Vandaag breng ik jullie het spijtige nieuws dat mijn werkplekleren erop zit. Vandaag heb ik de hele dag etiketten opgelijst in Exel. Ik wil al de werknemers van het bedrijf bedanken voor de toffe week die ze mij hebben laten beleven. Vooral wil ik Klaar De Doncker persoonlijk bedanken voor het vertrouwen en voor de goeie begeleiding door de week :)
Vandaag begon ik er weer aan met volle goesting stipt om 9 uur. Het eerste wat ik mocht doen was meelopen met de magazijnier. We hebben samen producten ingescant en bijbesteld, etiketten gemaakt en afgedrukt. Daarna mocht ik de facturen die ik al eerder klasseerde klasseren op alfabetische volgorde. Na de middag mocht ik mee werken aan het webshopbeheer. Op het laatste uurtje van de dag kreeg ik nog een taak van de grote baas Klaar De donker en dat was het op lijsten van tegels in de showroom. Spijtig genoeg is het morgen al mijn laatste dag :(
Vandaag was het mijn derde dag op mijn werkplekleer bedrijf. Vandaag was het spijtig genoeg maar een half dagje.:( Maar toch heb ik mij weer geamuseerd en goed gewerkt. Ik begin de collega's al beter te kennen. Deze morgen moest ik een order bevestiging controleren in het magazijn die was niet in orde. Dus moest ik alles van de order bevestiging opnieuw maken en ingeven in Exel. Daarna moest ik de aangekocht producten controleren. Morgen is het mijn voorlaatste dag:((.
Vandaag was het weer een top dag net als gisteren begon mijn dag om 9 uur. Vandaag begon ik de dag met het opmaken van de inventaris van een aantal producten daarna moest ik deze cijfers verwerken in Exel. In de namiddag mocht ik de aankopen van de dag controleren. Voor mijn dag af te sluiten mocht ik de aankoopfacturen van vandaag klasseren. Ik kijk al uit naar morgen maar een haf dagje.
Vandaag was mijn eerste werkdag op het werkplekleer bedrijf De Doncker in Herzele. Mijn dag begon om 9 uur met een grote smile van Sofie het hoofd van de administratie. Mijn mentor Klaar De Donker had een dag vrij. s' Morgens maakte ik eerst kennis met al het personeel en daarna gingen we meteen aan de slag. In de voormiddag werkte ik eerst aan het webshop beheer: verrijken van artikelen in Exel sjabloon, toevoegen van kenmerken en opzoeken van bijhorende fiches. In de namiddag mocht ik facturen klasseren. Het laatste uur van mijn dag sloot ik af aan het onthaal waar ik leerde werken met het programma Navision. Een programma met het klantenbestanden in.