www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
21-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TMF focust op muziek en "sterke vrouwen"
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Meer muziek, maatschappelijke relevantie en een rebels karakter: dat worden deze zomer de voornaamste ingrediënten van de muziekzender TMF. De zender wil zich ook vooral richten op "sterke vrouwen".
Het opvallendste nieuwe programma is een docusoap waarin lingerieontwerpster en mediafiguur Murielle Scherre
(foto) samen met zo'n 30 vrouwen van allerlei pluimage wordt gevolgd. De dames geven hun ongezouten mening over thema's als mode en seks.
Een andere peiler van het vernieuwde TMF is (live) muziek, met o.a. programma's rond de zomerfestivals.
TMF stelt ook een nieuw gezicht voor, VJ Astrid.

21-04-2008 om 17:54 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lindsay Lohan weer aan de drank!
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Is het binnenkort weer tijd voor een tripje naar de afkickkliniek voor Lindsay Lohan? De actrice deed zich afgelopen weekend te goed aan meerdere wodka cocktails.Lindsay vergezelde goede vriendin en DJ Samantha Ronson naar een optreden in de Hawaiian Tropic Zone op Time Square, New York. De actrice, die zichzelf een plekje aan een tafel achter de DJ-Booth had toebedeeld, vermaakte zich opperbest met vrienden, sigaretten én glazen wodka-red bull. "Lindsay danste de hele avond met haar vriendinnen", zo meldt People.com. "Ze zwiepte met haar haar liet zich helemaal gaan op 4 Minutes van Madonna en Gimme More van Britney Spears." Pas om 4.15uur in de ochtend vertrok het gezelschap richting huis. 

21-04-2008 om 12:40 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Madonna breekt eigen record met nieuwe single
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Popicoon Madonna (49) heeft met '4 Minutes' een persoonlijk record gebroken. De single uit haar nieuwe album 'Hard Candy' kwam binnen op nummer één in de Britse hitparade. '4 Minutes' is de dertiende nummer 1-hit voor de Amerikaanse zangeres in Groot-Brittannië.
De 'queen of pop' behaalde haar twaalfde nummer 1-hit met het nummer 'Sorry' in maart 2006. Zoveel nummer één-hits scoorde nog geen enkele artieste in Groot-Brittannië.Kylie Minogue mag best tevreden zijn met een tweede plek in de hitlijst. De Australische zangeres haalde al zeven keer goud. De ranglijst bij de mannen wordt aangevoerd door Elvis Presley: hij had niet minder dan 21 nummers aan de top van de Britse hitlijsten.
Voor '4 Minutes' dook Madonna in de studio met het Amerikaanse hitkanon Justin Timberlake. 'Hard Candy' wordt eind april uitgebracht.


bron:HLN.be

21-04-2008 om 12:38 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brad en Angelina trouwen in juni
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Brad Pitt en Angelina Jolie gaan in juni trouwen. Het wordt een niet-religieuze ceremonie voor familie en vrienden in hun huis in Santa Barbara.
In een poging de verzuurde relatie met haar vader te herstellen, wil Angelina acteur John Voight vragen haar weg te geven. Zwangere Angelina heeft amper contact gehad met haar vader sinds hij in 2002 opmerkte dat zijn dochter geestelijke problemen heeft. "Sinds januari hebben ze elkaar enkele keren aan de telefoon gesproken. Toen Brad en Angelina over een huwelijk begonnen, kwam de relatie met haar vader telkens weer ter sprake", aldus een bron.
Brad (44) en Angelina (32) willen ook enkele bekende vrienden inviteren, onder wie George Clooney en Matt Damon. "Maar ze mogen niet weten dat het om een huwelijk gaat. Brad en Angelina zullen hen uitnodigen op een barbecue voor het gezamenlijke verjaardagsfeest van Angelina en dochter Shiloh".
Naar verluidt was het vooral de moeder van Brad die aandrong op een huwelijk. Het koppel heeft drie geadopteerde kinderen: Maddox (6), Pax (4), Zahara (3) en een biologische dochter, Shiloh (22 maanden).


bron:HLN.be

21-04-2008 om 12:36 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Free Souffriau moet na 2 mei bevallen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Free Souffriau mag pas vanaf 3 mei bevallen. De actrice die Mega Mindy én Sterartiest 2008 is, moet op 2 mei aantreden in de finale van Zo is er maar één, de zoektocht van Eén naar het beste Nederlandstalige lied. Free won gisteravond de halve finale met haar versie van Zoals een mooi verhaal. De twee andere finalisten zijn Thé Lau en Yevgueni met Neeka. Thé Lau was de favoriet van de persjury. De Radio 2-jury koos voor Brahim met zijn West-Vlaamse reggaeversie van Kvraagetaan van Fixkes, maar Brahim viel net als Laïs naast de prijzen. Pechvogels van de avond: de zusjes Katerine, Coby en Sophie Agoustakis van Little August. Die haalde evenveel punten als Yevgueni, maar dat scoorde beter bij de kijker. Volgende week vrijdag is de tweede halve finale met Andrea Croonenberghs, Nicole en Hugo, The Violent Husbands, Günther Neefs en Bart Peeters.

21-04-2008 om 12:34 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cameron Diaz krijgt steun van ex-vriendjes
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Cameron Diaz kan na de dood van haar vader rekenen op steun van haar ex-vriendjes.Justin Timberlake en John Mayer bezochten zondag een herdenkingsceremonie voor Emilio Diaz, die dinsdag stierf aan de gevolgen van een longontsteking. De zangers arriveerden na elkaar in de kustplaats Seal Beach in Californië. Volgens het Amerikaanse tijdschrift People hadden de aanwezige familieleden en vrienden zich nauwelijks in het zwart gestoken. "Veel mensen droegen Hawaï-shirts. Het leek meer op een feestje", meldt een anonieme bron. Cameron heeft tijdens de ceremonie een korte toespraak gehouden.

21-04-2008 om 12:33 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hayden Pannetiere: 'Paris Hilton is een genie'
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De negentienjarige Heroes-ster Hayden Pannetiere neemt het op voor haar goede vriendin Paris Hilton.Hayden heeft het leeghoofdige feestbeest imago van vriendin Paris in de media verdedigd. De Hilton erfgename is volgens haar vriendin juist hartstikke slim. "Ze is een heel aardig meisje en veel slimmer dan iedereen denkt", vertelt Hayden. Maar niemand ziet haar op deze manier omdat ze de hele tijd een personage aan het spelen is. Eigenlijk is ze een marketing genie."

Dit meldt Entertainmentwise.


21-04-2008 om 12:32 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huwelijk voor Anneke van Hooff in 2009
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Zangeres/actrice/presentatrice Anneke van Hooff en haar vriend Hans Snijders kondigen bijzonder trots aan dat ze zullen trouwen in 2009.
Anneke van Hooff, die op 3 mei trouwens 30 jaar wordt, zal je zeker wel kennen als het personage Shirley uit de VTM-soap Familie, maar vanavond kan u haar eveneens bewonderen in de topserie Aspe. Recentelijk was ze ook nog te zien in o.a. Spoed, F.C. De Kampioenen, Sedes & Belli en Spring. Later deze zomer vertolkt zo nog een rol in 3 afleveringen van het laatste seizoen van Wittekerke.
Van opleiding is Anneke musicalzangeres en ze speelde ooit in Annie en Kuifje. Tussen 2002 en 2004 scoorde ze 3 hitsingles onder de naam TLD (Como Te Quiero, Not Alone en Torn Apart) en in 2005 kwam ze met Lie To Me, dat ze onder haar eigen naam uitbracht, zelfs op nummer 1 terecht in Spanje! Ervaring als presentatrice deed Anneke onder andere op als VJ bij Jim-TV.
Anneke's toekomstige echtgenoot is een 36-jarige muziekmedewerker bij Radio Donna. Hans verzorgt sinds iets meer dan een jaar ook het management van Anneke.
Meer info over Anneke van Hooff vind je uiteraard op haar website .

www.annekevanhooff.be
bron:showbizzsite


21-04-2008 om 09:37 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Superhond 2008 - nieuw seizoen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Vanaf 21 april 2008 gaat Dina Tersago op zoek naar de meest complete en veelzijdige hond van Vlaanderen. Zeg maar naar de Superhond 2008: een hond die over talent en uitstraling beschikt, die leergierig is en star quality heeft.
Om die Superhond 2008 te vinden, wordt er een inschrijvingsdag in het vtm-gebouw georganiseerd. Honderden honden en hun baasjes zetten hun beste pootje voor. Alle honden worden getest en gekeurd door hondentrainer Geert De Bolster. Alleen de twintig honden met het meeste potentieel blijven over en nog een schifting later zijn de tien finalisten bekend.
De finalisten van Superhond 2008 staan dit jaar voor een hele reeks bijzonder pittige proeven, die telkens een enorme uitdaging vormen. Helikopters, gehoorzaamheidsproeven tussen leeuwen en tijgers, een circusvoorstelling waar een half dorp op af komt, … De band tussen hond en baas wordt getest op het scherpst van de snee.
Humor en spanning komen tot een climax in de finale van Superhond 2008: een rechtstreekse uitzending vanuit Bellewaerde, waarbij de kijker beslist wie er recht heeft op de titel van Superhond 2008 en 25.000 euro in de wacht sleept.

Superhond 2008, vanavond op VTM


21-04-2008 om 09:36 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Helmut Lotti gaat samenwonen met Jelle op Antwerpse toplocatie
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Hoe een Gentse stroppendrager een welgedane Sinjoor kan worden. Zanger Helmut Lotti verlaat Merelbeke bij Gent en heeft samen met zijn vriendin Jelle Van Riet, literatuurcritica van onze zusterkrant De Standaard, een fijn huis gekocht in een van de mooiste en duurste wijken van de havenstad, Zurenborg. Helmut Lotti heeft samen met zijn vriendin een prachthuis gekocht in een rustige buurt rond de quasi geheel beschermde Cogels Osylei. Zeer waarschijnlijk trekken ze daar in een van de majestueuze art nouveau-panden op 'het kruispunt van de vier jaargetijden'. Huize 'De herfst', 'De lente', 'De winter' en 'De zomer' werden er eind 19de eeuw door architect Joseph Bascourt ontworpen. Een zanger van het kaliber van Lotti kan nergens beter zitten.
Lotti, die momenteel nog in het Oost-Vlaamse Merelbeke woont, vertelde onlangs over zijn nieuwe passie voor de stad Antwerpen in De Gazet van Antwerpen. 'Sinds ik samen ben met Jelle, heb ik Antwerpen beter leren kennen. Jelle is, zeg maar, semi-Antwerps. Ze woont al vijftien jaar in de metropool, maar is en blijft een echte Brugse. Net zoals ik een volbloed Gentenaar ben. Maar wel een met een uitgesproken passie voor Antwerpen.'
De verhuis is voor het najaar gepland. Lotti, dik een jaar samen met Van Riet, lijkt het in Antwerpen al langer goed leven te vinden en kan worden 'gespot' in antiekstraat Kloosterstraat en toprestaurant Euterpia, straks op een boogscheut van zijn voordeur.
Het koppel, dat sowieso zijn privéleven erg afschermt, wil pas iets vertellen over hun samenwonen als ze effectief verhuist zijn. Dan verschijnt overigens het nieuwe album van Lotti en dat lijkt het koppel een ideaal moment voor een openlijk interview.
Qua buren op loopafstand zit het voor Vlaanderens succesvolste zingende volksjongen en zijn muze ook helemaal snor: Guy Mortier, Frans Boenders, Kristien Hemmerechts en we vergeten vooraanstaande leden van de progressieve jetset. De NV Lotti verstrekt geen informatie over de prijs van dit topvastgoed.


bron:nieuwsblad

21-04-2008 om 09:33 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geen huisje, tuintje voor Kylie
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Kylie Minogue (39) vindt dat het moederschap wellicht niet het juiste pad voor haar is. 'Ik heb nooit het gevoel gehad dat ik gemaakt was voor een conventioneel gezinnetje met een huisje in een voorstad', zegt ze. 'Artiesten als Debbie Harry en Dolly Parton zijn erin geslaagd om een ongelooflijke carrière op te bouwen zonder gezin. Het enige wat telt is hoeveel liefde je in je hebt en of je bereid bent die liefde te delen.'

21-04-2008 om 09:31 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe single Marco Borsato verkrijgbaar op internet
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Wit Licht, de nieuwe single van Marco Borsato, is de komende dagen te downloaden op internet. Het nummer is vanaf vandaag te verkrijgen op de eigen website van Borsato, op de site van iTunes en de website van dagblad De Telegraaf.
Op cd is het lied pas vanaf vrijdag te koop in de winkel. Dat meldt de zanger maandag op zijn website. Wit Licht is de titelsong van de gelijknamige film, die Borsato op dit moment in Zuid-Afrika opneemt. De productie van regisseur Jean van de Velde is het acteerdebuut van de populaire zanger. Hij speelt in de film een man die in een Afrikaans land op zoek gaat naar het vriendje van zijn zoon, dat door rebellen is meegevoerd.
Wit Licht, waarin ook rollen zijn weggelegd voor Thekla Reuten en Ricky Koole, moet begin december in de bioscopen te zien zijn.


21-04-2008 om 09:28 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Advocaten pluimen Britney Spears
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De vader van zangeres Britney Spears, James Spears, moet de advocaten van zijn dochter nog eens 235.000 euro betalen. Dat heeft een rechter in Los Angeles (VS) beslist.Vorige maand moest er al een soortgelijk bedrag overgeschreven worden op de rekening van Kevin Federline, Britney's ex. Vader Spears kreeg de bevoegdheid om de financiën van dochterlief te beheren toen ze in februari werd opgenomen in een psychiatrische instelling.

21-04-2008 om 09:25 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FC Nerds verliest met 3-5 van ex-Rode Duivels
Klik op de afbeelding om de link te volgen
FC Nerds, van het gelijknamig VT4-programma, kon niet stunten tegen een team van ex-Rode Duivels. In het stadion van Racing Genk verloren ze voor meer dan 10.000 kijkers met 3-5. Een groep van zestien onsportieve nerds, die tot enkele maanden geleden nog nooit tegen een bal hadden getrapt, werd wekenlang getraind door Johan Boskamp. Ze zorgen nu iedere woensdag samen met hun eersteklassetrainer voor een staaltje leuke televisie met soms hilarische taferelen. Zondag was het dan zo ver. Na weken intensief trainen, mochten de nerds het opnemen tegen een team van ex-Rode Duivels. De opkomst was enorm: een half gevulde Cristal Arena die als twaalfde man achter het klungel-team ging staan.

21-04-2008 om 09:25 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgacom aast op VRT-zenderpark
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Belgacom staat op de shortlist voor de gedeeltelijke overname van het zenderpark van de VRT. Dat zeggen bronnen in de sector tegen De Tijd. Mogelijke tegenstrevers van de beursgenoteerde telecomgroep zijn de Franse zenderparkspecialist TDF, Telenet en Mobistar. KPN diende geen dossier in. De keuze valt in de zomer.
De belangstelling van Belgacom voor het zenderpark ligt in het verlengde van de tv-activiteiten van het telefoonbedrijf. Belgacom vraagt echter op een aantal punten verduidelijking aan de VRT.
Dat leidde de voorbije dagen tot een gespannen verhouding tussen de twee partijen, wat het onzeker maakt of Belgacom midden juni een definitief bod zal uitbrengen.
De Vlaamse regering wil de ontwikkeling van digitale tv via de ether - voor ontvangst op vaste maar ook mobiele toestellen - stimuleren. Daartoe werkte ze een grootscheeps plan uit. Dat plan omvat het stopzetten van analoge etheruitzendingen (in november 2008) en het toekennen van frequenties voor digitale tv.
Een ander onderdeel is de afsplitsing van het zenderpark van de VRT. Dat park zal dienen als basis voor de uitbouw van digitale ether-tv. De verzelfstandiging is nodig om te vermijden dat de publieke omroep, die ook kan dingen naar de frequenties, tegelijk rechter en partij is.
De VRT zal zich geleidelijk helemaal terugtrekken uit het zenderpark. De privépartner die uiteindelijk gekozen wordt, zal in een eerste fase een minderheidsbelang nemen. Later stijgt dat belang naar 75 procent min één aandeel.
De VRT behoudt dus een kwart plus één aandeel, maar moet dat pakket in een laatste fase verkopen aan de overheidsholding Participatiemaatschappij Vlaanderen. Het park telt negen masten met bijbehorend vastgoed en apparatuur.


21-04-2008 om 09:23 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De onbekende Vlaming krijgt het voor het zeggen op “S”-televisie
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Eergisteren viel in de studio’s van “S”-televisie veel en goed nieuws te rapen. Het waren gedelegeerd bestuurder Peter Labens en de presentatoren Bart Peuskens en Guy Broeckhove, die tekst en uitleg verschaften over wat er de komende maanden op stapel staat bij “S”-televisie. En dat is niet niks, als je ’t mij vraagt, want tal van nieuwe programma’s staan op stapel bij de digitale zender die volgens metingen in februari 2008, zijn marktaandeel ziet stijgen met maar liefst 11,5 % ten opzicht van vorig jaar. Maar liefst 1.220.640 Vlamingen kennen: “S” en één op vier is vertrouwd met het digitale tv-station. Volgens gedelegeerd bestuurder Peter Labens, heeft dat te maken met de analoge uitzendingen die via Telenet en de bij Indi aangesloten kabelmaatschappijen te volgen zijn. Leuk meegenomen is ook dat de zender aan belang wint in Brussel (via Coditel en Telenet) en ook via het internet raken meer en meer Vlamingen en Brusselaars vertrouwd met S.
Lees hier verder.

21-04-2008 om 00:00 geschreven door Medialand  


20-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zattevrienden.be steekt in een nieuw kleedje
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Zattevrienden.be, één van de populairste websites in ons land, steekt in een nieuw kleedje. 'Zatte Vrienden' is officieel omgedoopt naar 'ZV-Magazine' en is nu meer een portaalsite.Zattevrienden.be is België's meest bekende 'shock blog'. De site bestaat sinds 2000 en staat bekend om zijn babes en fun. Dagelijks haalt Zattevrienden.be zo'n 80.000 bezoekers.De eigenaars van de site weten dat de vaste bezoekers vast gaan schrikken. "Uiteraard was het vroeger altijd veel beter en kunde nu ons is goe uitschijten en smeken om de oude layout terug te brengen. En dan doen we da direct! (NOT!)", schrijven de makers op de nieuwe website. Ze maakten het wel mogelijk om in één klik terug de vroegere layout te verkrijgen.

Bezoek ZV-Magazine 2.0 !


20-04-2008 om 17:00 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Peter Bulckaen in familie
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Op maandag 21 april 2008 maakt Peter Bulckaen zijn opwachting in ‘Familie’. De populaire acteur geeft gestalte aan het nieuwe personage Mathias Moelaert, eigenaar van een scheepsbouwbedrijf. Hij ontwerpt op bestelling jachten en luxeboten en vertoeft voor zijn werk veel in het buitenland. Het bouwen zelf laat hij over aan zijn werknemers. Tijdens haar zoektocht naar een locatie voor de nieuwste modeshow van Maison Marie-Rose maakt Marie-Rose kennis met de succesvolle en galante zakenman. Zijn rustige aard en zijn passie voor boten en water vallen haar meteen op en ze ziet gelijkenissen met haar grote liefde, de schilder Christophe. Marie-Rose is er dan ook zeker van dat ze een prettige samenwerking tegemoet gaan. Ook Trudy en Mario hebben vanaf het eerste moment een goed contact met de botenbouwer, ook al geeft de ontwerper er de voorkeur aan om de collectie op een jachthaven voor te stellen.

Familie, maandag 21 april 2008 om 19u55 op VTM.


20-04-2008 om 09:49 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speculoospasta uit 'De Bedenkers' een groot succes
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De speculoospasta die vorig jaar door Els Scheppers bedacht werd voor het Eén-programma De Bedenkers, blijkt een groot succes te zijn. De fabrikant van het broodbeleg, Lotus, moest de productie al meerdere keren verhogen door de hoge vraag van de supermarkten.
"We wisten dat het product goed was, maar dat de klanten er zo storm voor zouden lopen, hadden we niet verwacht", verklaart winkelketen Colruyt. Ook bij Carrefour spreken ze van 'een nooit gezien succes.'
De bedenkster, Els Scheppers, is zelf niet verrast door het enorme succes. "Bij ons thuis kon ook niemand van de speculoospasta afblijven."


20-04-2008 om 09:46 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sandra Bullock ongedeerd uit ongeval
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De Amerikaanse actrice Sandra Bullock is zonder kleerscheuren uit een ongeval met een dronken chauffeur gekomen. Het ongeval had plaats in Gloucester, waar Bullock een film opneemt.Bullock en haar man werden door een stationwagen aangereden. De chauffeur van de wagen had 2,5 halve maal de toegestane hoeveelheid alcohol in haar bloed. Niemand raakte bij het ongeval gewond.

20-04-2008 om 09:44 geschreven door Medialand  






Zoeken in blog


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto


Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs