Voor landenteams vindt plaats in Brazilië van 12 juni tot 13 juli. Er nemen 32 verschillende teams mee. Dit jaar wordt dit tornooi voor de 20ste maal georganiseerd.
De openingsmatch was het gastland Brazilië dat speelde tegen Kroatië. De wedstrijd eindigde op 3-1 in het voordeel van Brazilië. Het was al een verrassend tornooi met grote kleppers zoals Spanje, Italië, Engeland en Portugal die niet tot in de 1/8 finales geraakten.
Ons land, België speelde nog geen schitterend wedstrijden maar het won wel telkens met 1 doelpunt verschil. Dit tegen Algerije, Rusland en Zuid Korea. Ons land is dus met 9 op 9 de groepswinnaar en gaat door naar de 1/8 finales en komt zo uit tegen de Verenigde Staten. Deze wedstrijd zal plaats vinden op dinsdag 1 juli om 22uur.
Er moeten nog 6 wedstrijden worden gespeeld in de 1/8 finales. Hieronder even een schema:
Zondag om 18uur: Nederland - Mexico 22uur: Costa Rica - Griekenland Maandag 18uur: Frankrijk - Nigeria 22uur: Duitsland - Algerije Dinsdag 18uur: Argentinië - Zwitserland 22uur: België - Verenigde Staten.
Voetballiefhebbers, duimen maar voor onze "Red Devils", op naar de 1/4 finales!!
Welkom op men blog. Zoals je ziet ben ik nog maar pas begonnen en dus is het nog redelijk leeg en moet ik ook nog een paar dingen uitzoeken. Het is de bedoeling dat er in men blog dingen komen over voetbal, reizen, evenementen en nog verschillende dingen. Natuurlijk is jullie hulp en tips meer dan welkom!!