan.
De vijf werden nooit bedreigd en mochten dan ook uit gaan maken wie met de bloemen ging lopen. In een spurt bergop stond geen maat op het meesterschap van Thomas Segers die zo gemakkelijk de zege op zak stak. 2é werd Belgisch Kampioen Dominique Feys , 3é Vic Duynslaeger , 4é Steven Grymonpré die opnieuw een sterke wedstrijd reed en 5é werd nog een moegestreden Dimitri Himbrecht. De pelotonspurt werd nog gewonnen door Michael Jonckheere.
Thomas Segers haalt het met gemak in de spurt van zijn vier metgezellen.
 OVWF Big Boss Luc Yserbyt , winnaar Thomas Segers , bloemendame van dienst Denise Deleu en speaker Roland Dequae.



 Half koers reden vijf man weg ( Steven Grymonpré , Dominique Feys , Thomas Segers , Viv Duynslaeger en Dimitri Himbrecht )





 Kersvers Vlaams Kampioen Shane Pysson in een poging de leiders nog bij te benen................helaas


 Thomas Segers haalt het met gemak van zijn metgezellen.
 Michael Jonckheere wint de pelotonspurt voor de zesde plaats.
 Denise Deleu mocht de bloemen overhandigen aan winnaar Thomas Segers.
 Ook Thomas Segers ontsnapte niet aan het vragenuurtje van speaker Roland Dequae.
|