www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
11-11-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Zot van A." wordt de nieuwe Jan Verheyen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
"Zot van A." is de titel van de nieuwe film van regisseur Jan Verheyen. Het is de Vlaamse adaptatie van de Nederlandse film "Alles is liefde", geschreven door Kim van Kooten. De opnames voor de nieuwe film van Verheyen starten in het voorjaar van 2010.
In de film, die zich volledig in Antwerpen afspeelt, lopen de verhalen van verschillende personages door elkaar. "Zot van A." is een film over vaders, dochters, moeders, zonen, mannen, vrouwen en liefde.Voor de personages koos Verheyen voor een sterrencast met onder meer Kevin Janssens, Veerle Baetens, Koen De Graeve, Mathias Sercu, Barbara Sarafian, Jan Van Looveren, Joke Devynck, Mathijs Scheepers, Michiel Van Dousselaere, Kürt Rogiers, Herwig Ilegems, Lotte Heijtenis, Matteo Simoni en Mike Verdrengh.
 "Het genre van de romcom (romantische komedie) is aartsmoeilijk en bij ons in Vlaanderen nog niet echt geprobeerd. Ik was al een hele tijd op zoek naar een goed scenario voor een slimme, grappige en ontroerende romcom. En dat heb ik uiteindelijk gevonden bij Kim van Kooten," aldus de regisseur.
 "Zot van A." is een productie van Eyeworks & TV Drama, in co-productie met VTM, met de steun van het Vlaams Audiovisueel Fonds en met de medewerking van de stad Antwerpen. De film zou in het najaar van 2010 in de zalen komen.
bron:hln.be

11-11-2009 om 17:44 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Celine Dion heeft miskraam
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Celine Dion heeft een miskraam gehad. Ze was via kunstmatige inseminatie zwanger geraakt.Een familielid van Dion heeft aan het Amerikaanse In Touch Magazine laten weten dat Celine niet langer zwanger is. "Celine en Rene proberen nog altijd om bezig om een baby te krijgen. Ze is momenteel niet meer in verwachting."
In augustus werd bekend dat Dion voor de tweede keer zwanger was. Via een bevruchte eicel die acht jaar in de vriezer had gelegen, was ze in verwachting geraakt.
bron:rtl


11-11-2009 om 09:45 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Amerikanen kijken nu al vijf uur per dag televisie
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De gemiddelde Amerikaan heeft het afgelopen jaar vier uur en 49 minuten per dag voor de televisie doorgebracht, meldt meetinstituut Nielsen.
Van september 2008 tot september dit jaar keken de Amerikanen gemiddeld vier minuten per dag meer tv dan het jaar daarvoor. Vergeleken met 10 jaar geleden is het 20 procent meer, aldus Nielsen.
Per Amerikaans huishouden staat de tv gemiddeld acht uur en 21 minuten per dag aan. Ook dat is een record.

bron:hln

11-11-2009 om 09:44 geschreven door Medialand  


10-11-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hilde De Baerdemaeker zwanger van tweeling
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Hilde De Baerdemaeker is zwanger. De actrice is in blijde verwachting van een tweeling. Een bedrijf uit het Limburgse Munsterbilzen zette die primeur op het internet.De Baerdemaeker nam onlangs in Hasselt een reclamespot op voor Greenheating, dat energiezuinige verwarmingsmogelijkheden aanbiedt. Het bedrijf kreeg van de actrice de goedkeuring om het nieuws van de zwangerschap als eerste de wereld in te mogen sturen via de blog op hun website.
bron:vandaag.be

10-11-2009 om 20:51 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Endemol opnieuw succesvol in China
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De Nederlandse tv-producent Endemol heeft voor de vierde keer in twee jaar tijd een programma verkocht aan China. Het Shanghaise tv-station Dragon TV heeft zeven afleveringen van The Best Years of Our Lives besteld. In deze tv-show, een groot succes in Italië en Spanje, strijden twee teams tegen elkaar om te bepalen welk decennium het leukst was. Eerder verkocht Endemol aan China al de titels ‘International King of Sport’, ‘1 vs. 100′ (Eén tegen 100) en ‘I Love My Country’ (Ik Hou Van Holland).The Best Years of Our Lives is een amusementsshow waarin twee teams het tegen elkaar opnemen. In ieder aflevering worden verschillende decennia tegen elkaar afgezet door terug te blikken op films, mode, muziek, trends en schandalen. Een publiek met tieners bepaalt welk decennium het leukste was.Volgens Endemol is The Best Years of Our Lives een ware kijkcijfertopper in Italië en Spanje. Nu volgt China. “We zijn er erg blij mee dat we onze vierde grote opdracht in China in twee jaar hebben binnengehaald. Endemol blijft groeien in deze regio en we hopen binnenkort meer internationale hits te introduceren aan het Aziatische publiek“, zegt Arjen van Mierlo, CEO Asian Operations bij Endemol.Naast China, Italië en Spanje, zal The Best Years of Our Lives binnenkort ook op de Franse en Russische beeldbuis te zien zijn.
bron:mediacourant

10-11-2009 om 20:45 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Besparing bij VRT loopt in 2010 op tot 37,3 miljoen euro
Klik op de afbeelding om de link te volgen
In de oorspronkelijke beheersovereenkomst 2007-2011 van de VRT was een besparing van 104 miljoen euro voorzien. Dat cijfer werd eerder al bijgesteld tot bijna 158 miljoen euro. Nu spreekt de VRT zelf van een totale besparingsoperatie van 170 miljoen euro.Voor dit jaar komt men uit op 34 miljoen euro en voor 2010 op 37,3 miljoen euro. De moeilijkste oefening volgt in 2011. Dan zou de besparing kunnen oplopen tot 58,6 miljoen euro, al moet over dat laatste cijfer nog onderhandeld worden met de Vlaamse regering.Volgens Guy Peeters, voorzitter van de raad van bestuur van de VRT, dwingen de financiële vooruitzichten om de vraag te stellen waar men met de openbare omroep in de toekomst naartoe wil. "Bij onveranderd beleid ziet het financiële plaatje er in ieder geval slecht uit", aldus Peeters.CD&V-mediaspecialist Carl Decaluwé ging nog een stap verder. Hij beweert dat de VRT opnieuw de toekomstige inkomsten overschat en voorspelt dat de omroep afstevent op een verlies van 19 miljoen euro in 2012.
bron:de standaard

10-11-2009 om 20:39 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seksvideo JLo voorlopig geheim
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De rechter heeft maandag besloten dat de film over JLo ,die erotische homevideo's bevat, niet naar buiten mag worden gebracht. Deze uitspraak geldt tot de volgende zitting, volgende week dinsdag. Lopez klaagde vrijdag haar ex-man Ojani Noa aan vanwege de film en eiste tien miljoen dollar. De film 'How I married Jennifer Lopez: the JLo and Ojani Noa story' gaat over Noa's tijd met de zangeres. De erotische beelden zijn onder meer gemaakt tijdens hun huwelijksweken. Lopez en Noa waren van februari 1997 tot januari 1998 getrouwd.
bron:ad.nl

10-11-2009 om 20:37 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rihanna's pijn weerklinkt op album
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Rihanna noemt haar nieuwe album een mix van persoonlijke ervaringen, rock en hiphop. De zangeres putte inspiratie uit de moeilijke tijd die ze achter de rug heeft. Het resultaat ligt over twee weken in de winkel.
De 21-jarige Rihanna gebruikte haar nieuwe album om zichzelf uit te drukken. "Ik ben normaal gesproken een afgeschermd persoon. Dus om van binnenuit naar emoties te zoeken en persoonlijke dingen te zeggen, maakte me erg kwetsbaar", vertelt de zangeres aan People over haar nieuwe album 'Rated R'.
Op 8 februari werd Rihanna mishandeld door haar toenmalige vriend, zanger Chris Brown. De agressieveling werd veroordeeld tot zes maanden taakstraf en een jaar lang therapie. Nog onbekend is of Rihanna op haar nieuwe cd zingt over deze gebeurtenissen.
bron:rtl


10-11-2009 om 20:35 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Demi Moore sexy voor W Magazine
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Ach, het mag dan allemaal plastic fantastic zijn: Demi Moore ziet er in deze shoot nog steeds supersexy uit.De 47-jarige actrice poseert in een ultra-kort gouden Balmain-pakje op de cover van het Amerikaanse W Magazine.De vrouw van de 31-jarige acteur Ashton Kutcher mag dan binnenkort Sarah zien: aan deze foto’s kunnen wij dat zeker niet aflezen.Nu is dat natuurlijk mede te danken aan cosmetische chirurgie en de magische hand van photoshop, maar dat vergeten we voor het gemak gewoon even…
Klik
hier voor de foto’s.

10-11-2009 om 08:25 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in TeVe-Blad
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Deze week in TeVe-Blad
 "Jammer van die negatieve artikels!"
Op maandag kan je naar de laatste aflevering van het vijfde seizoen van Boer zkt. vrouw kijken. Hierin keert Dina Tersago anderhalve maand na de romantische buitenlandse reisjes terug naar de vier boerderijen om te zien of de pijlen van Cupido wel degelijk doel hebben getroffen. “Fons bloeide helemaal open in de Algarve en ontpopte zich tot een erg attente man.”
 "Ik kom niet verder dan een eitje"
Familie-kijkers weten dat het al enige tijd niet zo goed gaat met Bart Van den Bossche. Acteur Chris Van Tongelen stelt het gelukkig prima. “Ik bekijk het leven meestal van de zonnige kant.
 Finale Benelux’ Next Top Model
In de live-finale van deze zoektocht is slechts een van de drie overblijvende meisjes een Vlaamse: de blonde Maxime uit Brasschaat. “Rivaliteit was er niet.” Huh?

10-11-2009 om 08:18 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2012 krijgt flinke reeks vervolgen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Rampenfilm-specialist Roland Emmerich is van plan om een tv-serie te maken naar aanleiding van zijn nieuwste rampenfilm 2012, welke aankomend week in première gaat.
De tv-serie 2012 zou de draad oppakken na de universele ramp die in de film wordt geschetst. Het is nog onbekend of acteurs, zoals
John Cusack, uit de film meedoen en wanneer we een eerste aflevering kunnen verwachten.2012 is vanaf morgen in de cinema te bekijken.
bron:filmtotaal

 

10-11-2009 om 08:13 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tiffani Amber Thiessen zwanger
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Voormalig Beverly Hills 90210-actrice Tiffani Amber Thiessen is in verwachting van haar eerste kindje.Tiffani (35) en haar man, acteur Brady Smith, zijn dolblij met de zwangerschap. Het stel laat weten: "We zijn in de zevende hemel! We willen dit al heel lang en vinden het ongelooflijk dat het nu gelukt is." Tiffani en Brady zijn sinds 2005 getrouwd.
 
bron:de telegraaf

10-11-2009 om 08:11 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tom en Katie kopen riant optrekje
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Tom Cruise en Katie Holmes hebben een nieuw huis gekocht in New York. Het nieuwe stulpje biedt een onderkomen aan het filmkoppel en hun 3-jarige dochter Suri bij tripjes richting de Big Apple.
Holmes en Cruise legden maar liefst tien miljoen euro neer voor hun aankoop. Het huis beslaat 750 vierkante meter en ligt in de wijk Greenwich Village. Bekende buren zijn Phillip Seymour Hoffman, Liv Tyler en Uma Thurman.
bron:rtl

10-11-2009 om 08:10 geschreven door Medialand  


09-11-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eminem gaat horrorfilm maken
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Eminem heeft de smaak van het acteren weer te pakken. Na ‘8 Mile’ wil de rapper nu een horror film maken, genaamd Shady Talez. Hij is er druk mee aan de slag en zal te zijner tijd ook de hoofdrol erin spelen. De rapper is ook van plan het verhaal in de vorm van vier stripboeken op de markt te brengen.
bron:scarlett gossip

09-11-2009 om 18:49 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beyoncé en Jay-Z plannen gezinsuitbreiding
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Volgens rapper Jay-Z zijn hij en zijn Beyoncé klaar voor kinderen.Dat vertelde hij aan het blad Gotham dat gezinsuitbreiding hoog op hun wensenlijst staat en dat ze al druk bezig zijn dat zo snel mogelijk realiteit te maken. Maar of Beyoncé het daarmee eens is... Zij zei pas geleden nog lang niet klaar te zijn voor kinderen. "Ik wil wel kinderen, maar voorlopig nog niet. Ik vind het nogal wat. Voorlopig concentreer ik me op mijn neefje." 


09-11-2009 om 18:47 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scientology helpt Travolta's omgaan met verlies
Klik op de afbeelding om de link te volgen
John Travolta worstelt nog dagelijks met verdriet om de dood van zijn 16-jarige zoon Jett in januari. Maar het geloof en intensieve therapie heeft zijn gezin enorm geholpen om te kunnen omgaan met het verlies.
De familie volgt intensieve therapie om het verlies van Jett te verwerken. "We werken ontzettend hard om ons gezin weer te doen genezen. We doen dat op onze eigen manier en dat helpt", vertelt Travolta aan USA Today.
Niet alleen de therapie helpt de familie door het rouwproces, ook vriendschap speelt een grote rol. "Je hebt vrienden nodig in dit soort tijden", aldus Travolta. "Onze vrienden, onze familie en onze kerk. We hebben bijna dagelijks spirituele therapie", vertelt zijn vrouw Kelly Preston. De Travolta's zijn bekende aanhangers van de Scientology-kerk.
Jett overleed op 2 januari aan de gevolgen van een toeval in een vakantiehuis van de familie op de Bahamas. De jongen leed aan de ziekte van Kawasaki, waarbij toevallen tot het ziektebeeld behoren.
bron:rtl


09-11-2009 om 18:44 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yasmine boven in Homo Top 100
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De Vlaamse homogemeenschap is Yasmine nog niet vergeten. De zangeres die in juni zelfmoord pleegde, staat zeven keer in de Homo Top 100, waarvan drie liedjes in de top-vijf.De Homo Top 100 is een hitlijst die jaarlijks door internetbezoekers en een panel van deejays, organisatoren en 'connaisseurs' wordt samengesteld. Zowel holebi's als hetero's kunnen hun stem uitbrengen.
'Een paar jaar geleden werd Yasmine verkozen tot Grootste Holebi-Belg en dat blijkt ze nog steeds', zegt Seppe Geerts van de holebi-jongerenvereniging Wel Jong Niet Hetero. 'Yasmine ofte Hilde was simply the best. Ze was een rolmodel voor veel holebi's. En een geweldige zangeres', zegt Geerts.
De top-tien:
1. Yasmine: Porselein (vorig jaar op 37)
2. Liliane Saint-Pierre: Soldiers Of Love (1)
3. Yasmine: Meisjes Aan De Macht (32)
4. Yasmine: Ik Was Zo Graag Bij Jou Gebleven (-)
5. ABBA: Dancing Queen (2)
6. Dana International: Diva (5)
7. Gloria Gaynor: I Will Survive (10)
8. Cher: Believe (8)
9. Shirley Bassey: This Is My Life (La Vita) (47)
10. Kate Ryan: Je t'Adore (4)
bron:de standaard

09-11-2009 om 18:35 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avant-première nieuwe Jim Carrey-film voor het goede doel
Klik op de afbeelding om de link te volgen
'A Christmas carol', de nieuwe film van Jim Carrey, gaat op 14 november in avant-première in Kinepolis in Brussel. De opbrengst is integraal weggelegd voor Child Focus.De film van Robert Zemeckis is de zoveelste verfilming van het alombekende boek van Charles Dickens uit 1843. Jim Carrey neemt de rol van de oude en verzuurde Ebenezer Scrooge voor zijn rekening.Het geld dat de avant-première opbrengt gaat volledig naar Child Focus en de zoektocht naar vermiste kinderen.In Noord-Amerika is de film al een groot succes én de meest bezochte film in de VS en Canada. Op 18 november verschijnt 'A Christmas carol' ook in de Belgische bioscopen.
bron:vandaag.be

09-11-2009 om 16:21 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Madonna gaat schoonouders ontmoeten
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Madonna is naar Brazilië gevlogen om de ouders van toyboy Jesus Luz te ontmoeten... Wordt er binnenkort dan toch getrouwd?Madonna zou vooral zenuwachtig zijn voor de ontmoeting met Jezus' moeder Cristiane Regina, die bovendien vijftien jaar jonger is dan de zangeres. "Madonna houdt echt van Jezus en heeft hem ook nodig", vertelt een vriend van de familie Luz aan The Sun. "Zij heeft niet alle macht in de relatie. Hij is streng christelijk opgevoed, wil trouwen en serieus worden genomen." Jezus zou daarom aandringen op een volgende stap in de relatie. "Hij wil bewijs van Madonna's toewijding aan hem en wil dat ze een eerlijk man van hem maakt." En hoewel The Queen of Pop eerder in een interview nog liet weten 'liever door een trein te worden aangereden dan ooit weer te trouwen", lijkt de zangeres toch om. Ze zou een aantal goede vrienden hebben toevertrouwd dat ze zichzelf 'zeker met Jesus ziet trouwen."
 
bron:de telegraaf


09-11-2009 om 16:20 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in Humo
Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • Humo's Gouden Aap is... Sylvie Marie!
  • 'De Clinton Tapes': een insider in het Witte Huis
  • Humo sprak met Glenn Audenaert
  • De 7 Hoofdzonden volgens Michaël Pas
  • Dobbelaere en dochters: het leven volgens Veerle (42), Phoebe (17) en Pebbles (13)
  • Dossier Gevangenissen: De gedetineerden spreken
  • De Mexicaanse griep (2): Marc Van Ranst prikt de mythes door
  • Tot op het bot: François De Keersmaecker, voorzitter van de Voetbalbond

  • 09-11-2009 om 16:15 geschreven door Medialand  






    Zoeken in blog


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs