www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
23-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit zie je in Sterren Op De Dansvloer
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Afgelopen vrijdag stemden gemiddeld 830.914 Vlamingen (marktaandeel van 28,9 % op VVA 18-54) af op de tweede Dance Off, waarin Roel Vanderstukken en Elke Vanelderen hun dans moesten overdoen. De vakjury was van mening dat Elke de betere van de twee was en dus viel voor de zingende acteur het doek over de danswedstrijd.
Op woensdag 23 april 2008 moeten Antony Arandia, Dominique Monami, Elke Vanelderen en Nico Mattan samen met hun professionele danspartners de slow foxtrot dansen. Voor deze ballroom dans is een goed evenwichtsgevoel nodig en een voortdurende beheersing van de trippelende passen in combinatie met de vloeiende rijzende en dalende bewegingen. Elegantie is het codewoord bij de slow foxtrot.(Lees hier het volledige artikel)

Sterren Op De Dansvloer woensdag 23 april 2008 om 20.40 opVTM


23-04-2008 om 17:05 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Honderd extra tickets voor concert Kylie in Antwerpen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De concertorganisator Live Nation verkoopt honderd extra tickets voor het concert van Kylie Minogue in het Sportpaleis op woensdag 7 mei. Dat concert was helemaal uitverkocht.De vrijgekomen tickets zijn te koop via Proximus Go For Music.De Australische ster komt in Antwerpen met haar tournee KylieX2008. Een dag voordien stelt ze de nieuwe tournee in Parijs voor. Het concert zal vooral nummers tellen uit haar nieuwste album 'X' dat ze vorig jaar presenteerde.

Kylie, Sportpaleis Antwerpen, woensdag 7 mei 2008 om 20u30


23-04-2008 om 16:57 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paul de Leeuw niet blij met YouTube
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Paul de Leeuw heeft het gehad met YouTube. De presentator betreurt het dat de videowebsite toestaat dat hij wordt afgeschilderd als een pedofiel, naar aanleiding van een oud filmpje uit zijn talkshow. "Er zal toch een soort van redactie moeten zijn die dit soort fouten signaleert en daarop handelt", stelt hij in zijn wekelijkse column in Vara TV Magazine.
In het korte filmpje zingt hij samen met Keesje Groenteman, familie van presentatrice Hanneke Groenteman, het nummer 'Kon ik nog maar even bij je zijn'. In een poging het zingende jongetje van de wijs te brengen, kust De Leeuw hem in zijn nek, knuffelt hij hem en hangt hij hem op zijn kop. Internationale bezoekers van YouTube reageren furieus op het filmpje, dat de titel 'Griezelige Nederlandse pedofiel Paul de Leeuw' heeft.
Volgens De Leeuw is het fragment uit zijn context gehaald en daardoor verwarrend voor een internationaal publiek. "Het filmpje, meer dan tien jaar oud, wordt opeens herontdekt door wildvreemden die niets van mij weten en ervan uitgaan dat het uit Nederland is, dus kwaadaardig."
Zelf actie ondernemen werkt volgens de Vara-coryfee slechts averechts. "Wij wilden het er niet afhalen uit angst voor een waar-rook-is-is-vuurreactie."



23-04-2008 om 14:52 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geri Halliwell stelt vriend voor aan George Michael
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De nieuwe vriend van Geri Halliwell heeft een belangrijke keuring moeten doorstaan. De Engelse zangeres nam Ivan 'Flipz' Velez maandag mee uit eten om hem voor te stellen aan haar goede vriend George Michael en zijn partner Kenny Goss, zo meldt de Britse krant The Sun.
De 35-jarige Ginger Spice liet de achtergronddanser, die tijdens de reünietournee van de Spice Girls haar hart wist te veroveren, vanuit Los Angeles overvliegen naar Londen voor de kennismaking. Eerder op de dag maakten de tortelduifjes een fietstocht door het Londense park Hampstead Heath, waarna ze van een picknick met sushi genoten.
Twee weken geleden stelde Halliwell haar laatste verovering voor aan het publiek tijdens de opnamen van een benefietuitzending van American Idol.




23-04-2008 om 13:32 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe vriend voor Pink
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Pink lijkt over de scheiding met motorracer Carey Hart heen. De zangeres heeft een nieuwe liefde gevonden in Todd Morse, gitarist van de band Juliette and the Licks. Pink, die in het echt Alecia Moore heet, nam haar kersverse vriend dinsdag mee uit winkelen in het Californische Malibu. Al een aantal weken ging het gerucht dat de zangeres weer verliefd was. Pink en Carey Hart scheidden eerder dit jaar. Het stel ging naar eigen zeggen uit elkaar omdat ze het allebei erg druk hadden.

23-04-2008 om 13:31 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Na 'Gooische Vrouwen' ook 'Gooische Meisjes'
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Reality meets Gooische Vrouwen. Maar dan met pubers in de hoofdrol.Productiemaatschappij Eyeworks zou bezig zijn met een reallifeserie rondom opgroeiende meisjes in het Gooi, meldt Zappen.blog. Wanneer en waar de serie zal worden uitgezonden, is nog niet bekend. 

23-04-2008 om 13:29 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daniel Radcliffe vindt zijn mysterieuze blondje
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De mysterieuze blonde dame die vorig jaar het hart van Daniel Radcliffe heeft gestolen is na een oproep van de Harry Potter-acteur himself gevonden!Radcliffe (18) liep vorig jaar zijn droomvrouw tegen het lijf tijdens een awardshow, maar verloor haar uit het oog. De acteur schakelde de hulp van de Amerikaanse media in en liet weten dat hij op zoek was naar de blondine uit Australië. "Ik zag haar backstage en ik kon niet meer normaal functioneren. Ik heb een uur als een dwaas rondgelopen om haar te zoeken, maar helaas. Ik heb haar niet meer gezien", vertelde Daniel eerder aan de Daily Express. Maar het oproepje van de acteur heeft zijn vruchten afgeworpen. De 20-jarige Cassi McKay heeft zich gemeld. Ondanks het feit dat ze een vriendje heeft wil ze Daniel graag ontmoeten. "Ik heb alle Harry Potter-boeken gelezen! Daniel is geweldig!" 

23-04-2008 om 13:28 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Janet Jackson valt op Alicia Keys
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Als Janet Jackson het voor het zeggen had zou ze met collega Alicia Keys wel eens een beschuitje willlen etenDit onhult de Amerikaanse zangeres in een interview met Entertainmentkanaal E!. Janet, die zielsgelukkig is met haar man Jermaine Dupri, vindt Alicia een 'beeldschone, sterke' vrouw. Dat er veel speculatie is over de geaardheid van Alicia, is volgens Janet vrij logisch: 'Men denkt vaakt dat vrouwen zoals Oprah Winfrey en Alicia Keys lesbisch zijn omdat ze sterk zijn. Dat is volkomen belachelijk.' De zangeres, die voor legalisering van het homohuwelijk is, zou het niet zo leuk vinden als haar liefje Jermaine ineens voor mannen zou vallen. 'Niet omdat het iets slechts is! Maar omdat ik mijn maatje dan zou verliezen.' 

23-04-2008 om 13:27 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Posh treedt op met Pussycat Dolls
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Spice Girl Victoria Beckham staat binnenkort op het podium met de Pussycat Dolls voor een eenmalige show in Las Vegas. De girlsband treedt wel vaker op in Vegas in het gezelschap van een speciale gast. Christina Aguilera, Brittany Murphy, Charlize Theron en Paris Hilton gingen Posh al voor.Het optreden gaat door in juni in het Caesar's Palace Hotel & Casino. Volgens de woordvoerder van de Pussycat Dolls was Victoria Beckham al langer van plan om eens samen op te treden, maar door drukke agenda's is het nog niet gelukt.

23-04-2008 om 13:25 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hond plast tegen Star Wars-actrice
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Natalie Portman mag dan wel een internationale filmster zijn, het maakt haar echter niet immuun voor gênante situaties.De Star Wars-actice liet samen met haar vriendje Devendra Banhart haar hond uit in New York. Toen ze even neerhurkte, plaatste de hond van een voorbijganger zich naast haar, hief zijn poot op en plaste tegen Portman. Daarna zette het dier zijn weg verder. Portman vatte het incident met de nodige humor op.Bekijk de exclusieve foto's hier.

23-04-2008 om 13:23 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in TV-Familie
Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • Xander De Buisonjé exclusief. Weer verliefd na burn-out en vermeende romance in 71° Noord: 'Eindelijk heb ik rust gevonden bij 1 vrouw'
  • Gespot op de Millionaire Fair als vrijgezel. Tess Goossens: 'Ik mag me niet opsluiten met mijn verdriet' en Phaedra Hoste: 'Zo opgelucht dat ik weer eerlijk mag zijn'
  • Groot geloof in tweede kans van Tom Boonen & Lore: 'Hun time-out was een goede leerschool'
  • Grote emoties:
    • Martine Jonckheere over Sterren op de Dansvloer: 'Mijn relatie staat onder druk'
    • Onverwachte hype ontroert Delphine Boël: 'Voor de eerste keer echte waardering'
    • Vader uit coma én een baby. Mathilde overleeft zwaarste week uit haar leven.

23-04-2008 om 09:51 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huwelijk Beyoncé en Jay-Z officieel
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Beyoncé en Jay-Z houden hun lippen nog altijd stijf op elkaar, maar het papierwerk doet het woord voor het liefdespaar. De zangeres en de rapper hebben hun ondertekende trouwbewijs ingediend in New York, aldus het Amerikaanse showbizzblad People dinsdag. Uit de papieren blijkt dat het stel daadwerkelijk is getrouwd op 4 april. Hoewel bronnen al hadden bevestigd tegenover People dat het huwelijk had plaatsgevonden, willen de Amerikaanse sterren er tot nu toe zelf niks over kwijt.

23-04-2008 om 09:50 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VT4 DigiText voortaan nóg interactiever
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Zappware, ontwikkelaar van iDTV-dieensten op verschillende TV platformen, heeft een grondige update uitgevoerd van de VT4 DigiText. Voortaan heeft VT4 de mogelijkheid om 'direct marketing campagnes' te voeren. Zappware heeft eveneens Direct Access™ geïmplementeerd. Dat alles natuurlijk met als doel nog meer trafiek te genereren.
Lees hier het volledige artikel.

bron:www.tv-visie.be


23-04-2008 om 09:46 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in Story
Klik op de afbeelding om de link te volgen
• Sprookjeshuwelijk Tess Goossens spat na 10 maanden uit elkaar. "Pascal zei: 'Ik wil je niet meer.'"

• Nicoles, Sam & Dave over hun leven met een Pfaff.
• Prinses Eléonore. De eerste foto’s!
• Alleen in Story! De waarheid over de gerechtelijke problemen van r&b-ster Kaye Styles.
• Primeur: Gilles De Bilde wordt straks opnieuw papa!
• Een dag in het leven van… hoogzwangere Magali Planckaert.
• Wielrenner Frank Vandenbroucke schrijft autobiografie over het falen van zijn wielercarrièer en privéleven: "Ooit word ik weer de oude!"
• Met Showbizz Bart naar de luxueuze Millionaire Fair!
• Grote Moederdag-wedstrijd.

Dit en nog veel meer nationaal en internationaal sterrennieuws leest u deze week in Story.

Story kost 1,60 euro en ligt elke woensdag in de krantenwinkel.
DEZE WEEK OOK TE KOOP MET DVD ’SCHLAGERFESTIVAL 2008’, voor maar 6,90 euro extra!


23-04-2008 om 09:42 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sandrine voor 300 miljoen kijkers
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Sandrine verloor dan wel de Eurosongfinale van Ishtar, ze haalt toch straks het televisiescherm tijdens de finale van het Eurovisiesongfestival. De souldiva en Een-omroepster zal tijdens de finale op 24 mei voor 300 miljoen kijkers de punten van de Vlaamse televoters bekendmaken. Pittig detail: de VRT liet onlangs in Belgrado de vijf Eurosongfinalisten zien en horen aan een testpubliek. (Zie bladzijde hierna) Zij kozen resoluut voor Sandrine. Ishtar eindigde laatste.

23-04-2008 om 09:38 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ewan McGregor laat huidkanker verwijderen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Acteur Ewan McGregor (37) heeft een vlekje onder zijn rechteroog laten verwijderen dat zich in een huidkanker had ontwikkeld.De Schotse ster was op controle geweest bij een huidspecialist en die vond dat er verschillende pigmentvlekjes weggenomen moesten worden.“Alles is goed nu,” zegt Mc- Gregor.“De operatie stelde niks voor.”

23-04-2008 om 09:35 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Logo BBC bezorgt kijkers hoofdpijn
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Het nieuw logo van de BBC moest de zender een hippe en frisse look geven, maar verschillende kijkers lieten weten dat ze duizelig en zelfs misselijk werden door het logo. Dat bestaat uit enkele cirkels die rond een wereldbol in een fel oranje draaien. De combinatie van kleur en beweging zou de kijker letterlijk van zijn stuk brengen.Bovendien vinden veel Britten de vernieuwing een grote geldverspilling. Het nieuwe logo en de nieuwe look van de studio's zouden heel wat gekost hebben. Het nieuwe kleedje waarin de BBC zich hult, is dus net iets te 'innoverend' voor het Britse publiek.


23-04-2008 om 09:33 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederlandse zangeres Do in jury X Factor
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De Nederlandse zangeres Dominique Van Hulst - beter bekend als Do -werkt mee aan het tweede seizoen van X Factor. De 26-jarige Do gaat voor de talentenjacht Vlaams zangtalent coachen en beoordelen, zo meldt ze op haar website.
Do trekt deze lente en zomer door Vlaanderen om de aanstormende popsterren te beoordelen op hun zangtalent. Daarnaast neemt ze plaats in de jury tijdens de liveshows. De show, die wordt gepresenteerd door zangeres Hadise, is vanaf het najaar te zien op VTM.

23-04-2008 om 09:31 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaamse wint musicaltalentenjacht via internet
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De 22-jarige Maria Plessers uit het Belgische Leopoldsburg is in Nederland door de cast van de musical Fame en het publiek gekozen tot winnares van de MSN Musicalwedstrijd. Dat maakte de organisatie vandaag bekend.
Musicalliefhebbers konden van 26 februari tot en met 13 maart een filmpje met hun musicaltalenten inzenden via MSNvideo.nl. In twee weken tijd stuurden 123 sterren in spe een filmpje op. Een professionele jury met leden van de Nederlandse cast van de musical Fame en het internetpubliek beoordeelden de inzendingen. In totaal werden de filmpjes meer dan 600.000 keer bekeken.
Zowel de vakjury als de bezoekers van MSN.nl riepen Maria Plessers uit tot de beste musicalzangeres. "De keuze voor Maria is mede tot stand gekomen door haar mooie stemgeluid, performance en songkeuze. Wij hopen dat Maria nog een succesvolle carrière tegemoet kan zien als aanstormend musicaltalent", aldus de organisatie.Het aanstormend talent zingt al sinds de kleuterklas en volgde een opleiding klassieke zang aan het conservatorium in Gent. "Het winnen van deze musical talentenjacht is een droom die uitkomt. Ik had niet verwacht te winnen in Nederland als Vlaamse. Door deze overwinning hoop ik door te breken in de musicalwereld", aldus Maria. Haar grote voorbeeld is de Nederlandse musicalster Pia Douwes. "Wat een passie, een stem en carrière!"
Het jonge talent wint met haar inzending twee vipkaarten voor de Nederlandse Fame en een meet & greet met de cast. Daarnaast zal een interview met Maria op MSNvideo.nl te zien zijn en vertoont MSN.nl haar filmpje prominent op de site.

23-04-2008 om 09:30 geschreven door Medialand  


22-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.België loot moeilijkste tegenstanders op Songfestival
Klik op de afbeelding om de link te volgen
België heeft veruit de moeilijkste tegenstanders uitgeloot in de halve finale van het Eurovisie Songfestival. Dat wist kenner André Vermeulen vanochtend te vertellen bij de voorstelling van de kandidaten in het VRT-gebouw.België komt als zesde aan de beurt tijdens de halve finale van het Songfestival op dinsdag 20 mei. Ishtar neemt het die dag onder meer op tegen Israël, Nederland, Rusland, Griekenland en Ierland, dat nu al voor ophef zorgt door een zingende kalkoen te sturen.De uitzending van de halve finale en de finale op Eén wordt gepresenteerd door André Vermeulen en Bart Peeters. Vermeulen stelt dat België duidelijk in de moeilijkste halve finale zit, maar dat ons nummer een reële kans maakt.
"Van de negentien halve finalisten mogen er tien naar de finale op 24 mei", zegt de kenner. "De eerste negen namen worden gekozen door de televisiekijkers, de tiende door een vakjury. Enkel de 'grote vier' (Frankrijk, Spanje, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk) en gastland Servië zijn rechtstreeks geplaatst voor de finale."
Uit een experiment met een testpubliek in Servië blijkt alvast dat onze inzending op weinig bijval kan rekenen. De Serviërs vonden het nummer van Sandrine veruit het beste uit de preselecties, die vorige maand werden uitgezonden op Eén.
De folkies van Ishtar hebben intussen wel een nieuwe act gekregen. Harald Ligtvoet ontwierp de nieuwe jurk voor zangeres Soetkin Baptist. Hij behield de rode kleur, maar levert een ontwerp dat sterk geïnspireerd is op de jaren 50. De schoenen van Soetkin komen van de Belgische ontwerpster Nathalie Verlinden. Ook de choreografie van de groep werd herzien.
Als Ishtar op 20 mei bij de tien besten is, zou het de eerste keer zijn dat ons land zich via de halve finales plaatst voor de eindronde van het festival.

22-04-2008 om 18:53 geschreven door Medialand  






Zoeken in blog


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto


Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs