www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
25-11-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kate Ryan krijgt rijverbod
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Kate Ryan is woensdag door de politierechter in Hasselt veroordeeld tot een rijverbod van vijftien dagen en 1225 euro boete. De 29-jarige zangeres was in mei doorgereden na een aanrijding. Bij een restaurant in Heusden-Zolder was ze met haar Mercedes ML achteruit tegen een andere wagen gebotst. Zelf zegt ze van de aanrijding niets te hebben gemerkt.Kate Ryan, een dochter van Nederlandse ouders, scoorde de laatste jaren grote dancehits. Bekend zijn onder meer Ella est là, I Surrender, Voyage voyage en haar Eurovisiesongfestivallied Je t'adore uit 2006.

25-11-2009 om 19:50 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Whitney Houston verprutst eigen hit
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De vocale kwaliteiten van diva Whitney Houston zijn niet meer wat ze ooit geweest zijn. Whitney zong tijdens de finale van het Amerikaanse Dancing with the Stars haar hit I wanna dance with somebody, en maakte een onuitwisbare indruk. Maar niet op een goede manier... Kijk en luister hier naar Whitney.


25-11-2009 om 19:49 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tom Dice gaat voor ons land naar Eurovisie Songfestival
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De VRT stuurt Tom Dice, ex-deelnemer van de talentenjacht X-Factor op vtm, naar het 55ste Eurovisiesongfestival in Oslo. Dat heeft de openbare omroep woensdagnamiddag bekendgemaakt. Met welke song dat zal gebeuren, staat nog niet vast.
In het voorjaar komt er een televisieshow op de zender Eén, waarin één of meerdere songs aan het publiek zullen voorgesteld worden. Op welke manier de definitieve keuze dan zou gemaakt worden, is nog niet beslist.De VRT heeft in de voorbije maanden een grondige analyse gemaakt van de wijze waarop de laatste jaren de Vlaamse Eurovisie-inzending werd geselecteerd. "Het 'Eurosong'-concept was een kijkcijfersucces, maar op het festival zelf bleven de resultaten tegenvallen", zegt Eén-netmanager Jean Philip De Tender. "Uit onze analyse is gebleken dat een aantal factoren zoals nationale of internationale bekendheid, contracten met een platenmaatschappij en succes in de hitparade voor de Songfestivalkijker of -jurylid niet meespelen."Nu een professionele jury de helft van de punten geeft, is het Eurovisiesongfestival opnieuw een songfestival geworden waarin een foutloze performance van een duidelijk herkenbare en toegankelijke song het haalt van het showelement, aldus nog de netmanager. Met die analyse in het achterhoofd heeft de VRT een dertigtal artiesten en managers aangesproken op zoek naar de perfecte kandidaat, om tenslotte bij Tom Dice te eindigen.De jongeman, die begeleid wordt door Maurice Engelen, heeft er alleszins zin in. "Ik weet dat ik niet de bekendste kandidaat ben, maar ik hoop op het voordeel van de twijfel", zegt de jonge zanger.
bron:hln.be

 

25-11-2009 om 19:45 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in TV-Familie
Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • Boer Fons onthult ware identiteit!
    • ´Ik ben niet zo onnozel als op tv!´
    • Gefortuneerde zakenman
    • Véél vrienden
    • Vrouwen genoeg
  • Angelina vs. Jennifer
    • Zo vuil is hun vete!
  • Erik Van Looy: té mager na dieet?
    • ´Die bezorgde reacties had ik nooit verwacht.´
  • De eerste keer!
    • Dochter Estelle feest mee met Wendy & Frans.
  • Nieuwe K3 reageert op álle vragen.
    • De waarheid over de ´ruzie´ met Josje.
  • Win: Code 37 boeken en dvd-boxen!

25-11-2009 om 09:22 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hulk uit Hobbykok-programma opent restaurant
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Bodybuilder Gust Gonzalez, bekend uit het vtm-programma De Beste Hobbykok van Vlaanderen, begint een eigen restaurant. In Heusden-Zolder zal de ‘Hulk’ er een mengelmoes van Vlaamse en Spaanse gerechten aanbieden. De breedste hobbykok van het land, Gust Gonzalez, begint een nieuwe episode in zijn kookcarrière. De deelnemer van het programma De Beste Hobbykok van Vlaanderen opent in het Limburgse Heusden-Zolder een eigen restaurant. Gust, die veel weg heeft van de beroemde worstelaar Hulk Hogan, zal in zijn brasserie een mix van Spaanse en Vlaamse gerechten prepareren. Gust liet mooie dingen zien in het televisieprogramma op vtm en wist juryleden Peter Goossens en Sergio Herman meermaals te overtuigen van zijn kooktalent. De twee topchefs beloofden alvast een keer langs te komen. De hulk zal niet alleen in de zaak staan. Voor de meer verfijnde keuken laat hij zich bijstaan door dochter Samantha.
bron:clint

25-11-2009 om 09:21 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Didier en Sofie winnen 'The Block Gent'
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Didier (25) en Sofie (24) uit Aalst zijn, niet erg verrassend, de winnaars geworden van 'The Block Gent'. Ze nemen een geldprijs van 50.000 euro mee naar huis. Hans Otten en Hanne Troonbeeckx maakten de uitslag dinsdagavond live bekend op de Vrijdagsmarkt in Gent.De vakjury -met Lena Hoffmann, Rudy Leroy en werfleider Sanchez- bepaalde de helft van de uitslag. De rest van de stemmen kwam van de kijkers.Didier en Sofie, beter bekend als Prot en Bie waren de jongste deelnemers van 'The Block Gent'.Hugo en Nadine uit Hemiksem -het oudste koppel van deze reeks- werden door werfleider Sanchez uitgeroepen tot beste verbouwers, maar dat mocht niet baten in de finale. Volgens hen werden Didier en Sofie door de programmamakers voorgesteld als underdogs en hadden ze dus erg grote winstkansen.Michel en Ellen wilden aanvankelijk alleen deelnemen aan 'The Block', maar in plaats daarvan zette VT4 hen als koppel in het programma. De twee kenden elkaar helemaal niet en dat hun karakters botsten werd tijdens de tien weken verbouwen meer dan eens duidelijk. De ruzies gingen vooral over het verdelen van de geldprijs in geval van de overwinning.Jurgen en Cindy uit Hillegem kwamen pas na vijf weken te voorschijn, nadat Pieter en Aleksandra 'The Block' voor bekeken hielden. Jurgen en Cindy kregen de ondankbare taak om de deels ingerichte loft met heel wat achterstand af te werken.
bron:vandaag.be

25-11-2009 om 09:19 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oprah Winfrey betaalt schulden moeder af
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Oprah Winfrey heeft haar moeder flink uit de brand geholpen. De talkshowdiva loste een fikse schuld van haar moesje af. Winkelgrage mama Winfrey had volgens TMZ een rekening van ruim 155 duizend dollar, meer dan een ton in euro's, openstaan bij een kledingwinkel.
Haar steenrijke dochter, die vorige week bekendmaakte te stoppen met haar talkshow, besloot het behoorlijk hoog opgelopen bedrag te vergoeden. Daarmee is de zaak die de Valentina Inc. boetiek had aangespannen afgedaan.


25-11-2009 om 09:17 geschreven door Medialand  


24-11-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hugh Jackman bokst tegen robots in nieuwe film Spielberg
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De Australische acteur Hugh Jackman heeft zijn jawoord gegeven aan Steven Spielberg en diens productiemaatschappij DreamWorks Studios om de hoofdrol te vertolken in een science-fictionfilm met 'roboks', een mengeling van boksen en robots.
'Real Steel' heet de prent naar een roman van Richard Matheson die zal geregisseerd worden door de Canadees Shawn Levy ('Night at the Museum'). Het wordt de eerste door Spielberg geproduceerde film sedert zijn Dreamworks zich in 2008 afscheidde van Paramount.
 In de film moet een oud-bokser (Hugh Jackman) het in de ring opnemen tegen robots die geprogrammeerd zijn om te winnen. De prent verhaalt ook een ontroerende relatie tussen de held en diens elfjarige zoon.
'Real Steel' wordt met een budget van 80 miljoen dollar een naar Hollywoodnormen goedkope film.
bron:hln.be

24-11-2009 om 20:47 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.King Kong levert fortuin op
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Het animatiemodel van de wereldberoemde filmaap King Kong heeft dinsdag op een veiling in Londen 121.250 pond (ruim 134.000 euro) opgebracht. Dat is ongeveer evenveel als de getaxeerde waarde, aldus veilinghuis Christie's. Het 56 centimeter hoge exemplaar werd in 1933 gebruikt voor het maken van de film King Kong. Het geveilde metalen skelet was de grootste van de drie mechanische apen die dienst deden in de Hollywoodproductie.
Dit destijds met katoen, rubber en konijnenvel beklede model werd gebruikt voor de spectaculaire slotscène. Daarbij beklom King Kong het Empire State Building in New York, sloeg de reuzenaap vliegtuigen uit de lucht en sloeg uiteindelijk te pletter op Fifth Avenue.
In de loop der jaren is het vel er afgegaan en is alleen het mechanische skelet bewaard gebleven. Het model belandde in 1967 bij een verzamelaar van King Kong-spullen, toen een verzamelplaats van miniaturen in Hollywood tegen de grond ging. De twee kleinere skeletten zijn waarschijnlijk verloren gegaan.
bron:ad.nl

24-11-2009 om 20:45 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze maand in Ché
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De Hemelse 100
Sylvie De Caluwe
Het alternatieve sportjaaroverzicht
Maffiabaas op stiletto’s
Onze Man gaat glad op zijn bek
De nare varanen van Komodo
Tussen pot & pint: Jan Verheyen
De voorneuker van Santiago


24-11-2009 om 19:12 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De nieuwe Clickx is er
Klik op de afbeelding om de link te volgen


Workshops en cursussen

  • Beheer foto's, film en muziek met Windows Media Center
  • Mailen en meer met Spicebird
  • Je pc-volume slimmer regelen met VolumeTray
  • Deel al je media via het thuisnetwerk
  • Maak indrukwekkende grafieken in Excel 2007
  • Je persoonlijke e-mailhandtekening

Dossiers en tests

  • 10 tips om slimmer te googelen
  • Gespecialiseerde zoekmachines
  • 13 mp3-spelers getest
  • Digitale fotokaders getest


24-11-2009 om 19:05 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rihanna en Usher samen?
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Rihanna wil niks kwijt over haar liefdesleven in de pers en dat heeft een reden. De zangeres zou namelijk aangepapt hebben met Usher. Op zich niet zo erg, maar Usher is officieel nog niet gescheiden. Nu Rihanna goody two shoes is na haar klappen van ex Chris Brown, wil ze het publiek niet tegen haar laten keren door het nieuws naar buiten te brengen. Wordt vervolgd…

24-11-2009 om 18:56 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kate Ryan verwijdert tatoeage
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De stijl, kledij en het kapsel van Kate Ryan doet vaak denken aan Rihanna en net als de Amerikaanse zangeres heeft ook zij een zwak voor tatoeages. Toch zou de Kempense blonde nu een van haar tekeningen laten verwijderen hebben. Ze wil liever niet kwijt waarom ze dit liet doen. Ze liet er onlangs nog eentje op haar vinger zetten als eerbetoon aan haar moeder dus die zal ze er waarschijnlijk niet laten afhalen hebben. Toch moet ze een van haar andere tekeningen beu geweest zijn want sinds kort is ze er eentje armer. Dat liet ze weten aan haar fans via Facebook. Toch is het nog niet bekend welke ze liet weghalen en vooral waarom. Haar management weigerde alle commentaar en ook Kate zelf laat niets los. De blonde zangeres zou voor de laserbehandeling zes tatoeages gehad hebben. Wij hebben maar weet van drie: een ster op haar onderarm, Mum op haar ringvinger en een muzieknoot op haar enkel. Waar die andere drie verborgen zijn en vooral wat ze zijn, laten we aan jullie fantasie over.
bron:clint.be

24-11-2009 om 18:48 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in P-Magazine
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Electrabel
Bent u uw dure energiefactuur ook zo beu? Doe er dan wat aan! Ga niet langer gebukt onder de torenhoge rekeningen van monopolie houders als Electrabel en bespaar honderden euro’s per jaar.
Wij helpen u! Gratis!
Gaëlle Garcia Diaz
Onze Lezeres van het Jaar bevalt het modellenwereldje beter en beter. “Iedere fotoshoot amuseer ik mij rot!” En dat hebben ze zelfs tot in Engeland in de gaten.
Iljo Keisse
De Zesdaagse van Gent staat in het teken van de comeback van Iljo Keisse, die werd vrijgesproken van dopinggebruik. “Ik heb nu al kiekenvel.”
Pakistan
De NAVO-troepen hebben het moeilijk in Afghanistan. Tot overmaat van ramp hebben de taliban zich veilig verscholen in Pakistan, geduldig wachtend tot de kust weer vrij is. Joanie de Rijke nam poolshoogte in Zuid-Waziristan.
Vrouwen en humor
Waarom zijn er zo weinig echt grappige vrouwen? Wel, daar hebben wij een sluitend wetenschappelijk antwoord op.
Cipiersstaking
Waarom misdragen sommige agenten zich zo als ze cipiers moeten vervangen tijdens een staking?
Boefje met fanclub
Colton Harris-Moore is amper 18 jaar, maar heeft al een diefstal-palmares om U tegen te zeggen. De politie wordt gek van hem, zijn duizenden fans vinden het geweldig.
Kankerarts en luxehoer
Ze noemde zich Belle de Jour, kwam aan de kost als callgirl en schreef boeken en een blog over haar seksavonturen. Eindelijk geeft ze nu ook haar ware identiteit bloot.
Neveneffecten
Jelle De Beule en Lieven Scheire vermoeden een complot. “Waarom stonden wij niet in P’s comedy-top-50? Hoe grof kan je zijn?”
Paranormaal
De film Paranormal Activity zorgt voor heel wat gegil in de bioscopen. Gelukkig komen in het échte leven zulke enge dingen niet voor. Of toch...
Marat Safin
Afscheid van een van de beste én leukste tennissers van de laatste vijftien jaar.Clash of the Titans
De mythe van de Griekse held Perseus wordt nogmaals verfilmd en dat moet dé blockbuster van 2010 worden. Onze man mocht alvast een kijkje nemen op de gigantische set.
Ontstressen aan het stuur
Bent u ook zo iemand die zich dood ergert achter het stuur? Stop daar toch mee! En wel zo.

  
 

24-11-2009 om 16:43 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carla Bruni gaat rol spelen in film van Woody Allen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Voormalig model Carla Bruni mag dan wel presidentsvrouw zijn geworden in Frankrijk en zich aan een vrij strikt protocol moeten houden, maar toch kan ze zich de vrijheid veroorloven om een rol te spelen in de nieuwe film van Woody Allen.Dat verrassende nieuws vertelde de vrouw van president Nicolas Sarkozy in een interview met de Franse tv-zender Canal Plus. Bruni zei dat ze meteen toehapte toen ze het voorstel kreeg van de cineast. Ze weet zelf nog niet wat de rol zal inhouden.Zelf heeft zangeres Bruni geen enkele acteerervaring, maar haar zus Valeria Bruni-Tedeschi is wel een gelauwerde actrice.Woody Allen liet eerder al uitschijnen dat hij enorm graag een film zou willen opnemen met de Franse First Lady, van wie er geruchten de ronde gaan dat ze zwanger zou zijn.
bron:vandaag.be

24-11-2009 om 16:40 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jordan dumpt Alex Reid live op tv

Jordan dumpte haar vriend Alex Reid gisteren live op tv. Vlak nadat ze uit het Britse reality tv-programma 'I'm a Celeb' stapte, maakte ze bekend dat ze niet langer een relatie wil met de kooivechter. Pikant detail: Reid was net aangekomen in Australië en had duizenden kilometers afgelegd om zijn Jordan na vier maanden ten huwelijk te vragen.
"Ik weet dat mensen gaan denken dat ik geen hart heb, maar er is veel gebeurd de afgelopen weken. Ik heb veel nagedacht en ik kan mijn leven niet langer laten leiden door anderen. Ik moet aan mezelf en de kinderen denken en voel me nu veel gelukkiger."
De nietsvermoedende Reid verklaarde nog bij zijn aankomst in Australië dat hij helemaal klaar was om Jordan ten huwelijk te vragen. Hij was zelfs nog van plan om het aanzoek op tv te doen.



24-11-2009 om 16:29 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kijk hier naar de tv-spot van Joe FM
De nieuwe tv-spot van Joe FM



24-11-2009 om 08:42 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dossier K. gaat ons binnenkort verrassen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Een brutale moord op een spilfiguur van de Albanese maffia zet een onontkoombare clanoorlog in gang. Volgens de wetten van de Kanun, een eeuwenoude erecode uit de onherbergzame bergen van Albanië, moet bloed worden gewroken met bloed. Erik Vincke (
Koen De Bouw) en Freddy Verstuyft (Werner De Smedt) proberen de zaak op te lossen maar komen terecht in een spiraal van geweld waar niemand uit lijkt te kunnen ontsnappen.
Dat is in het kort het plot van Dossier K., het vervolg op De Zaak Alzheimer (2003) en het tweede deel uit de Vincke & Verstuyft-reeks dat verfilmd wordt. Een paar dagen geleden waren we bij een testscreening en zagen de nieuwste Belgische misdaadthriller van regisseur
Jan Verheyen (Los) en schrijvers Erik van Looy en Carl Joos, die samen ook Alzheimer schreven. Verheyen heeft goed gekeken naar het eerste deel en heeft Hollywood-elementen zoals explosies, flitsende montage en harde geluidseffecten weggelaten om het zo nog realistischer te maken.
Dat geeft Dossier K. een on-Belgische uitstraling en je kan zelfs zeggen dat een Amerikaanse remake van de film niet meer nodig is. Als je De Zaak Alzheimer hebt gezien dan ben je al bekend met Vincke en Verstuyft en hun karakters. In de bijna twee uur durende film die wij zagen werden die nog verder uitgediept en omringd door een enorm spannend verhaal vol met verraad, liefde en actie. Dit is een film die voor de kerst in België zeker volle zalen gaat trekken en in ons land ook heel snel uit moet komen want dit mag je niet missen.
bron:filmtotaal


24-11-2009 om 08:10 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brad Pitt en Angelina Jolie zijn gulle gevers
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Brad Pitt en Angelina Jolie hebben vorig jaar 6,8 miljoen dollar (ruim 4,5 miljoen euro) geschonken aan goede doelen.Dat bleek uit de belastingteruggave van de Jolie-Pitt Foundation van het powerstel, meldt The Hollywood Reporter. Brad en Angelina doneerden de grootste bedragen aan Global Health, Human Rights Watch en Brad's eigen Make it Right Foundation.

bron:de telegraaf


24-11-2009 om 08:07 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."De uitslag is op voorhand al bekend"
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Het 6de seizoen van 'The Block' kent vanavond zijn apotheose tijdens een liveshow op de Gentse Vrijdagmarkt. Voor de winnaar ligt een cheque van 50.000 euro klaar, maar Hugo Suetens en Nadine Mertens uit Hemiksem dichten zichzelf geen grote winstkansen toe. Twee maanden geleden zei het duo al dat er een koppel werd voorgetrokken. Nu noemen Hugo en Nadine ook namen. “Het zou ons niet verbazen als Didier en Sofie met het geld gaan lopen. De programmamakers hebben hen constant voorgesteld als de underdogs."“'The Block' is al lang geen programma meer rond de beste verbouwer, want dan hadden we zeker meer kamerprijzen gewonnen. Wij hebben onze kamers bijna perfect afgewerkt. Sanchez was telkens vol lof over ons. Maar wie afweek van de stijl die de binnenhuisarchitecte had uitgestippeld, had op voorhand verloren. Dat sommige kandidaten hun lofts superslecht afwerkten, was blijkbaar een detail.”

bron:gva.be

24-11-2009 om 08:05 geschreven door Medialand  






Zoeken in blog


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto


Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs