Archief per jaar
  • 2016
  • 2011
  • 2010
  • 2009
    Mbn nieuws

    31-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.6 DODEN BIJ SCHIETPARTIJ
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Schutter doodt vijf mensen en pleegt zelfmoord in Finland


    De politie in Finland heeft deze namiddag het stoffelijk overschot gevonden van de 43-jarige man die verdacht wordt van de moord op vijf mensen, onder wie zijn ex-vrouw en een aantal mensen in een winkelcentrum in Espoo, net buiten de Finse hoofdstad Helsinki. Hij pleegde zelfmoord.

    Een in het zwart geklede man schoot deze voormiddag drie mannen en een vrouw dood in een winkelcentrum in Espoo, net buiten de Finse hoofdstad Helsinki. Eerder op de dag had de dader ook zijn ex-vrouw omgebracht, haar lichaam werd gevonden in een flat in de buurt. Volgens de BBC heeft dader Ibrahim Shkupolli, een 43-jarige man van Kosovaarse afkomst, nadien zelfmoord gepleegd.

    9mm

    Ooggetuigen melden dat de dader, bekend bij de politie, het complete magazijn van zijn 9mm leeggevuurd heeft en vervolgens de benen heeft genomen. De schutter werd gezocht door de massaal ingezette politieagenten, die voor hun zoektocht onder meer gebruikmaakten van een helikopter. Finland werd de voorbije jaren ook al tweemaal opgeschrikt door een dodelijke schietpartij in een school, daarbij vielen 20 doden.

    Grootste winkelcentrum Noord-Europa

    Het Sello-winkelcentrum in Espoo is het grootste van Noord-Europa en telt meer dan 170 winkels. Het gebouw is ondertussen ontruimd. In Finland is de jacht heel populair, waardoor er ongeveer 1,6 miljoen vuurwapens in omloop zijn. Finland staat daarmee in de top vijf van landen met het meeste wapens in privébezit.

    Bron: Hln.be

    31-12-2009 om 17:05 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    30-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET NIEUWS VAN 2009

    HET JAAR VAN HET NIEUWS STRAKS OP VTM: Yasmine stapt uit het leven JUNI 2009

     

    HLN update   Zangeres en televisiepresentatrice Yasmine is overleden op 37-jarige leeftijd. Ze heeft zelf een einde aan haar leven gemaakt. Hilde Rens, zoals ze in het echte leven heette, werd vanmorgen als vermist opgegeven en werd nadien gevonden door een wijkagent, bij een schuur in de buurt van haar woonplaats.

    Televisiewerk
    Yasmine werd op 3 maart 1972 geboren als Hilde Rens in Kontich. Ze was een Vlaamse zangeres en tv-presentatrice, bekend van onder meer 'De Rode Loper' en 'Zo is er maar één', een muziekprogramma waarin het Nederlandstalige lied centraal staat. Ze zou ook de zomertoer van het programma presenteren.

    Als 17-jarige was ze voor het eerst op het scherm te zien met haar vertolking van 'Don't cry for me Argentina' in de Soundmixshow. Daarna begon ze haar tv-carrière bij de commerciële zender VTM in 1993. Eind de jaren '90 stapte ze over naar de VRT.

    Hits
    Als zangeres scoorde ze hits als 'Vraag me niet waarom', 'Meisjes aan de macht' en 'Porselein'. In 1991 debuteerde ze met haar album 'Mooi zo'. Ze had onlangs ook een theatershow rond liedjes van Leonard Cohen. Op 12 juli was er nog een optreden gepland op het festival Lage Landen in Eeklo, zo meldt haar website.

    Holebi-icoon
    Yasmine gold als een icoon voor de holebi-beweging in Vlaanderen. Toen ze zich outte als lesbienne, ruim tien jaar geleden, was dat nog altijd moedig. Haar eerste 'bekende' relatie was met Alexandra Potvin. Daarvoor was ze samen met tv-gezicht Dieter Troubleyn (videoreactie van hem onderaan).

    De mol
    Haar leven veranderde toen de zangeres Marianne Dupon, bekend als winnares van het tweede seizoen van het TV1-programma 'De Mol', leerde kennen. In 2001 werden ze een koppel, in 2003 trouwden ze.

    Liefde
    "De hele wereld mag weten dat ik in de zevende hemel ben", verkondigde Yasmine toen. "Marianne is de liefde van mijn leven. Wat ik voor haar voel, heb ik nog nooit voor iemand gevoeld. We hebben allebei al heel wat meegemaakt en we proberen er nu samen iets moois van te maken".

    Breuk
    Op 9 maart 2007 werd hun dochter Ella-Louise geboren. Het was Marianne die het meisje gedragen had. In april van dit jaar hebben de twee hun relatie na 8 jaar, waarvan 6 jaar huwelijk, verbroken.

    "De beproevingen die ieder koppel moet doorstaan - te weinig tijd voor elkaar, de jachtigheid van het leven - hebben het paar uiteen gedreven en er lijkt geen weg meer terug", analyseerde Dag Allemaal.

    Het weekblad Story schreef deze week nog dat Yasmine mogelijk ook haar job zou verliezen. "De presentatrice is erg vermagerd, en was de laatste weken steeds minder present op het scherm", schreef het weekblad.

    Bezorgde vrienden
    Volgens de geruchten ligt de relatiebreuk aan de basis van haar dood. Na de bekendmaking van de breuk leek het voor vrienden en collega's slecht te gaan met Yasmine. "We maakten ons allemaal zorgen om haar, maar het leek dat ze goed werd opgevangen door haar vrienden", verklaarde een aangeslagen Geena Lisa op het radionieuws.

    Reacties
    België reageert geschokt op de plotse dood van Yasmine. Bij ons op HLN.BE kunnen de moderatrices de reacties nauwelijks bijhouden en ook op sociale netwerksites als twitter en facebook worden er massaal berichten gedropt.

    30-12-2009 om 14:52 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    29-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERRORIST:
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    TERRORIST: "ER STAAN NOG TERRORISTEN KLAAR"11:49:05

    ___NIEUWS________________________________________________________________

    Umar Abdulmutallab, de jonge Nigeriaan die een mislukte aanslag pleegde op een vlucht van Schiphol naar Detroit heeft FBI-agenten toevertrouwd dat er nog meer jongemannen klaarstaan om aanslagen te plegen tegen westerse doelwitten. Volgens Abdulmutallab is er een geheim netwerk actief in Jemen.

    Intussen vrezen agenten in Groot-Brittannië nieuwe aanslagen. Vijfentwintig Britse moslims hebben plannen om aanslagen te plegen tegen westerse vliegtuigen. De Britse moslimextremisten zijn verdeeld in vijf groepen en bereiden zich voor in geheime trainingskampen in Jemen. Het was ook daar dat  Abdulmutallab zich voorbereid heeft op zijn mislukte aanslag tegen een vliegtuig van Northwest Airlines, schrijft de Britse tabloid The Sun.

    Scotland Yard vreest het ergste
    De Britse extremisten in Jemen zijn jonge twintigers uit Bradford, Luton, Leytonstone en Londen. Begin volgend jaar komen ze terug naar Groot-Brittannië waar ze dan geduldig zullen wachten op instructies van al-Qaida. "Onze grote angst is dat Abdulmutallab nog maar de eerste is in een lange rij van nieuwe terroristen die tienduizenden slachtoffers willen maken door het plegen van aanslagen tegen vliegtuigen", zegt een anonieme bron bij Scotland Yard. "We weten dat er vandaag vier à vijf radicale Britse moslimcellen actief zijn in Jemen. Ze gaan de komende maanden terugkomen naar Groot-Brittannië en we zullen hen dan voortdurende in de gaten houden."

    Radicale moslims

    Scotland Yard vreest zo'n 25 radicale moslims uit Pakistan en Somalië. Ze volgden een ingenieurs- of informaticaopleiding in Groot-Brittannië en stonden onder invloed van radicale imams. Anderen waren dan weer ordinaire straatgangsters. Een speciale eenheid heeft hen gevolgd tijdens hun reis naar Jemen. De meerderheid verliet Groot-Brittannië voorbije lente en zomer en ze betaalden hun tickets cash enkele dagen voor hun vertrek. "Ze vertrokken met een duidelijke belofte van de imams. Er wacht hen een beloning in het hiernamaals als ze aanslagen plegen tegen westerse doelwitten, aldus de bron bij Scotland Yard.

    Geen reisverbod VS
    De Britse minister van Binnenlandse Zaken Alan Johnson bevestigt intussen dat Abdulmutallab een nieuw visum geweigerd werd en dat hij sinds mei op een speciale lijst staat. "Als je op die lijst staat, kom je dit land niet binnen. Enkel als je op doortocht bent naar een ander land", zegt Johnson die eraan toevoegt dat de VS op de hoogte gebracht werden. Volgens de Amerikaanse autoriteiten klopt het dat ze verwittigd werden en ook zij plaatsen Abdulmutallab op een lijst maar hij kreeg geen reisverbod naar de VS.

    Jemen
    Begin december was Abdulmutallab nog in Jemen, waar het terreurnetwerk al-Qaida actief is. Dat heeft de Jemenitische minister van Buitenlandse Zaken bekendgemaakt. "Tussen begin augustus en begin december verbleef hij in Jemen, nadat hij een visum had gekregen om Arabisch te komen studeren in een instituut in Sanaa, waar hij al eerder cursussen had gevolgd." Jemen gaf hem een visum nadat het land zeker was dat de jongeman al visa van andere bevriende staten had gekregen.

    BRON: WWW.HLN.BE

    ___________________________________________________________________________________________

    29-12-2009 om 11:49 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MBN WENST U FIJNE FEESTEN !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    WENST U FIJNE FEESTEN!!!

     

    29-12-2009 om 00:00 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    28-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHIPHOP: 3DE AANSLAG VERMEDEN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    AL-QAIDA ZIT ACHTER MISLUKTE AANSLAGEN 00:48:46

    ___NIEUWS_______________________________________________________________________________
    Er zou een 3 aanslag vermeden zijn op de de zelfde vlugt.

    Na de mislukte aanslag op de vlucht van Northwest Airlines van Amsterdam naar Detroit, blijkt dat al-Qaida zes dagen geleden al had gewaarschuwd voor een aanslag. Dat meldt de Daily Mail.

    Op 21 december dook op een extremistische website een videoboodschap op waarin een bebaarde man waarschuwt: "We dragen een bom om de vijanden van God te treffen." Hij werd geïdentificeerd als Mohammed al-Kalwi.

    "O soldaten, jullie moeten weten dat we jullie niet willen bevechten, en dat we geen problemen hebben met jullie," gaat hij verder. "We hebben enkel een probleem met Amerika en zijn bondgenoten. Hoed u om Amerika's zijde te kiezen.

    BRON: WWW.HLN.BE

    ________________________________________________________________________________________

    28-12-2009 om 00:00 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    27-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VIC CHESNUTT OVERLEDEN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    VIC CHESNUTT OVERLEDEN OP KERSTDAG11:43:50

    __MEDIA&TV_____________________________________________________________________________

    De Amerikaanse zanger Vic Chesnutt is vrijdag, op kerstdag,  overleden. Hij werd 45 jaar. Dat meldt zijn platenmaatschappij Constellation Records op zijn website en werd bevestigd door een vriend van de familie aan het persagentschap AP. Volgens The New York Times gaat het om zelfmoord.

    De krant schrijft dat de zanger een overdosis spierverslappers heeft geslikt, waarna hij in coma raakte. Wat de aanleiding was, is niet helemaal duidelijk. De Canadese nieuwszender CTV meldt dat Chesnutt worstelde met de betalingen van zijn ziekteverzekering en de ziekenhuisfacturen, die tot 70.000 dollar zouden bedragen.

    Het zou niet de eerste keer geweest zijn dat Chesnutt een zelfmoordpoging pleegde. De zanger zat in een rolstoel na een auto-ongeval in 1983. Daarbij raakte hij gedeeltelijk verlamd. Dat had een grote invloed op zijn muziek, die kenmerkend donker was.

    Hij werd onder meer bekend dankzij zijn samenwerking met andere muziekanten, waaronder zanger Michael Stipe van R.E.M. en gitarist Guy Picciotto van de punkband Fugazi. Chesnutt ging kort geleden nog op tour met zijn Vic Chesnutt band, samengesteld uit musici van verschillende bekende Canadese bands

    BRON:WWW.HLN.BE

    _________________________________________________________________________________________

    27-12-2009 om 11:46 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDEJAAR BIJ FAMILIE OP VTM
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    WOEILIGE TIJDEN IN FAMILIE12:51:40

    ___MEDIA&TV____________________________________________________________________________
    'Familie' is nog steeds de langstlopende dagelijkse soap in Vlaanderen. Van maandg totzaterdag leeft een groot deel van Vlaanderen mee met de belevenissen van de familie Van den Bossche, hun vrienden en kennissen. Om goed voorbereid aan een nieuwe soapweek te kunnen beginnen, blikt TV-Visie elke zondag vooruit. Deze keer kijken we naar de inhouden week 53.

    Maandag 28 december : aflevering 4249

    Rob krijgt een paniekaanval als blijkt dat Peter een meeting heeft met de boekhouder. Leen raadt Victor aan om snel contact op te nemen met de medische raad. Ondertussen wordt Albert in het ziekenhuis opgenomen met hevige maagpijn. Mario vreest de dag dat Veronique de schriftvervalsing ontdekt. Evy is verrast wanneer Leen dronken naar huis komt.

    Dinsdag 29 december : aflevering 4250

    Tino kan er niet bij dat Malika er de voorkeur aan geeft om een platencontract bij Evy te ondertekenen. Hij is echter niet van plan om de zangeres uit handen te geven en gaat over tot chantage. Mieke verwijt Morgane dat ze haar nooit de kans geeft om in de spotlights te staan. Victor is duidelijk niet in zijn gewone doen na zijn gesprek met de medische commissie. Brenda vindt de zeiltocht van Bart en Filip geen fijn vooruitzicht.

    Woensdag 30 december : aflevering 4251

    Peter achterhaalt dat er meer ingenieurs op de loonlijst van Van den Bossche Electronics staan dan dat er effectief in het bedrijf werken. Linda en Jan proberen hun zoontje Guido duidelijk te maken dat ze het even met minder gaan moeten doen. Er zal zelfs bespaard moeten worden op het eten. Anna vindt het spijtig dat Trudy en Louise er niet bij zullen zijn met oudjaar.

    Donderdag 31 december : aflevering 4252

    Morgane ziet het niet zitten om op oudejaarsavond te werken, hoewel Victor toegestaan heeft dat er een klein feestje gebouwd wordt in het ziekenhuis. Ook Leen heeft dienst, maar ze vindt dit niet erg. Ze heeft trouwens ook al een goed voornemen: Victor redden en hem leren genieten. Mario wil Jennifer uitnodigen voor het etentje dat Marie-Rose en Veronique organiseren. Pierrot geeft een feestje in het repetitielokaal en dat is niet echt naar de zin van Evy.

    Vrijdag 1 januari : aflevering 4253

    Dimi vertelt aan Jan en Linda dat hij nog geen nieuwe woning heeft gevonden. Hij hoopt dat het koppel hun verhuis nog even zullen uitstellen, maar Linda houdt het been stijf. Evy is niet van plan om Pierrot nog een kans te geven en ze wil dat hij samen met Malika snel verhuist. Anna probeert te weten te komen wat er mis is tussen Peter en Trudy.

    Zaterdag 2 januari : aflevering 4254

    Anna kan niet meteen een goed voornemen bedenken voor 2010, maar Albert helpt haar met plezier. Brenda is het gedrag van Filip meer dan beu en ze eist dat Bart zijn verantwoordelijkheid neemt. Pierrot is er zeker van dat zijn relatie met Evy nog te redden is, maar Leen heeft daar haar bedenkingen bij. Nico is ontgoocheld en boos wanneer Evy hem de waarheid over Pierrot en Malika vertelt.

    'Familie', van maandag tot en met zaterdag om 20.00 uur op vtm..

    BRON: WWW.TV-VISIE.BE

    _____________________________________________________________________________

    27-12-2009 om 00:00 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    26-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VEILIGHEIDS MAATREGELEN NA MISLUKTE AANSLAG
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    SCHIPHOL: EXTRA VEILIGHEIDSMAATREGELEN NA MISLUKTE AANSLAG16:00:20

    _NIEUWS_____________________________________________________________________________________

    Het was een 32-jarige Nederlander die waarschijnlijk de aanslag verijdeld heeft op vlucht NW 273 van Schiphol naar Detroit. Jasper Schuringa wierp zich op de Nigeriaanse terrorist en hield die in een houdgreep tot na de landing. Daarbij werd hij zelf licht gewond: bij zijn heldenactie verbrandde Schuringa zijn handen, scheurde kleding en raakte zijn schoenen kwijt vertelde hij aan De Telegraaf.

    Vlak voor de landing in Detroit probeerde een 23-jarige Nigeriaan geprobeerd Northwest Airlines-vlucht 273 op te blazen. Het toestel, een Airbus van moedermaatschappij Delta Airlines, met 278 passagiers aan boord, was opgestegen in Schiphol. De dader was in Nigeria met een KLM-vlucht vertokken en zou bij het overstappen niet meer gecontroleerd zijn.

    Schuringa, een Nederlander die opgroeide in Gabon en Curaçao en na studies aan de filmacademie in Miami een productiebedrijf in Amsterdam oprichtte (Go with the flow productions) was op weg naar zijn zus in Costa Rica waar hij zou gaan surfen tijdens de vakantie.

    "Toen heeft hij die
    man in elkaar geslagen"

    Bob en Ingrid Schuringa, zijn ouders: "Hij vertelde dat hij dwars over alle stoelen was gevlogen, toen hij zag wat die vent aan het doen was. Toen heeft hij die man in elkaar geslagen, de man naar de voorkant van het toestel gesleurd en daarna de vlammen gedoofd. We zijn zó trots op hem, maar we zijn ook heel erg geschokt, want het had in één seconde ook totaal anders kunnen aflopen. Dan had ik een heel ander telefoontje gehad."

    Schuringa's compagnon Lydia Faber: "Hij vertelde dat die man ineens opstond en iets aanstak dat aan zijn lichaam vast zat. Toen dook Jasper direct boven op hem."

    Extra maatregelen
    De Amerikaanse autoriteiten hebben luchtvaartmaatschappijen wereldwijd gevraagd extra maatregelen te treffen voor vluchten naar de Verenigde Staten. De extra maatregelen houden onder andere in dat alle passagiers op vluchten naar de Verenigde Staten zullen worden gefouilleerd. Verder zal de handbagage van alle passagiers worden gecontroleerd.

    Poeder en vloeistof
    Abdul Farouk Abdulmutallab, die naar eigen zeggen in opdracht van al-Qaida handelde, wilde 'iets' in een vliegtuig boven Amerikaans grondgebied laten ontploffen. De man, die door een medepassagier werd overmeesterd, zou volgens bronnen bij inlichtingendiensten hebben gebruikgemaakt van een mengsel van poeder en een vloeistof.

    Jemen
    Volgens nieuwszender CNN zou de man hebben beweerd dat het explosief afkomstig is uit Jemen. Hij zou instructies hebben gekregen over het tijdstip van de ontsteking. Eerder had luchtvaartmaatschappij Northwest Airlines, partner van KLM, het nog over vuurwerk.

    De man was zijn reis begonnen in Nigeria, maar stapte op Schiphol over op een toestel van Northwests moedermaatschappij Delta. Naast de dader, die met tweedegraads brandwonden naar het ziekenhuis moest gevoerd worden, vielen er nog twee lichtgewonden. Het Witte Huis spreekt van een 'terroristische daad'.

    Buskruit
    Volgens de verdachte hing er een poederachtige substantie aan zijn been. In combinatie met enkele chemische producten die hij zou injecteren, moest dat uiteindelijk een explosie veroorzaken.

    Volgens een hooggeplaatste Amerikaanse woordvoerder gaat het om een "poging tot terrorisme".

    "Relatief geavanceerde bom"
    Een woordvoerder van Delta Airlines, de eigenaar van Northwest, had eerder gemeld dat een passagier "voetzoekers" had afgestoken aan boord van het toestel. Maar volgens Peter King, een lid van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden en van de Commissie voor Binnenlandse Veiligheid, gaat het om een "relatief geavanceerde bom".

    Ingenieursstudent
    Abdulmutallab is een ingenieursstudent aan de universiteit van Londen. Volgens zijn visum reisde hij naar de VS om een religieuze ceremonie bij te wonen. Zijn explosiemateriaal zou hij in Jemen opgepikt hebben, net als zijn instructies over wanneer hij moest toeslaan. De man was in de Nigeriaanse stad Lagos op KLM-vlucht 588 naar Schiphol gestapt. In Amsterdam stapte hij over op een andere vlucht, zonder opnieuw gecontroleerd te worden

    "Alle passagiers zijn uitgestapt en worden ondervraagd", klinkt het in een mededeling van de veiligheidsdienst op de luchthaven. Het vliegtuig werd naar een veilige plek gebracht, waar zowel het toestel als de bagage een extra controle zal ondergaan.

    Obama

    De Amerikaanse president Barack Obama heeft opdracht gegeven "alle nodige maatregelen" te nemen om de luchtvaartveiligheid te versterken na het incident in Detroit. 

    "De president is deze morgen (vrijdag) Hawaïaanse tijd op de hoogte gesteld van het incident", aldus een woordvoerder van het Witte Huis, Bill Burton. De president is met vakantie in Hawaï.

    "De president heeft vervolgens een beveiligde telefoonconferentie gehouden met John Brennan, zijn adviseur binnenlandse veiligheid en terrorismebestrijding, en Denis McDonough, de secretaris-generaal van de NSS", de nationale veiligheidsdienst, aldus Burton.

    Obama gaf opdracht "alle nodige maatregelen te treffen om de beveiliging van de vliegreizen te versterken. De president volgt de situatie op de voet", aldus nog de woordvoerder.

    "Geen vuurwerk, heel serieus"

    Jasper Schuringa komt pas 8 januari terug naar Nederland. Vrienden zijn nu al bezig een daverend feest voor hem te organiseren volgens De Telegraaf. Schuringa bevestigde dat de terrorist ingepakt zat in explosieven. "Het was absoluut geen vuurwerk, maar héél serieus", aldus de Hollander. De terrorist liep zware brandwonden op aan zijn benen.

    BRON: WWW.HLN.BE

    _____________________________________________________________________________________________

    26-12-2009 om 00:00 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    25-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VTM EN RTL4 STARTEN MET MY NAME IS MICHAEL
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    MY NAME IS MICHAEL VANAF 9 JANUARI21:15:39

    ___MEDIA&TV________________________________________________________________________________________
    De gloednieuwe amusementsshow 'My Name Is Michael' gaat zaterdag 9 januari van start bij RTL 4 en het Belgische vtm. Op die avond ontvangen presentatoren Nicolette van Dam en Koen Wauters rond 20.00 uur alle kandidaten die de auditierondes hebben gehaald. Groot en klein, black and white, kortom iedereen die The King of Pop op een treffende manier kan imiteren qua zang én dans komt voorbij.

    Presentator en musicalproducent Albert Verlinde, Amerikaanse topchoreograaf Dan Karaty (jurylid 'So You Think You Can Dance'), zangeres Berget Lewis en de Vlaamse zanger Ronny Mosuse (bandlid van The Radios) gaan al deze 'Michael Jacksons' beoordelen op hun talenten. De uiteindelijke winnaars spelen de hoofdrol in het spetterende theaterconcert over het leven van Michael Jackson.

    De audities zijn inmiddels afgerond en de juryleden zijn razend enthousiast over de eerste opnamedagen.

    Albert Verlinde: 'Ik ben ongelofelijk verrast door het aantal aanmeldingen, maar ook door het grote talent dat ik voorbij heb zien komen. En dan heb ik het met name over de kinderen. Nederland en Vlaanderen zullen versteld staan.'

    Berget Lewis: 'Ik ben ontroerd door het feit dat Michael Jackson zo leeft onder de volwassenen en de kinderen. De deelnemers zijn echt verbonden met Michael en het enthousiasme dat zij in hun act stoppen heeft mij echt geraakt.'

    Ronny Mosuse: 'Ik heb ontzettend veel talent voorbij zien komen. Groot en klein, ze waren allemaal even enthousiast. Wat ik vooral heel indrukwekkend vond, is dat ook veel kandidaten als eerbetoon naar de audities kwamen.'

    Alle fans van Michael Jackson zitten in 2010 goed bij RTL 4. De familiezender brengt de legendarische poplegende weer even tot leven met het kindsterretje uit de jaren zeventig tot de volwassen topentertainer uit de jaren negentig.

    'My Name Is Michael', vanaf zaterdag 9 januari om 20.00 uur bij RTL 4.

    BRON: WWW.TV-VISIE.BE

    __________________________________________________________________________________________________

    25-12-2009 om 21:16 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE NAMEN "STERREN OP DE DANSVLOER' BEKEND
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    ANN LEMMENS EN SONJA KIMPEN IN STERREN OP DE DANSVLOER21:04:35

    ____TV&MEDIA______________________________________________________________________________
    We wisten het al een tijdje: in het voorjaar keert 'Sterren op de Dansvloer' terug op vtm, opnieuw gepresenteerd door Jacques Vermeire en Francesca Vanthielen. Stilaan geraken ook de eerste namen voor deze nieuwe reeks bekend.

    Wie wordt de opvolger van Dina Tersago, Pieter Loridon en Anthony Arandia? Vier van de tien bekende deelnemers zijn bekend: vtm-gezicht Ann Lemmens, voedingsdeskundige Sonja Kimpen, autoracer Anthony Kumpen en acteur Peter Van Den Begin.

    Ook voormalige topspurtster Kim Gevaert stond op het verlanglijstje van de makers, maar zij zou de uitnodiging vriendelijk afgewezen hebben.

    BRON: WWW.HLN.BE/TV-VISIE.BE

    _____________________________________________________________________________________________

    25-12-2009 om 21:07 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KERSTDAG VIER JE BIJ VTM
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KERSTDAG VIER JE BIJ VTM!11:13:49

    ___MEDIA&TV__________________________________________________________________________________

    Ook op kerstdag kan je bij vtm terecht voor een gezellig avondje tv. Op het menu staan onder meer 'Mister Magorium's Wonder Emporium', 'Merry Madagascar' en voor de muziekliefhebbers wordt 'Will Tura Onvergetelijk' uitgezonden.

    Will Tura Onvergetelijk
    Tijd : 13.40

    Begeleid door een 21-koppige band zingt Will Tura Nederlandstalige versies van de grootste croonerhits. Met: Van wie ik hou, Als ik droom van jou, Toen Nat King Cole van liefde zong, Weerklank, Onvergetelijk, 'k Hou van jazz, Storm en regen, Darling, Beeld van jou, In de straat waar je woont, Een zomernacht, My way, Onvergetelijk en Eenzaam zonder jou.


    Toy Story
    Tijd : 14.40

    Cowboy Woody is al jaren het favoriete speelgoed van Andy. Wanneer de jongen voor zijn verjaardag de blitse astronautenpop Buzz Lightyear krijgt, wordt Woody naar de achtergrond verdrongen. De twee stukken speelgoed wedijveren vervolgens om de gunst van de jongen en zetten door hun geruzie de hele kinderkamer in rep en roer. Wanneer Buzz door toedoen van Woody uit het raam valt, geeft de rest van het speelgoed Woody hiervan de schuld. Woody gaat naar buiten om Buzz proberen te redden.


    Merry Madagascar

    Tijd : 16.10

    Alex, Marty, Gloria en Melman willen terugkeren naar New York en proberen in een heteluchtballon Madagaskar te ontvluchten. Ze worden echter uit de lucht geschoten door een bende maki's. Zij dachten dat de ballon de gevreesde rode kwelgeest is die elk jaar overvliegt. Wanneer ze deze kwelgeest even later weer menen te zien, slaagt Alex erin om het rode voertuig uit de lucht te halen. Maar dan blijkt dat het rode gevaarte geen kwelgeest is, maar de Kerstman! De vrienden voelen zich schuldig, want door de crash is de Kerstman vergeten wie hij is en weet hij niet meer dat hij nog duizenden pakjes moet bezorgen.

    Mr. Magorium's Wonder Emporium
    Tijd : 20.40

      Op een dag besluit meneer Magorium, de excentrieke eigenaar van de meest wonderbaarlijke speelgoedwinkel ter wereld, dat het tijd is om met pensioen te gaan. Hij ziet in Molly Mahoney zijn ideale opvolger, maar het speelgoed in de winkel is het helaas niet met hem eens en komt in opstand. De eens zo bijzondere en kleurrijke winkel verandert al gauw in een regelrechte puinhoop en het speelgoed haalt allerlei gemene grapjes uit met Molly en haar klanten.

    BRON: WWW.VTM.BE

    ____________________________________________________________________________________________________

    25-12-2009 om 11:14 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    23-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONNY MOSUSE,ALBERT VERLINDE EN DAN KARATY IN JURY 'MY NAME IS MICHAEL'
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    RONNY MOSUSE IN JURY MY NAME IS MICHAEL15:39:28


    _____MEDIA&TV________________________________________________________________________________
    De voorbereidingen voor de nieuwe vtm-show 'My Name is Michael' zijn in volle gang. Geen talentenjacht zonder jury natuurlijk, naast de Nederlandse musicalproducent Albert Verlinde zal ook zanger Ronny Mosuse de kandidaten grondig jureren.

    Albert Verlinde kennen we al van 'Op Zoek naar Maria' en ook Dan Karaty is geen onbekende in Vlaanderen. Hij zetelde onlangs nog in de jury van die andere vtm-talentenjacht 'So You Think You Can Dance'. Het vierde jurylid is Berget Lewis, een Nederlandse zangeres van Surinaamse komaf.

    Voor Ronny Mosuse is het jureren niet onbekend. Eerder was hij al één van de juryleden van het VT4-programma 'Can You Duet'

    BRON: Q-MUSIC.NL / WWW.TV-VISIE.BE

    _____________________________________________________________________________________________

    23-12-2009 om 15:44 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VTM VIERT KERSTMIS UITGEBREID
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KERST BIJ VTM15:00:53

    ___MEDIA&TV_____________________________________________________________________________________

    Schuif met het hele gezin knus in de zetel en kijk op kerstavond naar vtm met o.a. Merry Madagascar, Hart voor Mekaar, Home Alone 2 en Andrea Boticelli's kerstspecial.

    19.40: Merry Madagascar

    Alex, Marty, Gloria en Melman willen terugkeren naar New York en proberen in een heteluchtballon Madagaskar te ontvluchten. Ze worden echter uit de lucht geschoten door een bende maki's, die dachten dat hun ballon de gevreesde rode kwelgeest is die elk jaar overvliegt.

    Wanneer ze deze kwelgeest even later weer menen te zien, slaagt Alex erin om het rode voertuig uit de lucht te halen. Maar dan blijkt dat het rode gevaarte geen kwelgeest is, maar de Kerstman! De vrienden voelen zich schuldig, want door de crash is de Kerstman vergeten wie hij is en weet hij niet meer dat hij nog duizenden pakjes moet bezorgen.

    20.10: Familie

    Veronique wil snel een contract zien van Francis en ze zet Jennifer onder druk om dit geregeld te krijgen. Maar de ontwerpster laat zich niet dirigeren. Na zijn babbel met Maarten is Jan er zeker van dat zijn oudste dochter Mieke lesbisch is. Veronique is er niet over te spreken dat Mario Kerstmis met zijn vriendin Jennifer wil vieren. Tino onderneemt een laatste poging om Malika te overhalen het contract met GM te tekenen.

    Naar de Familie website

    20.50: Hart Voor Mekaar

    Zes jaar geleden raakte Carl (47) uit Oostende bij een banaal ongeval volledig verlamd. Hij bleef niet bij de pakken zitten en tracht ten volle van het leven te genieten. Carl werkt dagelijks aan zijn conditie door rondjes te rijden met de handbike. Zijn vriendin Lieve en zijn nichtje Stefanie willen Carl een hart onder de riem steken en maken samen met 'Hart voor Mekaar' werk van zijn grote droom.

    Peter heeft muco, maar dat belet hem niet om veel aan sport te doen. Op die manier probeert hij de ziekte in de aandacht te brengen.

    Naar de Hart voor Mekaar website

    21.35: Home Alone 2: Lost In New York

    Het noodlot slaat opnieuw toe voor de kleine Kevin, als hij per ongeluk in het verkeerde vliegtuig stapt. De schrik slaat hem om het hart, want hoe kan hij als jongetje alleen standhouden in zo'n grote en gevaarlijke stad?

    Gelukkig heeft hij de kredietkaart van zijn papa op zak en ziet hij de kans om een kamer te reserveren in het peperdure Plaza Hotel. Echt alleen in New York is Kevin overigens niet. Ook de twee inbrekers Harry en Marv zijn in de buurt, want zij hebben hun werkterrein naar de Big Apple verlegd.

    23.50: Andrea Bocelli & David Foster: My Christmas

    Muziek van de Italiaanse tenor Andrea Bocelli en componist David Foster. Op de muzikale affiche staan hartverwarmende hits als 'Santa Claus is Coming to Town', 'The Christmas Song' met Natalie Cole, 'Blue Christmas' met Reba McEntire, 'O Tannebaum', 'What Child is This' met Mary J. Blige, 'Adeste Fideles', 'God Bless Us Everyone', 'Silent Night', 'Jingle Bells' met The Muppets en 'White Christmas'.

    BRON: WWW.VTM.BE

    ____________________________________________________________________________________________________

    23-12-2009 om 15:01 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MICHAEL SCHUMACHER MAAKT COMEBACK
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    OFFICIELE COMEBACK SCHUMACHER01:17:25

    ___SPORT___________________________________________________________________________________

    Het hing al een tijdje in de lucht, maar nu is het -volgens Bild althans- officieel: Michael Schumacher maakt zijn comeback in de Formule 1. De Duitser ondertekende een contract voor een jaar bij Mercedes en doet volgend seizoen dus een gooi naar zijn achtste wereldtitel.

    'Schumi', die in 2006 stopte met Formule 1, wordt al enkele weken nadrukkelijk genoemd als de ploegmaat van zijn landgenoot Nico Rosberg bij Mercedes. Vorig seizoen stond de 40-jarige Duitser al dicht bij een comeback toen hij door Ferrari werd aangezocht als de vervanger van de geblesseerde Felipe Massa. Pijn aan de nek verhinderde deze stunt toen echter. Met de komst van Fernando Alonso werd de piste-Ferrari zelfs helemaal afgesloten.

    Nu zou Mercedes -na meer dan een maand onderhandelen- dus meer geluk hebben. Belangrijke factor was ongetwijfeld de aanwezigheid van Ross Brawn, de technisch directeur onder wiens hoede Schumacher bij Benetton en Ferrari de titels aan elkaar reeg. De renstal betaalt de Duitser volgens 'Bild' een jaarloon van 7 miljoen euro. Het contract zou vandaag op de zetel van Mercedes in het Engelse Brackley ondertekend zijn.

    Schumacher, die in zijn carrière 91 van zijn 250 Grote Prijzen won, komt zo dus op 14 maart aan de start van de eerste GP van het seizoen, die van Bahrein.

    BRON: WWW.HLN.BE

    _____________________________________________________________________________________________

    23-12-2009 om 01:18 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KIM CLIJSTERS WIL NAAR OLYMPISCHE SPELEN GAAN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KIM WILT NAAR SPELEN IN LONDEN01:11:14

    ___SPORT____________________________________________________________________________________

    "Momenteel kijk ik nog niet te ver in de toekomst. Maar als het even kan, zou ik graag de Olympische Spelen in Londen meemaken. Alles staat of valt evenwel met mijn gezin." Dat zei Kim Clijsters vandaag bij een persconferentie in Mechelen, waar het sponsorcontract tussen Telenet en de Sportvrouw van het Jaar werd voorgesteld. Vooraleer Clijsters binnen enkele dagen naar Australië afreist, lichtte ze in Mechelen haar programma voor 2010 toe. Voorlopig prijken daarop veertien officiële tornooien. Zo probeert de Limburgse een evenwicht te vinden tussen toptornooien en gezinsleven.
     
    Het seizoen van Clijsters start dus bij onze tegenvoeters, met het tornooi van Brisbane als opwarmer voor de Australian Open (18-31 januari). Via een tussenstop in België gaat het daarna richting VS, met de tornooien van Indian Wells en Miami. In de lente moeten Stuttgart en Madrid haar roderen voor Roland Garros en Wimbledon. Vervolgens probeert ze haar titel te verdedigen op de US Open, de laatste grandslam van het seizoen.
     
    Ambassadrice
    Clijsters wordt ook ingezet als sportieve ambassadrice van Telenet. "Het gaat om een akkoord voor drie jaar", licht Stefan Coenjaerts, woordvoerder van Telenet, toe. "Het is de bedoeling dat Kim wordt ingeschakeld in een aantal van onze reclamecampagnes, in de mate van het mogelijke in een aantal ontmoetingen met onze klanten, en bij een aantal evenementen en in de interne communicatie

    BRON: WWW.HLN.BE

    ______________________________________________________________________________________________

    23-12-2009 om 01:11 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EXTRA AUDITIEDAG 'MY NAME IS MICHAEL'
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    VTM&RTL4 GEVEN EXTRA AUDITIE01:01:09

    ____MEDIA&TV__________________________________________________________________________________
    Vtm organiseert een extra auditiedag voor zijn nieuwe show 'My Name is Michael'. Had je jezelf nog niet ingeschreven? Of raakte je niet op de auditie door de hevige sneeuwval? Haast je en wie weet ben jij één van de sterren in 'My Name is Michael'.

    Ben je tussen 7 en 50 jaar, man of vrouw, black or white...? Als jij The King of Pop op een overtuigende manier kan neerzetten, dan ben jij diegene die we zoeken! Schrijf je dus snel in, en wie weet word jij een van de kandidaten in deze wervelende show rond de overleden poplegende Michael Jackson.

    Inschrijven doe je HIER!

    BRON: WWW.TV-VISIE.BE

    _________________________________________________________________________________________________

    23-12-2009 om 01:01 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    21-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ACTRICE BRITTANY MURPHY OVERLEDEN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    "ZE NAM DE ZELFDE PIJNSTILLER ALS MICHAEL JACKSON"11:21:08

    ___MEDIA&TV_________________________________________________________________________________

    Volgens getuigenissen van vrienden van de gisteren overleden Brittany Murphy in The Sun, zou de jonge actrice verslaafd geweest zijn aan Vicodin, de pijnstiller die ook Michael Jackson gebruikte. Murphy zou aan Vicodin verslaafd geraakt zijn na enkele plastische ingrepen.

    Voorlopig is de officiële doodsoorzaak een hartstilstand. Murphy's dochtertje zou haar mama bewusteloos onder de douche hebben gevonden.

    Enkele weken geleden werd Brittany Murphy ontslagen bij het filmen van The Caller waarin ze een hoofdrol speelde. Als reden werd "moeilijk gedrag ten opzichte van de crew" aangehaald.

    Eén van haar vrienden vertelde The Sun: "We waren al een hele poos ongerust dat dit ging gebeuren. Brittany was niet goed bezig. Ze had een probleem met pijnmedicatie en we hebben haar nog gesmeekt om hulp te zoeken."

    BRON: WWW.HLN.BE

    ________________________________________________________________________________________________

    21-12-2009 om 11:21 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERWEER EUROPA: 29 DODEN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    WINTER WEER EUROPA: 29 DODEN10:55:13

    ___NIEUWS________________________________________________________________________________

    In verscheidene Europese landen zijn dit weekend mensen doodgevroren. In Polen bezweken minstens 29 mensen aan de vrieskou, en in Oostenrijk kwamen drie mensen om toen ze naar huis wandelden na een avondje uit. Ook in Tsjechië en Frankrijk vielen slachtoffers.
    Oostenrijk
    In de Oostenrijkse deelstaat Stiermarken is een 19-jarige jongen doodgevroren toen hij vorige nacht van de disco naar huis wandelde. Hij was bij -23 graden slechts gekleed in spijkerbroek, een lichte trui en sportschoenen. Hij struikelde herhaaldelijk in de verse sneeuw en bleef uiteindelijk op een akker liggen, waar hij doodvroor.

    Nog in Stiermarken vroor een 43-jarige loodgieter dood toen hij 's nachts van de discotheek naar huis liep. In de deelstaat Salzburg vroor een gepensioneerde dood toen hij van de kroeg naar huis wandelde en een helling afgleed.

    Polen
    Bij vriestemperaturen van -20 graden Celsius zijn dit weekend in Polen minstens 29 mensen gestorven. De meeste slachtoffers waren daklozen en mannen tussen 30 en 50 jaar met een alcoholprobleem. Sinds begin december zijn in Polen 71 mensen overleden aan onderkoeling.
     
    Een woordvoerdster van de politie deed een oproep tot de burgers om zich over daklozen en dronkaards te ontfermen en de instanties te informeren: "Niemand mag aan hieraan voorbijgaan." Beambten controleren leegstaande woningen, tuinhuizen en stadsparken om daklozen in veiligheid te brengen.
     
    Tsjechië en Frankrijk

    Ook elders in Oost-Europa eiste de koude slachtoffers. In Tsjechië bevestigde de politie het overlijden van zes personen, onder meer drie daklozen in Ostrava.
     
    In Frankrijk, waar het kwik in het oosten vorige nacht tot -24 graden daalde, werd in Arras een werkloze dood teruggevonden in zijn caravan. In Marseille overleed een Poolse dakloze.

    BRON: WWW.HLN.BE

    ______________________________________________________________________________________________

    21-12-2009 om 11:18 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BRAND GALMAARDEN: 3DODEN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    2 KINDEREN DOOD IN BRAND14:46:11

    ___NIEUWS___________________________________________________________________________________

    Deze ochtend heeft een felle woningbrand in Galmaarden het leven gekost aan zeker één man, de bewoner van het huis. In de woning zouden ook nog twee kinderen aanwezig geweest zijn, maar die zijn voorlopig vermist. Dat meldt de brandweer van Geraardsbergen.

    Kort voor 8.00 uur

    Het vuur in de woning aan de Viaenebaan zou kort voor 08.00 uur ontstaan zijn. De brandweer van Geraardsbergen was korte tijd nadien ter plaatse, maar had het moeilijk om de vlammen te bedwingen en om de aanpalende woningen tegen het vuur te beschermen. Pas rond 10.00 uur was de brand onder controle. Brandweerlui hadden ondertussen in de woning al het lichaam gevonden van de bewoner. Naar de twee kinderen wordt nog steeds gezocht.
     
    Over de oorzaak van de brand bestaat nog geen duidelijkheid.

    BRON: WWW.HLN.BE

    ___________________________________________________________________________

    21-12-2009 om 00:00 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    17-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHADE TSUNAMI NA 5J NOG NIET HERSTELD
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    NOG ALTIJD VEEL SCHADE NA TSUNAMI15:24:56

    ___NIEUWS_______________________________________________________________________________________

    Vijf jaar na de verwoestende tsunami in de Indische Oceaan is de wederopbouwhulp op vele plaatsen nog steeds aan de gang. De federatie van het Rode Kruis en Rode Halve Maan is nog steeds actief in Sri Lanka, Indonesië en de Malediven. Op Sri Lanka zijn de hulpverleners pas na het einde van de burgeroorlog dit jaar in de getroffen gebieden in het noorden van het land gearriveerd.
     
    Een zeebeving met de kracht van 9,2 voor de kust van Sumatra had op 26 december 2004 de tsunami veroorzaakt, die in de landen rond de Indische Oceaan aan 230.000 mensen het leven kostte, 170.000 onder hen alleen al op Sumatra. In Thailand en op Sri Lanka kwamen ook duizenden vakantiegangers om.
     
    Wereldwijd begon een donoractie zonder voorgaande, waarmee 4,8 miljoen slachtoffers werden geholpen.

    BRON: WWW.HLN.BE

    _________________________________________________________________________________________________

    17-12-2009 om 15:25 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)


    Foto

    Inhoud blog
  • MBN NIEUWS BLOG STOPT
  • Geen tijgertje in 3de reeks Oh Oh ...
  • Rihanna naast Madonna en Michael Jackson
  • Auto van vader uitgemoord gezin terug gevonden
  • Tia Hellebaut terug?
  • Deze week in tv familie
  • Deze week in story
  • Franse politie vindt heel gezin dood terug in tuin
  • Sportvliegtuigje neergestort in Genk
  • Verkeershinder richting zee door warm weer
  • Jongeren vallen opnieuw bus aan in Borgerhout
  • Madrid wint tegen Barcelona
  • Grootmoeder Wouter Beke overleden
  • Misdienaar Vangheluwe pleegt zelfmoord na misbruik
  • SBS Belgium verkocht
  • Japan herdenkt natuurramp
  • De Crem houdt Cyprus-trip tegen
  • Winkelcentrum Alphen voorlopig dicht
  • Dader schietpartij Alphen had al jaren zin om mensen dood te maken
  • Veel mensen op bijeenkomst Alphen
  • Dader bloedbad winkelcentrum zat in instelling
  • Johan Vansummeren wint Parijs-Roubaix 2011
  • Potestactie aan IKEA in Zaventem
  • Stand van zaken 24u na bloedbad Alphen
  • Kiptoo wint marathon van Parijs
  • Netanyahu dreigt met meer geweld
  • 100de doden en gewonden bij protest Jemen
  • Weer mensen op Tahrirplein
  • Mensen gaan kring vormen aan winkelcentrum
  • Polen herdenken 1ste verjaardag vliegramp Smolensk


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs