61 deelnemers voor deze avondwedstrijd voor de jongens van de A reeks bij OVWF te Handsame. Na bijna 1 uur wedstrijd wist een kleine groep een kloof te slaan , maar het peloton bleef hen op de hielen zitten. Toch bleven ze voorop en in de spurt was Kim Van Oost de snelste voor Bram Devolder. Zo pakte Kim Van Oost zijn tweede overwinning van het seizoen. 3é Vic Duynslager , 4é Davy Caen en 5é Michael Jonckheere
Kim Van Oost haalt het in de spurt van Bram Devolder en pakt zo zijn tweede overwinning van het seizoen. Een lachende winnaar Kim Van Oost
Thierry Folens en Vlaams Kampioen Peter Derynck
Pechvogel van de dag Ruben Verhaeghe had af te rekenen met kettingbreuk op vier rondes van het einde. In gaan van de laatset ronde.
59é Editie van de Sint-Elooiprijs Ruddervoorde onder een stralende zon , veel aanwezigen en met 111 deelnemers waaronder toch wel wat ronkende namen als Sep Vanmarcke, Jens Keukeleire , Stijn Devolder , Tyler Farrar , Franck Schleck............en tal beloftevolle jongeren. Al vroeg in de wedstrijd reden een groep van twintig man weg. Na een uur gingen nog eens 11 renners in de tegenaanval. in de slotfase spatte de kopgroep uiteen. In de laatste ronde liet de Nederlander Jarno Gmelich z'n metgezellen in de steek en reed zo solo naar de overwinning. Zijn ploegmakker Sjoerd van Ginneken (Ned) werd tweede voor Victor Campenaerts en Benjamien Verraes werd vierde en zo net naast het podium. In een spurt voor de vijfde plaats was Arhur Vanoverberge de snelste van het achtervolgend groepje, 6é Egidijus Juodvalkis (Lit.) 7é Tyler Farrar (Vst) 8é Marco Frapporti (Ita) 9é Stan Godrie (Ned) en 10é Stijn Steels.
Winnaar Jarno GMELICH Het podium met Miss België 2014 Laurence Langen Franck Schleck en Jens Keukeleire zakten af naar Ruddervoorde. Ook de in Gent wonende Amerikaan Tyler Farrar aan de start in Ruddervoorde, hij zou zevende eindigen.
De jongens van Team 3M van Bernard Moerman reden een sterke wedstrijd . Sep Vanmarcke De plaatselijke renner Cisce Aneca mocht eens proeven hoe het er aan toe gaat bij de grote jongens.
Stijn Devolder had zijn dagje niet, hij zou de wedstrijd voortijdig verlaten.
Jens Keukeleire en Tyler Farrar maken jacht op de koplopers.
Ingaan van de laatste ronde. De Nederlander Jarno Gmelich reed solo over de meet. Sjoerd Van Ginneken wordt tweede en Victor Campenaerts derde. De winnaar van de 59é Sint-Elooisprijs Ruddervooorde op het podium met Geert¨Popelier en Filip Wybo van Riddersport , Miss België Laurence Langen en enkele mensen van de gemeente Oostkamp Ook Miss Multiverse Belgium Ellen Bacquaert mocht met de winnaars op de foto.
Traditie getrouw werd ook dit jaar de grote fiets rit gereden van de fietsvrienden Baliebrugge. Dit jaar werd er gereden richting Kemmelberg , goed voor 125 km. 29 wielertoeristen verzamelden dan ook om 7u30 op Baliebrugge voor deze trip. Dit jaar kregen ze het gezelschap van enkel wielertoeristen uit Wingene die graag de rit meereden. Ook welgekomen was Ronny De Bruyker beter gekend als "Ronny King" die voor de begeleiding zorgde van de groep met z'n scooter en waardoor ik ook de mannen kon vereeuwigen op de gevoelige plaat. Het werd dan ook een leuke rit met prachtig zonnig weer, en iedereen was tevreden.
29 wielertoeristen verzamelden om 7u30 voor de rit richting Kemmelberg. Alleen maar vrolijke gezichten op deze zonnige zondagmorgen.......... Kris Degrande en Remi Vermeersch , de man die de rit had uitgestippeld.
Ook aan een lekke band kon de groep niet ontsnappen.
Ronny De Bruyker alias "Ronny King" zorgde voor de begeleiding van de groep.
Op de tanden bijten op de Monteberg............. En op de beruchte bult "De Kemmelberg" werd al even hard afgezien. Aan de voet van de Kemmelberg was het hergroepering om het in wielertermen uit te drukken.
Op de terugweg richting Hooglede, bijna thuis van een geslaagde fiets uitstap.
Wedstrijd voor OVWF Cat.A - Aartrijke 22 juni 2014
62 deelnemers in de A categorie vandaag te Aartrijke. Met als kuitenbijter telkens de beklimming langs de Brugse Heirweg. Al vlug in de wedstrijd ontstond er een kopgroep van 11 renners en werkten dan ook vlot samen zodat ze nooit meer bedreigd werden. In de laatste ronde wisten Michael Jonckheere en Sebastiaan Delodder toch nog te ontsnappen en die twee mochten uitmaken wie met de eer ging lopen. Het was Michael Jonckheere die van ver aanging en zo zijn vijfde overwinning van het seizoen behaalde voor Sebastiaan Delodder en Dimitrie Himbrecht vervolledigde het podium.
Michel Jonckheere , de man in topvorm behaald z'n vijfde overwinning van het seizoen.
Michael Jonckheere en ploegmakker Matthias Moeyaert voor de wedstrijd. 62 deelnemers aan de start in Aartrijke bij de A renners. Matthias Moeyaert en vriendin Jasmien Dantschotter. Ook voor de jongens van A categorie was de beklimming aan de Brugse Heirweg een flinke kuitenbijter. Belgisch kampioen Dominique Feys neemt de 11 leiders op sleeptouw.
Ook bij dit zonnig zomerweertje veel vrolijke gezichten.
Marc Wauters probeert de kloof met de koplopers te dichten...........
Ook de jongens van de B categorie reden hun wedstrijd in Aartrijke bij de OVWF bond. Daar kwamen 37 deelnemers aan de start van deze wedstrijd. Het werd een wedstrijd met verschillende ontsnappingspogingen maar niemand raakte uiteindelijke weg, dus werd er gespurt voor de overwinning en daar toonde Geert Roose zich de snelste voor ICF wereldkampioen Geert Van Speybrouck en Marc versluys.
Geert Roose haalt het in de spurt
37 deelnemers aan de start te Aartrijke bij de jongens van de B categorie
De beklimming langs de Brugse Heirweg was elke ronde een flinke kuitenbijter.
Ook ex. keeper Wim Deconinck reed nog eens wielerwedstrijd . Ingaan van de laatste ronde, Dirk Ampoorter waagt nog een kans..............tevergeefs, hij zal uiteindelijk vierde worden.
39 deelnemers aan de start te Aartrijke in de categorie C bij OVWF. In de spurt toonde Hilaire Vanhove uit Oostkamp zich de snelste voor José Demeyere en West Vlaams kampioen Dirk Deprez.
Hilaire Vanhove uit Oostkamp haalt het in de spurt, en pakt zo de overwinning. Een gelukkige winnaar bij speaker Roland Dequae Ingan van de laatste ronde, West Vlaams kampioen Dirk Deprez op kop van het peloton.
Op deze prachtige zonnige zaterdag 21 juni , met de start van de zomer kregen ze in Waardamme 80 deelnemers aan de start in de A categorie . Er werd er meteen al duchtig ingevlogen en al vlug ontstond er een kopgroep van 8 renners die gestadig weg hun voorsprong verder zagen uitlopen ondanks verschillende pogingen uit het achtervolgend peloton. In een spannende sprint die al van ver werd op gang werd gezet ging de overwinning met enkele milimeters verschil naar Kristof Carette van de Thijs Boys voor Denny Lannoo en ICF wereldkampioen Kristof Gryson. Van de achtervolgende groep won Michael Jonckheere de sprint voor de negende plaats.
Een millimeter spurt beslist over de overwinning. Een gelukkige winnaar Kristof Carette. 80 deelnemers aan de start in Waardamme.
De latere winnaar Kristof Carette met ploegmaat en ex. Waardammenaar Filip Pattyn Nog even een grapje voor de foto , met Jeffrey lussen en Thierry Folens. Van in de eerste ronde werd er een hoog tempo opgelegd.
De 8 vluchters die gestadig hun voorsprong uitdiepten. De plaatselijke renner Steven Grymonpré reed een zeer sterke wedstrijd.
West Vlaams kampioen Peter Derynck maakt ook deel uit van de acht koplopers. Jeffrey Luyssen en Matthias Moeyaert probeerden nog de kloof met de koplopers te dichten, tevergeefs. Denny Lannoo die uiteindelijk met enkele millimeters de duimen moest leggen in de sprint.
OVWF Cat. A - Zwevegem 15-06-2014 - Kamp. West Vlaanderen
OWVF Cat.A - Zwevegem - West Vlaams Kampioenschap
Met 76 renners aan de start te Zwevegem voor het west Vlaams Kampioenschap beloofde het een mooie wedstrijd te worden op deze zonnig dag. Er waren dan ook verschillende pogingen om weg te raken maar alles liep vlot weer samen . Op 5 rondes van het einde raakten toch 12 renners voorop maar ze bleven altijd in het zicht van het achtervolgend peloton. Toch bleven ze voorop en in een spurt met 11 , nadat Nick Develter de laatste km had afgehaakt toonde Peter Derynck van het Geldhof Cycling team zich de snelste voor Pedro Michiels en Pieter Acke. Met deze overwinning pakte Peter Derynck meteen ook de West Vlaamse titel . Thijs Cauwelier mocht als tweede mee op het podium en Derde op het west Vlaamse podium was Pieter Acke.
Peter Derynck verslaat zijn medevluchters en pakt zo de overwinning en de West Vlaamse titel. West Vlaams kampioen Peter Derynck. 76 deelnemers aan de start in de A categorie te Zwevegem.
Michael Jonckheere probeert een aanval op gang te zetten.............tevergeefs.
In de voorlaatste ronde proberen ploegenoten Pedro Michiels en Thierry Folens hun negen medevluchters nog te ontlopen..........helaas. Peter Derynck haalt het in de spurt. Wesley Balcaen wint de spurt van de achtervolgend peloton. Het West Vlaams podium : 1é Peter Derynck , 2é Thijs Cauwelier , 3é Pieter Acke met links va het podium OVWF Big Boss Luc Yserbyt en rechts Schepen van sport te Zwevegem Luc Van Assche.
Een gelukkige winnaar met de ganse ploeg van het Geldhof cycling team met in het midden Denise.
OVWF Cat. B - Zwevegem 15-06-2014 - Kamp. West Vlaanderen
OVWF Cat.B - Zwevegem - West Vlaams Kampioenschap
Ook in de B categorie werd er gestreden voor de West Vlaamse trui , meet 48 deelnemers aan de start voor deze wedstrijd te Zwevegem. Op de kleine gesloten omloop waren er verscheidene pogingen om het peloton uit elkaar te slaan maar niemand raakte uiteindelijk weg. In de laatse ronde raakten toch enkele renners een tiental meter voorop en dit volstond. Zo won uiteindelijk Rudy Bertier met een straatlengte voorsprong de wedstrijd voor Peter Huyghe. Rudy Bertier kroonde zich zo dan ook tot West Vlaams kampioen. In het achtervolgend peloton was Ronny Devos de snelste.
Rudy Bertier haalt het met spreken gemak en pakt zo de overwinning en de West Vlaamse titel. Een gelukkige Rudy Bertier. 48 deelnemers aan de start in de B categorie te Zwevegem.
Gino Knockaert.
Verschillende pogingen, maar niemand raakte echt weg.
Rudy Bertier gaat van zeer ver aan en pakt de overwinning en de West Vlaamse titel.
3é op het podium Chris Devlies. 2é in het kampioenschap en in de wedstrijd Peter Huyghe. Het West Vlaamse podium in de B categorie met Schepen Van Sport in Zwevegem , Luc Van Assche Rudy Bertier aan de micro bij Roland Dequae
OVWF Cat. C - Zwevegem 15-06-2014 - Kamp. West Vlaanderen
OVWF Cat.C - Zwevegem - West Vlaams Kampioenschap
Vandaag had te Zwevegem het West Vlaams Kampioenschap plaats bij de OVWF federatie. In de C categorie kwamen 28 deelnemers aan de start. Daarin was Florent Deleersnyder de snelste in een spurt met vijf , tweede was Dirk Deprez , en deze mocht zich tevens ook kronen tot West Vlaams Kampioen, derde was José Demeyere.
Winnaar van de wedstrijd Florent Deleersnyder
Ingaan van de laatse ronde , vijf man voorop die later zullen spurten voor de overwinning.
José Demeyere in een interview met speaker Roland Dequae
Florent Deleersnyder met z'n echtgenote Een gelukkig Dirk Deprez die de trui van West Vlaams Kampioen mocht aantrekken. West Vlaams Kampioen Dirk Deprez , 2é José Demeyere, 3é Freddy Vermeersh
OVWF Cat.A Langemark - Pinkstermaandag 9 juni 2014.
Jurgen Mestdagh ( Verhelst Cycling Team )
77 deelnemers aan de start in de A categorie op deze zwoele Pinkstermaandag voor een afstand van 68km. Van bij de start werd er een stevig tempo opgelegd tot na drie rondes de hemelsluizen opengingen en met enkele valpartijen tot gevolg de wedstrijd ontsieren. Na de regenbuien was het peloton volledig uit elkaar geslagen , toch probeerden er nog enkele renners weg te raken , tevergeefs. Op vier rondes van het einde leek de poging van Michael Jonckheere en Jeffrey Luyssen stand te houden maar voor laats genoemde ging het toch te vlug. Michael Jonckheere probeerde nog alleen verder te rijden maar op twee rondes van het einde voelt ook hij de hete adem van een jagend peloton in zijn nek. In de laatste ronde werd deze dan ook gegrepen waarop ploegmakker Jurgen Mestdagh zijn kans waagde, met succes trouwens want hij reed solo naar z'n tweede opeenvolgende zege van het seizoen. Bij de achtervolgers won ICF wereldkampioen Kristof Grysson de spurt voor de tweede plaats voor Thijs Cauwelier , Michael Jonkheer werd nog vierde en Davy Caen vijfde.
Winnaar Jurgen Mestdagh reed solo naar de zege.
77 deelnemers aan de start in Langemark op Pinkstermaandag. Ook ICF wereldkampioen Kristof Grysson verscheen aan de start in Langemark.
Eerste aanvalspogong van de wedstrijd. Na drie rondes gingen de hemelsluizen open, met enkele valpartijen tot gevolg, gelukkig zonder veel erg.
De schade van de storm van afgelopen nacht was nog duidelijk zichtbaar. Jeffrey Luyssen in een ultieme poging op enkel rondes van het einde....hij zou uiteindelijk 33é eindigen. Steven Grymmonpré met in zijn wiel ICF wereldkampioen Kristof Grysson.
Enkele vrienden van gelegenheidsrijder Wim Packet kwamen hem aanmoedigen.
Na de regenval , spijtig genoeg enkele valpartijen.......zonder veel erg gelukkig. De latere winnaar Jurgen Mestdagh. Pieter Acke had z'n dagje niet..........hij zal 45é eindigen
Nog twee rondes.......... Michael Jonckheere voelt de hete adem van een jagend peloton in z'n nek.
Jurgen Mestdagh met het wereldbekende Herijghers schouderklopje. Jurgen mestdagh reed solo naar de overwinning dank zij knap teamwork van Cycling team Verhelst. Wereldkampioen Kristof Grysson wint de spurt voor de tweede plaats. Een lachende winnaar met de ploegmakkers van het Verhelst Cycling Team.
Wedstrijd voor OVWF Cat. B te Langemark op Pinkstermaandag 9 juni 2014.
44 renners haalden op deze Pinstermaandag een rugnummer af te Langemark voor een wedstrijd over 63 km. Enkele pogingen om te ontsnappen van sommige renners leide tot niets op de deze zwoele namiddag. Ook hardrijder Patrick Decaestecker probeerde bij het ingaan vande laatste ronde nog het peloton te verschalken , maar tevergeefs. Met het volledige peloton stormden ze dan ook op de meet af en daarin was Serge Vandaele de snelste voor Danny Van Oyen en Annick Devulder.
Winnaar serge Vandaele
44 deelnemers aan de start in de B categorie te Langemark. Geert D'Hollander in een onderonsje met speker Roland Dequae en OVWF Big Boss Luc Yserbyt.
Jean-Pierre Deloof............hij zou later vierde eindigen
Roland Coupillie in volle actie, had toch nog even tijd om naar de camera te kijken. Schepen van sport in Koekelare, Dirk Ampoorter , het zou zijn dagje niet worden , pas 34é
Danny Van Oyen , hij zou later tweede worden.
Ingaan van de laatste ronde, Patriek Decaestecker onderneemt nog een laatste poging te ontsnappen..........tevergeefs Serge Vandaele haalt het in de spurt. Danny Van oyen wordt tweede voor Annick Devulder en Jean Pierre Deloof 4é
Wedstrijd voor OVWF Cat.C te Langemark op Pinkstermaandag 9 Juni 2014
In deze C categorie waren er 29 deelnemers voor een wedstrijd over 54km. In een spurt met 7 renners was Dirk Deprez de snelste voor Belgisch Kampioen Luc Meheus en Johan Calus.
Winnaar Dirk deprez voor een blazende Luc Meheus (Kampioen van België cat. B )
Veel volk aanwezig te Langemark.
Ingaan van de laatste ronde........
Busje komt zo, ............
Johan Calus wint de spurt voor de derde plaats.
Winnaar Dirk Deprez met speaker van dienst Roland Dequae.