hoe vond je het gisteren ? Mooi hé al die GELE ballonetjes voor jou ! Heb j onze tekstjes ook mogen ontvangen ?? We missen je zo meid ! Je moest eens weten ! Twas ni altijd even makkelijk gisteren maar we hielden ons sterk voor jou .. Jou paps heeft er ook van genoten hoor ! Hij straalde helemaal..
Meid , kon ik de tijd maar weer terug keren ! Ik mis ons getetter op msn en smss.. Je was altijd daar op het juiste momentt ! Had ik het even niet makkelijk was JIJ er om met me te praten. Je kon het zelfs zo goed dat ik dan weer zat te giechelen achtr men laptopje =D Maar ik weet ooit zien we elkaar terugg ben ik zeker van ! <3
Ohja meid , weet j nog het boekje waar ik j nog over vertelde ? Of ik jou ook mocht vermelden ? Heb het vandaag toegestuurd gekregen ! En het is echt mooi ! We staan er SAMEN in en ben ik wel stiekem een beetje fier op =$ Want dat is wat jij wou hé , een boek schrijven ! Jammer ben je niet todaar geraakt maar ik heb je een klein beetje geholpen zo hé ?
Super dikke dikke kusss Dag Sjattepatat ! Love you so ! <3
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in het gastenboek.
Je kan een berichtje sturen aan Stephanie !
Ben er zeker van dat ze het fijn zou vinden !
★