www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
16-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vader Cameron Diaz overleden
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Emilio Diaz (58), de vader van actrice Cameron Diaz, is woensdagochtend overleden aan de gevolgen van een longontsteking. TMZ meldt dat een griepje uitgroeide tot een longontsteking. Cameron Diaz is momenteel druk met de opnames voor haar nieuwe film My sister's keeper, maar het werk is vandaag uiteraard stilgelegd. Emilio heeft de rol van een gevangene gespeeld in de film There's something about Mary.

16-04-2008 om 13:21 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stalker CSI-ster David Caruso staat terecht
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Een Oostenrijkse vrouw staat sinds woensdag in Innsbruck terecht voor het stalken van acteur David Caruso. De 41-jarige vrouw zou de CSI-ster niet alleen hebben lastiggevallen, maar ook hebben gedreigd hem te vermoorden.
De vrouw, wier identiteit niet bekend is gemaakt, zou meer dan honderd brieven naar de 52-jarige Caruso hebben gestuurd. Nadat hij weigerde haar een handtekening te geven, zou ze de acteur met de dood hebben bedreigd.
Caruso speelt sinds 2002 de rol van Horatio Caine in de serie CSI: Miami. Hij speelde eerder onder meer in de serie NYPD Blue en in de films 'Kiss of death' en 'Proof of life'.


16-04-2008 om 13:02 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tess Goossens in lijstje van kortste huwelijken
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Het huwelijk van Tess Goossens strandt al na 10 maanden. Daarmee komt ze in het lijstje van de kortste huwelijken van de Vlaamse BV's.
Freya Vandenbossche blijft haar nog voor met slechts 3 maanden huwelijk.
In Hollywood zijn bliksemhuwelijken al lang geen uitzondering meer. Zo hield Britney Spears het maar enkele uren uit, maar ook huwelijken van enkele dagen komen regelmatig voor.

Een lijstje van de kortste huwelijken in showbizzland:

* 8 dagen: Dennis Hopper en Michelle Philips.
Zij trouwden in oktober 1970 en waren in november van dat jaar alweer gescheiden.
* 9 dagen: Cher en Gregg Allman
Huwden en scheidden in juli 1975.
* 30 dagen: Drew Barrymore en Jeremy Thomas
Getrouwd van maart tot april 1994. Enkele jaren later trouwde Drew opnieuw met Tom Green. Dit duurde ook maar 5 maanden.
* Drie maanden: Lisa Marie Presley en Nicolas Cage
Getrouwd van augustus tot november 2002
* 5 maanden: Carmen Electra en Dennis Rodman
Zij trouwden in Las Vegas in november 1998 en scheidden weer in maart 1999.

bron:gva


16-04-2008 om 12:58 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in TV-Familie
Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • Vrijgezel Laura Lynn op mannenjacht: 'Zonder lief komt er geen docusoap'
  • Styliste van Sara klapt uit de biecht
  • PRIMEUR Nog geen jaar na zijn huwelijk met Anja. Boer Wim Leroy is weer vrijgezel
  • Getuigenissen:
  • Ides Meire (23) over zijn baby met Karlijn (42): 'Superblij dat ik zo jong vader word'
  • Mijn restaurant weegt op prille huwelijk van Kris: 'Ik zie mijn vrouw 20 minuten per dag'
  • Familiereünie nadert voor bokser Sugar Jackson: 'Na 4 jaar zie ik eindelijk mama terug'

16-04-2008 om 12:34 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jeanslijn Victoria Beckham geflopt
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Diverse grote Amerikaanse kledingzaken gaan de dVb jeanslijn van Victoria Beckham uit de rekken halen.
Onder de winkels zijn ook Fred Segal en Kitson Boutiques, twee vermaarde namen uit Los Angeles. De verkoop bleek absoluut niet te voldoen aan de verwachtingen.Volgens de keten zijn de slechte resultaten mee door Beckham in de hand gewerkt.
Kitson eigenaar Fraser Ross hekelt de lakse houding van de Spice Girl. "Posh ondersteunt op geen enkele wijze haar producten en dat is nefast. In een sterke concurrentiële omgeving moet je alles uit de kast halen. Victoria had veel meer actief reclame moeten maken en geregeld eens de winkels bezoeken. Dat levert naambekendheid en een beter verkoop op. Het is vooral onbegrijpelijk omdat Posh bijna om de hoek woont".
Kitson verkoopt de kleding van Victoria voorlopig op een andere manier. "Wie dat wenst kan nog iets kopen via onze online shop, maar in onze winkels verkopen we liever andere spullen".


16-04-2008 om 12:23 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paris: "Borsten Jessica Simpson zijn te groot"
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Eigenbelang of niet? Paris Hilton vindt alvast dat kleine borsten het allermooiste zijn. 'En passant' nam ze de (stevige) voorgevel van Jessica Simpson op de korrel. "Geef toe, zo'n uitsteeksels... Die zijn gewoon te groot. Geef mij dan maar mijn twee exemplaren." Om haar stelling kracht bij te zetten, verscheen de erfgename aan het Londense Sanderson-hotel in een doorkijktopje dat weinig aan de verbeelding overliet.
Het was eergisteren trouwens duidelijk haar dagje niet, want ook internetfenomeen Kim Kardashian moest er aan geloven. "Zo'n dik gat dat die heeft. Het doet me altijd denken aan hüttenkäse in een veel te grote afvalzak." En geloof ons, dat is geen compliment...


16-04-2008 om 12:14 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit zie je in Telefacts
Klik op de afbeelding om de link te volgen
“Ik geloof niet meer in een relatie met een Belgische vrouw. Geef mij maar een mooie buitenlandse.” Rudy is 45 en gescheiden. Hij is specifiek op zoek naar een latina-vrouw. “Niet alleen omwille van het uiterlijk. Je kan er niet omheen, ze zijn mooi, maar ze zijn ook trouwer dan de Belgische vrouwen.”
In Honduras krijgt Rudy, via een datingbureau, vier dagen tijd om een keuze te maken tussen drie vrouwen en er ééntje voor zich te winnen. Nancy Nuttin volgt Rudy tijdens zijn buitenlandse zoektocht.
Sinds zijn scheiding, zo’n 2 jaar geleden, is Rudy op zoek naar een vaste partner. Via het internet komt hij in contact met Marco, zaakvoerder van de datingsite ‘Amor Si’, gevestigd in Honduras. Op de website trekken 3 meisjes zijn aandacht : Alicia, Maria en Carolina. “Van hieruit kiezen is onmogelijk. Ik moet ze sowieso eens echt zien. Geef me met elk van die meisjes een uur en ik weet wel met wie het zal klikken en met wie niet.” Nochtans is het, eens ter plekke, niet zo gemakkelijk als Rudy dacht. Het meisje dat in België nog zijn voorkeur wegdroeg krijgt plots concurrentie van een andere kandidate. “Goh, het is moeilijk. Het meisje dat ik super vind, heeft geen kinderen. Een andere vrouw wel. Eigenlijk is dat wel een troef want ik heb ook een dochter dus kandidate nummer 2 weet wat het is om kinderen te hebben.” De dochter van Rudy is 14 en wil haar vader dolgraag gekoppeld zien. “Ik zou het heel tof vinden mocht hij iemand leren kennen, dan zit hij hier niet zo alleen ’s avonds.”
De drie vrouwen die aan Rudy worden voorgesteld zien hem ook wel zitten. Maar ze winden er geen doekjes om, ze willen vooruit in het leven en dat kan enkel via een buitenlandse man. Alicia: “De mannen hier hebben geen mooi hart, buitenlanders wel. En ja, we zoeken allemaal naar een beter leven. Ik zoek iemand die me waardeert en die me uit dit slavenbestaan kan halen.” Datingbureaus in het buitenland zijn big business. Op de website van Marco staan 700 meisjes en er zijn zo’n 6000 mannelijke bezoekers per jaar. Marco: “Ik heb veel Belgische klanten. Kennelijk zijn de vrouwen hier beter è.” Al wordt tijdens ons verblijf in Honduras pijnlijk duidelijk dat hetzelfde niet kan worden gezegd van de Belgische mannen. Tijdens een interview met Marco, de zaakvoerder, krijgt die telefoon. Een Belgische klant die een tijdje geleden is geland, zit met een probleem. “Zijn meisje is gaan lopen. Tja, zij zegt dat hij al drie dagen met dezelfde kleren rondloopt… We lossen dat wel op. Meisjes genoeg. “


Telefacts,vanavond op VTM om 22:30

16-04-2008 om 11:12 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Antwerp Dance Festival opent in Centraal Station
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Het Antwerp Dance Festival van vrijdag 2 mei eerstkomend kondigt zich voor z’n eerste editie meteen al als hét dancefeest van het jaar aan. De ticketverkoop loopt als een HST, de belangstelling uit het buitenland is daar ook een belangrijk element in en inmiddels werden nog een aantal nieuwe namen én één locatie aan de programmatie toegevoegd. De officiële opening van het gebeuren is inmiddels geconfirmeerd voor het Centraal Station van Antwerpen om 19.00u. Belangrijk om weten is dat er nog tickets te krijgen zijn voor Antwerp Dance Festival, ondanks andere berichten op verschillende forums. Het is wel zo dat de voorverkoop loeihard gaat en de kans bestaat dat het festival volgende week uitverkocht zal zijn. In België zijn er nog tickets te verkrijgen bij Fnac/Nmbs & Free Record Shop, in Nederland bij Ticketmaster.nl en in Engeland op www.seetickets.com.

Meer weten,klik
hier!

16-04-2008 om 11:09 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit lees je in de nieuwe Story
Klik op de afbeelding om de link te volgen
 Alleen in Story: Bij Ann Van Elsen & Gunter Van Handenhoven in Qatar. Liefde voor eeuwig en altijd.

• Pascal ’van Phaedra’ al maanden terug bij zijn ex Vanessa.
• Getest: de snelheidsfactor van Koen Wauters.
• Misses Belgium Globe. De 20 finalistes!
• Hans van Barneveld praat over het verlies van zijn partner Benny Neyman.
• Spanning bij ’Mijn Restaurant!’ Wie valt als eerste af?
• Story op ’De Nacht van Exclusief’ + een dagje glamour met Showbizz Bart.
• Emo-rapport: Els de Schepper openhartig over gevoelens.
• Bodyguards voor Delphine Boël!
• Het vierde kindje van Filip & Mathilde. Op wie zal het nieuwe prins(es)je lijken?
• William en Kate voor het eerst als koppel op officiële ceremonie.
• Kylie Minogue waarschuwt…

Dit en nog veel meer nationaal en internationaal sterrennieuws leest u deze week in Story.


16-04-2008 om 09:20 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Madonnaweek op Donna en in De rode loper
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Madonna heeft een nieuwe plaat en dat is hot news. Nieuws dat haar vele Vlaamse fans eerst en vooral op Donna en Eén kunnen vernemen. Donna krijgt immers de Vlaamse airtime-primeur van het nieuwe album op 24 april. Bovendien mag het twee unieke tickets weggeven voor showcase van Madonna in Parijs. Reden genoeg om er meteen een hele Madonna-week van te maken.
Ook Eén rolt de Rode loper uit voor Madonna, met een exclusief interview op woensdag 23 april én een special op zondag 27 april. 2008 is een jaar van big numbers voor Madonna. 25 jaar geleden brak ze door. Ze wordt 50 deze zomer. Ze heeft alles, maar dan ook alles bereikt, elk record gebroken. Maar terug kijken doet Madonna niet: "The only way is forward.” En dus pakt de levende legende uit met een nieuw album, het langverwachte ‘Hard Candy’. Het is een zogenaamde urban dance record, met veel hip hop-invloeden. Geen toeval dus dat de Queen of Pop ging aankloppen bij de hipste producers van het moment: Timbaland en Pharrell Williams. En dat ze duetteert met Justin Timberlake: hun aanstekelijke single ‘4 Minutes’ staat ondertussen zowat overal ter wereld op nummer 1. Het nieuwe album komt op maandag 28 april uit in België, maar de Vlaamse fans horen er in de week van 21 april alles over bij Donna en Eén. Donna heeft twee tickets voor de exclusieve showcase van Madonna op 6 mei in Parijs, en die geeft David Van Ooteghem in de week van 21 tot 25 april weg tijdens "David in de ochtend". Op donderdag 24 april stelt Donna het nieuwe album 'Hard Candy', in primeur voor op de radio. De hele dag wordt in elk programma een track gedraaid. Telkens maken luisteraars kans om het te winnen. De mannen van Stereo Spécial, kunnen naar goede gewoonte, niet zo lang wachten. Zij nodigen op woensdag 23 april Madonna-fans uit in de studio en breiden hun programma die avond met twee uur uit: van 23.00 tot 24.00 uur zenden ze een uur lang enkel Madonna-hits uit, en tussen middernacht en 01.00 uur laten ze het nieuwe album integraal horen. Eind februari nodigde Madonna de wereldpers uit in Los Angeles voor de voorstelling van haar nieuwe album. "De rode loper" kreeg exclusief voor Vlaanderen de kans om haar te interviewen. Reporter Ward Verrijcken trok naar Beverly Hills voor een gesprek met de pop-diva in het riante Four Seasons-hotel.
Niet enkel de nieuwe plaat komt aan bod. Madonna wordt zowaar filosofisch als ze het heeft over de slechte staat waarin de wereld verkeert, en hoe zij als superster en rolmodel haar publiek bewust kan maken van die problematiek. Ze onthult ook haar plannen voor de nabije toekomst, met een mogelijke concerttournee en een nieuwe wending in haar carrière: Madonna is namelijk aan het regisseren geslagen. Haar langspeelfilmdebuut ‘Filth and Wisdom’ stelde ze onlangs voor op het festival van Berlijn. En binnenkort gaat op het festival van Cannes ‘I Am Because we Are’ in première, haar documentaire over het Afrikaanse land Malawi, waar ze haar zoontje David ging adopteren. "De Rode Loper" mocht eerder al in primeur de clip uitzenden van ‘4 Minutes’ en pakt volgende week uit met het leeuwendeel van het interview. In de uitzending van 23 april laat Ward, Madonna aan het woord over het album ‘Hard Candy’. De uitzending van zondag 27april wordt een heuse Madonna-special, met een overzicht van haar rijke carrière en het grootste deel van Wards exclusieve interviews.

16-04-2008 om 09:17 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Milieubewust googlen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Sinds gisteren is het mogelijk om een 'milieuvriendelijke' internetzoekmachine te gebruiken. Het Australische bedrijf Ecocho lanceerde in veertien landen een zoekmachine.
De zoekmachine gebruikt de technologie van van Google en Yahoo, maar per duizend zoekopdrachten plant het bedrijf twee bomen. De bomen worden vooralsnog in Australië geplant.
Het project wordt met advertentie-inkomsten gefinancierd. "We willen in de toekomst 70 procent van de inkomsten in CO2-verminderende maatregelen stoppen", aldus Ecocho-oprichter Tim Macdonald. Ecocho is een combinatie van 'eco' en het Japanse woord 'cho', dat 'super' of 'ultra' betekent.


16-04-2008 om 09:15 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wesley Snipes riskeert 3 jaar wegens belastingontduiking
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De Amerikaanse regering wil dat acteur Wesley Snipes, die in februari schuldig bevonden is aan het niet aangeven van zijn inkomsten tussen 1999 en 2004, voor drie jaar de cel in gaat. Volgende week donderdag heeft een hoorzitting plaats voor de federale rechter van Ocala (Florida) om de strafmaat te bepalen. Van de zwaarste aantijgingen op zijn proces, zoals bendevorming, werd Snipes vrijgesproken.
Volgens het regeringsdocument heeft Snipes voor 15 miljoen dollar belastingen op inkomsten niet betaald en hebben de fiscale diensten zo 41 miljoen dollar mislopen. De 45-jarige Wesley Snipes speelde onder andere in de gevechtsfilm 'Blade 3', in 'Rising Sun' aan de zijde van Sean Connery, en in 'Demolition Man' met Sylvester Stallone.

16-04-2008 om 09:14 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sara krijgt restyling
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De metamorfose van Sara De Roose in ‘Sara’ begint stilaan vorm te krijgen. Esther (Joke Devynck) heeft Sara zo ver gekregen dat ze zich een nieuwe coupe heeft laten aanmeten. Tijdens een verblijf op Fuerteventura overtuigt Esther haar nieuwe werkneemster ervan om een bezoekje te brengen aan de kapper, die haar een hip kapsel met ‘froufrou’ én een andere haarkleur wil aanmeten. Op deze foto lijkt het nog een beetje op ‘captain Caveman’, maar zo stilaan moet Sara een echte vamp worden.

16-04-2008 om 09:12 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huwelijk van Tess Goossens is voorbij
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De Vtm-presentatrice Tess Goossens (26) en haar echtgenoot Pascal Van den Beek (35) zetten na 10 maanden een punt achter hun huwelijk. Goossens en restauranthouder Van den Beek trouwden op 16 juni 2007 in de kathedraal in Antwerpen.  Ze waren op dat moment al 4 jaar een koppel.De reden voor de breuk is niet bekend. Goossens zegt dat ze zich "heel slecht" voelt, maar dat ze veel steun krijgt van vrienden en familie.
Goossens presenteerde programma's als "Kasteelkeuken", "Het hart van Vlaanderen" en "Beste beesten". Ze was ook omroepster bij Vtm.

16-04-2008 om 09:11 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FM Brussel gaat komende maand 'On Air'
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Op het Flageyplein in Elsene is vandaag het startschot gegeven van FM Brussel On Air, een actie waarmee de vernieuwde Brusselse stadszender FM Brussel van 15 april tot 9 mei haar vernieuwde programmering extra in de verf wil zetten. Vlaams minister voor Brussel Bert Anciaux (Spirit) liet gisteren vijfduizend On Air-ballonnen de lucht in en was ook aanwezig op de inhuldiging van de FM Brussel-tram 98.8. Dat is de frequentie waarop de radio in Brussel en omgeving beluisterd kan worden.
De komende weken gaat het vernieuwde FM Brussel zijn luisteraars met live-uitzendingen "verrassen op de meest ongewone plekken in Brussel en omgeving". Er lopen acties in meer dan 100 winkels en cultuurcentra en On Air-reporters gaan de hele maand vanuit tram 98.8 uitzenden.
Op 17 april zit FM Brussel bijvoorbeeld een hele dag live in het Atomium en elke dinsdag trekt radiopresentator Bruno Op de Beek naar een plein in Brussel, van waaruit hij live gaat uitzenden uit een geïmproviseerde studio. Ook de andere programma's trekken letterlijk de stad in. Op 11 mei volgt een slotfeest in Thurn & Taxis.
Op de tram 98.8, die speciaal voor de gelegenheid werd ontworpen, prijken foto's van fotograaf Stephan Vanfleteren. Hij portretteerde op verschillende locaties in Brussel drie luisteraars van de stadsradio. Zij staan ook op de affiches die de komende weken in Brussel en omgeving verspreid zullen worden. Een en ander wordt ook nog ondersteund met een grootse promotiecampagne, wedstrijden en party's in Brussel en omgeving.Volgens een recent marktonderzoek bereikt FM Brussel ongeveer 14 pct van de actieve Nederlandstaligen in Brussel en 4 pct in de gemeenten van de rand rond Brussel. Vlaams minister Bert Anciaux maakte onlangs 150.000 euro vrij om de stadszender bij een groter publiek bekend te maken.

16-04-2008 om 09:10 geschreven door Medialand  


15-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sterren op de dansvloer: Dansopdrachten: Jive en tango
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Afgelopen vrijdag -11 april 2008- waren er gemiddeld 830.907 televisiekijkers op de afspraak voor de 1ste dance off, waarin politica Anissa Temsamani en acteur/zanger Roel Vanderstukken moesten aantreden. De professionele juryleden hebben tijdens de dance off het laatste woord en beslisten dat Roel Vanderstukken in de danswedstrijd blijft. In de 3de show van ‘Sterren op de Dansvloer’, die naar goede gewoonte rechtstreeks wordt uitgezonden, moeten Elke Vanelderen, Dominique Monami, Nico Mattan en Antony Arandia samen met hun professionele danspartner de jive dansen. De jive is een explosieve mix van rock, boogie en swing die heel wat energie van de dansers vraagt met snelle wendingen, draaien en spilbewegingen om de eigen as. Schokkende heupbewegingen en felle, snelle uithalen met de knieën zijn een must. Bij de jive mag iedere danser zich ook apart uitleven, zolang het maar snel en dynamisch is.
Lees
hier verder!


15-04-2008 om 19:48 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Natalia kondigt extra concerten Glamorous Arena Tour aan!
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Stageplan Events pakt dit najaar uit met een nieuwe en spectaculaire concertreeks van Natalia: de Glamorous Arena Tour.
De ticketverkoop voor de eerste concerten van deze Glamorous Arena Tour loopt vlot en dus komen er extra concerten aan!
De Glamorous Arena Tour kan je op volgende data gaan bewonderen:
ANTWERPEN, Lotto Arena: 7 november 2008 om 20 uur + Nieuw: 10 november 2008 om 20 uur. De ticketverkoop voor dit extra concert start eerstdaags.
Nieuw: BRUSSEL, Vorst Nationaal: 15 november 2008 om 20 uur.
Ook voor dit concert start de ticketverkoop eerstdaags.
HASSELT, Ethias Arena: 21 november 2008 om 20 uur
ROESELARE, Schiervelde: 28 november 2008 om 20 uur

Tickets en info via 0900/000.45 of www.glamorousconcerts.be.
Toegangsprijzen: 20 EUR, 25 EUR en 35 EUR.
(Prijzen exclusief service- en verzendingskosten)
bron:showbizzsite


15-04-2008 om 19:45 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4fm Top 1000 aller tijden vanaf 18 april
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De zoveelste in de rij maar de luisteraar krijgt er blijkbaar nooit genoeg van. Zet een fiks aantal platen op een rij, geef ze allemaal een nummer, draai de songs daarna van hoog naar laag... Succes verzekerd dankzij alweer een nieuwe hitlijst of topparade.
Geen Vlaams fenomeen, maar een internationaal gegeven. Van de States tot in Japan, van Noorwegen tot in Vlaanderen worden ze uitgezonden. Nog niet eens zo heel lang gleden sprong men er wel iets zuiniger mee om. Enkel op hoogdagen kon je ze horen. Daarbij waren het eindejaar en Pinksteren de twee favoriete tijdstippen. Dezer dagen wordt daar niet meer op gewacht. Misschien heeft het iets met de (nakende?) lente te maken? Feit is dat 4FM beslist heeft om de 'allerbeste' muzieklijst ooit uit te zenden, de Top 1000 aller tijden dus. Van de Beatles tot Nirvana, van Bryan Adams tot Céline Dion. En ook dit keer wijkt men niet af van de bekende paden... de luisteraar heeft medezeggenschap. In Vilvoorde wordt daarom jouw persoonlijke top 10 verwacht (en met enig geluk win je een city trip). HIER klikken om mee te doen.

De 4fm Top 1000 aller tijden, hoor je vanaf vrijdag 18 april.
bron:radiovisie


15-04-2008 om 19:43 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anna Kournikova wil nooit trouwen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Arme Enrique Iglesias. Als het aan Anna Kournikova ligt, zal ze nooit van haar leven trouwen.Dit verklaarde de voormalige tennis-ster tijdens een triatlon-evenement in Los Angeles, nadat haar mening over de verloving van tennis-collega Andy Roddick en supermodel Brooklyn Decker was gevraagd. 'Ze zijn wel erg jong om te trouwen. Ik wens ze al het beste. Maar ik zal nooit in het huwelijksbootje stappen', aldus Anna, 'maar Enrique en ik zijn wel erg gelukkig samen.'

15-04-2008 om 19:41 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CSI-maker wil internetters weer achter de buis
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De maker van de succesvolle Amerikaanse serie CSI, Anthony Zuiker, heeft er genoeg van miljoenen kijkers te verliezen aan het internet. Zuiker heeft zichzelf als doel gesteld computergebruikers weer achter de televisie te krijgen. Zuiker stelde maandag op een jaarlijks omroepcongres in de VS zijn nieuwste 'verleidingsstrategie' voor. Hij wil de kijkers voortaan aantrekkelijke verhaallijnen voorschotelen, die na de uitzending doorgaan op mobiele telefoons en internet en vooral omgekeerd.
Hij noemt zijn model crossmediaal scriptschrijven: de makers van CSI nieuwe karakters zullen introduceren en korte verhaallijnen schrijven die speciaal bedoeld zijn voor websites, mobieltjes en games, maar die op televisie tot een ontknoping leiden.

15-04-2008 om 18:01 geschreven door Medialand  






Zoeken in blog


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto


Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs