Inhoud blog
  • Politie pakt agressieveling in Stekene op
  • Gentse burgemeester krijgt vuistslag in gezicht
  • Eerste slachtoffers crash Air France geïdentificeerd
  • Standard begint competitie in Sint-Truiden
  • Bloedige aanslag in noorden van Irak
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Categorieën
  • Nationaal nieuws (11)
  • Plaatselijk nieuws (11)
  • Sport & ontspanning (11)
  • Wereldnieuws (11)
  • ICT project 6A MC Mats
    Gemaakt door Mats
    22-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Standard begint competitie in Sint-Truiden

     22/06/2009

    Maandag maakt de Pro League de kalender bekend voor het seizoen 2009-2010. Maar de eerste speeldag is al uitgelekt. Op de nog officieuze eerste speeldag moet kampioen Standard naar Sint-Truiden. Nog opvallend: Genk-coach Hein Vanhaezebrouck gaat meteen op bezoek bij zijn ex-club KV Kortrijk.

    (gevonden op: www.deredactie.be)

    22-06-2009 om 09:24 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van Nistelrooy: "Ik wil bij Real blijven"

    21/06/2009

     Real Madrid zou zijn Nederlanders van de hand willen doen, maar Ruud van Nistelrooy voelt niets voor een vertrek. "Ik wil hier revalideren."




    (gevonden op: www.deredactie.be)
     

    22-06-2009 om 09:12 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Basketbalclub Oostende haalt Bergen-speler

    21/06/2009

    Oostende heeft zich versterkt met de Amerikaanse power forward Caleb Green. Vorig seizoen verdedigde de 23-jarige Green de kleuren van Bergen.



    (gevonden op: www.deredactie.be)

    22-06-2009 om 09:01 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    21-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje zet zegetocht verder tegen Zuid-Afrika

    za 20/06/2009

     Spanje heeft Zuid-Afrika verslagen met 2-0. Toch mag ook het gastland naar de halve finales. Spanje heeft nu 15 keer na elkaar gewonnen, een record. In de andere wedstrijd in groep A bleven Irak en Nieuw-Zeeland steken op 0-0.



    (gevonden op :deredactie.be)

    21-06-2009 om 10:08 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    19-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boonen mag niet naar de Tour en wordt er "ziek van"

    boonen mag niet naar de tour en wordt er ziek van 18/06/2009

    Voormalig wereldkampioen Tom Boonen (Quick.Step) is, net als vorig jaar, niet welkom in de Ronde van Frankrijk. "Zijn imago en gedrag stemmen niet overeen met de reputatie van de Tour", meldt organisator ASO. "Wij kunnen de aanwezigheid van Boonen niet aanvaarden." Boonen reageert erg gelatenen.

    (gevonden op: degazetvanantwerpen.be)

    19-06-2009 om 11:45 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    18-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vermaelen gaat naar Arsenal

    "Alles komt in orde. Vrijdag vlieg ik naar Londen om medische tests te ondergaan. Daarna hoop ik mijn contract te ondertekenen", vertelt Vermaelen in Gazet van Antwerpen.

    "Ik ga zwaar onder de indruk zijn. Als Arsenal komt, dan ga je", vertelt Vermaelen.

    "Arsenal is een fantastische club, met een coach die kiest voor aanvallend en mooi. Arsène Wenger werkt ook graag met jonge talenten."

    "Volgend seizoen speel ik tegen de beste spitsen van de wereld, maar dat maakt me niet bang. Ik ga alles geven. Vrijdag wordt de mooiste dag van mijn leven  



    (gevonden op: deredactie.be)

    18-06-2009 om 00:00 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    17-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AZ vind laag bod Dembele niet erg

    17/06/2009

    Genoa heeft zijn interesse in Moussa Dembele omgezet in een bod. AZ vindt het bedrag dat de Italianen veil hebben echter veel te laag.

    "Maar het is niet erg", reageert AZ op de afgesprongen deal. AZ speelt volgend seizoen Champions League en wil Dembele al even graag houden.
    Bij vi.nl vertelt Marcel Brands, de directeur voetbalzaken van AZ, dat er gepraat werd met Genoa. "Maar het ging niet over serieuze bedragen. En naast Genoa is nog niemand concreet geweest."

    Genoa zou 12 miljoen euro geboden hebben op Dembele, terwijl AZ 20 tot 30 miljoen wil vangen voor de 21-jarige aanvaller van de Rode Duivels.

    (gevonden op: deredactie.be)

     

    17-06-2009 om 00:00 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook Irak kan Spagne niet van de zege houden

    Spanje heeft zich dankzij een nipte overwinning tegen Irak geplaatst voor de halve finales van de Confederation Cup. David Villa maakte het enige doelpunt tegen de Irakezen. Spanje heeft nu al veertien keer op een rij gewonnen, een evenaring van het internationale record.

    (gevonden op: deredactie.be)

    17-06-2009 om 00:00 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    16-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische volleyballers winnen van Duitsland

    14/06/2009

    De nationale volleybalploeg heeft wraak genomen voor de nederlaag van vrijdag tegen Duitsland. Na de 2-3 van toen won België nu zelf met 3-2.

    (gevonden op: www.deredactie.be)

    16-06-2009 om 12:46 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    08-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Norman en Moodie duiken de top tien binnen
    08/06/2009                                                                                                                                                       Hun finaleplaats in Roland Garros heeft Dick Norman en zijn dubbelpartner Wesley Moodie geen windeieren gelegd. In de individuele ranking maken ze beiden een sprong. En als dubbelpaar staan ze al op de negende plaats.
    Op de individuele ranking van de dubbelspelers maakt Dick Norman een sprong van maar liefst 43 plaatsen. De Belg staat nu op de 34e plaats.

    Zijn partner Wesley Moodie nadert de top tien, de Zuid-Afrikaan is dankzij de punten van de finaleplaats in Parijs twaalfde geworden.

    Als team zijn Norman en Moodie zelfs de top tien binnengekomen, op de negende plaats. Dat betekent dat het dubbelpaar op de volgende toernooien (waaronder ook Wimbledon) reekshoofd zal zijn.

    (gevonden op: deredactie.be)

    (gevonden op: deredactie.be)

    08-06-2009 om 14:02 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van Loos' hart stond op het veld vier seconden stil

    08/06/2009                                                                        

    Het hart van Roeselare-verdediger Anthony Van Loo stond zondag op het veld tegen Antwerp vier seconden stil. Zijn defibrillator heeft zijn leven gered.

    Iedereen hield de adem in, toen Van Loo in elkaar zakte. De 20-jarige voetballer heeft een aangeboren hartafwijking.
    "Ik had twee kansen op tien dat mijn hart ooit zou stilvallen op het veld. Dat risico wou ik niet lopen, daarom liet ik een defibrillator plaatsen", zei Van Loo bij zijn ingreep vorig jaar.

    Een korte observatie in het ziekenhuis leerde dat alles oké is. Van Loo keerde nog terug naar het stadion, maar was te veel onder de indruk om zelf te reageren, schrijven Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad

    (gevonden op: deredactie.be)

    08-06-2009 om 14:01 geschreven door Mats  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Sport & ontspanning


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs