Inhoud blog
  • Onze Toekomst
  • Technologie
  • Welkom
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    TechIn
    TechnologieInformatica
    03-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze Toekomst
    Beste bezoekers/bloggers,
    ik vraag mij af wat onze toekomst zal zijn als die er al komt tenminste.
    Nu vraag ik mij af hoe jullie denken dat onze toekomst zal zijn, laat het me weten via e-mail en de beste komen misschien op de blog.
    Ik zal al een beetje vertellen over hoe ik denk dat de toekomst zal zijn.
    Ik denk dat de meeste jobs zullen worden geautomatiseerd en dat er enorm veel machines zullen zijn om het werk te doen.
    Niet alle jobs zullen verdwijnen want daar is het menselijke aspect voor nodig. Wat ik wel denk is dat er veel klusjes binnenshuis door robots zullen kunnen gedaan worden. Ook het huis zelf zal meer kunnen zoals bv. als men naar tv aan het kijken is en men moet koken zal men dit kunne verder kijken op een tablet of iets dergelijks. Het huis van de toekomst is hier een goed voorbeeld van. Wie er geweest is weet wat ik bedoel maar wie er niet geweest is zou het echt eens moeten doen. Er worden ook veel films over de toekomst gemaakt vroeger werd dit gedaan maar nu ook nog steeds. De films van vroeger voorspelden dat we in 2011 al een soort vliegende auto hadden of iets dergelijks. De films van nu zeggen dat we over enkele jaren al robots hebben die ons helpen zoals Irobot of Real Steel. Dit zijn voorbeelden die in me opkwamen wie er nog meer weet mag het me laten weten via e-mail.
    Dit is een klein stukje van hoe ik over de toekomst denk.
    stuur zeker en vast je idee van de toekomst en misschien zie je het nog terug op de blog.
    Groetjes

    Yelle

    03-08-2012 om 18:58 geschreven door yelle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Technologie
    Hallo beste bezoekers,
    de technologie is de laatste jaren veel verbeterd of beter ontwikkeld zoals sommige het zeggen.
    Dit is zeer goed merkbaar, bijna alles om ons heen heeft met technologie te maken.
    Het kan rechtstreeks zijn of onrechtstreeks hiermee bedoel ik dus een telefoon of tablet is rechtstreeks maar bijvoorbeeld het meubilair is onrechtstreeks, hiermee bedoel i dat in de fabrieken waar het meubilair gemaakt wordt zijn er veel machines die het werk van de mens overnemen = technologie.
    De laatste jaren zijn de kennis over de tv's en telefoons enorm vooruit gegaan.
    Met bijna iedere telefoon kan men op het internet maar nu kan dat ook met televisietoestellen.
    Dit wordt dan een Smartphone of smart tv genoemd.
    Maar op het gebied van gamen gaan ze ook vooruit nu kan men zelfs gamen zonder console in de hand.
    Er wordt heel hard gewerkt aan nieuwe producten in de game industrie. Ze willen het gamen zo leuk en interessant maken, de doelgroep is ook al uitgebreider dan vroeger.
    De technologie voor het maken van dingen gaat ook vooruit ze maken enorm veel machines om het werk van de mens over te nemen.
    De fabrieken zijn meer en meer geautomatiseerd het gaat sneller en het is goedkoper,ze hoeven geen personeel te betalen.
    In de films wordt de toekomst uitgebeeld alsof er niets beter is, alles wordt door machines en robots gedaan. Men moet maar een robot kopen en het is goed.
    Maar in het echt is de technologie ook minder goed. Er worden meer fabrieken gebouwd zodat de productie nog hoger is maar al het vuil of rest wordt gedumpt op een grote vuilnisbelt maar als de rook van de fabrieken en de uitlaatgassen van de wagens doen niet goed aan het milieu.
    De natuur verminderd dieren sterven uit wegens voedsel tekort of geen leefgebied meer. De bedrijfsleiders, de rijkelui of de regering geven niets om het milieu. Alles wat beter is voor het milieu is goedkoop en daar verdienen ze niets mee, alles wat slecht is zoals brandstof voor in de wagens kerosine voor de vliegtuigen dat is goed daar verdienen ze veel geld mee.
    Mensen die wel om het milieu geven worden het zwijgen opgelegd, hulp organisaties die door de regering zijn goedgekeurd is om bij de gewone mens een beetje goedheid te laten zien(hiermee willen ze zeggen: kijk wij geven toch om de wereld wij willen het milieu beter maken). In plaats van in Belgiƫ te discussiƫren over wie de leiding mag geven zouden ze beter een oplossing vinden op de echte wereld problemen.
     

    30-07-2012 om 15:07 geschreven door yelle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom
    Hallo beste bloggers bezoekers,
    dit is mijn eerste bericht van mijn eerste blog.
    Ik ben deze blog gestart om mensen die iets meer willen weten of iets willen doen in verband met de technologie hierop terecht kunnen om informatie te vinden.
    Ik ben nu ook niet een meesterbrein in deze dingen ik zal ook veel leren in de loop van mijn blogjaren maar ik zal proberen iedereen te helpen met zijn of haar probleem.
    Ik wil jullie ook welkom heten op mijn blog.
    Stuur mij zeker en vast een e-mail als je een vraag hebt of ideetjes om de blog nog beter te maken.
    ik wens jullie in ieder geval al veel plezier.
    Groetjes

      


    30-07-2012 om 14:24 geschreven door yelle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs