Inhoud blog
  • olympische medailles/prestaties en het belang van het mentale
  • Grote test van wieroken
  • angst (leren ) loslaten
  • weersvoorspellingen deze winter
  • vandaag zijn al je gedachten extra belangrijk
    Blog als favoriet !
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Categorieën
  • Grote test der wieroken (2)
  • meesterschap in licht en liefde

    14-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vandaag zijn al je gedachten extra belangrijk
    Hallo Iedereen !!!
    Zojuist toen ik mijn afwas aan het doen kreeg een ingeving dat het vandaag heel belangrijk is om op je gedachten te letten.
    Sommige onder jullie zullen al gehoord hebben van het feit dat je je realiteit schept met je gedachten en gevoelens (zie the secret; mijn blog http://www.bloggen.be/meesterschapinlichtenliefde/
    Vandaag is het een dag waarbij er extra energie wordt gestuurd om de aarde de overgang te laten maken naar een hogere dimensie
    Omdat er extra energie wordt gestuurd zal elke gedachte die je denkt zeker in dit leven gemanifesteerd worden
    Daarom is het extra belangrijk enkel positieve en liefdevolle gedachten die kiezen.
    Hoe weet je of een gedachte positief is? Als deze gedachten je een goed gevoel  bij het denken (cfr esther hicks)geeft en niet tegen een andere persoon zijn vrije wil zou ingaan mocht deze uitkomen dan is het een positieve gedachte.
    Als je merkt dat je toch negatieve gedachten denkt over een onderwerp probeer deze dan om te draaien naar een positieve gedachte over hetzelfde onderwerp. (dan zal je negatieve gedachten zicht niet manifesteren want de gedachte waar het meest energie achterzit zal zich manifesteren)
    Dus het laat het slechte weer niet aan jullie hart komen!!!! en visualiseer een prachtige en zonnige wereld (leven!!!)

    14-08-2011 om 09:30 geschreven door saralov  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 06/08-12/08 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 28/11-04/12 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 22/02-28/02 2010
  • 10/08-16/08 2009
  • 22/06-28/06 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs