Mijn Leven
het begin tot ...
Inhoud blog
  • nogmaals
  • na een lange stilte
  • liefde
  • vervolg
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    18-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dus dit was zondag 30/09/2012.

    terug naar de voorbij dagen voor mijn vertrek naar die fatale vrijdag.

    Donderdag 27/09 , hier in huis wat gedaan, bezoekje afgelegd bij een oudere dame zoals meestal ik een tot tweemaal in de week doe.
    En dan s'avonds wat tv kijken en dan hier op pc gaan chatten met bloem, wat praten over de voorbij dag, wat er is gebeurt, hoe de dag is verlopen wat zij gedaan heeft, hoe hetw as met die of die klant, hoe de kids het deden enz
    En dan over ons, dat wij elkaar toch missen als wij elkaar niet kunnen zien, niet kunnen ruiken en of aanraken en haar woorden van die avond zitten nog vast gegrifd in mijn geheugen maar ook hier op de pc staan ze nog;
    haar eigen woorden, "mijn lief, minnaar vriend en master, ik heb je lief, ik hou van je en mis je elke dag meer en meer" dit zijn haar woorden een dag voordat zij alles weg smijt zonder enige uitleg of reden.

    Woensdag 26/09 smorgens naar de markt, lekker brood gaan halen bij een echte verse bakker want ik weet dat bloem van dat brood houd, dat zij dat echt lekker vind, dus zomaar 5 broden ineens gekocht.

    smiddag's bij de oude dame van 82 jaar haar tuin wat gaan opschonen(gratis) doe dat al een paar jaar.

    en zoals gewoonlijk ook hier s'avonds aan de pc om te chatten met mijn lief en maatje bloem en ook hier komen weer dezelfde woorden terug als voorheen " ik mis je en kijk uit naar het komende weekend om weer met je samen te zijn want ik hou van je, en ja ik zeg haar dat ook want ik hou ook van haar"
    En om niet teveel in herhaling te vallen, zo gaat het elke dag, en ja er zijn ook moeilijker momenten op de chat, ik gebruik vlaamse woorden en zinnen en uitdrukkingen en bloem is een zeeuwse en woont in het N.Brabantse en soms is dat moeilijk omdat er verschillen zijn en is er meer uitleg nodig bij een woord zin of uitdrukking, niet alleen van haar kant maar ook van mijne kant, maar we zijn er altijd uitgekomen.

    Zo gaat dit terug tot het weekend van 21/22/23 september waar ik normaal bij haar zou gaan maar dit ging niet door omdat zij een "congres" had en niet thuis zou zijn.
    Zoals gewoonlijk was dat geen probleem voor mij want zoals steeds steunde ik haar, stimuleerde ik haar om haar job als coach en directielid van een overkoepelende organisatie goed ter harte te nemen. Dus ja geen probleem.
    Wat mij toen niet is bijgebleven maar nu na die enkele maanden wel terug naar boven is gekomen dat is dat zij voor de eerste keer sinds dat ik haar ken en zij naar congressen moest gaan in het weekend zij mij zei dat zij niet zou telefoneren of smsnen want het zou mij in de roamingkosten teveel worden. Dit had zij nog Nooit gezegd, nu denk ik te weten waarom, maar toen was het voor mij normaal want ik vertrouwde haar voor de volle 150%. Dat ik nu denk te weten is omdat ik een tekst heb gevonden op een site van een vriend van haar die wegens een enorme schuldenberg van Roosendaal(NL) naar La Palma is moeten verhuizen en daar een tantra centrum heeft. De vraag die nu gaat komen is
    "wat heeft dit te maken met al de rest" wel die vraag gaat beantwoord worden in de volgende bladzijden van deze blog en zeker als ik aan de maand april 2012 kom, specifiek op 10/04/2012.

    week 38

    een normale week, ikke hier bloem in Nl en bij klanten;
    Dinsdag 18/09 ben ik op controle moeten gaan voro mijn rug en schouder.
    een gewone week dus met hier en daar wat doen en s'avonds op de chat met bloem praten over de dag, wat ze gedaan heeft, hoe het bij haar klanten was met de kids en hoe het hier bij mij was en over ons natuurlijk en ook hier komen de woorden weer naar boven, ik mis je ik hou van je en dit ons allebei, ook van dat wij uitkijken naar het weeken dat gaat komen, niet het weekend van 21/09 want die gaat niet door maar wel het weeknd van 28/09 en dat het zolang is voordat wij elkaar zien dat wij elkaar missen enz.
    (tussen haakjes, alles wat ik hier schrijf kan ik bewijzen , staat ook in haar map, zoals de msn gesprekken, mails en enkele smsjes.)

    week 37

    ook hier weer een normale week, op dinsdag avond naar NED 3 gekeken, een uitzending van BNN over het BDSM.
    verder elke avond op de chat met bloem en ook hier weer over vanalles gepraat, over ons en hoe wij elkaar hebben gevonden en hoe zij zich door mij gesteund weet en ik over haar dat ik gelukkig mag zijn met een diamant zoals zij.
    weekend van 14 tot 16 bij Annemarie thuis. 
    maandag 17/09 terug naar Belgie.

    week 36

    normale week behalve dat op 06/09 mijn tweede kleinzoon geboren wordt, en dat bloem op bezoek is gekomen , ook mijn ex, de moeder van mijn drie kinderen was er en ook zij vind bloem een aardige mooie vrouw.
    Zij zei zelfs dat ik sinds de ontmoeting met bloem 'straalde'!

    het weekend van 07/09 bij annemarie thuis en op zondag  was het de verjaardag van haar oudste zoon, dus terug taart en gebak.
    maandag 10 naar huis

    week 35

    week van 27/08 naar 02/09
    maandag terug thuis en op dinsdag 28/08 naar Limburg voor de begrafenis van een tante.
    de rest van de week is een normale week, wel de verjaardag van mijn oudste zoon(31/08)die kon niet gevierd worden want die is in Israël.
    s'avonds chatten met bloem en ook hier weer altijd dezelfde woorden en ook hier weer van ik mis je en ik hou van je en ja soms waren er ook moeilijke momenten, want annemarie is een zeeuwse wonende in Noord Brabant, ik gebruik vlaamse woorden, zinnen en uitdrukkingen en zij de nederlandse en ja hier waren soms misverstanden maar we zijn er altijd in geslaagd om eruit te komen.
    Het is/was soms ook moeilijk omdat annemarie een letterlijke luisteraar en lezer is en elk woord leest en dan pas de context van de zin gaat bekijken, zo ook in een gesprek.
    Dit is zeer handig in haar job, waar zij vooraan staat en haar les geeft aan anderen die moeten luisteren, waar zij op vragen kan antwoorden en waar zij het in feite gemakkelijk heeft omdat de luisteraars moeten luisteren zeker als het gaat op het gebied komt van veiligheid in een bedrijf.

    op vrijdag 31/08 ikke terug de trein op naar NL naar bloem thuis en op zaterdag 01/09 naar het feestje van de Zoete Zweep.
    zondag rustige dag met het op de koffie gaan bijde moeder van bloem want die heeft haar verjaardag op 03/09. en ikke terug op maandag 03/09

    week 34

    hier ook een rustige week, zoals steeds vanalles gedaan, bezoekjes gedaan, tuin gedaan, en s'avonds gechat met bloem en zoals steeds was er hier ook van het gemis, het niet zien, het elkaar niet kunnen aanraken, ruiken en strelen enz.
    datw ij toch uitkijken naar het weekend  enz.
    24/09 verjaardag, of feestje bij Ella de huishoudster van annemarie en ikke ben in Nl dus gaan wij ernaartoe.

    25/08 is eer een bdsm avond bij meesteres Nina in Belgie en wij gaan ernaartoe want hebben afgesproken met franstalige vrienden,
    Meester Eric en zijn vrouw Meesteres Lea en het is ook de verjaardag van Meester Eric dus het wordt gevierd.
    Een hele leuke prachtige avond waar ik hele mooie foto's van heb, waar bloem op haar knieën zit met een mondspreider, aan het kruis met kaarsvet wordt bewerkt, inde sling ookmet kaarsvet zowel op haar buik, borsten als op haar.... yep idd, ook een lichtpuntje in ....
    op een zeker ogenblik lag bloem volledig uitgeteld in de sling met eendekentje over haar en ook hier heb ik een mooie foto van.

    zondag hier bij mij en bloem is op maandag 27/08 terug naar Nl gereden.

    week33 van 13/080tot 19/08

    een normale week behalve dat het schoolverlof is ende kids zijn bij bloem,
    voor mij een normale week, erste verjaardag van mijn kleindochter op dinsdag 14/08 en verder een gewone week met s'avonds chatten met bloem.
    Vrijdag 17/08 verjaardag van 1 van de broers van bloem en ikke ben bij haar zoals gewoonlijk en s'avonds gaanw ij op het verjaardags feest, hetw as prachtig en warm weer, konden zelfs tot na middernacht buiten zitten.
    verder een rustig weekend met en bij bloem thuis.
    op maandag 20/08 terug naar huis.

    week 32 van 06/08 tot 12/08

    deze keer begin ik vanaf vrijdag 03/08, ikke terug naar bloem om samen met haar hetw eekend in te zetten, ook deze week warend e kids bij haar.
    zaterdag 04/08 feestje bij de Zoete zweep en wij gaan er samen naar toe ant hebben er afgesproken met onze franstalige vrienden,
    Meester Eric, zijn vrouw Meesters Lea , Domina Tosca en haar slaafje Yves.
    s'nachts in en met volle maan terug naar bloem thuis want op maandag 06 vertrekken wij samen naar zaandam. bloem heeft ervoor gezord dat de kids bij familie terecht kunnen.
    bloem heeft een soort van congres, of een of ander spreekrol op dinsdag 07.
    op haar uitnodiging mag ik mee en hetw as prachtig.
    aangekomen via de molenroute, mooi hotel, en s'avonds lekker gegeten.
    op dinsdag alleen de omgeving gaan bezoeken, langs alle molens gelopen en enkele bezocht, prachtige mooie streek.
    woesdag 08/08 overdag samen met bloem een rondvaart gedaan op het kanaal ook langs de molens en onder de bruggen.
    en ook wat gewandeld. Echt het was prachtig en het was hier dat wij voelden hoe nauw wij bij elkaar hoorden, hoe één wij waren,
    hoe wij één en dezelfde persoon zijn.
    Inde late namiddag naar Amsterdam naar haar zus om haar jongste zoon op te halen en danw eer richting huis van bloem.
    Ik had graag een ganse week gebleven maar tja ik heb een kat en die moet ook verzorgd worden.
    dus ik op donderdag 09/08 terug naar huis om op 11/08 terug de trein te nemen om terug naar mijn maatje lief en subje te gaan.

    week 31 van 30/07 tot 05/08

    normale week, doenwat moest gedaan worden, s'avonds chatten met bloem en praten over ons en hoe moeilijk zij het had omdat de kids alle dagen bij haar waren en zij niet echt de vrijheid had om naar mij toe te komen.
    Ik heb toen terug herhaald dat ik bezig was om alles in orde te stellen om te verhuizen naard e grensstreek, dicht bij Roosendaal, Breda,
    Bergen op Zoom, zoals bvb Essen, Sint Job in t'Goor of wathever, als het maar dichtbij zou zijn, zodat het eenvoudiger was om s'avonds snel over en weer te rijden om elkaar te knuffelen enz.
    verder een normale week met als uitschieter het feestje vande Zz op 04/08

    week 30 van 23/07 tot 29/07
    Normale week, alleen op 24/07 en op 25/07 heb ike en eigenaar van een bedrijf hier vlakbij mijn appartement uit de nood geholpen wat leuk ws meegenomen.
    ook deze week zijn de kinderen van bloem bij haar en ook hier weer s'avonds met haar op de chat en ook hier weer over vanalles en nog wat gepraat, over de bedrijfsleider die ik heb geholpen, overde kids, datze soms moeilijk doen en over het feitdat annemarie zaterdag 28/07 op stap zou gaan met haar huishoudster Ella.
    ikke geen probleem, dus ikke op vrijdag 27/07 de trein op richting NL en op zaterdag bij haar thuis samen met haar jongens en het is goed verlopen.
    maandag 30/07  terug naar Belgie.

    zo dat was het dan voor nu later meer.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    18-04-2013, 23:37 geschreven door Master Tharl  
    11-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Proficiat!
    Proficiat!

    Uw blog is correct aangemaakt en u kan nu onmiddellijk starten! 

    U kan uw blog bekijken op http://www.bloggen.be/master_tharl

    We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen.  Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.

    U kan dit zelf helemaal aanpassen.  Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'.  Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.

    Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt.  Surf naar http://www.bloggen.be/  en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord.  Druk vervolgens op 'Toevoegen'.  U kan nu de titel en het bericht ingeven.

    Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'.  Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!').  Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd.  U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.

    Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op.  Klik vervolgens op 'Instellingen'.  Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.

    WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
    De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
    - Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.

    WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
    Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.

    WAT IS DE "WAARDERING"?
    Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.


    Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!

    Met vriendelijke groeten,
    Bloggen.be-team

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    11-04-2013, 10:08 geschreven door  
    Archief per week
  • 13/05-19/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs