Ik ben Meg De Bruyne
Ik ben een vrouw en woon in Hamme-Zogge (België) en mijn beroep is Studente - Hogeschool Thomas More Mechelen - Toerisme- en Recreatie Management .
Ik ben geboren op 23/09/1996 en ben nu dus 26 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Wielrennen, Veldrijden ... .
voeg me toe op facebook : megdebruyne
volg mij op twitter @MegDeBruyne
Zoals gezegd is Meg niet gaan crossen, maar ging zij als SUPPORTER N° 1 roepen op haar beste maatje ... TOM VANNOPPEN.
In de eerste grote en belangrijke wedstrijd na zijn TOMBACK van begin november, kon Tom laten zien wat hij in zijn mars had bij de elite zonder contract.
Van bij de start reed hij heel goed en steeds in 1e positie, tot een val hem wat terugsloeg. Na een mooie en spannende wedstrijd mocht hij vandaag de zilveren medaille in ontvangst nemen.
Dit weekend gaat Meg niet crossen. Er zijn vandaag geen wedstrijden voor aspiranten voorzien en morgen gaan we supporteren voor TOM op het Belgisch Kampioenschap in Oostmalle.
In de eerste cross van 2010 is Meg vandaag gaan crossen in Zonhoven in het voor ons verre Limburg. Deze keer was de wedstrijd niet afgelast, toch stonden er bij de 20 jongens slechts 2 meisjes aan de start : Belgisch Kampioene Femke en Meg. Een zeer technisch parcours met een bevroren ondergrond en een laag sneeuw. Maar Meg had veel zin om na enkele weken niet te koersen, op dit parcours haar best te doen. Bij de loting had ze geluk en kon ze op de eerste rij staan. Naast de Belgisch Kampioen bij de jongens, Jens Teirlinck, mocht ze zich verwachten aan een supersnelle start. Meg was goed mee, maar voorzichtigheid was nodig en ze nam geen risico's omdat ze al vele renners tegen de grond had zien gaan. Op haar eigen tempo reed ze de wedstrijd uit, kwam ze wel als laatste over de streep maar werd niet gedubbeld. Als 2de meisje mag je in de provincie Limburg niet op het podium. Het was na de aankomst echter nodig om heel vlug op te warmen. Meg's tenen waren bevroren en zagen volledig wit. Een badje met lauw water deed wonderen.
Geniet van de mooie foto's in de sneeuw. Hoe variërend crossen kan zijn !
Na de afgelaste wedstrijden van de voorbije weken, zal Meg morgen terug starten. Ze rijdt in Zonhoven in Limburg en de start is er al om 13.15 u.
In deze kerstvakantie is er echter niet veel getraind. Wel is ze gaan wandelen, gaan zwemmen, eens op de rollen gereden, de sluitingsrit meegereden met de mannen van de trappistentrappers en gaan trainen op het crossparcours op de Ster in Sint-Niklaas.
Vandaag is ze gaan supporteren voor Tom in Sint-Niklaas. Hij werd er 21ste.
We duimen voor morgen voor Meg in Zonhoven, hopelijk met een leuk resultaat.
IK WENS AAN ALLEN DIE MIJN BLOG BEZOEKEN EEN FIJNE KERST !
Dit weekend opnieuw geen cross voor aspiranten. De geplande wedstrijden in Oostende, Brecht en Peer zijn allemaal afgelast wegens het slechte weer. Alweer jammer.
Omdat de cross voor Meg in Diksmuide was afgelast en ook de cross voor Tom in Uitbergen-Berlare, en we dus niet konden gaan crossen of gaan kijken, zijn Meg en papa en mama gaan wandelen in de sneeuw.
DE CROSS VOOR ASPIRANTEN IN DIKSMUIDE OP ZONDAG IS AFGELAST WEGENS DE SLECHTE WEERSOMSTANDIGHEDEN, STAAT TE LEZEN OP DE SITE VAN WIELERBOND VLAANDEREN. ER IS OOK EEN CROSS IN BREE MAAR DAT IS HEEL VER WEG EN ER WORDT WEER SNEEUW VOORSPELD. MAAR TOM CROSST ZATERDAG EN ZONDAG EN IK GA NAAR HEM KIJKEN !
Meg is zaterdag gaan crossen in Landskouter (in Oost-Vlaanderen). Er waren 3 meisjes. Fien, Lisa en Meg. Meg had een goede start en reed steeds als 1e meisje tussen de jongens. Even had Fien haar te pakken, maar op het technische gedeelte in het bos, reed zij net terug voorbij Fien, toen haar ketting brak en ze zelfs de ketting kwijt was. Ze kwam uit het bos gestapt, ontgoocheld en kwaad. Weerom tegenslag want dit seizoen al de 2de keer materiaalpech. Na wat te hebben ingepraat op haar, konden wij haar toch overtuigen dat dit jammer genoeg ook soms bij de sport hoort. Volgende keer beter.
Kijk op de foto's Meg voor, tijdens en na de wedstrijd :::
Zaterdagavond heeft zij een handje toegestoken op het fanbal van Greg. Er werd gedanst tot in de vroege uurtjes, maar Meg is op tijd gaan slapen.
Zondagnamiddag is ze dan gaan supporteren voor Tom op de cross in Averbode. Hij moest op de laatste plaats starten, maar is als 6de geëindigd. Echt een hele mooie prestatie. Er waren heel veel supporters voor hem gekomen. Meg uiteraard als één van zijn trouwste.
Volgend weekend rijdt zij zelf. Als alles in orde is met de verkoudheid start zij in Landskouter op zaterdag om 15.00 u.
Meg gaat niet crossen in het weekend. Een zware hoest en verstopte neus houden haar van de fiets. Niets aan te doen. Eerst volledig genezen, zegt trainer Luc altijd.
Vanmiddag om 13u stipt startte Meg op het Belgisch Kampioenschap in Aalst. Alle meisjes samen 12-13-14 jarigen waren ze met 17. In haar reeks van de 14-jarigen vertrokken ze met 6. Ze kregen een loodzwaar parcours voorgeschoteld, veel modder en plassen, zeer drassig en ook een steile brug en 2 heuveltjes.
Femke Van Den Driessche verdedigde haar driekleur en reed de hele wedstrijd aan kop. Meg werd mooi 4de. Ze heeft echt haar best gedaan en zo goed als ze kon door de modder geploeterd. Alle meisjes verdienen trouwens een dikke proficiat, want de vele toeschouwers vertelden na de wedstrijd : " Ze moeten het toch maar doen, chapeau ! "
Hieronder een gevarieerde fotoreportage, waarvoor vele dank aan mémé, tante Katleen, Cindy en Anka !
Meg reed zaterdag het Provinciaal Kampioenschap in Koekelare. Er waren 3 podiumplaatsen voor Oost-Vlaanderen en 3 voor West-Vlaanderen. Er stonden 6 meisjes aan de start bij de aspiranten 14 jaar en ze reden er samen in 1 reeks met 30 jongens.
Ze kregen een mooi parcours voor de wielen, met een vrij hoge brug, een paar heuvels, een zandbak, enz. Meg reed een heel mooie cross, steeds als 2de oostvlaamse en kon zo tot in de laatste ronde in die positie blijven. Ze mocht dan ook op het podium plaatsnemen tijdens de uitgebreide, officiële huldiging van de Wielerbond.
Bovendien kon ze ook nog eens op de 3de plaats staan in het dagklassement als 3de meisje van de 5.
Meg gaat nu woensdag trainen op het parcours van het BK te Aalst dat nu zondag 29 november plaats heeft.
ZOALS GEZEGD HAD MEG TIJDENS DE JEUGDINITIATIE IN HAMME-ZOGGE EEN KORT INTERVIEW GEGEVEN AAN DE GAZET VAN ANTWERPEN. OP DONDERDAG 19 NOVEMBER STOND DIT IN DEEL'REGIO' :