Inhoud blog
  • zo rood als een kreeft!
  • Eindelijk terug in Accra
  • waar zijn we nu beland?
  • week 2
  • Drum en Danslessen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Agenda

    Belangrijke data in onze Agenda

    Dropbox

    Heey, indien jullie willen reageren naar ons, dan kan dat hier!

    Ghana 2011
    Here we come!
    16-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Drum en Danslessen
    Heey daar allemaal

    Wij zijn weer ergens anders beland! Deze week volgen we een workshop Afrikaanse Dans en Drum. Ons dagschema ziet er als volgt uit: in De voormiddag 1u Twi ( de lokale taal) lessen, 1 uur afrikaanse drum en 1 uur afrikaanse dans met feeling! probeer maar eens op je tenen te staan met feeling! Niet zo makkelijk, Annemie heeft het aan den lijve ondervonden! In de namiddag zitten we aan "La Beach". Lekker chill dus.in 1 week begint het echte werk in het weeshuis. Hier in de workshop zijn we met 3: wij en een meisje van Noorwegen: Camilla. Zij zit al 4 weken in het weeshuis en na deze week gaat ze met ons terug voor nog eens 4 MAAND! Na deze 4 Maand gaat ze nog naar Australie voor 3 maand! Het is echt een heel lief meisje dat ons al veel goede dingen verteld heeft over ons weeshuisproject!
    Gisteren hebben we een leuke party gehad in een redelijk moderne pub dus vervelen doen we ons hier zeker niet.
    in de weekends is iedereen vrij dus ook de mensen die nu in het weeshuis zitten ( op 1u rijden van Accra) In het weeshuis zitten nog 2 vlaamse meisjes die dit weekend naar Accra komen dus na ons bezoek hier in het internet cafe gaan we die ook ontmoeten. En morgen gaan we een dagje naar Cape Coast. Een Plaats waar veel kastelen zouden staan waar vroeger de slaven in verhandeld werden.
    Dus we hebben mooie vooruitzichten!

    Groetjes

    16-07-2011 om 15:15 geschreven door Pommelien & Annemie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    13-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 4
    hey allemaal in het natte Belgie

    Hier is het heel leuk we hebben vandaag een kleine initiatie afrikaanse dans en drum gehad, was wel een beetje raar maar we amuseren ons hier goed. Ook hebben we in een rapje een marktje bezocht en een soort museum over de eerste president die voor de onafhankelijkheid van Ghana heeft gezorgd in 1957. Morgen gaan we naar een ander hotel in Accra voor ons weekje workshop. Misschien dat we dit weekend een weekendje naar Cape Coast gaan om een kasteel te bezoeken maar dat weten we nog niet zo zeker. we laten het jullie allemaal wel weten!

    Gisteren hebben we de mensen geleerd hoe ze flying hirch moeten maken want je raad het nooit, hier in Ghana kennen ze wel degelijk Jagermeister!

    TOT BINNENKORT...

    13-07-2011 om 22:08 geschreven door Pommelien & Annemie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    11-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eindelijk in ghana
    heey allemaal daar thuis!

    wij zijn gisteren zeer goed toe gekomen in Accra, de hoofdstad van Ghana! Alles gaat hier goed met ons! wij hebben vandaag al verschillende dingen geleerd over de cultuur enzo hier in Ghana. Mevrouw Tina Duah, de stichtster van de organisatie is zeer lief en draagt goed zorg voor ons, ook haar neefje Denis en nichtje Wendy zorgen ervoor dat we hier niets te kort komen! Wel hadden we 1 probleem, onze wc op ons kamer spoelde niet door. Na 4 keer vragen en 4keer geen resultaat te hebben,hebben we dan maar besloten om onze leerstof van T.O. van het eerste jaar nog eens boven te halen en hebben we zelf onze wc gemaakt! je ziet waarvoor T.O. al niet goed is! voor de rest loopt alles hier perfectDeze middag zijn we naar het strand gegaan waar we veel vriendjes hebben gemaakt :p.

    Ons eten word gemaakt door de mama van Denis en Wendy en is zeer lekker. voor de rest hebben we ons schema voor de komende week gekregen en het beloofd heel leuk en druk te worden.

    11-07-2011 om 21:48 geschreven door Pommelien & Annemie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)

    Foto



    Archief per week
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 13/06-19/06 2011

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs