www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
01-01-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prison break is de beste tv-serie van 2007 volgens peiling HLN
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Prison Break is volgens de lezers van Het Laatste Nieuws de beste tv-serie van 2007. Dat blijkt uit hun eindejaarspoll. Met 25 procent van de stemmen haalde de Amerikaanse serie het makkelijk van onze eigen Witse die met 18 procent op de tweede plaats eindigde.

Lost eindigde op de derde plaats, met elf procent van de stemmen, op de voet gevolgd door Aspe met tien procent. Daarna volgen 24 (7%), Gooische Vrouwen (6%), Heroes (5%), CSI (5%), Desperate Houswives (5%) en Jericho (2%).

Opvallend is dat mannen en vrouwen het in deze categorie roerend met elkaar eens zijn. Prison Break dankt zijn eerste plaats vooral aan de lezers tussen 0 en 50 jaar. De oudere lezers gingen massaal voor Witse.


01-01-2008 om 13:19 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Happy 2008
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Langs deze weg willen we al onze bezoekers een schitterend,gezond,liefdevol maar vooral mediageil 2008 toewensen!
            Carl & the medialand crew.

01-01-2008 om 10:14 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zussen Hilton hun dak in Las Vegas
Klik op de afbeelding om de link te volgen

De nieuwjaarsnacht is goed ingeluid door de familie Hilton. Zussen Paris en Nicky hebben heel Las Vegas op zijn kop gezet.

In het Luxor in de gokstad van Amerika gaven de hotelerfgenames een groot feest, met een entree van 250 dollar per persoon.

Ook Pamela Anderson en haar (nu nog) man Rick Salomon pakten uit in Vegas, bij Caesars Palace.


01-01-2008 om 10:12 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geert Hoste houdt woord
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Misschien heeft u gisteren al eens goed gelachen met Raf Coppens,wel vanavond kan je hetzelfde doen met Geert Hoste!

Geert Hoste geeft zijn eigen kijk op het afgelopen jaar in de eindejaarsconference 'Geert Hoste Houdt Woord'.
Opgenomen in het Paleis voor Schone Kunsten in Brussel.

 

Vanavond om 20:35 op één

bron één.be


01-01-2008 om 10:04 geschreven door Medialand  


31-12-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De kijkcijferlijsten van 2007
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Wat waren de toppers van de Vlaamse zenders?
Hier is alvast de algemene top 10:
ALGEMEEN
1 ( 02 ) Witse - 1.873.000
2 ( 05 ) Flikken - 1.708.000
3 ( 03 ) Fc De Kampioenen - 1.567.000
4 ( 08 ) De Pappenheimers - 1.553.000
5 ( 07 ) De Slimste Mens Ter Wereld - 1.515.000
6 ( 00 ) Debby en Nancy’s Happy Hour - 1.505.000
7 ( 00 ) Katarakt - 1.436.000
8 ( 00 ) Boer Zoekt Vrouw - 1.348.000
9 ( 23 ) Sportgala - 1.195.000
10 ( 06 ) Sterren Op De Dansvloer - 1.172.000

voor alle cijfers klik hier

bron:showbizzsite.be


31-12-2007 om 14:11 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nicolas Cage-film populair in Amerika
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De film 'National Treasure: book of secrets' met Nicolas Cage staat voor de tweede week op rij boven aan de Amerikaanse box office. Het vervolg op de avonturenfilm 'National Treasure' uit 2004 bracht dit weekeinde ruim 24 miljoen euro in het laatje.
De film 'Alvin and the Chipmunks', gebaseerd op de gelijknamige tekenfilmserie uit de jaren tachtig, staat op de tweede plaats met een opbrengst van ruim twintig miljoen euro, gevolgd door 'I am legend'. Deze film met Will Smith bracht dit weekeinde bijna negentien miljoen euro op.

bron:RTL.nl


31-12-2007 om 14:04 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Laatste Show viert Oudejaar!
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De kerstkalkoen nog niet verteerd? Nieuwe vetrolletjes ontdekt bij uzelf of uw partner? Wij weten raad: kijk vanavond naar De Laatste Show en verbrand vet vanuit uw luie zetel. Frieda Van Wijck ontvangt een buikdanseres die de haren van haar – en uw – benen komt dansen, een neuroot die zichzelf voorstelt als De Joerie en de veiligheid zal garanderen, een man die al vuurwerk maakte in 1834 en nog wat over had voor vanavond. Bluts: een bombardonoctet dat de wangen van het lijf komt blazen, El tattoo del tigre, het veelkoppige mambo-orkest dat zelfs de stroefste kunstheup doet wiegen én –omdat trop vanavond nooit teveel kan zijn- Adriaan Van den Hoof en Marcel Vanthilt in oudejaarsverpakking en in wel zeer goede doen. Let the show begin!
 vanavond op één om 21:40

bron:delaatsteshow.be

31-12-2007 om 12:19 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kevin wil Paris!
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De geplaagde Britney Spears zal na gisteravond nog wel meer in de war zijn dan ze al was. Haar ex-man Kevin Federline, de vader van haar twee kids, heeft zijn zinnen gezet op Brit’s voormalige vriendin Paris Hilton (26)! Kevin liep de hotelerfgename in LA’s Lax club tegen het lijf en raakte daar dusdanig opgewonden van dat hij Paris’ naam maar bleef roepen. Uiteindelijk had hij voldoende moed verzameld om op de blondine af te stappen. “Fed gaf haar een kus en fluisterde toen iets in haar oor. Iets grappigs waarschijnlijk, want ze schoten allebei in de lach”, weet een getuige te vertellen. Britney en Kevin hebben in juli een punt achter hun huwelijk gezet. Hun twee zoontjes, Sean Preston (2) en Jayden James (1) wonen op dit moment bij hun vader. Gisteren werd eveneens bekend dat een andere ex van Britney, muziekproducent JR Rotem, het erg gezellig heeft met het feestbeest Lindsay Lohan. Britney heeft laten weten zich verraden te voelen.

bron:de Telegraaf

 

31-12-2007 om 12:02 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Europese jeugd zet en masse tv uit om te internetten
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dat blijkt uit een onderzoek (PDF) onder ruim 4.000 Europese internetgebruikers dat het EIAA uit liet voeren. Het EIAA is een pan-Europees opererende organisatie die bedrijven als Microsoft, Yahoo, Lycos, AOL Europe, Tiscali, Wunderloop en AdLink tot zijn leden rekent.
"Voor het eerst gebruikt de groep 16- tot 24-jarigen internet vaker dan dat ze televisie kijken. 82 procent van deze jongere doelgroep gebruikt internet tussen de 5 en 7 keer per week, terwijl slechts 77 procent even zo vaak televisie kijkt. Deze groep 16- tot 24-jarigen besteedt tevens 10 procent meer tijdens online dan voor de televisie. 48 procent claimt dat zijn tv-consumptie is gedaald als direct gevolg van meer internetconsumptie", aldus het onderzoek.
Het onderzoek werd gehouden in tien Europese landen, waaronder Nederland. Uit de onderzoeksresultaten blijkt een opmerkelijke constatering. Hoewel Nederland ongeveer de hoogste internetpenetratie ter wereld heeft (aantal huishoudens met een breedbandaansluiting) wordt die aansluiting qua intensiteit minder dan het EU-gemiddelde gebruikt, stelt het
EIAA.
29 procent van de Europeanen is 16 uur of langer online per week, oftewel 48 miljoen mensen. In Nederland ligt dat percentage op 20 procent, bijna de helft van koploper Italië. Nederland is hiermee absoluut hekkensluiter.
De populairste online activiteit is, nog steeds, informatie zoeken (87 procent). Kort daarop volgen e-mailen (81 procent) en communiceren met vrienden en bekenden via profielensites (42 procent). Instant messaging volgt daarop met 37 procent. Uit deze gegevens blijkt e-mailen, hoewel vaak anders beweerd, nog steeds de voorkeursmethode is om bekenden online te benaderen.

Het EIAA is in gesprek met IAB Europa over een mogelijke fusie. De gesprekken daartoe
lopen sinds afgelopen zomer.

bron:emerce


31-12-2007 om 11:57 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nicole Kidman niet zwanger
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Nicole Kidman is niet zwanger. Dat heeft haar woordvoerder verklaard tegenover de Australische krant Melbourne Herald Sun. Daarmee zijn de geruchten over een eerste kindje voor de actrice en haar man Keith Urban de kop ingedrukt.
De Britse krant Daily Mail meldde zaterdag dat Nicole en Keith tijdens de kerstdagen hun familie en vrienden hadden meegedeeld dat ze een kindje verwachten. Volgens de woordvoerder van de 40-jarige actrice klopt hier dus niets van. "Als alle verhalen kloppen, zou ze inmiddels al dertig baby's hebben gehad."
Kidman heeft al twee kinderen, de 14-jarige Isabella en de 12-jarige Connor. Die adopteerde ze samen met ex-man Tom Cruise, met wie ze elf jaar getrouwd was. Ze delen de voogdij. Tijdens het huwelijk met Cruise eindigden twee zwangerschappen in vroeggeboorten. Countryzanger Urban heeft geen kinderen.


bron:HLN.be

31-12-2007 om 11:06 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Supersterren op oudejaar vanavond op één
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Spetterende eindejaarsshow met Belle Perez, Stan Van Samang, Natalia, Udo, Hadise, Milk Inc., Laura Lynn & Frans Bauer, Tom Helsen, Kate Ryan, Brahim, Jeroen van der Boom en Milow. De artiesten worden begeleid door de eindejaarsshowband onder leiding van Miguel Wiels.
Presentatie: Katja Retsin en Thomas Vanderveken.
M.m.v. sterreporter Britt Van Der Borght.
vanavond op één om 22:50

bron:één.be

31-12-2007 om 09:55 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het leukste van 2007
Klik op de afbeelding om de link te volgen
2007 was het jaar van een aantal memorabele televisiemomenten op VT4: Gringo in Temptation Island, Egbert en Josefien in Peking Express, rebelse jongeren in de Jeugd van Tegenwoordig, bouwgekte in The Block...Om het jaar in schoonheid af te sluiten, zet VT4 deze en meer onvergetelijke hoogtepunten op een rij...Kortom, het leukste van 2007!
vanavond op VT4 om 23:50

bron: VT4





31-12-2007 om 09:50 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Raf Coppens Lacht Uit,vanavond op VTM
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Het jaar 2007 zit er weer bijna op, tijd voor Raf Coppens om eens terug te kijken op het voorbije jaar. Ook deze keer doet hij dit op zijn eigen manier die we van hem gewoon zijn...
Om 2007 te evalueren gaat Raf Coppens op een afstand staan, om beter te zien wat er gebeurde. Hij heeft het over de opwarming van de aarde, het huwelijk van Kim en Brian, liegende wielrenners, Rimpelrock en Yves Leterme.
En hij brengt een nieuw volkslied. Allemaal op de gekende wijze: soms met een fijne trek, dan weer met de botte bijl.
Raf Coppens Lacht Uit, oudejaarsavond op VTM om 20.35.

bron:VTM


31-12-2007 om 09:46 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Jos Bosmans Kerstshow
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Nostalgische maar desalniettemin splinternieuwe kerstspecial van de eeuwig jonge televisiepresentator Bosmans Jos en zijn kompanen. Met ondermeer Bart Peeters, Hugo Matthysen, Tine Embrechts, Adriaan Van den Hoof, Warre Borgmans, Els Dottermans, Karlijn Sileghem, Dimitri Leue, Pieter Embrechts.
De kerstperiode is een periode van bezinning. En daarom schenkt de Zaligmakende Zender Canvas de kijker op deze kerstavond een wonderschoon cadeau: een speciale, kakelvers opgenomen show rond de enige echte Jos Bosmans. De Jos Bosmans Kerstshow, dus. Deze show zal van het feest een Feest maken. De ballen in de boom zullen rinkelen van ontroering als Jos Bosmans zijn boodschap van vrede en vriendschap door de huiskamer laat schallen. Als vanouds zal Jos een waaier aan interessante gasten ontvangen in het gezelschap van zijn langwerpige assistente Ireen, onder de bezielende muzikale leiding van orgelvirtuoos Eugeen Flagey. Informatie, emoties, diepzinnige beschouwingen en misschien wel een dansje op het einde, een mens zou er zowaar zijn schuldgevoel tegenover de kalkoen bij vergeten. Voorwaarts dus, gij volkeren der aarde, onder de inspirerende leiding van de mediaman der mediamannen: Bosmans Jos!

(Herhaling van 24/12/07)

De Jos Bosmans Kerstshow, vanavond bij Canvas om 23.10.

bron:showbizzsite.be


31-12-2007 om 09:44 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Britney dan toch nog eens op nummer 1 ...
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Uit een onderzoek naar het zoekgedrag van de Yahoo-gebruikers over de hele wereld is gebleken dat de meeste mensen dit jaar de zoekmachine gebruikten om nieuws te vinden over Britney Spears. Beter nog, van de afgelopen 7 jaar stond haar naam 6 jaar aan de top van de meest voorkomende zoektermen! Enkel in 2004 moest ze Paris Hilton voor laten gaan! Dit jaar eindigt Paris op de derde plaats. De tweede plaats is voor World Wrestling Entertainment.
 

1.Britney Spears

2.WWE

3.Paris Hilton

4.Naruto

5.Beyonce

6.Lindsay Lohan

7.Rune Scape

8.Fantasy Football

9. Fergie

10.Jessica Alba

bron:zangtalent.be


31-12-2007 om 08:09 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.664.000 nieuwe gsm-abonnees
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Het aantal klanten bij de Belgische gsm-operatoren is in 2007 spectaculair gestegen. In totaal kregen Base, Proximus en Mobistar er 664.000 nieuwe abonnees bij.

10,4 miljoen sim-kaarten

In totaal circuleren er momenteel 10,4 miljoen gsm-kaarten in ons land. Dat dit aantal de kaap van de tien miljoen kon overschrijden, is te danken aan de spectaculaire stijging tijdens de eerste negen maanden van 2007.Gsm-operator Base zag zijn klantenbestand met 364.000 klanten toenemen. "Dit bewijst dat de gsm-markt nog steeds aan het groeien is", zegt woordvoerder Bart Vandesompele. "De toename kan voor een groot deel verklaard worden door het feit dat steeds meer mensen twee gsm's hebben."

Ook Proximus en Mobistar zagen hun klantenbestand toenemen met respectievelijk 200.000 en 100.000 abonnees.

Die sterke stijging is volgens de drie gsm-operatoren een van de redenen waarom het gsm-verkeer tijdens de oudejaarsnacht mogelijk iets minder vlot dan anders zal verlopen.

bron:HLN.be


31-12-2007 om 08:04 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Gisteren dacht ik: geef mij maar een spuitje"
Klik op de afbeelding om de link te volgen

De kanker waardoor Benny Neyman is getroffen, blijkt ongeneeslijk te zijn. De 56-jarige zanger, die de voorbije zomer nog optrad op Rimpelrock, kreeg eerder deze maand te horen dat hij aan de gevreesde ziekte lijdt. In januari zou hij aan zijn 23ste concerttournee beginnen.
In ons land zou hij een valentijnsconcert geven in Wieze en op 13 april een concert rond het thema ‘Liefde voor het leven’ in de Antwerpse Zuiderkroon. Wegens al deze verplichtingen had hij geen andere keuze dan bekend te maken hoe erg het met hem gesteld is. Dat deed hij het afgelopen weekend in de Nederlandse krant De Telegraaf.
“In mijn laatste ruggenwervels zitten twee metastasen, uitzaaiingen van de primaire tumor elders in mijn lichaam. Eentje van drie en eentje van vijf centimeter.”
Die uitzaaiingen werden inmiddels achtmaal bestraald om de pijn en de zwelling weg te nemen. Zonder resultaat, de pijn is alleen maar toegenomen.
Waar de primaire tumor zit, is nog steeds een raadsel. Een mogelijkheid zou longkanker kunnen zijn. Nederlandse artsen geloven daar niet in maar Benny Neyman is ook in Leuven op onderzoek geweest en daar houden ze die mogelijkheid open.
“Eén ding wist de professor wel zeker,” vertelt de zanger. “Hoop hoeven we niet te hebben. Zelfs chemo raadde hij af. Omdat dat volgens hem toch geen zin meer heeft.”
De in Maastricht geboren zanger die later naar Amsterdam verhuisde en de laatste jaren in de buurt van Utrecht woont, voelt zich niet echt ziek maar heeft wel veel pijn. “Gisteren had ik zoveel pijn dat ik dacht ‘Geef mij maar een spuitje’,” zegt hij in het gesprek met De Telegraaf. Hij heeft zijn artsen laten weten dat hij geen lange lijdensweg wil.
In het ziekenhuis wordt hij gesteund door zijn echtgenoot Hans van Barneveld, met wie hij al vijfentwintig jaar samen is. Hans werd vorig jaar zijn manager.
Benny Neyman is het best bekend van hits als ‘Ik weet niet hoe’, ‘Waarom fluister ik je naam nog’ en ‘Vrijgezel’ maar wilde met zijn theatertournees bewijzen dat hij meer in zijn mars had. Die kans heeft hij bij ons nauwelijks gekregen want in Vlaanderen wordt hij nog steeds als een schlagerzanger beschouwd. Zijn optreden was trouwens een van de hoogtepunten van het Schlagerfestival in de Ethias Arena afgelopen maart, waardoor de poort naar België voor hem na vele jaren weer werd opengezet.
Zijn laatste optreden dateert van 2 december tijdens een hommage aan Conny Vandenbos, die in 2002 aan kanker overleed.

bron:gva.be


31-12-2007 om 08:01 geschreven door Medialand  


30-12-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duettenalbum André Hazes goud
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Het duettenalbum Samen met Dré, waarop collega's samen zingen met de overleden André Hazes, is goud geworden. In Nederland werd het album al bekroond met platina. Dat meldt Shownieuws . Onder meer Gerard Joling, Xander de Buisonjé, Rene Froger en André's kinderen Roxeanne en Dreetje zingen mee.

In België werd de single Als je alles weet uitgebracht, een duet van Hazes met Dana Winner.


30-12-2007 om 22:24 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Life!tv is tevreden met kijkcijfers
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Life!tv, de zender waarbij kijkers vragen over bepaalde thema's kunnen stellen aan een specialist, is volgens een onderzoek van TNS-media bekend bij 2,519 miljoen kijkers.

De zender bereikt zo'n 742.281 kijkers. "Na anderhalf jaar aanwezigheid op de Vlaamse kabel, zijn we erg tevreden met de resultaten", zeggen gedelegeerd bestuurders Wim Weetjens en Stefan Ackermans. Life!tv maakt onder meer programma's over relaties, nieuwe media, langer leven en huisdieren.

Onder anderen Alexandra Potvin, Anja Daems en Kadèr Gürbüz presenteren een programma op de zender. Tot de specialisten behoren Brigitta Callens en Jerko Bozikovic.

bron:vrtnieuws.net


30-12-2007 om 22:22 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sacha Baron Cohen krijgt rol in Spielberg-film
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Sacha Baron Cohen, bekend van zijn komische typetjes Borat en Ali G, begint binnenkort aan het serieuzere filmwerk. De acteur krijgt volgens de Britse krant Sunday Times een rol in een film van Steven Spielberg.
Voor 'The trial of the Chicago 7', die in 2010 in de bioscoop wordt verwacht, kruipt de 36-jarige komiek in de huid van Abbie Hoffman. Hij was een van de acht betogers die in 1968 in Chicago werden beschuldigd van het veroorzaken van oproer na uit de hand gelopen demonstraties tegen de oorlog in Vietnam.
Cohen werd eind jaren negentig bekend als pseudo-rapper Ali G. Zijn populariteit steeg vorig jaar tot ongekende hoogte door de film 'Borat: cultural learnings of America for make benefit glorious nation of Kazakhstan', waarin hij de Kazachse verslaggever Borat speelt. Vorige week maakte Cohen bekend deze twee typetjes niet meer te zullen spelen. Wel komt hij volgend jaar nog met een film over zijn derde karakter uit Da Ali G Show, de Oostenrijkse homo Bruno.

bron:DM


30-12-2007 om 22:19 geschreven door Medialand  






Zoeken in blog


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto


Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs